Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Петро Порошенко - президент України

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 23.01.2017, 19:39 #2674454   #1881
vanco2

Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Т Дядя, ти просто хронічно не обізнаний в питаннях української політики, від чого мені абсолютно не цікаво з тобою дискутувати.
ОК, ДЯДЯ, сорі шо відписав такому багатообізнаному чуваку! Дискусію закрито. Можеш далі вірити що Гриценко ангел який зробив би всім добре на халяву отримуючи чуть більше 1000 баксів в місяць!
То при тому шо в чувака ніхера нема, ні бізнесу ні корпорацій, ніхера - ціле життя був чиновником і "чесно" заробив на будинок під Києвом, 4 квартири в Києві! І Volvo XC90 2013 року! Задекларував за 2015 рік доходу аж 119тис грн! Альо! Це десь десята частина вартості його тачки!

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
На мою думку,вибору не було і не буде. А хто думає,що в кандидати може пройти нормальна людина,наївний.
Ясно що не буде, бо таких людей по перше мало! По друге вони не ідіоти йти і працювати в важких умоках з дуже навіть амбітними цілями при тому з небезпекою для життя за 1000 баксів в місяць! Бо є купа місць де талановитао освідчена не дурна людина може заробити більше і легше!

Наразі в політику і в виконавчу владу з нормальних йдуть або волонтери, або за велику ЗП (подивіться яка зп в поляка в УЗ або в Нафтогазі), а якщо ви бачити що в чиновника зарплата маленька - а він зі всіх сил пнеться лишитись - то це явний признау шо чувак вже присосався, і таких більшість!

Востаннє редагував vanco2: 23.01.2017 о 19:39. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 19:48 #2674457   #1882
Chefild

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так мав, шо не бачиш хто сидить на всіх ключових посадах? Шо може риги чи може йуліні? Так він привів свою команду з бізнесу + політичних партнерів. Так я розумію шо вони тої самої генерації, і майже х такими самими підходами шо і попереднікі!
Але є факти - 1. Там багато нових людей! А це значить шо відбулась зміна влади (поки що не зміна традицій)
2. Вони тяжко-важко але роблять реформи, і то саме е-декларування це піпец яка фендаментальна реформа, впдив якої буде оцінено через роки!
В країні відбулася контрреволюція в чистому вигляді, а ти мені розказуєш про реформи які вони проводять, які насправді є повною профанацією. Ну от, наприклад запустили е-декларування, хоча для саботажу його запуску було здійснено величезну кількість спроб, в наслідок чого вмішався в процес ЄС, в наслідок чого з триском і запустили, і що дальше? Хтось поніс відповідальність? Є такі депутати які задекларували трильйон гривень готівкою, тим самим натякаючи що вони х*й ложили на це. Те саме реформа поліції, всі бивші мусара переатестувались, і навть ті хто курував розгоном майдану, а тепер вони полісмени, реформи хулє.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
На мою думку,вибору не було і не буде. А хто думає,що в кандидати може пройти нормальна людина,наївний.
Думка ботів нас не цікавить.

Востаннє редагував Chefild: 23.01.2017 о 19:48. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (23.01.2017)
Старий 23.01.2017, 19:53 #2674460   #1883
vanco2

Цитата:
В країні відбулася контрреволюція в чистому вигляді, а ти мені розказуєш про реформи які вони проводять, які насправді є повною профанацією. Ну от, наприклад запустили е-декларування, хоча для саботажу його запуску було здійснено величезну кількість спроб, в наслідок чого вмішався в процес ЄС, в наслідок чого з триском і запустили, і що дальше? Хтось поніс відповідальність? Є такі депутати які задекларували трильйон гривень готівкою, тим самим натякаючи що вони х*й ложили на це. Те саме реформа поліції, всі бивші мусара переатестувались, і навть ті хто курував розгоном майдану, а тепер вони полісмени, реформи хулє.
Ти хотів перестати дискутувати, чи нє?

1. Не всі переатестувались! Так саботаж йде, і шо? Але при тому є рух в перед!
2. Яка революція? Щоб відбулась контрреволюція, тре щоб спочатку відбулась сама революція! В нас основне гасло революції було "гідність" (тобто янукович і як він розігнав студентів) і "україні це європа" (тобто зовнішній вектор руху держави)! Шо може ми зараз рухаємся в СНГ? Та вроді нє! Може зараз беркут пиздить студентів в демонстрації? Їздить по місту і розбиває машини? Нє! Нема такого, а є патрульна поліція - як інтерфейсь МВС спілкування з громадянами! Все що хотіли те є! І при чому ніяких відкатів, той же Порошенку чуть собі пупок не порвав виконував все що казала європа заради безвізу, включно з тими ж є-деклараціями!

А тепер подумаєм чи стояв майдан проти боротьби з корупцією - я стверджую що ні! Бо люди розійшлись і далі сунуть хабарі, крадуть, не платять податків, отримують чорну ЗП і субсидії і тд! Тобто народ толерує корупцію і нема запиту на зміну речей! Тому про яку контреволюцію можна говорити, якщо народ не виходив з гаслом і запитом подолання корупції! Бо він сам є носієм тої корупції і йому в тому жити комфортно і звично! А щоб відбулась "революція" порти корупції - треба щоб народ чітко розумів що це бека, сам того не робив а влада робила - от тоді буде революційний потенціал, а зараз це просто такий суспільний контракт!
Старий 23.01.2017, 19:53 #2674461   #1884
Chefild

Цитата:
Можеш далі вірити що Гриценко ангел який зробив би всім добре на халяву отримуючи чуть більше 1000 баксів в місяць!
То при тому шо в чувака ніхера нема, ні бізнесу ні корпорацій, ніхера - ціле життя був чиновником і "чесно" заробив на будинок під Києвом, 4 квартири в Києві! І Volvo XC90 2013 року! Задекларував за 2015 рік доходу аж 119тис грн! Альо! Це десь десята частина вартості його тачки!
Повір, порівняючи з деклараціями які оприлюднювались минулої осіні, він ще бідна людина. І я ніде не писав що я вірю в те що Гриценко ангел. Питання стояло в тому чи був на той момент кращий кандидат, а він при любих розкладах був кращий від Порошенка. І в нас як завжди проходить вибір кращого з гіршого. А в тому що в нас немає гіднішого кандитата, винне насампаред суспільство, яке до цих пір не спромоглося його народити. Крапка.
Старий 23.01.2017, 20:02 #2674463   #1885
vanco2

Цитата:
Повір, порівняючи з деклараціями які оприлюднювались минулої осіні, він ще бідна людина. І я ніде не писав що я вірю в те що Гриценко ангел. Питання стояло в тому чи був на той момент кращий кандидат, а він при любих розкладах був кращий від Порошенка. І в нас як завжди проходить вибір кращого з гіршого. А в тому що в нас немає гіднішого кандитата, винне насампаред суспільство, яке до цих пір не спромоглося його народити. Крапка.
Як чувак який декларує 100 тис грн і має 4 квартири в києві, хату на 350 квадратів під києвом і тачку за 50К баксів (тобто його вся ЗП за 10 років) може бути кращим за чувака в якого багато років працюючий реальний бізнес і підверження всіх статків доходами?

Востаннє редагував vanco2: 23.01.2017 о 20:17.
Старий 23.01.2017, 20:06 #2674464   #1886
GrecVam
Активний учасник

Цитата Думка ботів нас не цікавить.
Я про це і говорив. Думка ботів їх не цікавить.
GrecVam зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (23.01.2017)
Старий 23.01.2017, 20:06 #2674465   #1887
harry
Учасник

За Гриценка теж багато х-ні випливало. Так, всі хто коло корита не білий. Так, голосував за нього. Не за Ляшка же. йУлю ***** посилав принципово віддававши голос за овоча... Проте за жирного кучерявого(sic!) жида-п*яничку могла голосувати хвора людина під впливом зомбоящика/бігМорди...
harry зараз поза форумом  
Старий 23.01.2017, 20:07 #2674466   #1888
Chefild

Цитата:
Як чувак який декларує 100 тис грн і має 4 квартири в києві, хату на 350 квадратів під києвом і тачку за 50К баксів (тобто його вся ЗП за 10 років) може бути кращим за чувака в якого багато років працюючий реальний бізнес і підверження всіх статків доходами?
Ну, ок. Тобто ти по декларації за 15 рік судиш усе майно яке він заробив протягом життя?
Для довідки: його жінка є головним - редактором видання "Дзеркало тижня", яке є одним з найпопулярнішим в Україні, тобто вона звісно тут не при чому. А у всьому винен Гриценко, який розікрав армію, і заробив вкрав собі на майно, аякже.
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 20:08 #2674468   #1889
GrecVam
Активний учасник

Цитата Питання стояло в тому чи був на той момент кращий кандидат, а він при любих розкладах був кращий від Порошенка.
Які розклади ти береш до уваги? І чим він кращий?
GrecVam зараз поза форумом  
Старий 23.01.2017, 20:17 #2674469   #1890
vanco2

Цитата:
Ну, ок. Тобто ти по декларації за 15 рік судиш усе майно яке він заробив протягом життя?
Для довідки: його жінка є головним - редактором видання "Дзеркало тижня", яке є одним з найпопулярнішим в Україні, тобто вона звісно тут не при чому. А у всьому винен Гриценко, який розікрав армію, і заробив вкрав собі на майно, аякже.
Нє ну я підозрюю що людина яка отримує 12000 грн пенсії в рік думає що 100 000 то страшні гроші, але блін, 130 000 грн в рік то 400 баксів в місяць! Таку суму при нормальній експлуатації ( до 20 тис в рік) реально потратити тільки на утримання такої тачки! Каско + бенза + ТО!

Чувак явно має НААААБАГАТО більше статків ніж показує доходу! Це так само смішно як наш мер Надал який при ЗП в 6000 грн позичив мільйон на побудову дому і родичів і шей взяв собі міцубісі паджеро в кредит!

Ну і так для роздумів, зазвичай, машина не є фінансовою обузою для власника, якщо її вартість не перевищує пів річного доходу, а будинок не є обузою якщо його вартість не перевищує 3 річні доходи!

Тепер рахуєм, якщо взяти тачку то в Гриценка має бути задекларовано під 3 мільйони гривень доходу! Хата під києвом на 350 квадратів теж мадаб коштувати не менше 300К баксів! І знов таки вимальовується 3 мільйони гривень!

А тепер дивимся і порівнюєм 3 мільйони і нещасних 100 тис! І це я взяв по максимуму, розумні і фінансово грамотні люди стараються купувати машину до 20% річного доходу, а будинок до 2x річних доходів!

Як Гриченко стягує отримувати оце все майно маючт дохіж який з натяжкою дозволяє утримати тачку?

ПС - В нього НІКОЛИ не було бізнесу, він ЗАВЖДИ був чиновником, його декларація просто сміх для людей які не є ніщими і знають що купити тачку чи дім, це тільки початок витрат!
За 100 000 та навіть за 200 000 грн в рік можна собі в Києві знаєш шо дозволити? Малосімейку десь в Ірпені і дуже сильно БУшний ланос! І це не рік! Це тре кожного року так заробляти, бо якщо тільки рік то відразу квартира відпадає і лишається тільки ланос!

А і забув додати, кварира і ланос в Ірпені при ЗП менше 1000 баксів в місцяц - то тільки в кредит! З таким доходом відкласти на квартиру і ланос одночасно, то треба відкладати з десяток років! А в Гриценка ніяких кредитів, він то всьо купив за власні зароблені як він пише!

Востаннє редагував vanco2: 23.01.2017 о 20:59.
Старий 23.01.2017, 22:49 #2674491   #1891
Chefild

Цитата:
Нє ну я підозрюю що людина яка отримує 12000 грн пенсії в рік думає що 100 000 то страшні гроші, але блін, 130 000 грн в рік то 400 баксів в місяць! Таку суму при нормальній експлуатації ( до 20 тис в рік) реально потратити тільки на утримання такої тачки! Каско + бенза + ТО!

Чувак явно має НААААБАГАТО більше статків ніж показує доходу! Це так само смішно як наш мер Надал який при ЗП в 6000 грн позичив мільйон на побудову дому і родичів і шей взяв собі міцубісі паджеро в кредит!

Ну і так для роздумів, зазвичай, машина не є фінансовою обузою для власника, якщо її вартість не перевищує пів річного доходу, а будинок не є обузою якщо його вартість не перевищує 3 річні доходи!

Тепер рахуєм, якщо взяти тачку то в Гриценка має бути задекларовано під 3 мільйони гривень доходу! Хата під києвом на 350 квадратів теж мадаб коштувати не менше 300К баксів! І знов таки вимальовується 3 мільйони гривень!

А тепер дивимся і порівнюєм 3 мільйони і нещасних 100 тис! І це я взяв по максимуму, розумні і фінансово грамотні люди стараються купувати машину до 20% річного доходу, а будинок до 2x річних доходів!

Як Гриченко стягує отримувати оце все майно маючт дохіж який з натяжкою дозволяє утримати тачку?

ПС - В нього НІКОЛИ не було бізнесу, він ЗАВЖДИ був чиновником, його декларація просто сміх для людей які не є ніщими і знають що купити тачку чи дім, це тільки початок витрат!
За 100 000 та навіть за 200 000 грн в рік можна собі в Києві знаєш шо дозволити? Малосімейку десь в Ірпені і дуже сильно БУшний ланос! І це не рік! Це тре кожного року так заробляти, бо якщо тільки рік то відразу квартира відпадає і лишається тільки ланос!

А і забув додати, кварира і ланос в Ірпені при ЗП менше 1000 баксів в місцяц - то тільки в кредит! З таким доходом відкласти на квартиру і ланос одночасно, то треба відкладати з десяток років! А в Гриценка ніяких кредитів, він то всьо купив за власні зароблені як він пише!
Дядя, якщо ти вважаєш в деклараціях Гриценка ознаки незаконного збагачення, то пиши заяву в НАБУ. В нас же реформи, корупціонерів по твоїм словам саджають, чи ні? Інакше твої полотна це пустий трьоп, який немає абсолютно ніякого сенсу.
Я вже писав що його жінка шеф редактор потужного інтернет і друкованого видання, і вони вдвох цілком могли заробити на те що мають, і в мене абсолютно не виникає ніяких підозр що до його декларації. Просто в нас, якщо людина самодостатня та багата, то це вже апріорі злодій. Може давай ще квартиру Лещенка обсудимо, чи ще комусь в труси заліземо, з так називаємих молодих та чесних?

А говорити що в Порошенка чистий бізнес це взагалі верх дурості та наївності. Вся чистота його бізнесу закінчується на панамському офшорі. І взагалі в Україні крупного чистого капіталу не існує в природі, так як він виник не в наслідок, прозорих та однакових для всіх умов та правил, конкурентного середовища, а в наслідок тотального монополізму, конкуренції політичних впливів, політичної корупції. В того хто при владі бізнес розвивається, то й хто поза владою бізнес угнітається, а якщо не договориться знищується або привласнюється. Може назвеш хоч один приклад успішного крупного бізнесмена який був би не пов'язаний з владою, і мав би чистий капітал? Держава Україна це велика дійна корова, яку доють всі, в більшій чи меншій мірі, в залежності від можливостей які для цього дозволяють.

І дивно читати від людини, яка тут давно не живе, про те йдуть в нас реформи, чи не йдуть, можливо тобі з дивану зі штатів видніше ніж мені тут?
Старий 23.01.2017, 23:20 #2674494   #1892
vanco2

Цитата:
Дядя, якщо ти вважаєш в деклараціях Гриценка ознаки незаконного збагачення, то пиши заяву в НАБУ. В нас же реформи, корупціонерів по твоїм словам саджають, чи ні? Інакше твої полотна це пустий трьоп, який немає абсолютно ніякого сенсу.
Я вже писав що його жінка шеф редактор потужного інтернет і друкованого видання, і вони вдвох цілком могли заробити на те що мають, і в мене абсолютно не виникає ніяких підозр що до його декларації. Просто в нас, якщо людина самодостатня та багата, то це вже апріорі злодій. Може давай ще квартиру Лещенка обсудимо, чи ще комусь в труси заліземо, з так називаємих молодих та чесних?

А говорити що в Порошенка чистий бізнес це взагалі верх дурості та наївності. Вся чистота його бізнесу закінчується на панамському офшорі. І взагалі в Україні крупного чистого капіталу не існує в природі, так як він виник не в наслідок, прозорих та однакових для всіх умов та правил, конкурентного середовища, а в наслідок тотального монополізму, конкуренції політичних впливів, політичної корупції. В того хто при владі бізнес розвивається, то й хто поза владою бізнес угнітається, а якщо не договориться знищується або привласнюється. Може назвеш хоч один приклад успішного крупного бізнесмена який був би не пов'язаний з владою, і мав би чистий капітал? Держава Україна це велика дійна корова, яку доють всі, в більшій чи меншій мірі, в залежності від можливостей які для цього дозволяють.

І дивно читати від людини, яка тут давно не живе, про те йдуть в нас реформи, чи не йдуть, можливо тобі з дивану зі штатів видніше ніж мені тут?
Дядя, я недавно приїзджав з штатів на канікули і за один( ПІДКРЕСЛЮ ДЛЯ ТЕБЕ - ОДИН) день закрив свого ПП, для того щоб це зробити я написав ОДНУ заяву і все! - коли я їхав з України працювати, то ПП я залишив, і подавав нульові звіти, бо закрити ПП це був ГЕМОРОЙ на 2-3 місяці!

Далі коли я приїзджав в гості, брав машину або в друзів або в прокаті, ти знаєш я їздив по місту і мене ЖОДГОГО разу не зупинили даішники, ніразу! Коли я жив в Україні то жив у Львові останні кілька років, на вихідні приїзджав додому, так от даішники якогось фіга зупиняли мене майже кожен раз, то пробували домахатись то просто документи перевіряли!

Цитата:
А ти почитай, бо коли ти в тому варишся кожен день а зміни проходять поступово - то ти того просто не помічаєш, а я приїзджаю на кілька тижнів мейже кожен рік, і майже всі зміни з якими доводиться стикатись мені кидаються в очі.

Далі про Гриценка і його декларацію - http://grytsenko.com.ua/declaration.html

Так от, якщо ти не в курсі, депутати і чиновники, подають декларації не тільки свої, а й членів своїх сімей!
І загальний дохід всієї сімї Гриценка, а це дружина як ти кажеш супер прибутковий редактор, так і його сина - це АЖ! УВАГА!!!! Пам пам трам пам! 317 тис грн на всіх!

Хер його знає як, але 3є успішних людей заробили на всіх 12 штук баксів В РІК! То при тому що один з цих успішних людей катається на машині яка коштує в 4 рази дорожче ніж вони всі 3є заробляють за рік
Давай розкажи мені як вони довго економили, і 5 років відкладали гроші щоб купити для Анатолія батьковича хорошу машину, а будинок то взагалі самі будували по вихідних, а 4 квартири то всьо спадщина так?

На рахунок порошенка, друже, я з тобю згоден на всі 100%, як він набув ці капітали ні в кого нема сумніву! Але наразі він їх показав! І показав не коли е-декларації ввели, а вже давно! А гриценко далі никається, і тому є дуже просте пояснення, або щоб не платити податки, або дохід отриманий в незаконний спосіб!

Про порошенка - та я готовий вже голосувати за когось кращого, але хай він звідкісь візьметься!

Про НАБУ і балабольство, ти вже подав на порошенка в НАБУ правда?

Востаннє редагував vanco2: 23.01.2017 о 23:26.
Старий 24.01.2017, 07:45 #2674514   #1893
Chefild

Дядя, ще раз пишу. Ти по декларації 2015 року судиш майно яке було набуте протягом життя?

Декларація за 15 рік, сума сукупного доходу - 437 тис. або 17.5 тис. баксів.
Декларація за 14 рік, сума сукупного доходу 4.4 млн. що по тодішньому курсу вже 367 тис. доларів
Декларація за 13 рік, сума сукупного доходу 1,56 млн., що по тодішньому курсу 195 тисяч доларів.
Декларація за 12 рік, сума сукупного догоду 572 тис. що по тодішньому курсу 72 тисячі доларів
Декларація за 11 рік: в районі 70 тисяч доларів
Декларація за 10 рік: в районі 63 тисяч доларів
Декларація за 09 рік: не враховуючи матеріальної допомоги для формування застави на пост президента: в районі 53 тис. доларів
Декларація за 08 рік: в районі 90 тис. доларів
Декларація за 07 рік: в районі 88 тис. доларів
Декларація за 06 рік: в районі 63 тис. доларів
А тепер це все підсумуй, і дай ще раз відповідь на запитання чи могли вони заробити на майно яким сьогодні володіють? Що доказує що твої полотна це пустий трьоп, в пошуках заритої собака там де її ніколи не було.

Цитата:
На рахунок порошенка, друже, я з тобю згоден на всі 100%, як він набув ці капітали ні в кого нема сумніву! Але наразі він їх показав! А гриценко далі никається, і тому є дуже просте пояснення, або щоб не платити податки, або дохід отриманий в незаконний спосіб!
Хто нипається, дядя? Покажи мені декларації порошенка в одному місці за 10 років, як це зробив Гриценко. І в тій же е-декларації, яку подав Порошенко за одну годину до дедлайну, він не вказав іспанської віли, власником якої він є. Я не говорю вже наскільки правдивою оцінено його інші статки.

Цитата:
Про НАБУ і балабольство, ти вже подав на порошенка в НАБУ правда?
Порошенко не є підслідним ні перед одним з органів держави, читай конституцію.

Додано через 5 хвилин
Цитата Дядя, я недавно приїзджав з штатів на канікули і за один( ПІДКРЕСЛЮ ДЛЯ ТЕБЕ - ОДИН) день закрив свого ПП, для того щоб це зробити я написав ОДНУ заяву і все! - коли я їхав з України працювати, то ПП я залишив, і подавав нульові звіти, бо закрити ПП це був ГЕМОРОЙ на 2-3 місяці!

Далі коли я приїзджав в гості, брав машину або в друзів або в прокаті, ти знаєш я їздив по місту і мене ЖОДГОГО разу не зупинили даішники, ніразу! Коли я жив в Україні то жив у Львові останні кілька років, на вихідні приїзджав додому, так от даішники якогось фіга зупиняли мене майже кожен раз, то пробували домахатись то просто документи перевіряли!
Ще раз пишу, всі реформи в Україні це ширма, зазирнувши за яку, все стає на свої місця. Ти закриваєш фоп за день, а Луцннко в той же час закриває кримінальне провадження проти Злочевського, або ж відмазують Юру Єнакієвського, який собі спокійно з награбованим спригнув в Монако, плює на бороду, і регоче з того які ми всі лохи.

Востаннє редагував Chefild: 24.01.2017 о 07:47. Причина: Пізніше додано
Старий 24.01.2017, 08:07 #2674519   #1894
switch

Ця братія нікого чіпати не буде. Їм набагато простіше зараз трохи нажитись і потім здати владу, ніж намагатись втриматись ще на 5 років. А коли прийдуть реваншисти - то ж з ними доведеться якось жити, тому нашо їх зараз пресувати - краще не чіпати, і вони теж не чіпатимуть може.
switch зараз поза форумом  
Старий 24.01.2017, 16:40 #2674604   #1895
vanco2

Цитата Декларація за 15 рік, сума сукупного доходу - 437 тис. або 17.5 тис. баксів.
Декларація за 14 рік, сума сукупного доходу 4.4 млн. що по тодішньому курсу вже 367 тис. доларів
Декларація за 13 рік, сума сукупного доходу 1,56 млн., що по тодішньому курсу 195 тисяч доларів.
Декларація за 12 рік, сума сукупного догоду 572 тис. що по тодішньому курсу 72 тисячі доларів
Декларація за 11 рік: в районі 70 тисяч доларів
Декларація за 10 рік: в районі 63 тисяч доларів
Декларація за 09 рік: не враховуючи матеріальної допомоги для формування застави на пост президента: в районі 53 тис. доларів
Декларація за 08 рік: в районі 90 тис. доларів
Декларація за 07 рік: в районі 88 тис. доларів
Декларація за 06 рік: в районі 63 тис. доларів
Ти читай уважно! Яких 367 тис доларів? Там в той рік зарплата тих самих 100+ тис грн + благодійні внески на передвиброрчу компанію, які якщо логічно подумати мали б бути витрачені на компанію а не на хати і машини, правда?

А тепер дава порахуєм, в Гриценка нерухомості є 650 квадратних метрів, ніяка не в кредиті, в Києві в докризові часи 1000 баксів за квадрат то просто халява, бо в залежності від району квадрат може коштувати 2000 навіть сьогодні. Але давай порахуєм по 1000, і того 650 тис! + Тачка 50 тис і того в нього по скромних підрахунках власності на 700К баксів!

А якщо відкинути матеріальну допомогу на вибори, яка є в 2014 році основною сумою задекларованою - то виходить що в середньому він заробляв ~70К баксів і рік, множим то на 10 років і! О боже! тих же 700К виходить!

Тобто получається шо вся родина Анатолія батьковича не їла, не пила, не їздила відпочивати, а сладіровала гроші шоб накупити майна! До речі, цікаво яке майно є ще в дружини і сина, от там нічого про їх автомобілі не сказано, наприклад.

Далі відкриб тобі секрет, щоб просто добре жити в києві сімї, утримувати 4 квартири і будинок (комуналка, податок) + їжа + те ж обслуговування+старховка+бенза на машину треба як мінімум 1000-1500 баксів в місяць! Це якщо харчуватись виключно вдома а продукти купувати в магазині.
І це треба і зараз, і треба було 10 років тому! І того якщо навіть 1000 взяти за основу, то за 10 років получається 120К тільки на мінімальне прожиття, сюди не включено одягу, відпочинку, того самого водного мотоцикла, меблів, побутову техніку, і ще купи мілких повсякденних витрат! Які легко можуть в кілька разів перевищити цей мінімум. Наприклад якісний кухонний гарнітур на велику кухню може спокійно потянути на 10-15 тис баксів!

І в результаті від зароблених за 10 років 700К рельано на придбання нерухомості і авто лишається тис 400 - якщо дуже не тринькати грошима і економити!

Ну і попрошу звернути увагу на залишки на банківському рахунку - вони завжди не перевищують пів мільйона гривень! Тобто нема факту накопичення грошей! А от факт того що набувається нова нерухомість і дорогий автомобіль - є!

Додано через 26 хвилин
Цитата Ще раз пишу, всі реформи в Україні це ширма, зазирнувши за яку, все стає на свої місця. Ти закриваєш фоп за день, а Луцннко в той же час закриває кримінальне провадження проти Злочевського, або ж відмазують Юру Єнакієвського, який собі спокійно з награбованим спригнув в Монако, плює на бороду, і регоче з того які ми всі лохи.
Так це погано, але раніше було так само погано якщо не гірше, юра єнакієвський взагалі не в монако спригнув а під києвом будував палац і був собі смотрящим! А Підприємця треба було закривати 3 місяці! І то в випадку якщо все пройде гладко!

Так з юрою єнакієвським влада просто насцяла нам в очі, але для мене нема різниці чи мени мені пробують заливати з єнакієвським чи гриценко пробує своєю декларацією чи порошенко з кононенком!

+ Ми ж з тобою вроді визначили, що наш народ, включно з тобою толерантно ставиться до корупції! Тобто всі знають що корупція є, майже всі користуються корупцією! І НІРАЗУ не було майдану проти корупції і за дотримання законів, про корупцію зі сцени зазвичай теревенили просто так, щоб розбавити програму! А багато хто з тих шо стояли на майданах шо в 2004 шо в 2013 вернулись додому і далі живуть як жили! Я раз бачив відео де чувак посеред дороги поставив без дозволу літній майданчик біля бару - а коли зібрались люди і почали возмущатись знаєш який в нього був самий козирний аргумент? Він казав шо він стояв на майдані!

Так шо на майдані люди стояли проти силових дій режиму який просто втратив берега і проти розвороту геополітичного курсу! Все! Ні про яку корупцію там не йшлось в оснвних вимогах!

Зараз корупціє є, до майдану вона була і що? Хтось виходить проти того протустувати? Та про межгіря люди знали ше як тільки овощ туда заїхав! Та нашо далеко ходити? Можна просто піти під туж місцеву прокуратуру і глянути на чому їздять там люди і як це не корелює з їх офіційними доходими! Але крім парочки журналістів то нікому не цікаво! Ніхто не йде протестувати, максимум реакції це дописи в фейсбуках і на форумх!

І ці факти кажуть про те що в цілому суспільство толерантно ставиться до корупції! А це означає що ніяка це не контреволюція, це просто спроба пристосуватись старими методами до нового вектору! І якісних змін не буде доти, доки люди не зрозуміють що корупція існує не тільки зверху, а й знизу, з культурного сприйняття і ставлення до того фактку! Коли народ перестане пробувати масово намахати один одного а почне вести прагматичний діалог! Коли ЗП в депутата буде не 100К грн в рік, а буде хоча б 150тис баксів в рік, і тоді туда можливо потягнуться люди які будуть працювати за зарплату і на результат а не як зараз!

Востаннє редагував vanco2: 24.01.2017 о 16:41. Причина: Пізніше додано
Старий 24.01.2017, 20:29 #2674652   #1896
Chefild

Цитата:
Ти читай уважно! Яких 367 тис доларів? Там в той рік зарплата тих самих 100+ тис грн + благодійні внески на передвиброрчу компанію, які якщо логічно подумати мали б бути витрачені на компанію а не на хати і машини, правда?
Це я то не уважно читаю? Більшість нерухомості, яку має на сьогодні Гриценко, було отримано ще до того як він приступив на державну службу, тобто став міністром оборони в 2005 році. Тому мішати це все до загального купи, і говорити що він абсолютно все купив під час держ. служби, як мінімум ахінея, яка не відповідає дійсності. І твої спроби знайти собаку там де її немає в принципі просто смішні, тому підтримувати своїми дописами цю ахінею більше не збираюсь.

Цитата:
Так це погано, але раніше було так само погано якщо не гірше, юра єнакієвський взагалі не в монако спригнув а під києвом будував палац і був собі смотрящим! А Підприємця треба було закривати 3 місяці! І то в випадку якщо все пройде гладко!

Так з юрою єнакієвським влада просто насцяла нам в очі, але для мене нема різниці чи мени мені пробують заливати з єнакієвським чи гриценко пробує своєю декларацією чи порошенко з кононенком!
Аргументи типового виборця порошенка. Тобто йому намилили очі бутафорними реформами, перефарбували фасад старої будівлі, і електорат ся дивиться та й тішиться: "Ой як стало файно, тепер вже точно будемо "жити по новому". А те що всередині не проводилось жодних ремонтів, а будівля за своєю суттю, формою та змістом залишилась тією ж, це все другорядне, бо саме головне що тепер можна фоп за один день закрити. І раніше полюбому було гірше як зараз! Порошенко сцить нам в очі, але він все одно найкращий варіант зі всіх можливих!

Коротка суть твоєї писанини.

Востаннє редагував Chefild: 24.01.2017 о 21:13.
Старий 24.01.2017, 20:37 #2674655   #1897
saymon
Активний учасник

Карочє, палю тєму. Порошенко насправді ВАЛЬЦМАН! Поняли суть? Ну тіпа єврей. Прикольно? ГИ-ГИ-ГИ!
saymon зараз поза форумом  
Старий 24.01.2017, 21:45 #2674669   #1898
vanco2

Цитата Аргументи типового виборця порошенка. Тобто йому намилили очі бутафорними реформами, перефарбували фасад старої будівлі, і електорат ся дивиться та й тішиться: "Ой як стало файно, тепер вже точно будемо "жити по новому". А те що всередині не проводилось жодних ремонтів, а будівля за своєю суттю, формою та змістом залишилась тією ж, це все другорядне, бо саме головне що тепер можна фоп за один день закрити. І раніше полюбому було гірше як зараз! Порошенко сцить нам в очі, але він все одно найкращий варіант зі всіх можливих!
Нє не то, суть писанини в тому, що НАРОД УКРАЇНИ ТОЛЕРУЄ КОРОПЦІЮ, ЗВИК ДО КОРУПЦІЇ, ЖИВЕ В КОРУПЦІЇ і що саме головне - говорить про реформи, але мається на увазі НЕ ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ а негайне, беззастережне ПОКРАЩЕННЯ ПОБУТОВИХ УМОВ НЕГАЙНО! Тобто без підвищення продуктивності праці, без всяких оцих реформ - вот просто вже і зараз!

На майдан виходили не проти корупції і революція була не проти корупції! А проти безпредельного яеуковича і розвороту геополітичного курсу в бік рашки! Шо до того ніхто не знав шо янукович бандіт чи шо? Всі знали, то ніхто нікуда не виходив!

ПС. Про Гриценка - повір мені, людина не може мати і утримувати стільки власності за 12К баксів в рік - це просто не реально! Так само як не може накупити стільки власності маючи тільки 70К в рік! До речі, ти цікавився ким він працював і де був до 2005 року? Там нема ніяких бізнесів! Там чисто державна служба з ЗП в пару тис грн! Я не сперечаюсь, він виглядає набагато краще ніж більшість політиків, бо пробує хоч якось засвітити доходи відносно того яке має майно! Але ну не тягне він на президента як на мене. То ще ми навіть не копнули до того хто його на виборах фінансував!

Востаннє редагував vanco2: 24.01.2017 о 22:00.
Старий 25.01.2017, 00:28 #2674680   #1899
switch

Чоловіче, я не буду лізти в вашу суперечку по Гриценку, але я тобі скажу так - від цієї влади треба було 2, ну може 3 речі:
1 - реформа правоохоронних органів
2 - реформа судової системи
ці 2 структури за умови їхнього оновлення за 2 роки (рік нехай на їхнє реформування пішло б) вже навели б порядок. без всіх тих антикорупційних бюро, прокуратур і всего такого.
При наявності політичної волі це можна було зробити елементарно. Але з цією верхушкою все було ясно ще по призначенню Авакова і роботі Махніцького, про що скептиками Пороха було написано ще в 14-му, але тоді всі кричали "нам треба президента, бо війна" а потім "не можна чіпати цю владу, бо війна".
Якщо тобі досі очі не відкрились - ну співчуваю.
3 - тя важлива реформа - податкове законодавство, щоб зробити країну привабливою для інвестора, хоч по питомій вазі вона програє першим двом на порядок (порядок - то в 10 разів, якщо хто не в курсі).

Додано через 4 хвилини
Цитата:
На майдан виходили не проти корупції і революція була не проти корупції! А проти безпредельного яеуковича
На Майдан виходили за гроші держдепа - спитай знаючих форумчан, якщо не в курсі.
шутка юмара.
на Майдан кожен виходив за своє і проти того, що заманало вже. корупція в тому числі.

Востаннє редагував switch: 25.01.2017 о 00:28. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 25.01.2017, 05:59 #2674686   #1900
vanco2

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Чоловіче, я не буду лізти в вашу суперечку по Гриценку, але я тобі скажу так - від цієї влади треба було 2, ну може 3 речі:
1 - реформа правоохоронних органів
2 - реформа судової системи
ці 2 структури за умови їхнього оновлення за 2 роки (рік нехай на їхнє реформування пішло б) вже навели б порядок. без всіх тих антикорупційних бюро, прокуратур і всего такого.
При наявності політичної волі це можна було зробити елементарно.
Цитата
>>>> елементарно <<<< !!!!!
Чоловіче, коли я чую від когось, хто не має відношення до проблеми НІЯКОГО, хто не то ше не має відношення до проблеми, а навіть не має зеленого поняття і не пробував, якщо логічно подумати, хоч чуток вникнути в проблему, і при тому зявляє що така комплексна і супер важка задача як реформування ментів і судів робиться "ЕЛЕМЕНТАРНО" - то для мене такий персонаж просто вот відразу розписуться в своїй неадекватності (неадекватність - це невідповідність окремих психічних актів або їх сукупності зовнішнім обставинам, якщо хто не в курсі)

А тепер скажи мені чи ти хоч раз пробував найняти людей? Ствротити команду хоча б з чоловік 3х разом з тобою? Так вот якби ти б попробував, то ти б зрозумів, що дуже багато чого залежить від кадрів і їх професіоналізму, здатності і бажання вчитись і робити роботу, від МОТИВАЦІЇ!

Так от скажи мені як можна провести елементарно реформу ментів, яких було 350 тис! Альо! Ачнісь! 350 тис людей! Кого на їх місце набрати? Ти думаєш шо в черзі стоїть 350 тис підготовлених слідаків, участкових? всяких там капітанів і майорів? Та рядових навіть які професійно придатні і при тому раніше не служили в органах бо брезгували бо там корупція? А тепер вони підуть всі 350 тис і замість оцих старих ментів стануть новою поліцією? Таке в тебе уявлення чи як? розкажи нам?

А як суддів замінити? ти в курсі що суддьою стають не після проходження 3 тижневих курсів молодого судді, а після закінченої вищої освіти + стажу роботи! Прокурори - те ж саме! Звідки ти набереш нових суддів щоб реформувати "елементарно" систему?

Далі, припустимо (що в принципі не можливо, але вот просто щоб змоделювати ситуацію) 350 тис ментів пару десятків тисяч прокурорів і стільки ж суддів, підготолених чекає за дверима на люстрацію прогнилих папередніків! Вот ти вигнав всіх старих і набрав нових, звичайно ти не можеш набрати їх з голандії, переважна більшість буде з України! І вот я тобі відкрию секрет, за короткий період часу, з цих всіх нових людей десь так більша половина почне брати хабарі! Почне переписувати свої квартири на маму і просити в держави житло (привіт реформатору Касько), брати хабарі, давати хабарі і тд! А чого? Бо по перше в нас в суспільстві так прийнято - вважається що чуток грабанути державу - це як пити дати! ЗП в конверті - та які проблеми? Оформити працівників всіх як приватних підприємців - та а як інакше? І при тому взяти і ше й оформити субсидію! А так як субсидія є і так то шота мені жарко - привідкрию вікно!

Ще одна "проблема" яка буде штовхати до корупції - це ЗП, прикинь в прокурора, чи мента ЗП 2-5 тис грн! Тут попри нього такі діла важливі плавають, а чувак реально їздить на маршрутці і ледве кінці з кінцями стягує, живе в батьків на квартирі! (бо фіг ти на таук ЗП розженешся на зйомну), і тут він починає розуміти що суспільство просто загружає його ніфіга не легкою і не простою роботою, але в той же час "суспільствро" "трошки" зажлоюилось з оплатою, та не то шо б зажлобилось, просто "суспільство" про то навіть якось не задумується, бо воно задумується про то якби ЗП в конверті отримати і субсидію оформити! Повір це може змінити "юнацький запал" і "віру в справедливість" на "корупційну прагматичність"!

А ти, до речі, вважаєш шо спочатку прокурори, депутати, і іже з ними, мають "заслужити" на високу ЗП!

А я вважаю що такий підхід це типу як "найняти" робітника, і сказати йому шо вот ти мол маєш ЗП наразі 100 гривень, а як заробиш мені мільйон, то я тобі підніму до 1000 баксів!

Також як показує практика, наприклад, Грузії, що навіть успішно проведені реформи - не дають моментального економічного зростання, а у випадку їх проведення дають такі побічні ефекти як ото купа посадок в тюрму, а потім виявляєтся шо в кожного шо сидить є родичі, а всі звільнені корупціонери теж якось не дуже задоволені! А підприємці як були малоефективними бізнесменами при "корупції" так і +- такими залишились! А головного рефоматора за то більшість взяля і не взлюбила! Та й так шо навіть тепер додому вернутись не може, хоча реформи зроблені! Реальні!

Цитата
Але з цією верхушкою все було ясно ще по призначенню Авакова і роботі Махніцького, про що скептиками Пороха було написано ще в 14-му, але тоді всі кричали "нам треба президента, бо війна" а потім "не можна чіпати цю владу, бо війна".
Якщо тобі досі очі не відкрились - ну співчуваю.
3 - тя важлива реформа - податкове законодавство, щоб зробити країну привабливою для інвестора, хоч по питомій вазі вона програє першим двом на порядок (порядок - то в 10 разів, якщо хто не в курсі).

Додано через 4 хвилини

На Майдан виходили за гроші держдепа - спитай знаючих форумчан, якщо не в курсі.
шутка юмара.
на Майдан кожен виходив за своє і проти того, що заманало вже. корупція в тому числі.
Я не знаю, моде якийсь дядя Коля виходив просто бо йому його баба надоїла, а там двіж, можна посидіти біля костра, поговорити з мужиками, хз! Всяке може бути, ти правий.

Але давай подивимся на факти:

1. Корупція в Україні була присутня практично весь перід існування теперішньої держави! Я ше був в школі а бабці під підїздом вже осуждали як хтось там "понакрадався".

2. Проти корупції не виходив жоден майдан!
Майдан про фальсифікацію вибору - памятаю!
Податковий майдан (спроба відміни єдиного податку) памятаю!
Врадіївка - через повну неадекватність ментів і загроза по суті життю! Памятаю!
Майдан через геополітичний розворот + повна неадекватність і по суті насадження диктатури! памятаю!

Давай локальні конфлікти - памятаю як в день міліції збили дівчат і народ бушував бо думав шо то був мент! Було!
А вот шоб народ бушував саме через корупцію, через хабар? Нє, не памятяю, нагадай якщо таке було будь-ласка!
А, оці перфоманси з киданням в смітник можна не рахувати, бо вони просто тупо ні до чого не привели, були не масовими і навіть отак відразу не скажеш, то вони реально проти корупції чи чисто покошмарити на замовлення когось.

І то все при тому, шо після майдану оці всі судді, менті і тд були реально нашугані, і при народному бажанні позбутись явних корупціонерів - могло і получитись! Але народ просто ними не зацікавився, всім цікаво шо там в Порошенка на ліпецкій фабриці! І як там субсидії!
Ну тай і нема накого їх замінити, бо якшо набрати з вулиці на ті ЗП шо є, то буде ше гірше то 100% бо вони мало того що почнуть брати, то ше й будуть професійно непридатні, волонтерів (на поточну ЗП) теж дуже обмежена кількість, а таких шоб ше й були професійно придатними - то взагалі напевно одиниці.

Востаннє редагував vanco2: 25.01.2017 о 06:27.
Подякували 2:
harry (25.01.2017), orka13 (25.01.2017)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:24.
Яндекс.Метрика