Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...

проблеми з потенцією

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.11.2017, 17:57 #2711205   #101
Comas

Типово Відповідь: проблеми з потенцією

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Так тут головне знати міру... Але якщо раніше вживав, то зараз зовсім не хочу с сексом зв'язувати. Краще вже таблетку спробувати раз на те пішло, ніж перегаром все зіпсувати.
Насправді, я зрозумів що нема чого соромитись тих таблеток, нічого такого, якщо не вживати їх постійно, або ж нема проблем із статевою функцією. Як ситуативне рішення ок, головне щоб з головою був порядок.
Comas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 18:01 #2711207   #102
prettod
Учасник

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
Насправді, я зрозумів що нема чого соромитись тих таблеток, нічого такого, якщо не вживати їх постійно, або ж нема проблем із статевою функцією. Як ситуативне рішення ок, головне щоб з головою був порядок.
До речі мені цікаво, що якщо випив зарання, а в тебе секс відминився, то так і ходити зі стояком декілька годин?
prettod зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 18:04 #2711208   #103
Comas

Цитата:
До речі мені цікаво, що якщо випив зарання, а в тебе секс відминився, то так і ходити зі стояком декілька годин?
Ну можна, як тут деякі, всі цвяхи позабивати
А насправді, то більше історіїї про віагру, або ж взагалі перебільшення. Бо всі ці сілденафіли працюють лише при наявності збудження, а мертвому нічого вже не підніме) А то дійсно була б дуже комічна ситуація.
Comas зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 18:09 #2711209   #104
prettod
Учасник

Цитата:
Ну можна, як тут деякі, всі цвяхи позабивати
А насправді, то більше історіїї про віагру, або ж взагалі перебільшення. Бо всі ці сілденафіли працюють лише при наявності збудження, а мертвому нічого вже не підніме) А то дійсно була б дуже комічна ситуація.
Що за сілденафіли? І як це при наявності збудження? Хіба вони не визивають збудження?
Старий 01.11.2017, 18:14 #2711210   #105
Comas

Цитата:
Що за сілденафіли? І як це при наявності збудження? Хіба вони не визивають збудження?
Ну краще в гуглі почитати, але якщо в двох словах, то це речовина, яка в члені розширює кавернозні тіла і туди потрапляє більше крові, відповідно і ерекція краще і відчуття гостріші. А збудження має бути в голові, щоб організм сказав крові йти... ну ви самі розумієте куди
Comas зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 18:22 #2711213   #106
prettod
Учасник

Цитата:
Ну краще в гуглі почитати, але якщо в двох словах, то це речовина, яка в члені розширює кавернозні тіла і туди потрапляє більше крові, відповідно і ерекція краще і відчуття гостріші. А збудження має бути в голові, щоб організм сказав крові йти... ну ви самі розумієте куди
Ого, ось воно як, ну так здається безпечніше. А на скільки швидко вони починають діяти, бо я коли використовував то за годину закидував приблизно і було гуд, як в інструкції
Старий 01.11.2017, 18:28 #2711214   #107
Comas

Цитата:
Ого, ось воно як, ну так здається безпечніше. А на скільки швидко вони починають діяти, бо я коли використовував то за годину закидував приблизно і було гуд, як в інструкції
В цілому 20-40 хвилин, але я через хвилин 25 вже відчував покращення. Тому їх не обов"язково приймати заздалегідь. Скажу більше, якщо нема жодних проблем, я б їх взагалі не рекомендував використовувати. А якщо вже в процесі щось пішло не так, то можна прийняти таблетку і продовжити задовольняти дівчину іншими частинами тіла, поки основна прийде до готовності.
Comas зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 18:35 #2711215   #108
prettod
Учасник

Цитата:
В цілому 20-40 хвилин, але я через хвилин 25 вже відчував покращення. Тому їх не обов"язково приймати заздалегідь. Скажу більше, якщо нема жодних проблем, я б їх взагалі не рекомендував використовувати. А якщо вже в процесі щось пішло не так, то можна прийняти таблетку і продовжити задовольняти дівчину іншими частинами тіла, поки основна прийде до готовності.
Зрозумів, схоже за годину це навіть багато. Та мені не горить тому і не поспішаю з таким, більше заради яскравих відчуттів цікаво повторити.
Старий 01.11.2017, 18:42 #2711216   #109
Comas

Цитата:
Зрозумів, схоже за годину це навіть багато. Та мені не горить тому і не поспішаю з таким, більше заради яскравих відчуттів цікаво повторити.
Ну так і залежним можна стати, кому воно потрібно? Заради яскравих відчуттів краще в незвичайному місці десь спробувати або ж незвичайною жінкою (в плані, неперевершеною, а не з Кончітою якоюсь)
Comas зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 18:51 #2711217   #110
zanparty
Учасник

Цитата:
Знеболююче починає діяти через півгодини або навіть хвилин 20. Всі таблетки, десь, за такий час у шлунку розчиняються.
zanparty зараз поза форумом  
Старий 14.11.2017, 16:04 #2712555   #111
Comas

Цитата:
Так, за годину це дійсно багато ))
Але ж не завжди можеш до хвилини вирахувати, коли в тебе буде секс
Comas зараз поза форумом  
Старий 14.11.2017, 16:12 #2712556   #112
prettod
Учасник

Цитата:
Так, за годину це дійсно багато ))
Але ж не завжди можеш до хвилини вирахувати, коли в тебе буде секс
Та зрозумів, вираховувати не збираюсь))
Старий 14.11.2017, 16:17 #2712558   #113
nyanko-chan

Ого, як все складно у чоловіків)))

Ви ж напевно ще думаєте, казати чи ні, говорити своїй дівчині чи дружині про те, що ви приймаєте таблетки для покращення потенції?)))
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 14.11.2017, 16:21 #2712559   #114
prettod
Учасник

Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
Ого, як все складно у чоловіків)))

Ви ж напевно ще думаєте, казати чи ні, говорити своїй дівчині чи дружині про те, що ви приймаєте таблетки для покращення потенції?)))
А що тут думати? Не бачу сенсу розповідати, тим паче краще своїми силами завжди, а якщо один раз скористувався, то навіщо розповідати, нехай буде здивована )
Старий 14.11.2017, 16:27 #2712560   #115
nyanko-chan

Цитата:
А що тут думати? Не бачу сенсу розповідати, тим паче краще своїми силами завжди, а якщо один раз скористувався, то навіщо розповідати, нехай буде здивована )
Так а ви що думаєте, ми не помітимо, що щось змінилось??
Від того, що тобі твій мужчина не розповідає таке, ми можемо навпаки стати більш підозрілими і це призведе до проблем у спілкуванні
nyanko-chan зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:16.