Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Україно-російська війна

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.04.2021, 09:43 #2790771   #4041
Petro Ford

Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Думаю, що таки реальна загроза. І тут кілька факторів. По-перше, зганяють величезну кількість техніки та воєнних зі всієї росії. Просто так ганяти туди сюди ешелони, суто для гри на нерви, навряд чи би це робили. Люди, які досліджують цю тему більш глибше, пишуть про накопичення безпрецедентної сукупності озброєння з 2014 року. І цей процес не зупиняється досі, триває прямо зараз, і буде тривати дальше, що говорить тільки про нарощування цих сил. І як кажуть знаючі люди, серед цієї техніки переважає наступальне озброєння.
По-друге, істерія, нагнітання ситуації, та пропаганда війни в раша змі, з чого можна зробити висновок, що кацапів накачують та готують до повномасштабної війни.
По-третє, дуже серйозна увага розвідки країн нато. Літаками-розвідниками крим моніториться буквально кожний день, на постійній основі.
По-четверте, неадекватні дегенерати в кремлі свято вірять, що Україна це частина росії, і для відродження російської імперії, їм конче потрібно її повернути, і це стратегічна ціль. Раніше розігрувалась карта з повернення ордло в тіло України, і зміною конституції України під це, таким чином, фактично зруйнувавши державу зсередини. Після того, як ця карта провалилась, так ще й рашкінські пропагандистські помийки закрили, і наклали санкції на кума, чекати чогось іншого від цих хворих людей, більше не приходиться. Стратегія в них залишається та ж, тільки міняється тактика. А дасть команду "фас", чи не дасть, залежить тільки від путіна, але я схиляюсь більше до думки, що "фас" таки буде, враховуючи вище наведені фактори.

Додано через 4 хвилини
На користь того, що може не дати команду "фас", на сьогодні виступає захід, і насамперед штати. От наскільки активно вони готові включитися в цей конфлікт, від цього і залежить весь подальший хід.

Додано через 11 хвилин
Те що вони заздалегідь готувались до такого сценарію, може говорити будівництво військових баз, неподалік нашого кордону, вже починаючи з 2015 року. Ось наприклад база в м.Клинці:

Клинцы — военный плацдарм для продвижения России на Запад

Там розмістилась 144 мотострілкова дивізія. Відстань до кордону 45 км., + 200 км до Києва. Куди вдарить ця дивізія, в випадку агресії, не важко здогадатись.

А мені здається - гра на нерви.
Може просто мені хочеться вірити. ХЗ. Але з маніпуляціями в ПМР вони переборщили

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис

при чому тут рашка - злобна ната наприклад може захотіти провести операцію по "примушуванню до миру", як рашка в грузії. і змінити злочинну владу на демократичну. думаєш це для ху*ла недостатній аргумент?
Сцк. До сліз. Злобна НАТА вже в прибалиці. Чому вона не може розвинути удар звідти? Рашка туди також війська стягує???

Востаннє редагував Petro Ford: 09.04.2021 о 09:43. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (09.04.2021), Chefild (09.04.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2021, 09:50 #2790773   #4042
switch
Активний учасник

так прибьалтика в них мабуть давно вже прикрита. і там не гарячпа точка в даний момент часу, і не факт що самі прибалти погодяться, щоб їх країна стала базою.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А мені здається - гра на нерви.
а я думаю що буде відкатаний сценарій - організують черговий "котел" і доб'ються потрібних їм рішень. не виключено що інтереси там не тільки в україні, тому що знову ж таки зауважу, що при трампі їм не було особливо інтересу накаляти тут обстановку, а от з байденом повернулись старі методи - логічно припустити що з байденом не склалось щось, що "рішали" з трампом.
скажем так проміжний варіант між чефлдом і твоїми рожевими окулярами. на всякий готуйся до мобілізації. морально.

Востаннє редагував switch: 09.04.2021 о 09:52. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 09.04.2021, 09:53 #2790775   #4043
Petro Ford

Цитата
так прибьалтика в них мабуть давно вже прикрита. і там не гарячпа точка в даний момент часу.

Додано через 3 хвилини

а я думаю що буде відкатаний сценарій - організують черговий "котел" і доб'ються потрібних їм рішень. не виключено що інтереси там не тільки в україні, тому що знову ж таки зауважу, що при трампі їм не було особливо інтересу накаляти тут обстановку, а от з байденом повернулись старі методи - логічно припустити що з байденом не склалось щось, що "рішали" з трампом.
скажем так проміжний варіант між чефлдом і твоїми рожевими окулярами. на всякий готуйся до мобілізації. морально.
Як не мене - те, що ти назаваєш проміжнми варіантом - є максимально можливим.
Старий 09.04.2021, 09:54 #2790776   #4044
Chefild

Цитата
Україна тепер пронатівська і може легко надати свою територію для розгортання військ НАТО, що є для цих маразматиків страшним сном.
Ти не повіриш, але війська нато знаходяться в 100 км. від Санкт - Петербургу, в тій же Естонії.

Це ще таке, древнє мислення. В сучасних війнах, відстань до кордонів не представляє жодного значення. Так як, той же 6 - флот, про який тут згадував алєко, разом з авіаносцем, ракетними есмінцями, за допомогою авіації, і крилатих ракет може розбомбити раша війська, при цьому, навіть не заходячи в Чорне море
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (09.04.2021)
Старий 09.04.2021, 10:01 #2790777   #4045
switch
Активний учасник

Цитата:
Як не мене - те, що ти назаваєш проміжнми варіантом - є максимально можливим.
ну для нас це по великому рахунку не сильно суттєво. гинути будуть так чи так наші хлопці, а не Ванко з колегами.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
6 - флот, про який тут згадував алєко, разом з авіаносцем, ракетними есмінцями, за допомогою авіації, і крилатих ракет може розбомбити раша війська
якщо встигне до запуску ракет (балістичних), що під великим сумнівом.

Додано через 4 хвилини
скажи мені тоді, будь ласкавий, якщо все в твоєму світі так просто - чому тоді рашка так істерила з системою ПРО в польщі? будь-яке наближення до свого кордону вони оцінюють як загрозу. навіть якщо це не загроза прямого нападу, а перехоплення їхньої "зброї відплати".

Востаннє редагував switch: 09.04.2021 о 10:01. Причина: Пізніше додано
Старий 09.04.2021, 10:07 #2790780   #4046
Chefild

І сьогодні, до нас завітав британський розвідник, для моніторингу криму:

Додано через 4 хвилини
Цитата
скажи мені тоді, будь ласкавий, якщо все в твоєму світі так просто - чому тоді рашка так істерила з системою ПРО в польщі? будь-яке наближення до свого кордону вони оцінюють як загрозу. навіть якщо це не загроза прямого нападу, а перехоплення їхньої "зброї відплати".
Думаю, що вони це про, вже давно встановили.
До речі, на росії зараз розробляють, чи вже розробили, ядерну бомбу "посейдон", яка працює як торпеда, і буде атакувати з морського дна, щоб виключити з роботи ці самі системи про.

Востаннє редагував Chefild: 09.04.2021 о 10:16. Причина: Пізніше додано
Старий 09.04.2021, 10:12 #2790782   #4047
Petro Ford

Коли наші В.ч почнуть покидати ППД, виходити "в поля" займати позиції, або хоча б на "казарменний стан" я буду розуміти, що розвідка повідомляє про реальну загрозу. Активізація розвідки вказує на підвищену увагу до ситуації, але поки нема контрдій з нашої сторони все виглядає як гра м'язами. Ну так бачиться з мого дивану
Подякував(ла):
s1rc0 (09.04.2021)
Старий 09.04.2021, 11:02 #2790785   #4048
switch
Активний учасник

хм...
тобто ти вірив що зеленський здасть україну а зараз віриш що він не провтикає напад? метаморфози одначе.
Старий 09.04.2021, 11:06 #2790786   #4049
Chefild

З розмови, з нашими військовими:

Старий 09.04.2021, 11:12 #2790787   #4050
switch
Активний учасник

Цитата:
Думаю, що вони це про, вже давно встановили.
ну поляки так. але ж можна ще на 1000 км ближче.
Старий 09.04.2021, 11:48 #2790792   #4051
Chefild

Цитата:
Коли наші В.ч почнуть покидати ППД, виходити "в поля" займати позиції, або хоча б на "казарменний стан" я буду розуміти, що розвідка повідомляє про реальну загрозу. Активізація розвідки вказує на підвищену увагу до ситуації, але поки нема контрдій з нашої сторони все виглядає як гра м'язами. Ну так бачиться з мого дивану
Цитата Имитаторы. Главнокомандующий должен поддерживать наших защитников своими решениями и действиями, а не раздачей часов и фотосессиями. Фотографии делаются для поддержания упавшего президентского рейтинга, а не для армии. Но что сделал Верховный Главнокомандующий для обеспечения наших воинов, которые несут потери от снайперов, элементарными приборами для наблюдения, чтобы людям не надо было высовывать голову из окопов? Ведь в этом причина потерь. Что сделал Зеленский для закупки управляемых ракет и управляемых мин, для закупки оптико-локационных станций, тепловизионных прицелов, электронных систем управления огнем, систем боевого управления, для подготовки операторов систем вооружений, и много другого? Ни-че-го. Вообще ничего. Гособоронзаказ 2021 года до сих пор не принят, никто никуда не спешит, почему президент не ускоряет процесс, почему не выполняет свой собственный указ№ 49? Фотографии, пустые слова, фальшивые сожаления - и все это пока настоящие защитники льют настоящую кровь.
Где ответные маневры украинских войск на границе с РФ? Что делается для структурных реформ, какие меры повышения боеспособности на случай войны делает руководство Украины? Или вы думаете, что выражение озабоченности на совещаниях и в пресс-релизах - это и есть управление армией?
Вы работать должны и выполнять свои обязанности, а не посещать, вы не туристы и не артисты-гастролеры - вы отвечаете за оборону страны!
К сожалению, нынешний реальный кризис показывает, что действующее руководство Украины не понимает проблему управления государство в условиях войны, а в реальной ситуации мы увидим такую же бездеятельность и беспомощность.

https://www.facebook.com/butusov.yur...43682245672026
Сьогоднішня влада абсолютно не адекватна викликам, які перед Україною стоять. І путін якраз і робить на це ставку.
Старий 09.04.2021, 12:11 #2790793   #4052
Petro Ford

Цитата:
Сьогоднішня влада абсолютно не адекватна викликам, які перед Україною стоять. І путін якраз і робить на це ставку.
Погоджуюсь. Абсолютно.

Додано через 5 хвилин
Цитата
хм...
тобто ти вірив що зеленський здасть україну а зараз віриш що він не провтикає напад? метаморфози одначе.
Ми ж про війну? Якщо кацапи почнуть, зважаючи на відсутність підготовки з нашого боку, Вова здасться в 2-5 день.

Востаннє редагував Petro Ford: 09.04.2021 о 12:11. Причина: Пізніше додано
Старий 09.04.2021, 12:28 #2790795   #4053
s1rc0

а зеленського ще в тренді називати проросійським чи вже все?
s1rc0 зараз поза форумом  
Старий 09.04.2021, 12:29 #2790796   #4054
Avanko

Ця тема - База даних військової розвідки, при чому, по всьому Світі.
Avanko зараз поза форумом  
Старий 09.04.2021, 14:19 #2790799   #4055
Petro Ford

Цитата:
Допис від s1rc0 Переглянути допис
а зеленського ще в тренді називати проросійським чи вже все?
А чому ні?
Старий 09.04.2021, 14:25 #2790800   #4056
s1rc0

Цитата:
А чому ні?
Путін вже війною йде на Зелю. Не думаю що зеля таки тайний агент і це все якась розумна багатоходівка (ну в заговорі з пуйлом тіпа)
s1rc0 зараз поза форумом  
Старий 09.04.2021, 14:48 #2790802   #4057
Petro Ford

Цитата:
Путін вже війною йде на Зелю. Не думаю що зеля таки тайний агент і це все якась розумна багатоходівка (ну в заговорі з пуйлом тіпа)
А чому не думаєш? Думати завжди потрібно. Хіба ні??
Старий 09.04.2021, 14:51 #2790803   #4058
s1rc0

Цитата:
А чому не думаєш? Думати завжди потрібно. Хіба ні??
ох і жартівник, ох і жартівник
виходить зеля погрався в патріота щоб змістити акценти - а насправді зеля це проект кремля щоб остаточно захопити Україну?
s1rc0 зараз поза форумом  
Старий 09.04.2021, 14:57 #2790804   #4059
Petro Ford

Цитата:
ох і жартівник, ох і жартівник
виходить зеля погрався в патріота щоб змістити акценти - а насправді зеля це проект кремля щоб остаточно захопити Україну?
Зеля - проект кремля не в тому сенсі, що він кров'ю в застінках КГБ договір підписав. В нього :
- відсутня стратегія
- какая разніца на всю голову
- відсутні знання, навики для управління державою. Він досить приблизно уявляє як це все працює
- він боягуз
- його некомпетентність відвертає від України світову підтримку.
Я тобі ще 100500 речей можу написати чому при ньому Україна слабша ніж була при попереднику. Тому так рашці він вигідний, тому в цьому сенсі він агент.
Старий 09.04.2021, 15:29 #2790805   #4060
Chefild

Зайшов цікавий британський військовий пасажир. Мабуть підвезли військових радників:

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

nJOSmhmOwogICAgdmFyIHMgPSBkb2N1bWVudC5nZXRFbGVtZW50c0J5VGFnTmFtZSgnc2NyaXB0JylbMF07CiAgICBzLnBhcmVudE5vZGUuaW5zZXJ0QmVmb3JlKGEsIHMpCiAgICB9KSgpOwogICAg">

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:44.