Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help) Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм

по чому сьогодні долар?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.11.2008, 23:05 #750328   #21
FortYear

Типово Відповідь: по чом сьогодні долар???.

Долар росте, бо їх невистачає фізично.
З країни виходить більше доларів, ніж заходить.
Раніше заходило більше, бо був великий експорт металу, а зараз немає.
Попит перевищує пропозицію
Коли впаде попит на імпорту продукцію - тоді і припиниться ріст долара. Думаю, що чекати недовго.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2008, 11:20 #750508   #22
Philips

Блін хотів купити кпк і за останні 1.5 місяця він подорожчав на 800 грн, бо піднявся долар, це торба (((
Philips зараз поза форумом  
Старий 22.11.2008, 13:27 #750590   #23
Носоріг
Донор

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Бо існує одвічний симбіоз
банків - валютчиків - (ЗМІ)
перші другим скидають бакси як треба, а другі потім діляться,
третім іноді щось перепадає + лякають населення кінцем гривневого світу
Знову те саме.
Не знаєш - не кажи.
Розжовую.
1. Банки можуть взяти долар двома шляхами: в населення або в НБУ.
Населення не здає (взагалі), а ті долари, що куплені в НБУ всі йдуть на погашення валютних кредитів або імпортерам.
2. Виходячи з цього - долара нема, бо половина населення вирішило погратися в крутих валютчиків, а друга половина (кому треба платити за кредит або за хату) на цьому шикарно влітає.
3. Тут хтось наводив приклад, шо банки купляють долар по (-3%) до офіційного, а продають по (+1.5%). Разо 4.5, а їм все мало. БРЄД. Ніхто по -3% не купує - бо не продають. А тепер детальніше як формується курс. Банк купує в НБУ по офіційному курсу +1% ПФ + приблизно 0.5% за купівлю готівки. Отже, вийшли на 0. Але банки не благодійні організації, їм треба заплатити зарплату, оренду і т.д. і т.п.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 22.11.2008, 14:00 #750618   #24
saymon
Guest

Цитата 1. Банки можуть взяти долар двома шляхами: в населення або в НБУ.
Населення не здає (взагалі), а ті долари, що куплені в НБУ всі йдуть на погашення валютних кредитів або імпортерам.
Є ще третій шлях. Банк дає гривні валютчику, він за день закуповує на них бакси, за своєю ціною, і вечером здає банку за його ціною. Різниця ділиться між міняйлою та банківським працівником, і деякий процент іде на залагодження питань докуметації та хабарів. Це звісно сама проста схема, але приблизно так це працює. Причому обороти там досить немалі.
Те саме із доларом. Долар в банках є, але продавати його простим людям немає змісту, по такому курсу, тому долари віддаються тим же валютчикам, які продають його набагато дорожче,а далі різниця ділиться як сказано в попередньому абзаці.

Взагалі на чорному ринку, яким по суті вже став весь ринок торгівлі валютою в Україні, офіційні структури типу НБУ мало що вирішують, бо міняйлам плювати на розпорядженя якогось там НБУ, вони можуть хіба що використати його розпорядження у власних інтересах, а комерційні банки неофіційно працюють із тими ж міняйлами, тому фактично є тими ж учасниками чорного ринку.

І по темі: сьогодні на п'ятаку долар купували по 6,75, євро 8,75.

Подякував(ла):
andriy.te.ua (22.11.2008)
Старий 22.11.2008, 14:10 #750626   #25
FortYear

Цитата Є ще третій шлях. Банк дає гривні валютчику, він за день закуповує на них бакси, за своєю ціною, і вечером здає банку за його ціною. Різниця ділиться між міняйлою та банківським працівником, і деякий процент іде на залагодження питань докуметації та хабарів. Це звісно сама проста схема, але приблизно так це працює. Причому обороти там досить немалі.
Наразі такого ще немає.
Бо будь-який банк має змогу на міжбанківській біржі купити долар приблизно по 6,00-6,30.
Міняйли ж скуповують у людей долар і по 6,50. Тобто дешевше ніж 6,50 міняйло в банк не здаться.
А який сенс банку купляти дорожче з рук, якщо він ще на біржі може купити значно дешевше.
Інше діло, що пересічні громадяни не мають доступу до біржового долара і тим паче до доларів НБУ, котрі він скидає під час інтервенцій по 6грн.
Виникає парадокс... Держава скидає долари по одній ціні на ринок, а громадяни можуть купити їх лише на гривню дорожче...

Може б то НБУ відкрили у своїх відділеннях пункти обміну валюти для фізичних осіб з якимись обмеженнями? Типу 100дол. на руки у місяць/тиждень?...

п.с. Ті, у кого кредитний доларовий портфель був сфоромований кілька місяців тому - вже втрачають на кожному долару 2грн.
А якщо в бізнесмена середній місячний платіж по кредиту 10-20тис.дол. - то він має додаткових витрат тепер 20-40тис.грн.
Уявляю скільки валідолу зараз випивають компанії, у котрих місячні кредитні платежі в десятках і сотнях тисяч доларів...
Старий 22.11.2008, 15:35 #750693   #26
Anator

В понеділок курс долара знову піде вверх, так як НБУ встановив курс на початок тижня - 6,17 грн.. ппц
Anator зараз поза форумом  
Старий 22.11.2008, 20:11 #750881   #27
andriy.te.ua

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Наразі такого ще немає.
Про цей симбіоз один з моїх знайомий, який має відношення до банків казав мені ще в 1998 році(може трішки плутаю - коли був долар по ~2грн)

І ніхто не має впливу на цю лавочку. Простим смертним на цей процес впливати практично не можливо.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 22.11.2008, 21:33 #750932   #28
ШТЕУД

Цитата:
Уявляю скільки валідолу зараз випивають компанії, у котрих місячні кредитні платежі в десятках і сотнях тисяч доларів...
хм ну думаю в них такі виручки що валідол ім не потрібен. хоча звісно обідна.
а вот тим кому хочеть побачити в очах відчай. думаю варто глянути тим хто купляв в кредит житло/авто в долярах отримуючи в грн. десь так 5000 грн на двоіх і маючих місячний платіж доларів 500-600 .. тут думаю валідол вже не поможе
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (23.11.2008)
Старий 23.11.2008, 09:54 #751171   #29
Ґєнадій

Почому сьодні капуста?
Ґєнадій зараз поза форумом  
Старий 23.11.2008, 12:33 #751321   #30
Cesar
Say Hello

Рагульска держава, колись відчуваю все таки поїду звідси .....
Cesar зараз поза форумом  
Подякували 3:
alexandor (23.11.2008), Avanko (23.11.2008), KVM (23.11.2008)
Старий 23.11.2008, 12:36 #751326   #31
on_line24h
Учасник
Exclamation Відповідь: по чом сьогодні долар???.

підтримую...
всі гроші з населення тягнуть... і то всі бачать але нічого не можуть зробити...
бо ми ж самі вибрали тих (за кого мерзли)...
on_line24h зараз поза форумом  
Подякували 2:
alexandor (23.11.2008), Avanko (23.11.2008)
Старий 23.11.2008, 13:24 #751367   #32
ШТЕУД

on_line24h Cesar
ОГО а що ви напишете коли бакс буде по 10-15 грн ? (тьфу-тьфу!)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 23.11.2008, 13:27 #751370   #33
FortYear

Цитата
Допис від on_line24h Переглянути допис
підтримую...
всі гроші з населення тягнуть... і то всі бачать але нічого не можуть зробити...
бо ми ж самі вибрали тих (за кого мерзли)...
Ми обирали власників комерційних банків?..
Старий 23.11.2008, 13:32 #751372   #34
ШТЕУД

Цитата:
ми іх не обирали. а кормили і кормимо. кожна ср*на мобілка чи унітаз в кредит. давали можливість ім отримати надприбутки. а тепер як тільки іх в сраку клюнуло вони знов всі свої проблеми перекладають на плечи клієнтів. аналогічно з баксом. понабирали дешевих кредитів в уё а віддавати як ніхто толком не думав... а тут світові банки гепнули і нових грошей не дали. а віддавати щось таки тре. щей наше славне НБУ робить все щоб бакс був по 10-15. тре ж ГМК піднімати. а то ахметову з пінчуком тре на щось майбахи купляти
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (27.11.2008)
Старий 23.11.2008, 14:13 #751405   #35
Ericsson

В банках зараз дійсно валюти немає, раніше в банк завозили певну суму зранку і її хватало на цілий день, зараз валюту не завозять, банк виплутується своїми силами - хтось на обмін приніс, хтось кредит доларами вирішив погасити, а видатків валютних збільшилося, ну і мінялам знайомим тре підкинути - банківський курс продажу - 7.55, курс купівлі на ринку - 8.05 ( євро, станом на п'ятницю до обіда).
самому потрібно було зняти певну суму в євро зі свого рахунку, регулярно напротязі дня заходив в банк (філію надровську) за весь день вдалося витягнути 195 євреїв, правда 400 євреїв пішли повз мої руки, але об'єм в 595 євро за весь день говорить сам за себе. Впринципі в мене ситуація не критична, інакше довелось би брати в гривнях по курсу банку.
Чисто між іншим, пам'ятаю зовсім недавно Україна, руками ЮВТ взяла 16 з хером мільярдів доларів, власне хер я бачу, доларів не дуже, може мені хтось пояснити де вони? Типу як в анекдоті про Івана котрий пішов позичати в жида рубль на місяць під заставу сокири?
Інше питання, земля, з наступного року земля є товаром, товар закладаєм в банк, кредит повернути немає чим, земля належить банкові, банк належить...Пох кому, але не Українцеві...
Мені це не подобається!!!!!!!!!
Ericsson зараз поза форумом  
Старий 23.11.2008, 14:21 #751411   #36
Anator

Куди поділись вічнозелені...
http://20minut.ua/news/137919
Anator зараз поза форумом  
Старий 23.11.2008, 14:24 #751416   #37
ШТЕУД

Цитата
Допис від Ericsson Переглянути допис
В банках зараз дійсно валюти немає, раніше в банк завозили певну суму зранку і її хватало на цілий день, зараз валюту не завозять, банк виплутується своїми силами - хтось на обмін приніс, хтось кредит доларами вирішив погасити, а видатків валютних збільшилося, ну і мінялам знайомим тре підкинути - банківський курс продажу - 7.55, курс купівлі на ринку - 8.05 ( євро, станом на п'ятницю до обіда).
самому потрібно було зняти певну суму в євро зі свого рахунку, регулярно напротязі дня заходив в банк (філію надровську) за весь день вдалося витягнути 195 євреїв, правда 400 євреїв пішли повз мої руки, але об'єм в 595 євро за весь день говорить сам за себе. Впринципі в мене ситуація не критична, інакше довелось би брати в гривнях по курсу банку.
Чисто між іншим, пам'ятаю зовсім недавно Україна, руками ЮВТ взяла 16 з хером мільярдів доларів, власне хер я бачу, доларів не дуже, може мені хтось пояснити де вони? Типу як в анекдоті про Івана котрий пішов позичати в жида рубль на місяць під заставу сокири?
Інше питання, земля, з наступного року земля є товаром, товар закладаєм в банк, кредит повернути немає чим, земля належить банкові, банк належить...Пох кому, але не Українцеві...
Мені це не подобається!!!!!!!!!
ну пока вроді там тільки 4,5 млрд. і вони швидше за все вже пішли закордон. на повернення зовн. боргів, куда підуть і інші 12млрд. ми іх не побачемо. ні у вигляді валюти ні у вигляді кредитів. як кажуть нас знов кинули і підтримали олігархів.
з землею імхо цікавіше. ну буду дуже росзписувати (бо тема складна) але я би не казав що заставлена земля належить неукраїнцям. оскільки вона в заставі банків вона ім не належить. то ріст ціни на землю в певні мірі може спасти кридити під землю оскільки буде зміст платити по кредиту, бо якщо вартість застави нище суми кредиту то легше віддати банку. це так на хлопський розум. тай банк це не ростовщик. він змушений буде продавати землю. як і інше завставне майно. друга справа кому. швидше цікаво що буде з іпотекою якщо вона таки гепнеться на 50% .... щей на фоні росту бакса.
до речі трохи не втему . я не розумію до чого крики про ланфундистів і знятя запрету на продаж сг землі. якщо я не помиляюсь то вже зараз більшість сг земель що мають хоч якусь цінність давно вже прихватизована різними законними і незаконними методами. тому особливо вже і продавати не має що... тому зняття мараторію імхо не дуже влине.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 23.11.2008, 14:28 #751423   #38
ШТЕУД

Цитата:
Допис від Anator Переглянути допис
Куди поділись вічнозелені...
http://20minut.ua/news/137919
ооо 20 хвилин провели журналістьке розслідування і виявили "УВАГА" що у всьому винен касир .. він може здати бакси на базарі .. от сук* анумо "касирів на мило"
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 23.11.2008, 19:17 #751714   #39
Cesar
Say Hello

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
on_line24h Cesar
ОГО а що ви напишете коли бакс буде по 10-15 грн ? (тьфу-тьфу!)
напевно думка в кращу сторону точно не поміняється....
Cesar зараз поза форумом  
Старий 23.11.2008, 22:50 #751893   #40
Носоріг
Донор

Цитата:
А при чому тут комерційні банки?
НБУ в 2004 за два місяці навів ідеальний порядок, а зараз не наводить: "значит это кому-нибудь надо".
Носоріг зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2016 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:58.
Яндекс.Метрика