Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція Форум ВКонтактє Форум в Твітері

У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 31.01.2017, 00:16 #2675775   #1781
kurtq

Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Я бронював через airbnb, там коли хостел бронюєш, то вказуєш кількість людей, це перший крок, а вже після бронювання вказав інших мешканців, які будуть зі мною(в моєму випадку дружину), от і все. В розруківці видає всіх мешканців. В букінгу ситуація буде думаю ідентична.
Та ні, скоріш за все в букінгу інакше. Я щойно зробив як Ви говорили, забронював, потім зайшов в редагування. Кількість гостей можна змінити, а от куди вписати ще одного мешканця - не має.
kurtq зараз поза форумом  
Старий 31.01.2017, 00:38 #2675778   #1782
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Та ні, скоріш за все в букінгу інакше. Я щойно зробив як Ви говорили, забронював, потім зайшов в редагування. Кількість гостей можна змінити, а от куди вписати ще одного мешканця - не має.
Попробуйте редагувати бронь, може десь там на букінгу ховаєтсья цей пункт. Бо знаю точно, що колись вказував на ньому декількох мешканців.
Ну, або замовляйте на airbnb, мені там якось простіше з тим. Хоч колись перші броні завжди робив на букінгу, навіть не па"ятаю коли на айрбнб перейшов.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (31.01.2017)
Старий 31.01.2017, 00:51 #2675781   #1783
kurtq

Цитата:
Попробуйте редагувати бронь, може десь там на букінгу ховаєтсья цей пункт. Бо знаю точно, що колись вказував на ньому декількох мешканців.
Ну, або замовляйте на airbnb, мені там якось простіше з тим. Хоч колись перші броні завжди робив на букінгу, навіть не па"ятаю коли на айрбнб перейшов.
Та пробував, зробив бронь для тесту і пробував редагувати. На жаль не знайшов такого пункта.

А хіба на airbnb є бронь готелів? Я думав там лише квартири, чи кімнати
kurtq зараз поза форумом  
Старий 31.01.2017, 10:29 #2675805   #1784
pberit
Домофонщик

Цитата:
Подав на 3-тю шопінг візу 11 січня, сьогодні забрав паспорт, дали 5 років, як і просив. Тепер маю візу майже до кінця дії паспорту.
Річною візою скільки разів користувався? Скоро буду також на 3 подавати і думаю ще раз чухнути бо 1 дня за рік маловато напевно.
pberit зараз поза форумом  
Старий 31.01.2017, 11:26 #2675822   #1785
ars13
Активний учасник

Привіт. Допоможіть хто знає: був в польщі дали червону печатку - зобов'язання до повороту. Віза на 5 років. Термін заборони вїзду на Польщу закінчується в травні. Можна буде по тій візі знов їхати?
ars13 зараз поза форумом  
Старий 31.01.2017, 11:47 #2675825   #1786
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Та пробував, зробив бронь для тесту і пробував редагувати. На жаль не знайшов такого пункта.

А хіба на airbnb є бронь готелів? Я думав там лише квартири, чи кімнати
Хостели, квартири точно є, а готелі не зауважува, бо виставляю не велику ціну і може не показувати. Але для візи підходить і більшого не треба.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Річною візою скільки разів користувався? Скоро буду також на 3 подавати і думаю ще раз чухнути бо 1 дня за рік маловато напевно.
Я був два рази під час річної, в дружини тільки один перетин, але в візовому нічого не казали, значить теж підходить.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 31.01.2017 о 11:47. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
kurtq (03.02.2017)
Старий 03.02.2017, 14:14 #2676546   #1787
kurtq

Цитата:
Хостели, квартири точно є, а готелі не зауважува, бо виставляю не велику ціну і може не показувати. Але для візи підходить і більшого не треба.
.
Забронював через якийсь німецький аналог букінга, адресу треба пошукати, там можна вписати всіх гостей.

Хтось отримував другу візу на 5 років? Цікаво чи то хтось помилився в консуляті, чи зараз так видають. Я з сусідом довго сперечався що це неможливо, оскільки друга на рік, поки він ен приніс мені паспорт з візою. І дійсно, друга віза на 5 років, видано два тижні тому. Цікаво, що подавав разом з дружиною, але їй дали на рік
kurtq зараз поза форумом  
Старий 03.02.2017, 16:41 #2676563   #1788
mZiG

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Привіт. Допоможіть хто знає: був в польщі дали червону печатку - зобов'язання до повороту. Віза на 5 років. Термін заборони вїзду на Польщу закінчується в травні. Можна буде по тій візі знов їхати?
]
причина?
mZiG зараз поза форумом  
Старий 03.02.2017, 23:28 #2676620   #1789
ars13
Активний учасник

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
причина?
працював на роботі)
ars13 зараз поза форумом  
Старий 04.02.2017, 17:10 #2676683   #1790
Flesh09
Guest

Цитата працював на роботі)
все ясно) шо мав культурно відпочивати то культурно працював))))

і зразу таке : хто працював по візі тип 23?

Старий 04.02.2017, 21:38 #2676699   #1791
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
все ясно) шо мав культурно відпочивати то культурно працював))))

і зразу таке : хто працював по візі тип 23?
Думаю доля ars13 вас чекає. Хоч знаю людей які їздили з річною такою два рази на рік по 3 місяці працювати і нічого, то як повезе.
Старий 04.02.2017, 22:32 #2676709   #1792
pberit
Домофонщик

Народ, а бізнес візу хтось робив? Після 2 на закупи її на скільки дадуть? Які документи треба?
Старий 05.02.2017, 22:33 #2676858   #1793
tapac_ko

Цитата:
Народ, а бізнес візу хтось робив? Після 2 на закупи її на скільки дадуть? Які документи треба?
Я робив ще до існування візи на закупи, так от тре запрошення від польскої фірми і термін буде такий як в запрошені, максимум 1 рік, тому зара нема альтернативи на закупи або репатріаційній яку після 2 можуть дати на 5...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 06.02.2017, 11:41 #2676902   #1794
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Я робив ще до існування візи на закупи, так от тре запрошення від польскої фірми і термін буде такий як в запрошені, максимум 1 рік, тому зара нема альтернативи на закупи або репатріаційній яку після 2 можуть дати на 5...
Знайомий на 2 роки мав... Зменшили можливості візи? Теба закупівельну робити третю і не вимахуватись, я просто для американців хотів якусь гарну їм привезти, понтову шенгенку, а не багальну закупівельну...
Старий 06.02.2017, 13:09 #2676923   #1795
tapac_ko

Цитата:
Знайомий на 2 роки мав... Зменшили можливості візи? Теба закупівельну робити третю і не вимахуватись, я просто для американців хотів якусь гарну їм привезти, понтову шенгенку, а не багальну закупівельну...
Ну може з часом і на 2 видавали, я це робив ще років з 7-8 тому, коли небуло візового центру, сам особисто їздив в консульство тоді ще в Львів...

Жодна польска віза не буде понтова, це 1 з самих корупційний країн куда мільйони людей мають візи і думаю нічо не поміняє чи там цель видання буде писати 04 замість 23...
Щоб похвалитися відкрий німецьку, або хоча б чеську, ще чувіха в турцентрі казала що угорську добре б мати, але й це все формлаьності, поки нема норм доходів віза не поможе...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.02.2017)
Старий 06.02.2017, 18:30 #2676971   #1796
Prescout

Цитата:
Американців не здивуєш шенгенкою)

Поїдь у такі країни як Перу, Бразилія, Японія, Корея) Різні Таїланди і так далі) от цим ти їх не те, що здивуєш, просто будеш мати на порядок вищі шанси.

П.С. і якщо вже робиш шенгенку, то роби суто туристичну, без всіляких запрошень дурнуватих.
Prescout зараз поза форумом  
Старий 11.02.2017, 01:05 #2677657   #1797
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис

Поїдь у такі країни як Перу, Бразилія, Японія, Корея) Різні Таїланди і так далі) от цим ти їх не те, що здивуєш, просто будеш мати на порядок вищі шанси.

П.С. і якщо вже робиш шенгенку, то роби суто туристичну, без всіляких запрошень дурнуватих.
З Бразилією в нас безвіз, наскільки я пам'ятаю. На рахунок Японії, то хз, в мене двоюрідний брат вже енну візу має, ніби не було нюансів з тим. Про зі списку сказати нічого не можу, чи проблемно з отриманням.
Старий 11.02.2017, 09:41 #2677668   #1798
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис

Та на форумах пишуть що Таїланд взагалі не віза для них бо видають всім під ряд, знайомі мали Японських пару, а в США їм не відкрили, хоч це і не показник. Не так і леко їм вгодити, з більшістю країн у нас безвіз...
Просто Шенгенку буду відкривати в любому випадку тупо для себе, мені то різниці особо немає яку аби на пару років чи хоч рік, знайомому з бізнесовою, візу в США дали...

Востаннє редагував pberit: 11.02.2017 о 09:57.
Старий 12.02.2017, 12:59 #2677873   #1799
kurtq

В Тайланді видають всім підряд на 3 місяці по прильоті (пинаймі так було три роки тому), потом можна було перейти кордон з В"єтнамом, повернутися назад і знов сидіти три місяці. Тут фішка не в тому, що в Тайланді дають візи всім підряд, чи в Бразілії безвіз, а в тому, що ви їздили на край світу в туристичних цілях, маєте гроші на не дешевий переліт і перебування в тому ж Тайланді. Вони там не дурні і добре розуміють шо то не шенген отримати за 35 євро і 300 грн знайти на автобус до Польщі, яка під боком. Тому такий шенген по суті не грає жодної ролі в порівнянні з безвізовою Бразилією в очах консула.

ЗІ. Я вище писав про другу візу шопінг на 5 років. Так от, сусід намахав мене, в нього репатріаційна віза, а не шопінг. Категорія там та ж сама, от я і повівся, не придивився добре
kurtq зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (13.02.2017), Prescout (13.02.2017)
Старий 13.02.2017, 13:06 #2678094   #1800
Prescout

Цитата:
З Бразилією в нас безвіз, наскільки я пам'ятаю. На рахунок Японії, то хз, в мене двоюрідний брат вже енну візу має, ніби не було нюансів з тим. Про зі списку сказати нічого не можу, чи проблемно з отриманням.
Та діло зовсім не у візах, а в тому чи ти там побував чи ні. Тобі ж по прильоті ставлять печатку, тому це також пруф, що ти там побував. Та і все має збалансоване бути, якщо у тебе з/п в формі ДС-160 буде 5тис грн, а ти їздиш всюди, виникнуть підозри, за який ти рахунок туди їздиш, а якщо і з/п ок, і катаєшся всюди, то це вже великий плюс до шансів.

+ не зациклюватись на одній польській візі. І тим більше на на різних бізнесових і по різих палєвних запрошеннях.
Найбільший показник для них це суто ТУРИСТИЧНІ візи.
Prescout зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:04.