Старий 18.02.2021, 17:36 #2787994   #1
NEXT
Активний учасник

Типово Бензопила. Порадьте, що вибрати !

Хочу придбати бензопилу. Вибір впав на штіль 180 , Хускварна 135. Що краще ? А може китаєць та неварто переплачувати у 2-3 рази більше на пилу для побутового використання.?

https://www.youtube.com/watch?v=_XZ34q9gC_8

Востаннє редагував NEXT: 18.02.2021 о 17:43.
NEXT зараз поза форумом  
Старий 18.02.2021, 18:13 #2787995   #2
Стечкин

Типово Відповідь: Бензопила. Порадьте, що вибрати !

одружуся
будеш мав екслюзив

опывночы на цвинтары а-ля натурє
тільки варення з неї не вари...
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 22.02.2021, 11:38 #2788147   #3
switch
Активний учасник

можна і штіля, можна і хускварну, можна і китайця....
воно все для побутового використання і ліс ти з ним валити не будеш цілими днями.

Додано через 2 хвилини
у мене наприклад китаєць штерн. працює вже 4-й рік. тяжчий за штіля, хоч підозрюю що по потужності +/- те саме. шина гавно, але досі ще тримається. ланцюг гавно, але давно вже куплені оринінальні орегонівський і штільовський. функцію свою виконує за небагато грошей.

Востаннє редагував switch: 22.02.2021 о 11:38. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEXT (22.02.2021)
Старий 23.02.2021, 08:57 #2788191   #4
ars13
Активний учасник

Для себе взяв штіля 180, штука -при нормальному використанні - майже вічна. Легенька, маленька і зручна, при потребі ремонтується елементарно. Я однозначно за штіля.
ars13 зараз поза форумом  
Старий 23.02.2021, 10:29 #2788197   #5
switch
Активний учасник

ну так щоб розуміти - брав собі бензопилу для чистки старого саду і заодно заготівлі дров на зиму. по суті я тоді міркував так, що та пила поможе мені почистити сад і сама себе окупить за рахунок заготовлених дров. за один сезон. з того часу фактично усі дрова на сезон заготовлялись цією пилою, тому вона себ окупила вже не раз можна було брати і штіля. лише цього року закупив вже порубані. щоб розуміти - на один сезон я використовую ну кубів 4 дров, так як використовується ще газ. ну тобто десь до 20 кубів я нею перепиляв за 4-5 років.
за цей час:
- двіжок працює чітко, там нічого не робилось, але зараз вже почались трохи проблеми з запуском, якщо довго стоїть без роботи - може просто раніше частіше юзалась, або таки карбюратор. коротше все частіше доводиться викручуваит свічку, просушувати, продувати циліндр.
- шина почала здавати позиції в перший же місяць, в основному через гавняний рідний ланцюг, який дуже швидко затупився, далі почала грітись шина і як наслідок почала вищерблюватись. тим не менше підпиляв її напильником і досі служить ще.
- ланцюг я досить швидко зрозумів що гівно повне, тому прикупив орегонівський - він може перерізати без заточки раз в 10 більше дров. пізніше докупив ще один штільовський - аналогічно. ціна ланцюгів гривень 300. взагалі на пилі бажано юзати 3 ланцюнга по колу, щоб рівномірно зношувалась шина і зірочка.
- свічка рідна уже здохла, поміняв.
- уже кілька раз обривався шннурок стартера.
- мені здається що бензину і масла вона жере побільше ніж мала б жерти пилка її класу, але в принципі зазвичай мені вистачає одного баку, щоб попрацювати не спіша годину-півтори, а більше і не доводилось.
ну тобто китай то така штука яка дешева, працює, но якість відповідає ціні. і тут вже чисто на вибір господара - так, якщо 4 тис.грн. не обтяжують - берете штіль і маєте річ. ну якщо ви ним раз в 2 роки щось там пильнете - то служитеме дійсно вічно, і будете завжди пишитись, що взяли річ. якщо 4 штуки витрачтаи шкода і пиляти не так щоб багато потрібно було - то можна і китай за пів ціни штіля, але зразу рекомендую купити фірмовий ланцюг, і буде нормально виконувтаи свої функції, но може буде чуть важчий, чуть більше палива брати буде і не такий продуманий. ремонт китайця теж без проблем і підозрюю, що дешевше ніж штіля. ну бо штіля я думаю понесуть до офіціалів а китайця на базар. все має свою ціну...

Востаннє редагував switch: 23.02.2021 о 10:37.
switch зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:56.