Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Результати опитування: Куди краще поїхати відпочивати цього літа:
Крим 13 11.40%
Одеса (Херсон) 5 4.39%
Турція 31 27.19%
Болгарія 41 35.96%
Єгипет 24 21.05%
Голосували: 114. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Відпочинок на морі за кордоном

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.05.2015, 22:01 #2545318   #101
instalator
Типово Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Можливо когось цыкавить проживання в Болгарії. Поморіє.
http://www.realt5000.com.ua/user/13747/
instalator зараз поза форумом  
Старий 02.12.2015, 13:39 #2596764   #102
ZaslaniyK
Учасник

Здрастуйте, збираємося до Туреччини, в червні, але не знаємо холодно там або вже море тепле, знайшли на Тревел ру - maritim pine beach resort готель, по ранньому начебто поки ціна не дуже дорога, може хто-небудь був в ньому або в Белеку, який там пляж камені або пісок ???
ZaslaniyK зараз поза форумом  
Старий 09.12.2015, 10:31 #2598539   #103
Lika87
Учасник

Цитата:
Допис від ZaslaniyK Переглянути допис
Здрастуйте, збираємося до Туреччини, в червні, але не знаємо холодно там або вже море тепле, знайшли на Тревел ру - maritim pine beach resort готель, по ранньому начебто поки ціна не дуже дорога, може хто-небудь був в ньому або в Белеку, який там пляж камені або пісок ???
Привіт! У червні там буде туже тепло! А ви хочете самі собі організувати тур чи купити в агенції? Якщо самі, то можу порадити дешеві квитки.
Lika87 зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 13:42 #2637395   #104
SPASuka

мабуть тему варто підняти.
Цікавить відпочинок в Грузії, хто має досвід, які ціни і враження?
SPASuka зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 14:16 #2637407   #105
olex
Активний учасник

Цитата:
Допис від ZaslaniyK Переглянути допис
Відпочивали на початку червня в Белеку сім єю(2 дорослих і дитина 4 роки) кілька років тому.Море тепле,температура повітря вдень більше 30,ввечері близько 20.Для пляжного відпочинку якраз супер.Пляж -пісок з дрібними камінцями.В порівнянні з Єгиптом,де були нераз,Туреччина однозначно краще...Всім хорошого відпочинку!!!
olex зараз поза форумом  
Старий 15.07.2016, 11:32 #2644595   #106
Sonya3645
Учасник

Thumbs up Відповідь: Відпочинок на морі за кордоном

Я раджу тобі відвідати Тель-Авів. Коли я там була - я просто насолоджувалася. Цілий день валялася на пляжі - це такий спокій і затишок. А ввечері там починала вирувати життя. Яскраве місто, метушня. Погуляти там просто шикарно. Загалом у мене залишилися найкращі враження. Цього року теж збираюся туди)
http://hrk.aero/onlajjn-tablo/raspis...rail/tel-aviv/
Sonya3645 зараз поза форумом  
Старий 16.08.2016, 09:58 #2648935   #107
Fareba
Учасник

Я в Тель-Авів ще не була, мабуть там дуже гарно
Fareba зараз поза форумом  
Старий 16.08.2016, 11:35 #2648963   #108
Sasha

був в липні в турції, в Сіде, в готелі TUI Magic Life Jacaranda
90% німців, решта інші словаки/чехи/поляки/пару наших сімей

дуууже сподобалось
готель - шикарний і новий
через те шо 90% німців, все було спокійно, в ресторані всього хватало, черг не було....

бо як розказують деякі знайомі як були в готелях де 90% наших то чергу на вечерю ше за пів години займають, і через пів години вже нема шо їсти....
Sasha зараз поза форумом  
Старий 20.08.2016, 13:32 #2649707   #109
nikolanick
Учасник

Пара, плануємо поїздку в жовтні на море, скоріше всього Єгипет, але ще не вирішили остаточно. Якщо є бажаючі, може компанією.
Також часто подорожуємо по світі та Україні. Якщо є бажаючі, приєднуйтесь
067 358 5425
nikolanick зараз поза форумом  
Старий 02.09.2016, 15:26 #2651772   #110
likfonasder
Учасник

Ми два роки назад із за окупації Крима перший раз побували на Азовському морі, дуже-дуже сподобалось. Вода прогрівалась до 30 градусів, дуже тепла, міленько, просто рай. Чому до цього був лише в Криму не знаю. Людей доречі .. і в цьому році не так вже і багато, по вебкам це видно: http://voweb.net/ . Багато хто думав що турист массово ринувся на Одессу і Азовське море, це не зовсім так, пляжі не так вже і заповнені.
likfonasder зараз поза форумом  
Старий 15.09.2016, 10:43 #2653536   #111
Cacharel
Учасник

А мені останні роки дуже хочеться в Болгарію. Турція, Єгипет зовсім не приваблюють чомусь.
Cacharel зараз поза форумом  
Старий 22.09.2016, 21:06 #2654788   #112
Annet
Учасник

Цитата
Допис від Cacharel Переглянути допис
А мені останні роки дуже хочеться в Болгарію. Турція, Єгипет зовсім не приваблюють чомусь.
А мне Болгария абсолютно не по душе. Раз были и больше не хочется. Турция очень разная. Как минимум, отдых на Черном или Средиземном морях отличается. Из тех мест где была я могу выделить Белек - coraltravel.ua/main/turkey/antalya/belek.aspx В этом году очень хорошо отдохнули. Еще Кемер со своими горами, да и большинство курортов на Средиземном море =)

Востаннє редагував Annet: 22.09.2016 о 21:28.
Annet зараз поза форумом  
Старий 22.09.2016, 21:14 #2654791   #113
Harly
Учасник

Я бы немного доплатила и поехала в Грецию. Но, это я, и очень люблю именно эту страну.
А так, предложенные вами варианты просто самые популярные на нашем рынке, потому столько и отзывов о этих курортах. Но на самом деле если потратить немного времени на поиск за те же деньги можно спокойно поехать еще в какие то страны. К примеру, сестра с мужем на ГОА ездили на 3 недели по туру всего за 900 долларов на 2х.
Harly зараз поза форумом  
Старий 23.09.2016, 12:15 #2654886   #114
olligarh

Цитата
Допис від Harly Переглянути допис
Я бы немного доплатила и поехала в Грецию. Но, это я, и очень люблю именно эту страну.
А так, предложенные вами варианты просто самые популярные на нашем рынке, потому столько и отзывов о этих курортах. Но на самом деле если потратить немного времени на поиск за те же деньги можно спокойно поехать еще в какие то страны. К примеру, сестра с мужем на ГОА ездили на 3 недели по туру всего за 900 долларов на 2х.
Ботяра, ше й пездливий... за 900 баків 3 тижні на гоа відтягуватися, ну-ну, хіба шо за 900 лише білети на літак )) а бомжувати в палатці на пляжі
olligarh зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2016 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:15.
Яндекс.Метрика