Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Новини з доріг міста

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2019, 13:53 #2745338   #2981
switch
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Про їзду машиною теж тоді забудете, бо ніхто пальне на заправки не привезе.
а от власне хороше питання - ніколи не чув щоб фуру ОККО чи ВОГа знесло на трасі... видать або там водії кращі, або гума відповідна, або і те і інше.
вони ж то паливо постійно возять, зима не зима, чиста дорога чи не дуже.

Додано через 1 хвилину
Я не заперечую що до наших служб питань багато, але водій фури теж повинен розуміти свою відповідальність і загрозу яку несе його некерована машина для інших.

Востаннє редагував switch: 16.01.2019 о 13:53. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (17.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 16:27 #2745362   #2982
saymon
Активний учасник

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я не заперечую що до наших служб питань багато, але водій фури теж повинен розуміти свою відповідальність і загрозу яку несе його некерована машина для інших.
Непоняв. Ми що, ще досі не вияснили хто більше правий? Якось аж дивно...
saymon зараз поза форумом  
Старий 16.01.2019, 16:40 #2745368   #2983
roma22101987
Активний учасник

Цитата
а от власне хороше питання - ніколи не чув щоб фуру ОККО чи ВОГа знесло на трасі... видать або там водії кращі, або гума відповідна, або і те і інше.
вони ж то паливо постійно возять, зима не зима, чиста дорога чи не дуже.

Додано через 1 хвилину
https://focus.ua/ukraine/417679-v-vi...t-zhertvy.html
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 20:22 #2745406   #2984
switch

Інформація якась дуже різна в мережі. Одні пишуть що зікнувся бензовоз з дафом і загинув водій бензовоза, інші пишуть що бензовоз сканія зіткнувся з вантажним мерсом і загинув водій мерса. Одні пишуть що водій бензовоза не справився з керуванням, інші що це водій мерса не встиг завершити обгін. але дорога там на фото виглядає взагалі ідеальною...
http://33kanal.com/news/zagiblim-v-d...t-donoriv.html
https://www.myvin.com.ua/ua/news/events/52493.html
Старий 16.01.2019, 21:24 #2745415   #2985
roma22101987
Активний учасник

Цитата
Інформація якась дуже різна в мережі. Одні пишуть що зікнувся бензовоз з дафом і загинув водій бензовоза, інші пишуть що бензовоз сканія зіткнувся з вантажним мерсом і загинув водій мерса. Одні пишуть що водій бензовоза не справився з керуванням, інші що це водій мерса не встиг завершити обгін. але дорога там на фото виглядає взагалі ідеальною...
http://33kanal.com/news/zagiblim-v-d...t-donoriv.html
https://www.myvin.com.ua/ua/news/events/52493.html
Бачиш, і водії цих мереж АЗС потрапляють в ДТП.
Нагадую для тих, хто не в курсі. Повна маса автопоїзда досягає 40 тонн. В рух цих 40 тонн приводить лише один ведучий міст, тому фізику не обманиш. Став нові шини хоч кожних 1000 км, для безпечного руху автопоїздів дорога повинна бути чиста без снігу і льоду. що власне і передбачено в Україні. Але чомусь в нас при кожному ДТП, де на дорозі казна що, винними є водії, але не дорожні служби.
Для прикладу візьмемо Тернопіль в понеділок ввечері. За той вечір сталося 11 ДТП. Я в той час їхав вниз до політехнічного, і бачив на власні очі, що водії просто повзли, а не їхали, тобто полюбе враховували дорожню обстановку, але на дорозі був суцільний лід, тому якби би вони не старалися, машини, автобуси були просто некеровані. Тепер питання, чому наші дорожні служби чекали ночі і безлічі ДТП, щоб почати посипати дорогу?
І наостанок. Як в загниваючій Європі. Як я помітив, при температурі +3, так саме +3, а не -3, як в нас, на дороги виїжджають машини, які посипають реагентами дорожнє полотно. Тому там можна безпечно їхати з тою швидкістю, яка дозволяється саме на тій ділянці ПДР, а не враховувати якусь там міфічну дорожню обставновку, як в нас люблять втирати поліцаї тєрпілам.
Старий 17.01.2019, 09:42 #2745469   #2986
switch

Рома, я не хотів цього писати, але як ти сам не хочеш про це думати - то таки напишу - не дай Бог таку фуру або її причіп винесе тобі на зустріч - повір ти про нечищені дороги в той момент думати не будеш.

Додано через 1 хвилину
мене особисто хвилює те, що я, кожного разу розїжаючись з черговою фурою після легкого сніжку, виходить, ризикую життям своїм і своїх рідних, а не те, як там хто виконує свої обовязки.

Востаннє редагував switch: 17.01.2019 о 09:42. Причина: Пізніше додано
Старий 17.01.2019, 10:24 #2745480   #2987
Minato
火の力

Ти ризикуєш своїм життям, як тільки сідаєш в автомобіль.
Minato зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (17.01.2019), Petro Ford (17.01.2019), roma22101987 (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 11:08 #2745485   #2988
Sasha

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Ти ризикуєш своїм життям, як тільки сідаєш в автомобіль.
пішоходам також стрьомно
буде летіти якийсь вар"ят і зіб"є навіть на тротуарі, або бурулька на голову впаде

та навіть вдома стрьомно, бо сусід може бути шизіком і захоче себе вбити, відкрутить газ і бахне цілий будинок

кароче як казав хтось: "как страшно жить"
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
D@nZeL (17.01.2019), Petro Ford (17.01.2019), roma22101987 (17.01.2019), Romko_7 (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 11:43 #2745488   #2989
switch

Дитсадок...
Накуя тоді паритись вибором хорошої гуми, проводити машині ТО, пристібатись, вмикати фари - все рішає сліпий випадок...
а - і робота комунальних служб.
Подякували 3:
Don Kihot (17.01.2019), kuzka (17.01.2019), Petro Ford (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 14:36 #2745497   #2990
roma22101987
Активний учасник

Цитата
Рома, я не хотів цього писати, але як ти сам не хочеш про це думати - то таки напишу - не дай Бог таку фуру або її причіп винесе тобі на зустріч - повір ти про нечищені дороги в той момент думати не будеш.

Додано через 1 хвилину
мене особисто хвилює те, що я, кожного разу розїжаючись з черговою фурою після легкого сніжку, виходить, ризикую життям своїм і своїх рідних, а не те, як там хто виконує свої обовязки.
Чоловіче, я буває, за місяць в ЄС проїжджаю 20 000 км. Якби я кожен раз переживав при зустрічі фури, то вже давно як мінімум би посивів, а максимум помер від серцевого нападу. Є дорожні служби, і там я їм довіряю на всі 100. Якщо є знак, що нерівності дороги, значить там є нерівності дороги, якщо такого знаку немає - я не думаю про те, чи мені на шляху зустрінуться ями, вибоїни і інші хрєнь, чи ні. Так же само я не думаю, що десь буде сніг чи лід на дорозі, тому що там люди роблять свою роботу, а в нас люди постійно шукають причини, чому вони не зробили вчасно або взагалі не зробили своєї роботи.
Подякували 3:
Sasha (17.01.2019), Trafic (17.01.2019), Yarkop (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 15:22 #2745500   #2991
Petro Ford

Цитата
Чоловіче, я буває, за місяць в ЄС проїжджаю 20 000 км. Якби я кожен раз переживав при зустрічі фури, то вже давно як мінімум би посивів, а максимум помер від серцевого нападу. Є дорожні служби, і там я їм довіряю на всі 100. Якщо є знак, що нерівності дороги, значить там є нерівності дороги, якщо такого знаку немає - я не думаю про те, чи мені на шляху зустрінуться ями, вибоїни і інші хрєнь, чи ні. Так же само я не думаю, що десь буде сніг чи лід на дорозі, тому що там люди роблять свою роботу, а в нас люди постійно шукають причини, чому вони не зробили вчасно або взагалі не зробили своєї роботи.
А ще скажи, якщо тобі між містом висить знак 60, з якою швидкістю ти їдеш "там" і "тут"?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Бачиш, і водії цих мереж АЗС потрапляють в ДТП.
Нагадую для тих, хто не в курсі. Повна маса автопоїзда досягає 40 тонн. В рух цих 40 тонн приводить лише один ведучий міст, тому фізику не обманиш. Став нові шини хоч кожних 1000 км, для безпечного руху автопоїздів дорога повинна бути чиста без снігу і льоду. що власне і передбачено в Україні. Але чомусь в нас при кожному ДТП, де на дорозі казна що, винними є водії, але не дорожні служби.
Для прикладу візьмемо Тернопіль в понеділок ввечері. За той вечір сталося 11 ДТП. Я в той час їхав вниз до політехнічного, і бачив на власні очі, що водії просто повзли, а не їхали, тобто полюбе враховували дорожню обстановку, але на дорозі був суцільний лід, тому якби би вони не старалися, машини, автобуси були просто некеровані. Тепер питання, чому наші дорожні служби чекали ночі і безлічі ДТП, щоб почати посипати дорогу?
І наостанок. Як в загниваючій Європі. Як я помітив, при температурі +3, так саме +3, а не -3, як в нас, на дороги виїжджають машини, які посипають реагентами дорожнє полотно. Тому там можна безпечно їхати з тою швидкістю, яка дозволяється саме на тій ділянці ПДР, а не враховувати якусь там міфічну дорожню обставновку, як в нас люблять втирати поліцаї тєрпілам.
А я сьогодні бачив 3 аварії на Микулинецькій. Дорога чиста

Востаннє редагував Petro Ford: 17.01.2019 о 15:25. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 17.01.2019, 16:25 #2745513   #2992
switch

Цитата
Чоловіче, я буває, за місяць в ЄС проїжджаю 20 000 км.
(і далі по тексту)
я зацінив твій авторитетний спіч, але по великому рахунку похер, як і хто там дивиться за дорогами.
є об'єктивна реальність в україні.
не вміє той баран їздити по українських РЕАЛЬНИХ дорогах - хай пиздує працювати туди, де дороги чистять.
Разом зі своєю "лисою" фурою.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
сьогодні в березовиці на світлофорі зі мною порівнявся чорний мерс... поки їхали по микулинецькій - чівачок перестроївся вправо вліво раз мабуть 6 чи 8.
і на світлофорі ватри я став біля нього знову.
питання - накуя? вот хтось видать доперестроювався.

Востаннє редагував switch: 17.01.2019 о 16:25. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
Petro Ford (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 16:59 #2745519   #2993
roma22101987
Активний учасник

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ще скажи, якщо тобі між містом висить знак 60, з якою швидкістю ти їдеш "там" і "тут"?

Додано через 5 хвилин

Там між містами немає обмеження швидкості 60, є 70 мінімум, тому їду зі швидкістю 70-73-78-80-90, залежно від того як дозволяє дорога і трафік. Автобани, автомагістралі 100-110-120-130-140, залежно від трафіку і пори доби.
Тут по населених пунктах їду 50-70, за населеними пунктами 90-100, максимум 110.

Додано через 3 хвилини
Цитата
я зацінив твій авторитетний спіч, але по великому рахунку похер, як і хто там дивиться за дорогами.
є об'єктивна реальність в україні.
не вміє той баран їздити по українських РЕАЛЬНИХ дорогах - хай пиздує працювати туди, де дороги чистять.
Разом зі своєю "лисою" фурою.

Додано через 2 хвилини

сьогодні в березовиці на світлофорі зі мною порівнявся чорний мерс... поки їхали по микулинецькій - чівачок перестроївся вправо вліво раз мабуть 6 чи 8.
і на світлофорі ватри я став біля нього знову.
питання - накуя? вот хтось видать доперестроювався.
Я вже писав, скоро так і буде. Як ти написав, поїдуть всі барани закордон. На тій транспортній фірмі в Тернополі, де я працював минулого року, водії пачками звільнялися. Не знаю наскільки правда, але на Стеларі половина машин стоять через нестачу водіїв.

Востаннє редагував roma22101987: 17.01.2019 о 16:59. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
louis50 (22.01.2019)
Старий 23.01.2019, 15:09 #2746124   #2994
igorslf

На Руській було гаряче, горіла чеська гармошка.
Судячи зі стану салону (11 хв відео) імовірно включили обігрівачі на максимум.

igorslf зараз поза форумом  
Старий 23.01.2019, 17:19 #2746144   #2995
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
На Руській було гаряче, горіла чеська гармошка.
Судячи зі стану салону (11 хв відео) імовірно включили обігрівачі на максимум.

http://www.youtube.com/watch?v=DxCN9aPXzXE&
ги,

буває, але був настільки великий і сильний вогонь, чи то так "швидко" їхала пожарна ?
А скільки радості для зівак, фотознимок. Люди собі ходять, журналюги взагалі вмудрилися зайти в салон, доки їх якась пані не вигнала..поліцієє, ау..
idcomsomnom зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:54.