Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини Форум ВКонтактє Форум в Твітері

харчі для собаки

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.06.2016, 15:51 #2638682   #41
Пантера

Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Він в мене від молочних продуктів і яєць відказується помалу. нехоче їсти...
З овочів полюбляє моркву, цибулю(самому дивно), буряк червоний, з фруктів клубніка, банан, черешні, ананас. З хрущами і борозняками теж непогано справлявся))
З кашів їсть тільки рисову якщо з олієм або гречку на курячому бульйоні.
Я просто не можу зрозуміти як хаскі, які знаходяться в сибірі і інших не особо теплих місцях харчуються рибою і кістками і нічого їм не шкодить?
А ви що його кашою і мясом окремо годуєте?
Берете мясо чи субпродукти (говяжі!) ріжите кусками, складаєте в пакети порціями і в морозілку.
Берете велику каструлю кидаєте порцію мяса, трошки поварилося засипаєте крупу (гречану, кукурузяну, пшеничну) трете туди ж моркву, чи інші овочі (небагато) доводите до готовності і готово. Накладаєте в миску і вас не гребе хоче їсть хоче гуляє. Ще ні одна собака не вмерла з голоду при повній мисці. Одне кормління можна замінити творогом чи яйцями.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
thebestsobaka (11.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2016, 22:54 #2647134   #42
montana
Banned

Ми свого шпіца годуємо вологими кормами в перемішку з сухими. Консерви виготовляються в основному з м'ясних продуктів, ще туди іноді додають кров і бульйон. Собакам дуже подобається, моєму так взагалі. Сухий корм він їсть з меншим ентузіазмом тому що консерви смачніше. Але багато консервованого корму давати не можна. І ще важливо давати сухий і вологий корм одного виробника, я купую їх тут - http://korm.com.ua/sobaki/korm-konservirovanniy/ Раціон нашого пса складається з 75% сухого і 25% вологого корму. Консерв собака з'їдає більше, до речі, так що для власників великих порід це дорогувато.
montana зараз поза форумом  
Старий 05.08.2016, 22:19 #2647280   #43
hamkaj
Учасник

Я зазвичай беру корм для собаки Bosch rozetka.com.ua/food_for_dogs/bosch/c1461202/v148/ Доки був маленький цей корм становив основу його харчування.
hamkaj зараз поза форумом  
Старий 07.08.2016, 02:42 #2647408   #44
Miraa
Учасник

У кого є досвід з веганськими харчами для собаки?
Miraa зараз поза форумом  
Старий 03.09.2016, 23:04 #2651941   #45
ZhannaRomanova
Учасник

Собака - це хижак, має їсти м’ясо. Хоча, гіпотетично, якщо собака буде отримувати весь необхідний набір мікроелементів та вітамінів, можна годувати її чим-завгодно.
ZhannaRomanova зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
оксана2009 (05.09.2016)
Старий 19.10.2016, 12:35 #2659010   #46
compBoy
Учасник

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А ви що його кашою і мясом окремо годуєте?
Берете мясо чи субпродукти (говяжі!) ріжите кусками, складаєте в пакети порціями і в морозілку.
Берете велику каструлю кидаєте порцію мяса, трошки поварилося засипаєте крупу (гречану, кукурузяну, пшеничну) трете туди ж моркву, чи інші овочі (небагато) доводите до готовності і готово. Накладаєте в миску і вас не гребе хоче їсть хоче гуляє. Ще ні одна собака не вмерла з голоду при повній мисці. Одне кормління можна замінити творогом чи яйцями.
повністю згодна. тільки я перемелюю варене мясо - бо навчилась вібирати кусочки м*яса..
Підтверджую, що при повній мисці собака від голоду не здохне))
compBoy зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (19.10.2016)
Старий 19.11.2016, 16:25 #2664630   #47
Tsugo
Banned

У нас тоже алабай и она очень любит печень, ну мы и отвариваем ее и добавляем в кашу любую и она ест. Ну само собой кости покупаем что бы она грызла. Ну а вообще она очень любит залазить на кровать, что не очень хорошо отучали ее отучали на кровать может и не лезет уже, но когда никого дома нет, а так мы ей купили хороший лежак с деревянной подставкой http://harleyandcho.com.ua/derevyannye-lejaki ей он пришлянулся часто там лежит или дремлет, может из-за того, что дети там любят сидеть и играть, а ей нравиться время в компании проводить)
Tsugo зараз поза форумом  
Старий 06.12.2016, 20:57 #2667197   #48
Yaponec
Учасник

Цитата:
Допис від compBoy Переглянути допис
повністю згодна. тільки я перемелюю варене мясо - бо навчилась вібирати кусочки м*яса..
Підтверджую, що при повній мисці собака від голоду не здохне))
Розумієте, якщо годувати собаку одним тільки м'ясом – це ще гірше, ніж зовсім його не давати. Раціон повинен були різноманітним, м'ясо корисне, але в ньому відсутні дуже багато мінералів, вітамінів і мікроелементів. Краще за все брати тут корма (тут більше 5000 товарів, так що потрібне знайдете) і де-ніде можна чергувати домашню їжу і куплену в магазині.

Востаннє редагував Yaponec: 17.12.2016 о 13:51.
Yaponec зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 13:05 #2670085   #49
Madoka
Учасник

Цитата:
Допис від Yaponec Переглянути допис
Розумієте, якщо годувати собаку одним тільки м'ясом – це ще гірше, ніж зовсім його не давати. Раціон повинен були різноманітним, м'ясо корисне, але в ньому відсутні дуже багато мінералів, вітамінів і мікроелементів. Краще за все брати тут корма (тут більше 5000 товарів, так що потрібне знайдете) і де-ніде можна чергувати домашню їжу і куплену в магазині.
Зараз такий час, що нема грошей ні в кого годувати собаку виключно м'ясом) А якщо серйозно, ви маєте рацію, дійсно найкращий раціон для домашнього улюбленця складається з кормів, які створені саме для нього.
Madoka зараз поза форумом  
Старий 07.03.2017, 15:25 #2681468   #50
Tarasras
Учасник

Цитата:
Допис від ZhannaRomanova Переглянути допис
Собака - це хижак, має їсти м’ясо. Хоча, гіпотетично, якщо собака буде отримувати весь необхідний набір мікроелементів та вітамінів, можна годувати її чим-завгодно.
Тобто сухим кормом краще не кормити її? Чи обмежитись тільки як добавками?
Tarasras зараз поза форумом  
Старий 08.03.2017, 10:49 #2681611   #51
фрі

Тобто сухим кормом краще не кормити!! ) Все вірно
фрі зараз поза форумом  
Старий 08.03.2017, 17:10 #2681669   #52
Pawelko
Учасник

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
Це як в тому старому анекдоті - все добре, але в міру. Для різноманіття якісний сухий корм собаці тільки в плюс, я вважаю. Можу сказати за нас - час від часу купуємо в Петхауз не такий вже дешевий сухий корм Nutram T26 Total Grain-Free Lamb & lentils Dog. Бачили б як його собака їсть - просто не відірвати! Але щоб вона не звикала ми даємо його не дуже часто, можна сказати по святам) В наших магазинах я його не бачив, хоча ветеринар про нього чув і казав, якщо є гроші, то можна і частіше давати, але мене трішки жаба жме, якщо вірто говорити.

Востаннє редагував Pawelko: 10.03.2017 о 09:19.
Pawelko зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (20.03.2017)
Старий 13.03.2017, 22:39 #2682470   #53
Lily1
Banned

в мене оабрадор, так от мій собака дуже не любить корм, а якщо каша з курячими потрохами, чи серцями, то залюбки
Lily1 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (14.03.2017)
Старий 23.11.2017, 10:12 #2713337   #54
Tutusiya
Учасник

Цитата:
Допис від ZhannaRomanova Переглянути допис
Чим завгодно, навряд чи потрібно годувати — лише якщо ви не зібралися від тварини позбутись. А раціон зараз урізноманітнити можна. Тільки ось питання у всіх напевно в ціні. Ми на сухих кормах з дитинства - іноді їх змінюємо. Сухі та вологі корма зараз йдуть як повноцінний раціон. Зараз годуємо сухим My Family. І сенсу чергувати з натуралкою я не бачу - цей варіант можно розглядати як що тільки в плані економії коштів.
Tutusiya зараз поза форумом  
Старий 26.11.2017, 13:00 #2713616   #55
Balu
Учасник

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
Якщо є показання до застосування якихось додаткових добавок. Я думаю це вже індивідуально і без самодіяльності, а за призначеннями вета
Balu зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:22.
Ad Management plugin by RedTyger