Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело

В кого яка середня швидкість?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.03.2014, 12:37 #2363641   #21
switch
Типово Відповідь: В кого яка середня швидкість?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А середня то таке, я он колись з кораком і женькою(його другом ще більшим конем) та вєтальом(памятаєте ще того малого вредного форумчанина) якось гнали в Скалат. На спідометрі швидкість коливалась 30-35 здебільшого. А от середню в скалаті показало 18 . Ну бо воро рахує часи простою і т.д
Ну в принципі для подорожі це правильно. Я наприклад їдучи на дистанцію 30-40 км по любому роблю 1-2 зупинки на перепочинок, коли відчуваю що вже реально видихаюсь, наприклад після затяжного підйому, чи тривалої їзди проти вітру.
Але взагалі я коли створював тему - орієнтвався на дані джіпіе-трекерів на зразок спорттрекера - його по перше можна налаштувтаи на автопаузу, і він не буду враховувати час простою в розрахунок середньої швидкості, а по друге - він промальовує усереднену швидкість для вибраного інтервалу, скажем по 5 км - відповідно можна подивитись, яку середню швидкість тримаєш на рівнині, яку при невеликому підйомі і т.п.
А на рахунок швидкості на спуску - то там реально більше впливає стабільність і керованість байка + рівень безбашеності байкера
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2014, 15:36 #2363702   #22
erazel

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А на рахунок швидкості на спуску - то там реально більше впливає стабільність і керованість байка + рівень безбашеності байкера
Угу, є таке. Я так на вїзді в микулинці з сторони Теребовлі(дорога йде справа від замку ніби огинає Микулинці) на гірці розвинув 62 км/год і поняв що я ще хочу жити , бо ровер був гібрид на тонких колесах, і взлітав від найменшого камінчика, я вже не їхав а скакав як жаба, від камінця до камінця Хоча гадаю на підвісі здоровенному(стабільність все ж більша) я б і такого не розвинув, хіба що з гірки типу біатлонки.

Що ж до середньої шкивдкості то більшість спідометрів показують за вест час їзди. А так як більшість велосипедистів користуються спідометрами а не ЖПС то й даних точних не отримаємо. Хіба що тут зіграє роль прогрес - "лопати" з ЖПС тепер є майже в кожного , бо раніше ЖПС(як окремий клас пристрою) був далеко не у кожного , я особисто знав лише 3-4 велосипедистів з ЖПСами. Ну бо й ціни на толкові Гарміни були від 150-200 баксів.
erazel зараз поза форумом  
Старий 02.05.2014, 19:30 #2387165   #23
Ternopoljanyn
Учасник

Зараз не маю часу вільно кататись тому їжджу по воду до джерела в Смиківцях з мр. Канада. один або два рази на тиждень. Ровер простий український - Десна 24. Середня швидкість 18 км/год. Вважаю цю швидкість оптимальною для прогулянок.
Ternopoljanyn зараз поза форумом  
Старий 03.05.2014, 12:03 #2387402   #24
Cesar
Say Hello

Максимум гнав десь 55 мож до 60 докотилось, біля 11 школи, обігнав учбовий автомобіль, бачили б ви вираз лиця тої мадам, яка за кермом була
Cesar зараз поза форумом  
Старий 04.05.2014, 13:14 #2387741   #25
switch

Ну харе піпіськами мірятись Я вже писав - максималка - слабкий показник вашої фізичної форми і ходових якостей велосипеда.
ПС: вчора вибрався на 3-тю поїздку лісом (пізно починаю бо ключицю ламав в березні) - швидкість в лісі біля 12 км/год, швидкість на трасі - біля 20. На третю зірку якось навіть переходити бажання не виникало. Ну це правда вже повернення додому після півтори години катання сильно пересіченою місцевістю в лісі.
Але взагалі - не впечатляє От того і не люблю на свому апараті їздити асфальтом - одне розчарування
Старий 22.06.2014, 20:30 #2410754   #26
boris_tr

Обганяв якось одного то 60 км йшов твердо прийшлось навіть підгазнути,але це вже швидкість доволі небезпечна.
boris_tr зараз поза форумом  
Старий 19.08.2014, 20:58 #2435604   #27
vim

Підніму но я тему)

Обзавівся велосипедом, похвалюся і я...

З Тернополя в Курівці - це в сторону Білої і Глибочка хто не вкурсі. Відстань 15км це від шостого магазину, то середня виходить 25км/год. Максималка десь 55км/год, можна й більше але то опасне дєло)

Катаюсь на PRIDE XC-29 MD
vim зараз поза форумом  
Старий 19.08.2014, 21:38 #2435618   #28
Continental
Учасник

Рік тому на спуску від 11 школи до гаражів біля лижньої траси розігнався за ДжПС - 60км/год)) Більше такого не ризкну повторити...
Continental зараз поза форумом  
Старий 14.05.2015, 11:04 #2541072   #29
I am

На хардтейлі 58 км/год спуск до Чистилова...

Середня 10 - 20 км/год на дистанціях (10-30 км)
I am зараз поза форумом  
Старий 14.05.2015, 12:26 #2541118   #30
---ANDRE---

Моя середня швидкість в районі 15 - 20 км/год по місту, в парку. При спуску з гори, поки-що саму більшу швидкість розвинув до 33 км/год.
Велосипед - Олімпіа.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 15.05.2015, 13:51 #2541489   #31
Sany

в мене середня швидкість десь 15-20 км по місту. Максималку на новому велику поки не засікав та і не розгаряв особо бо нема де. біля 40 їхав максимум. На старому польському ровері років 10 тому розігнав з горки до 58. але чуть не злетів. Тому тепер катаюсь просто для задоволення.
Sany зараз поза форумом  
Старий 15.05.2015, 15:38 #2541519   #32
tapac_ko

Вкого андроїд то радив би ставити "Мій трек", нетреба компа до велика, враховує простої в швидкості руху, можна включити показ висоти на графіку, заодно й можна калорії спалені побачити))
Прихований текст: приклад 
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 15.05.2015, 20:25 #2541587   #33
Sasha

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Вкого андроїд то радив би ставити "Мій трек", нетреба компа до велика, враховує простої в швидкості руху, можна включити показ висоти на графіку, заодно й можна калорії спалені побачити))
Прихований текст: приклад 
або endomondo

напевно найпопулярніша в світі прога такого типу
стільки функцій має навіть в безкоштовній версії шо капєц просто)
Sasha зараз поза форумом  
Старий 15.05.2015, 21:49 #2541612   #34
---ANDRE---

В мене є андроїд, але я вважаю, що велокомп практичніший, тому його і використовую. І не дорогий (на алі десь пів року тому замовив такий за 50 грн., то має 24 фунції).
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 15.05.2015, 21:58 #2541620   #35
Sasha

Юзаю велокомп постійно, ось наприклад на роботу і назад мені 6-7км щодня, то влом запускати програму шоб проїхати 7 хв на роботу, та й зранку переважно нема часу, тому велокомп рішає, ось за цей тиждень дані

час в дорозі

середня швидкість

максимальна

сума км за 5 днів
Sasha зараз поза форумом  
Старий 27.05.2015, 12:23 #2544854   #36
switch

Статейка в тему: Скорость шоссейного велосипеда
Старий 11.06.2015, 12:21 #2548804   #37
.

А ну специ, підкажіть який вибрати велокомпютер: провідний/безпровідний? І що таке "каденс"?

Потрібно простий: бюджет від 500- 900 грн.

Дякую.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 11.06.2015, 13:33 #2548828   #38
switch

каденс - це темп педалювання. кількість оборотів системи в хвилину, якщо так технічною мовою.
для горника нормальний 60-90 приблизно, для шосера - трохи вище. Вважається що оптимально якщо каденс співпадає з частотою пульса.
На рахунок провідний/безпровідний - як на мене єдина перевага другого - це те що проводок прокладати не треба від ноги. Смислу платити за таку "перевагу" не бачу.
Подякував(ла):
. (11.06.2015)
Старий 11.06.2015, 13:54 #2548831   #39
.

То порекомендуйте конкретні моделі і де можна замовити в і-неті, в Україні.
. зараз поза форумом  
Старий 11.06.2015, 16:57 #2548886   #40
switch

ну тут я не експерт
почитати відгуки на якійсь розетці про пару, що вписуються в ціновий діапазон, або пошукати тему на якому туристичному форумі, чим лшюди пористуються і що хвалять.
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:42.