Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Результати опитування: Хто буде президентом?
Порошенко 40 43.96%
Інший 36 39.56%
Третій смішний варіант 15 16.48%
Голосували: 91. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори Президента 2019

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.02.2019, 17:36 #2748041   #1061
vanco2

Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Я б не був таким категоричним, Гордон - досить професійний журналіст і адекватна людина, із нормальним, а не векторним ставленням до життя. Так, він не критикує усе російське, бо чітко розділяє державу і країну, але це не робить його кремлівським посіпакою. А інтерв'ю він веде у стилі задушевної бесіди незалежно співрозмовника, бо у стилі допиту дуже важко розташувати до себе співрозмовника. Плюс інтерв'ю - це не допит і не поліграф, а журналіст - не слідчий, у нього немає завдання вибивати тільки правду.
А я буду категоричним, і це ніяк не повязано з тим в якому стилі веде інтервю гордон.
Я стверджую що він пропогандист кремля, просто кремль має різних пропогандонів, одні працюють "влоб", як ото, наприклад 60 мінут - там тупо ведеться пропоганда, а є інший рівень - тіпу як ехо москви - коли тіпа опозиційний ресурс, тіпа критикує кремль, але якось так получається шо як тільки заходить до питання політичних питани важливих - гопа, і оказується в Україні по версії еха йде громадянська війна. І так москаль послухає всі доступні йому ресурси, включаючи "опозиційні" і получається що на основі того в нього в голові вимальовується шось середнє між пропогандою влоб і прихованою пропогандою.
До чого тут гордон? А скажи мені, кому ще дають в праймтайм, на першому каналі в 100% пропогандистській передачі віщати про то що путін не правий, шо росія анексувала території, і тд? Та там як тільки відходить шось від сценарію - відразу перебивають, перекручують, зажартовують, включають сарказм ну і як останній надійний фільтр - це не прямий ефір! Тому все що суперечить пропоганді - просто виріжуть. А гордона там показують - бо він "вовк в овечій шкурі", його ліплять для нас - як "ехо" для москалів, він тіпа підтримує майдан, але постійно ставить під сумнів його доцільність, він тіпа критикує кремль, але постійно повторяє що "основний ворог і більшість агентів кремля в вищих ешелонах влади", він критикує владу, але не критикує вону, він типу каже що за Україну, але на президента просуває клоуна коломойського - і стиль інтервю тут нідочого, бо ясно що це інтервю з політичною фігурою а не з артистом, а таке безхребетне інтервю з кандидатом в президенти - це явний заказняк.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (14.02.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 18:21 #2748045   #1062
Petro Ford

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
це, якби ставку робили всі а не лише ігромани і на одинакову суму ... у нас психи в психлікарнях, голосують 100 % за діючих президентів , це тобі не ігроманія, а залізна статистика
Психи голосують?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2019, 18:31 #2748046   #1063
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата Психи голосують?
Все може бути ))))

Цитата у нас психи в психлікарнях, голосують 100 %
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Petro Ford (14.02.2019), vanco2 (14.02.2019)
Старий 14.02.2019, 21:34 #2748053   #1064
qazwsx321
Активний учасник

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А я буду категоричним, і це ніяк не повязано з тим в якому стилі веде інтервю гордон.
Я стверджую що він пропогандист кремля, просто кремль має різних пропогандонів, одні працюють "влоб", як ото, наприклад 60 мінут - там тупо ведеться пропоганда, а є інший рівень - тіпу як ехо москви - коли тіпа опозиційний ресурс, тіпа критикує кремль, але якось так получається шо як тільки заходить до питання політичних питани важливих - гопа, і оказується в Україні по версії еха йде громадянська війна. І так москаль послухає всі доступні йому ресурси, включаючи "опозиційні" і получається що на основі того в нього в голові вимальовується шось середнє між пропогандою влоб і прихованою пропогандою.
До чого тут гордон? А скажи мені, кому ще дають в праймтайм, на першому каналі в 100% пропогандистській передачі віщати про то що путін не правий, шо росія анексувала території, і тд? Та там як тільки відходить шось від сценарію - відразу перебивають, перекручують, зажартовують, включають сарказм ну і як останній надійний фільтр - це не прямий ефір! Тому все що суперечить пропоганді - просто виріжуть. А гордона там показують - бо він "вовк в овечій шкурі", його ліплять для нас - як "ехо" для москалів, він тіпа підтримує майдан, але постійно ставить під сумнів його доцільність, він тіпа критикує кремль, але постійно повторяє що "основний ворог і більшість агентів кремля в вищих ешелонах влади", він критикує владу, але не критикує вону, він типу каже що за Україну, але на президента просуває клоуна коломойського
Гордон топить за агента кремля Смешко, проти агентів кремля Юлі, Зе, Гриценка, і просуває Коломойського, агенти якого Юля, Зе і Гриц , та ти екстрасенс ... добре хоч у тебе Медведчук, Ахметов, Фірташ, Льовочкин, Бойко, Мураєв, Рабінович не агенти кремля

Гордон назвал фамилию лучшего кандидата в президенты Украины
https://www.youtube.com/watch?v=OFvzzejszdY

Востаннє редагував qazwsx321: 14.02.2019 о 21:46.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 17.02.2019, 18:14 #2748250   #1065
SergiyBonka
Banned

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Все може бути ))))
Ні не все. Майбутнє точно сплановано. Світової закуліси впливає на події і планує історію на 5000 років вперед. Президентом повинен стати Зеленський, якщо ми цьому не завадимо. Щоб перешкодити - поширюйте цю цитату усіма шляхами:

Цитата Про таємні агентів Путіна. (Скоро цю статтю приберуть. Скопіюйте.)

Серед 44-х кандидатів в Президенти України - є 10 агентів впливу Путіна! 2 з них - «перспективні». Вони мають завдання потрапити до другого туру, і щоб ніхто інший туди не потрапив. А ще 8 - спойлери, або «допомагають». Вони мають завдання відібрати голоси у головних конкурентів, здатних пройти до другого туру, щоб ті відстали від перспективних агентів Путіна. 8 агентів-спойлерів - це Богомолець, Богословська, Юрій Тимошенко, Вілкул, Тарута і ще 3 неявних людини, яких ви дізнаєтеся в ході кампанії. Свідомо чи несвідомо, свідомо чи несвідомо, але всі вони будуть віднімають голоси в Юлії Тимошенко і у Бойка. А 2 перспективних агента - це Порошенко і Зеленський. Раніше агентом Путіна був Ющенко. Це - відкритий факт, що Віктор Андрійович служив у військах КДБ. Тому-то Путін і вибрав Ющенко своїм агентом впливу в 2004 році. А щоб ніхто не запідозрив дружків Путіна, вони все застосовують один і той же шахрайський прийом: «діяти від протилежного». Агенти Путіна лають Путіна, роблять такі дії і висловлювання, які нібито спрямовані проти інтересів Росії і Путіна. Насправді ж - Путін ОСОБИСТО санкціонував такий обмін: деякі втрати для Росії і росіян, а натомість - Президентом в іншій країні буде сидіти його таємний друг. (Саме з таким діям можна обчислити всіх дружків Путіна в інших країнах.) І Блеер, і Берлусконі, і Буш, і Ющенко, і Сарказі, і МакКейн, і Порошенко, і Трамп, і Зеленський - всі вони таємні чи явні друзі Путіна. Всі вони - його агенти впливу, оскільки ВПЛИВАЮТЬ на політику більше до вигоди особисто Путіна, ніж їх конкуренти. І ви точно не знаєте: де, як і в чому впливають!

Виникає питання: чому ж Кучма і Янукович не стали друзями Путіна? Адже Путін дуже розраховував на дружбу з ними, коли допомагав їм в ході Президентських виборів у 2000 і в 2010 роках? Навіть я, кращий в світі знавець психології Путіна, не знаю всіх причин цієї феноменальної тенденції. Але точно знаю, що за задумом світової закуліси (яка управляє подіями і ходом історії) дружками Путіна на Україну були і будуть тільки ті Президенти, які використовують шахрайські прийоми (третій тур голосування, постійна зміна прем'єр-міністрів, деградація-зниження економіки України, постійний обман телеглядачів в новинах і програмах, неконкретність обіцянок і передвиборчих програм, відсутність програми для порівняння з іншими, невиконання передвиборчих обіцянок, фальшива театральність, гра на-камеру-на-публіку і багато інше, що їм підкажуть чорні технологи Путіна. Друзями Путіна повинні бути тільки ті Президенти, які вдають, що є прихильниками Заходу, Євросоюзу і залучають на свій бік західно-українського виборця. А вихідці і східної та Південної України - з Путіним чомусь не домовлялися ... ні Кучма, ні Янукович, ні Царьов, ні Добкін, ні Бойко - ніхто з них справжнім другом Путіна стати не повинен. Такі ролі в плані світової закуліси на історію. Чому саме так? - я поки до кінця не розкрив. Але те, що Порошенко і Зеленський є агентами Путіна - ЦЕ я знаю точно. Я їх обчислив, розкрив за багатьма «доказам».

Ще до виборів 2010 року я знав напевно, що Янукович дружити з Путіним не погодиться. У 2012-му році, коли все ще було «тихо і гладко», - я вже передбачав, що буде новий Майдан, і припускав провокаційну діяльність Путіна. В кінці 2013 року він дав 3 мільярди уряду Януковича і тим самим спровокував другий Майдан. Ще до виборів Порошенки я знав, що він - новий агент впливу Путіна, і буде знижувати економіку України і обдирати громадян. Ось це завдання від Путіна і від світової закуліси він і виконує. Всі мої обчислення виправдалися. Точно так само і зараз - я вирахував все про Зеленського.

Самостійний Російський опозиціонер, політаналітики, психолог Сергій Бонка (unknown). (Написано вранці 15 лютого 2019.)
-

P.S. (16 лютого 2019, 14:00)
Пару прикладів того, як Путін допомагає Порошенко і Зеленському.

1) Одним з головних способів агітації і пропаганди шахраїв є створення для ЗМІ нових тем в таких сферах, в яких кандидат-політичний-шахрай (в даному випадку - Порошенко) виглядає зовні найкращим за всі інші. Порошенко останнім часом відбирав гроші у простого народу і витрачав їх на озброєння і на армію. Тому будь-які військові зіткнення і військові репортажі вигідні перед виборами саме Петру Олексійовичу. Заради підвищення рейтингу обох Президентів Путін і Порошенко таємно домовилися влаштувати маленьку бійню у Керченської протоки з затопленням хоча б одного судна Українського ВМФ. Для цього можновладці з обох сторін спустили необхідні інструкції, які вже частково відомі і опубліковані, покликані спровокувати Російських і Українських військовослужбовців на кровопролиття. Але в ході морського зіткнення військові обох сторін до досади обох Президентів повелися більш ніж гідно. Після цього три українських судна багато годин стояли, не рухаючись, у Керченської протоки і Російські військові їх не чіпали. А потім знялися з якоря і попливли до Одеси. План постановки військового бою був вже майже зірваний, і тоді Путін допоміг Порошенко, наказавши своїм фсбшниками наздогнати і заарештувати Українські судна. І тепер кілька місяців перед виборами в українських новинах Путінські агенти впливу на Україну будуть вставляти на користь кандидата-Порошенко репортажі про Керченському морському зіткненні, про агресію Росії і про полонених українських моряків. Плюс - репортажі про мову або про веру.Будет чи Порошенко масово купувати голоси виборців - скоро побачимо!

2) Як і всі дружки Путіна, Зеленський використовує фальшивий імідж і шахрайські передвиборні технології. Заздалегідь і задовго до цих виборів Російські технологи підготували для цього протеже Путіна і нині успішно реалізують комік-технології, випробувані раніше в Росії і в Італії (для італійського євроскептиків і коміка Беппе гриль). Несподіваний для всіх різкий зліт перед виборами рейтингу Зеленського нагадує злети рейтингів Ющенка в 2004 і Порошенко в 2014 і свідчить про те, що використовуються перевірені технології. А передвиборними технологіями славляться саме Путинцев. Наприклад, як, скажіть, можна уникнути передвиборної критики на свою адресу? А дуже просто. Чи не публікувати свою передвиборну програму як можна довше - ось і все! Бажано під слушним приводом. Саме так і грає зараз на публіку Зеленський: сказав, мовляв, за довгі місяці і роки до виборів нічого так і не склав (не зміг, чи що? За дурнів всіх вважає?), А тому, мовляв, «дорогі товариші-виборці, напишіть за мене програму самі ». Це - відома шахрайська технологія, що застосовується в Росії на багатьох виборах. Шахрайський гачок для дурного виборця, який наївно повірить, що зможе вписати щось у програму путінської ставленика! Ще чого! Коли Зеленський стане новим Президентом (а виборний процес саме до цього і йде) - то своїми діями новий лідер буде теж гадити Україні та українському народові, як і попередні дружки Путіна - Ющенко і Порошенко. Хочете ще раз перевірити? В третій раз? (Хочуть - тільки дурні. Розумні - вміють думати і міркувати.)

Скопіюйте швидше цю статтю, тому що скоро Путінські агенти, які є на Україні, її приберуть! Перешліть всім друзям, опублікуйте в інтернеті, роздрукуйте на папері, розмножте і розкладіть по поштових скриньках де завгодно. Цитуйте не раз і не два на радіо і на телебаченні.
SergiyBonka зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
poisonous (17.02.2019)
Старий Нині, 01:47 #2748356   #1066
BadBoy

Цинічний актор, який ще не получив свій Оскар. Цих елітних "героїв" в ті години як вітром здуло! Було лише пару свободівців нижчого рангу. Документально підтверджено відео так і свідками, що там був Кошулинський, а Порошенко нагло бреше. Мільярдер шукав свою кулю в лоб...ну-ну. Щось я його там не видів. А от фотки з беркутами у нього є. Також провізія в коробках "Рошену" яка поставлялася беркутам теж зафіксована фотокамерими.

Востаннє редагував BadBoy: Нині о 01:53.
BadBoy зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:15.