Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення

Цікаві рецептики!

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.02.2016, 10:49 #2613367   #201
krolenya
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Салат з квасолею і печінкою

Доволі пікантний, нестандартний, красивий і досить корисний салат. Рекомендую випробувати цей рецепту усім любителям печінки. Одразу скажу, що можна використовувати як телячу (яловичу), так і курячу печінку. З курячою буде ніжніше.

Інгредієнти
200 г квасолі
500 г печінки
150 г маринованих грибів
150 г цибулі
200 г моркви
сіль, перець
майонез
соєвий соус
рослинна олія
Приготування
Печінку попередньо відваріть до готовності. Яловича печінка вариться десь 30 хв. після закипання, а куряча – близько 20 хв.

Квасолю попередньо замочіть на кілька годин у холодній воді. Після цього відваріть до готовності на малому вогні під кришкою Цибулю подрібніть на кубики і трохи підсмажте на олії Додайте натерту на крупній терці моркву і обсмажте до м’якого стану Печінку охолодіть, наріжте соломкою Мариновані шампіньйони наріжте на шматочки. Можна, в принципі, одразу купити в магазині порізані. Змішайте варену квасолю, печінку, засмажку з цибулі та моркви і гриби Заправте салат майонезом та соєвим соусом за смаком, після чого додайте сіль і перець, якщо ще потрібно. Смачного!
krolenya зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Miraa (18.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 23:01 #2616586   #202
Miraa
Учасник

Дякую, а печінка дуже відчувається у салаті?
Miraa зараз поза форумом  
Старий 18.03.2016, 16:19 #2623884   #203
nbyf
Учасник

Хочу поділитись смачним рецептом.Сьогодні робила рибку за рецептом http://tvoirecepty.ru/recept/rybnyi-pirog-zapekanka .Вийшло дуже смачно.Рецепт актуальний, бо зараз піст.
nbyf зараз поза форумом  
Старий 10.04.2016, 22:53 #2628575   #204
Zoza
Учасник

Якись трохи дивний салат) Дітей точно не змусиш їсти)
Zoza зараз поза форумом  
Старий 28.04.2016, 11:46 #2632230   #205
Demetra

Хачапурі - рецепт випробований
Мука
250 мл молока(звичайне, холодне, не підігріте)
400 мл води - теж холодна і не гріте
1-2 ст ложки олії
1 яйце
сіль
10гр сухих швидких дріждів(беру чемпіон)
Приготування:
У миску сиплю муку(трохи), дріжді (сиплю, не розводжу) і сіль(небагато), перемішую. Добавляю яйце, олію(я лию з пляшки на око трошки), молоко і воду, перемішую щоб не було комків і добавляю муку замішую. Тісто має вийти мяке але не забите. Чекаєм поки підійде.
Робимо начинку - орієнтуємось скільки тіста, стільки і начинки. Для сиру беру бринзу і сулугуні, я тру, але коли спечеться то її майже не видно всередині, думаю різати на шматки Для мяса-фарш+цибуля+сіль+перць+натерте заморожене масло(небагато), можна добавляти приправу і зелень, але мала не любе, тому не даю.
Тісто підійшло. Беру кулак тіста, мочаю в муку і розкачую тонко(але щоб не просвічувалось і не рвалось), тоді в центр ставлю начинку теж кулак(тісто і начинка одне до одного), кінці підбираю і зліплюю аля мішечок, розкачую до тоншого(такий коржик утвориться). Тісто дріждове, орієнтуйтесь що виросте, не люблю грубого. Дивіться щоб не було повітря всередині, ато спечеться з гулями. Ставлю на бляшки, трошки підійде і змащую збитим яйцем з молоком.
Виходить приблизно 10 середніх або 14 менших штук. Ставлю в духовку(в мене електрична) і випікаю 20-25 хв при температурі споч 180 а потім 150 градусів. Витягую і змащую маслом(ставлю кусочок зверху і гарно розтікається). хачапурі по цьому рецепті виходить мяке. смачного
Demetra зараз поза форумом  
Подякували 5:
Alisha (13.08.2016), andrey_ko (28.04.2016), BBV (29.04.2016), SNIZHOK (28.04.2016), Джалка (28.04.2016)
Старий 13.08.2016, 06:38 #2648259   #206
Alisha
Banned

Дякую за рецепт.
Alisha зараз поза форумом  
Старий 28.12.2016, 15:32 #2670610   #207
KarinaLissa
Banned

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Хачапурі - рецепт випробований
Мука
250 мл молока(звичайне, холодне, не підігріте)
400 мл води - теж холодна і не гріте
1-2 ст ложки олії
1 яйце
сіль
10гр сухих швидких дріждів(беру чемпіон)
Приготування:
У миску сиплю муку(трохи), дріжді (сиплю, не розводжу) і сіль(небагато), перемішую. Добавляю яйце, олію(я лию з пляшки на око трошки), молоко і воду, перемішую щоб не було комків і добавляю муку замішую. Тісто має вийти мяке але не забите. Чекаєм поки підійде.
Робимо начинку - орієнтуємось скільки тіста, стільки і начинки. Для сиру беру бринзу і сулугуні, я тру, але коли спечеться то її майже не видно всередині, думаю різати на шматки Для мяса-фарш+цибуля+сіль+перць+натерте заморожене масло(небагато), можна добавляти приправу і зелень, але мала не любе, тому не даю.
Тісто підійшло. Беру кулак тіста, мочаю в муку і розкачую тонко(але щоб не просвічувалось і не рвалось), тоді в центр ставлю начинку теж кулак(тісто і начинка одне до одного), кінці підбираю і зліплюю аля мішечок, розкачую до тоншого(такий коржик утвориться). Тісто дріждове, орієнтуйтесь що виросте, не люблю грубого. Дивіться щоб не було повітря всередині, ато спечеться з гулями. Ставлю на бляшки, трошки підійде і змащую збитим яйцем з молоком.
Виходить приблизно 10 середніх або 14 менших штук. Ставлю в духовку(в мене електрична) і випікаю 20-25 хв при температурі споч 180 а потім 150 градусів. Витягую і змащую маслом(ставлю кусочок зверху і гарно розтікається). хачапурі по цьому рецепті виходить мяке. смачного
Действительно интересный рецептик, надо будет как-нибудь сделать. А я сейчас слижу за фигурой и кому тоже интересно, я предлагаю рецептик салата из морской капусты на http://avrorra.com/. Очень вкусно, полезно и малокаллорийно. Сделайте , не пожалеете.
KarinaLissa зараз поза форумом  
Старий 23.01.2017, 13:02 #2674359   #208
Leolita
Учасник

Досить часто готую курячі стегна на вечерю (це відносно недорого).
Захотілося якогось цікавого, незвичайного смаку.
У інтернеті знайшла новий рецепт дуже смачної страви «Курячі стегна в томатно-імбирному соусі», з яким хочу з вами поділитися. Сподобалося усім.

Писати сам рецепт довго, тому кидаю посилання на сайт, де я його і знайшла.
Приготуйте - не пошкодуєте. Смачного!
Leolita зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (23.01.2017)
Старий 30.01.2017, 20:44 #2675727   #209
Gonga
Учасник

Низкаллорийные быстрые конфетки из банана http://fitfan.ru/recept/5444-shokola...iz-banana.html, очень просто делаются.
Gonga зараз поза форумом  
Старий 06.02.2017, 18:44 #2676986   #210
Sersa
Учасник

рецепти скумбрії цікаві
Sersa зараз поза форумом  
Старий 08.02.2017, 21:10 #2677328   #211
Valeri333
Учасник

Добрый вечер! Люблю пиццу очень, так же как и салаты,последнее время готовлю с куриной грудкой, обожаю"Цезарь".нашла недавно интересный рецепт с анчоусами, советую попробовать кто любит этот салат, брала рецепт отсюда http://gcook.ru/salaty/salat-cezar.html Надеюсь,кто-то заинтересуется
Valeri333 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:44.