Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.03.2019, 12:49 #2752121   #1361
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мабуть ти дуже непоспішаючи водиш, якщо ти, їдучи по головній, і він, виїхавши з другорядної - виявилось що рухаєтесь з приблизно однаковими швидкостями.
Та якраз як в западло коли швидко їду, то вони вискакують, та й взагалі ту діляку швидко зазвичай проїжджаю, бо там дорога хороша.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2019, 18:42 #2758097   #1362
Bo_

Ситуація біля шостого:
Переважно, якщо в лівій смузі зупиняюсь на червоне, всі ,що хочуть проїхати на Білу починають сигналити, типу "їм ж зелене" бо вони їхали на зелене з Бродівської або Вояків Дивізії "Галичина". Можливо, через те, що там висить знак "стоп лінія" не по центру а якраз над правою смугою... Але:
1) Червоне світло,
2) розмітка на асфальті "стоп лінія",
3) ліва смуга прямо і ліворуч,
4) знак "стоп лінія"
чи я помиляюсь?
Bo_ зараз поза форумом  
Старий 12.05.2019, 18:53 #2758099   #1363
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

На мою думку, всі їдуть, бо то звичка. А на ділі швидше за все не по правилах це, бо якби можна було їхати, то була б додаткова зелена стрілка біля червоного світла на тій ділянці. Але навіть якби і була стрілка(як навпроти біля млина), то ти з тої полоси можеш їхати прямо, не тільки направо, тому і муситимеш стояти на червоне.
Подякували 3:
Bo_ (12.05.2019), Don Kihot (13.05.2019), Trafic (12.05.2019)
Старий 13.05.2019, 13:00 #2758152   #1364
Don Kihot

Цитата
Допис від Bo_ Переглянути допис
Ситуація біля шостого:
Переважно, якщо в лівій смузі зупиняюсь на червоне, всі ,що хочуть проїхати на Білу починають сигналити, типу "їм ж зелене" бо вони їхали на зелене з Бродівської або Вояків Дивізії "Галичина". Можливо, через те, що там висить знак "стоп лінія" не по центру а якраз над правою смугою... Але:
1) Червоне світло,
2) розмітка на асфальті "стоп лінія",
3) ліва смуга прямо і ліворуч,
4) знак "стоп лінія"
чи я помиляюсь?
Теж постійно там їжджу але стараюсь не займати ліву смугу, але деколи права занята і їду прямо з лівої, то постійно хтось сигналить як на срачку. Є світлофор, є стоп-лінія, іншої стоп-лінії перед світлофором нема. Крапка.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякували 3:
Bo_ (13.05.2019), roma22101987 (13.05.2019), Samyel_Fox (13.05.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.05.2019, 17:25 #2758170   #1365
kolibryks

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
то постійно хтось сигналить як на срачку.
Мій улюблений прийом у такому випадку: включити задню і різко рушити, бажання сигналити без толку пропадає миттєво і поржати можна )
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 13.05.2019, 17:58 #2758172   #1366
selb
Активний учасник

Bo_, все правильно. А на того, що сигналить, блимає фарами не звертай уваги. Те що він запізнюється на зустріч із коханим — не твій клопіт.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Мій улюблений прийом у такому випадку: включити задню і різко рушити, бажання сигналити без толку пропадає миттєво і поржати можна )
Люблю під час руху різко натиснути по гальмах, якщо озабоченець надто просить.

Востаннє редагував selb: 13.05.2019 о 17:58. Причина: Пізніше додано
selb зараз поза форумом  
Старий 13.05.2019, 19:21 #2758180   #1367
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Ніхто не помітив загострену тенденцію останнім часом, що люди тупо не дивляться по дзеркалах, це вже просто переходить всі межі, бо коли за день по пару разів тебе ріжуть, то вже якось не випадковість, а систематичність стає. Тільки за Сьогодні дві історії, перша то на об'їзній в проміжку між вогівськими близнюками і фольцвагеном, підсніжник на копійці їхав собі їхав і вирішив з правого ряду перестроїтись в лівий при пустій дорозі, ну догнали ми його, перед мною одна машина і я за нею їдемо рядочком, думаю чого я буду їхати в лівій повільно перестроююсь в вільну праву(яка в тій ділянці порівніше лівої була) і на моменті вирівнювання з тим підсніжником бачу боковим зором що він різко дає вправо я тікаю трохи вправо і сингалю йому, та шо ти він далі мене випихає на обочинуі коли вже пів машини було на обочині я почав відторможуватись, бо там такі ями що думаю щоб не підкинуло мене десь. Доганяю того барана щоб висказати що думаю, дивлюсь там сімейство бабця ганя і цьоця параня з вуйком стрийком їдуть і старий хрін який гордо дивиться вперед тіпа не бачить мене. І йому похєр що чуть не вгробив мене. Історія два їду по київській і в районі зупинки київська(м-н Фантазія) чувак стоявший на зупинці безпардонно вирулює з зупинки вліво прямо перед мною(певно подумав що якщо він на новому джипі, то він як маршрутчик, спочатку повертає потім дивиться в дзеркала), цей хоч на сигнал зреагував і вельнув назад трохи ну і мені повезло мені що зустрічної не було, то мав куди вельнути вліво і я, бо там на зустрічній і так тролік стояв на перерві.
Старий 14.05.2019, 07:34 #2758213   #1368
leyo

Цитата Ніхто не помітив загострену тенденцію останнім часом, що люди тупо не дивляться по дзеркалах
Тенденція тупо класти на правила і знаки. За день мінімум 3 бидла, які пруть в момент корка з правої і тупо вижимаюит тих хто в лівому.
При розмові мало того що не праві то ще й огризаються.

Востаннє редагував leyo: 14.05.2019 о 07:41.
leyo зараз на форумі  
Подякували 2:
Bo_ (15.05.2019), Samyel_Fox (14.05.2019)
Старий 14.05.2019, 12:46 #2758236   #1369
switch
Активний учасник

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Ніхто не помітив загострену тенденцію останнім часом, що люди тупо не дивляться по дзеркалах
я тобі скажу, що ті пару раз, коли я сам ставив винуватцем, що мені сигналили ззаду, бо я провтикав машину в мертвій зоні (зі мною таке не часто, не треба зразу бухтіти, але чесно зізнаюсь що пару раз бувало, пальців однієї руки вистачить з добрим запасом ).
так от коли я в такі неприємні ситуації потрапляв - то першопричиною цього зазвичай ставало те, що відбувалось попереду. просто якщо перед тобою відбувається щось, що виходить за рамки стандартної ситуації - більша частина уваги переключається на це, і ти можеш провтикати, що тебе ззаду хтось догнав і сховався в мертвій зоні.
Якщо тихохід виліз в ліву смугу і зібрав за собою тягучку - то є великі шанси, що коли ти підеш в правий ряд, той, хто був за тобою почне насідати йому на спину і мигати дальнім. І він почне тікати. А так як ти вже в його мертвій зоні - то вийде те що вийшло.
Мораль сєй басні - якщо вже рішив такий маневр робити - роби його швидко і краще бібікни збоку - це і натяк чуваку, щоб не тупив, і більше шансів що тебе вчасно побачить.

Додано через 31 хвилину
Цитата
Допис від Bo_ Переглянути допис
Ситуація біля шостого:
рідко повертаю на білу, тому чесно кажучи ніколи не зуважував, але по логіці речей, коли на збаразьку "червоне" - проїзд відкритий для тих, хто їде з Галицької, чи як та вуличка від старого парку. У них основний зелений, а ті, хто повертають з кільця на білу - створюють їм перешкоду. Так що мабуть стоп лінія там логічна і відсутність додаткової секції світлофора - теж.
з іншого боку коли зелений дозволяє проїхати першу стоплінію - на другій вже загоряється червоний... там або бракує грамотної розмітки, або взагалі схема руху якась недороблена. того мабуть і їздить народ "по понятіям"

Востаннє редагував switch: 14.05.2019 о 12:48. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bo_ (15.05.2019)
Старий 14.05.2019, 13:19 #2758249   #1370
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата
я тобі скажу, що ті пару раз, коли я сам ставив винуватцем, що мені сигналили ззаду, бо я провтикав машину в мертвій зоні (зі мною таке не часто, не треба зразу бухтіти, але чесно зізнаюсь що пару раз бувало, пальців однієї руки вистачить з добрим запасом ).
так от коли я в такі неприємні ситуації потрапляв - то першопричиною цього зазвичай ставало те, що відбувалось попереду. просто якщо перед тобою відбувається щось, що виходить за рамки стандартної ситуації - більша частина уваги переключається на це, і ти можеш провтикати, що тебе ззаду хтось догнав і сховався в мертвій зоні.
Якщо тихохід виліз в ліву смугу і зібрав за собою тягучку - то є великі шанси, що коли ти підеш в правий ряд, той, хто був за тобою почне насідати йому на спину і мигати дальнім. І він почне тікати. А так як ти вже в його мертвій зоні - то вийде те що вийшло.
Мораль сєй басні - якщо вже рішив такий маневр робити - роби його швидко і краще бібікни збоку - це і натяк чуваку, щоб не тупив, і більше шансів що тебе вчасно побачить.
З мертвою зоною в мене теж недавно була ситуація, коли я їхав на Рівне глянув в дзеркало заднього нікого нема, включив лівий поворот, глянув в ліве теж нікого, і тільки починаю повертати і бачу як мене зліва доганяє машина, але я зразу різко вернувся назад в полосу,а не почав далі вліво повертати. Хоч трохи і шуганувся був і зарізко назад в право повернув. При тому обганяючий молодець, бо навіть не дьоргнувся нікуди, і все нормально розїхались..
По ситуаці\ на об"їздній, то я не грався в шашечки, я почекав поки жигуль прийме якесь рішення залишатисб в полосі чи вернутись і праву, він продовжував рухатись в лівій, і тоді я повільно перестроївся в ліву і почав його випереджувати. Скажу так, навіть якби він просто повернув голову вправо щоб глянути в дзеркало, то явно би побачив машину яка практично паралельно нього була.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 14.05.2019 о 13:25.
Старий 14.05.2019, 13:50 #2758252   #1371
Пантера

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
[
Люблю під час руху різко натиснути по гальмах, якщо озабоченець надто просить.
Боже, як тупо. Один раз хай тебе поцілує хтось на грузовику, тоді посміємося разом.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 6:
BIMMER (15.05.2019), D@nZeL (14.05.2019), Don Kihot (14.05.2019), Minato (14.05.2019), Sasha (14.05.2019), Ximik (20.05.2019)
Старий 14.05.2019, 14:05 #2758255   #1372
Trump
Активний учасник

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Ніхто не помітив загострену тенденцію останнім часом, що люди тупоі.
нажаль з населенням в Тернополі не пощастило, вірніше з його менталітетом, поведінкою та вихованням. Плюс ситуації погіршили понаїхавші з сіл.
Trump зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (14.05.2019), Samyel_Fox (14.05.2019)
Старий 15.05.2019, 11:22 #2758358   #1373
Bo_

Цитата
того мабуть і їздить народ "по понятіям"
Стараюсь ігнорувати бібікалки, але достає - одного разу це був білий маршрутний ПАЗік, який там, певно, по пару разів на день їздить і кожен раз валить на червоне, ще й бібікає бо йому дорогу не дають. Правда, як запитав його чи він бачить стоп-лінію і червоне, то ніби, задумався І недавно ше один був, то так і не дойшло до нього очевидне, довелось просто послати.
Bo_ зараз поза форумом  
Старий 15.05.2019, 19:09 #2758401   #1374
selb
Активний учасник
Question Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Боже, як тупо. Один раз хай тебе поцілує хтось на грузовику, тоді посміємося разом.
Що ти робиш у другій смузі, що тобі постійно блимають/сигналять вантажівки?
selb зараз поза форумом  
Старий 15.05.2019, 22:33 #2758417   #1375
Пантера

Цитата
Що ти робиш у другій смузі, що тобі постійно блимають/сигналять вантажівки?
В тебе гарячка, чи що? Не тормози)))
Старий 17.05.2019, 21:45 #2758631   #1376
selb
Активний учасник

Цікава логіка. Вона їздить так, що їй навіть вантажівки блимають/сигналять, а винен хтось інший...
І таки так, я не бачу відповіді на своє запитання. Якщо ти його не зрозуміла в силу свого слабкого знання української мови, то так і напиши.
selb зараз поза форумом  
Старий 17.05.2019, 21:51 #2758632   #1377
Пантера

Цитата
Цікава логіка. Вона їздить так, що їй навіть вантажівки блимають/сигналять, а винен хтось інший...
І таки так, я не бачу відповіді на своє запитання. Якщо ти його не зрозуміла в силу свого слабкого знання української мови, то так і напиши.
з чого ти взяв, що мені блимають вантажівки?
Ти ні в чому не "винен", просто задок машини підремонтуєш і далі будеш тормозити?
А ти щось питався?
Старий 20.05.2019, 14:56 #2758895   #1378
saymon
Активний учасник

Ладно, їхав бухий начальник тернопільської митниці. Це можна проковтнути.

Але ж

прості(tm) пересічні(с) люди.

Як можна посеред білого дня на широкій вулиці поїхати лоб в лоб.
Казка у якій ми живемо.
saymon зараз поза форумом  
Старий 20.05.2019, 15:00 #2758898   #1379
Trafic

Дк тим там бачиш лоб в лоб?
Так, Сітроєн хотів проскочити, але не вийшло. І Лачетті його влупило в праву передню частину.
Але аж ніяк не в лоб.
Trafic зараз поза форумом  
Старий 20.05.2019, 15:16 #2758913   #1380
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Так, Сітроєн хотів проскочити, але не вийшло. І Лачетті його влупило в праву передню частину.
А, ну то це все міняє.
saymon зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:15.