Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Послуга перенесення номеру

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2019, 14:12 #2757941   #21
zigorz
Типово Відповідь: Послуга перенесення номеру

Покриття погане навіть в межах підприємства
Дивно таке чути про інтертелеком!Проста Нокіа - реально є звязок в підвалі,гаражі (стінки 80см!!!).
Я б сказав навпаки - інтертелеком працює ВСЮДИ!!!
zigorz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (10.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2019, 15:29 #2757943   #22
saymon
Активний учасник

Поясніть мені тупому, в чому полягає проблема просто викинути карту поганого оператора і купити карту хорошого, а потім СМС-ками повідомити свій контакт-ліст про зміну?
Невже це вартує того, щоб стояти в чергах, нести операторам якісь довідки і скан паспорта, підписувати контракти, які ніхто не читає а потім такі ЖИДОМАСОНСЬКИЙ %Вставте_назву_оператора%!!111

В чому профіт збереження номеру? Нє, ну як можливість я це вітаю. Можливостей мусить бути багато. Але звідки такий ажіотаж я особисто не розумію.

І взагалі, в наш час не мати 2 телефони, або телефон на 2 карти це якось по жлобськи.
saymon зараз поза форумом  
Старий 10.05.2019, 15:53 #2757949   #23
.

Тому, що крім контактів до номеру може бути прив"язано багато онлайн сервісів/реєстрацій: онлайн банкінг, і-нет магазини, і т.д.
. зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (10.05.2019), pberit (10.05.2019)
Старий 10.05.2019, 15:56 #2757950   #24
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поясніть мені тупому, в чому полягає проблема просто викинути карту поганого оператора і купити карту хорошого, а потім СМС-ками повідомити свій контакт-ліст про зміну?
Невже це вартує того, щоб стояти в чергах, нести операторам якісь довідки і скан паспорта, підписувати контракти, які ніхто не читає а потім такі ЖИДОМАСОНСЬКИЙ %Вставте_назву_оператора%!!111

В чому профіт збереження номеру? Нє, ну як можливість я це вітаю. Можливостей мусить бути багато. Але звідки такий ажіотаж я особисто не розумію.

І взагалі, в наш час не мати 2 телефони, або телефон на 2 карти це якось по жлобськи.
Ага, особливо коли твій номер на металевих табличках на сотнях підїздів міста
Я за цей номер платитиму напевно вічно, він безцінний. А от перейти до іншого в принципі можна буде з часом, коли вже всі знатимуть що є таке і нормально сприйматимуть. А от чи перейду хз. Була би мережа в Київстару то би і не думав.
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.05.2019, 16:09 #2757955   #25
.

У нас все йде до того, що буде так як у штатах: оператори почнуть пропонувати доступні безлімітні пакети на усі мережі і тоді вже буде без різниці на який номер/оператора дзвонити. А номер будуть переносити тільки заради кращого покриття у певних місцевосцях.
. зараз поза форумом  
Старий 10.05.2019, 22:52 #2757988   #26
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тому, що крім контактів до номеру може бути прив"язано багато онлайн сервісів/реєстрацій: онлайн банкінг, і-нет магазини, і т.д.
Да, це біда. Вони ж офлайн.
Сама придумала - сама образилася, як то кажуть.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
нас все йде до того, що буде так як у штатах: оператори почнуть пропонувати доступні безлімітні пакети на усі мережі і тоді вже буде без різниці на який номер/оператора дзвонити. А номер будуть переносити тільки заради кращого покриття у певних місцевосцях.
В нас не йде до того що в штатах. І ніколи не прийде.

Востаннє редагував saymon: 10.05.2019 о 22:52. Причина: Пізніше додано
saymon зараз поза форумом  
Старий 14.05.2019, 22:23 #2758326   #27
pberit
Домофонщик

Зачухався Київстар. Спочатку почали смс присилати з опитуванням стосовно мережі, вчора подзвонили щоб уточнити що і де. Що конкуренція робить!
pberit зараз поза форумом  
Старий 15.05.2019, 18:33 #2758399   #28
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зачухався Київстар. Спочатку почали смс присилати з опитуванням стосовно мережі, вчора подзвонили щоб уточнити що і де. Що конкуренція робить!
а мені прилетіла смс'ка щодо київстар ТВ ( чи якось так) на безоплатній основі (лайтова версія)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:57.