Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Як будувати та робити ремонт правильно?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.12.2016, 15:50 #2670118   #141
Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Тоді для чого люди ставлять пластикові вікна,і викидають деревяні?Причому якшо ті деревяні зроблені були нормально..Щоб потім то пластикове вікно тримати з шпаркою?
Ну тому що нормальні металопластикові вікна енергоефективніші ніж старі дерев'яні. І їхня енергоефективність якраз і полягає в тому що завдяки ущільнювачам їх можна герметично закрити, а опір теплопередачі самих склопакетів на порядок вищий, від чого тепловтрати будуть меншими.
Але ця енергоефективність в повному обсязі буде працювати тільки тоді коли присутня притічно-витяжна система вентиляції з відповідною рекуперацією тепла. В іншому випадку, закривши наглухо всі вікна ви зробите з квартири парну, припинивши повітрообмін. В наслідок чого в квартирі буде постійно підвищений рівень вологи та CO2, звідси поганий мікроклімат для людей і чудовий для грибків і плісняви. Якщо не хочете шпарки, ставте собі окрему притічну вентиляцію.
Зрозумійте, щоб в квартирі працювала вентиляція і відбувся повітрообмін, перш ніж вийти, повітря мусить кудоюсь зайти.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
а і екструдований пінопласт можна ще на піну-клей садити. а ззовні піде шпатен, ітд.
Дальше екструдований пінопласт? Це просто капець

Востаннє редагував Chefild: 25.12.2016 о 15:50. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 15:57 #2670121   #142
leyo

Цитата Дальше екструдований пінопласт? Це просто капець
як альтернатива що? мінвата 5 см. чи простий пінопласт з меншою плотністю?
забудьте за дихання стіни цегляної з любою товщиною.

в батьків зробив саме екструдованим. стоїть і нічого не відвалилося як тут казали.
так перед тим всі відкоси зимою були мокрі. зараз на порядок сухіші. ще би вікна було кращі, а так ...
і підвіконник почті в запідлице з стіною.(3 см)
leyo зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 16:14 #2670125   #143
Chefild

Цитата:
як альтернатива що? мінвата 5 см. чи простий пінопласт з меншою плотністю?
забудьте за дихання стіни цегляної з любою товщиною.
Альтернатива це звичайний пінопласт. Наприклад марки ПСБ-С-35, в якого коефіцієнт теплопровідності дорівнює 0,036-0,039 Вт/м.К. Але з хорошою паропроникністю та адгезією з іншими матеріалами. Екструдований пінопласт, якщо я не помиляюсь, має коефіцієнт теплопровідності - 0,035 Вт/м.К, тобто не сильно менше від звичайного пінопласта, і його використовують абсолютно для інших цілей.

Цитата:
в батьків зробив саме екструдованим. стоїть і нічого не відвалилося як тут казали.
Дав би Бог щоб і дальше стояло
але здається я вже наочно пояснив чому це фатальна помилка, і що може бути в майбутньому.
Старий 25.12.2016, 16:27 #2670128   #144
leyo

Цитата паропроникністю
в пінопласта??? я посміявся

Додано через 5 хвилин
Цитата 0,035 Вт/м.К,
0,027
перша ссилка,з гуглу, почитайте.
http://budkom.kiev.ua/teploprovidnis...nopolistirolu/

чим менша лямда теплопередачі, такзвані вати на метр тим матеріал є більш теплоізолюючий. тобто менше тепла передасть. якось так...

Востаннє редагував leyo: 25.12.2016 о 16:31. Причина: Пізніше додано
leyo зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 17:03 #2670134   #145
Chefild

Цитата:
в пінопласта??? я посміявся
Паропроникність екструдованого пінопласту - 0,007 - 0,0125 мг/м годину Па, паропроникність в гранульованого пінопласта, тобто звичайного - 0,23 мг/м годину Па, що в 18 - 33 рази більше. Смійся дальше.

Додано через 10 хвилин

Ще раз пишу, екструдований пінопласт використовується абсолютно для інших цілей, тому я навіть не хочу його в цьому контексті обговорювати тут.

Востаннє редагував Chefild: 25.12.2016 о 17:04. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
noname1 (01.01.2017)
Старий 25.12.2016, 17:06 #2670137   #146
leyo

Цитата
Допис від Chefild Переглянути допис
Паропроникність екструдованого пінопласту - 0,007 - 0,0125 мг/м годину Па, паропроникність в гранульованого пінопласта, тобто звичайного - 0,23 мг/м годину Па, що в 18 - 33 рази більше. Смійся дальше.

Ще раз пишу, екструдований пінопласт використовується абсолютно для інших цілей, тому я навіть не хочу його в цьому контексті обговорювати тут.
ладно! ваші міркування в плані теплоізоляції відкосу?
хоча я дальше вважаю що отой нещасний квадрат(якщо квадрат а не менше) ролі в паропроникності і так не зроблять
leyo зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 17:07 #2670138   #147
Chefild

Цитата:
ладно! ваші міркування в плані теплоізоляції відкосу?
Я вже втомився їх озвучувати.
Старий 26.12.2016, 13:21 #2670258   #148
Domino
Учасник

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
1. Попробую зараз утеплити зовн. відкос. Тільки не знаю чи клеяти його клей-цементом, чи просверлювати в відкосі дирки і ставити на парашути???
є для цього спец клей-піна
Domino зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
архітектура, будівництво, ремонт, проектування, дизайн

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2016 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:53.
Яндекс.Метрика