Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.12.2011, 14:13 #1825376   #221
Sem

Типово Відповідь: Мені плювати на всіх - паркуюсь як хочу

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
знаки напевно для того щоб не паркуватись напроїзджій частині дороги а не на тротуарі))
не дуже сильний в знанні розшифровки значення знаків, що конкретно цей знак забороняє?
знак забороняє навіть зупинку в тому місці, не те що стоянку.
на тротуарі під таким знаком паркуватись також заборонено.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2011, 14:23 #1825384   #222
Yarkop
Терріратор

Цитата:
і що такого обурюючого тут?
хіба в пдр ще не замінили пункт про стоянку на тротуарі з 2 для проходу людей до "де стоянка викликає суттєві перешкоди для пішоходів"
Sem все правильно сказав. А ще додам що в тому місці де на фотці стоїть машина зупинка заборонена ще й через те що від знака "Зупинка МТ" зупинка заборонена протягом 30 м.
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 15:16 #1825406   #223
riznyk

так, порушив ПДР.
але якщо машина нікому не заважає?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 15:20 #1825409   #224
Yarkop
Терріратор

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
так, порушив ПДР.
але якщо машина нікому не заважає?
Правила для всіх одинакові.
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 16:05 #1825440   #225
дядя Вітя

Діло не в ПДР. Є уроди, які навіть в дозволених місцях паркуються так, шо мамадарагая. Ні пройти, ні проїхати... Вот це - печально.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 16:23 #1825455   #226
riznyk

Цитата
Допис від tarna Переглянути допис
А якщо хтось пусту пляшку з під пива поставить на тротуарі, вона комусь заважає?
так
riznyk зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 17:03 #1825469   #227
necromant
Banned

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
знак забороняє навіть зупинку в тому місці, не те що стоянку.
як же маршрутки там собі зупиняються якщо знак стоїть?

роздули якусь невимовну проблему через авто на тротуарі, при чому біля тої церкви місця пройти завжди досхожу

ще одна ремарка відносно юнаків які нібито роблять благородну справу обклеюючи лобові стікла машин в рашці чи де це знімається
посеред дня 20+ літні люди не знаходяться на робочому місці і не в навчальних аудиторіях вищих навч закладів, напрошується висновок, що це просто відраховані безробітні студенти які заздрять власникам авто, і замість того щоб працювати займаються дурнею, вони ж знімають ще це все і знімають на відео саме реакцію водіїв а не сам цей благородний процес покарання неправильно припаркованих авто

в великих містах де транспорту реально дуже багато маючи своє авто ви ж не бажатимете для того щоб зайти в магазин на 5 хвилин шукати місце для "правильної" парковки за півгодини хотьби пішком від магазину
necromant зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (10.12.2011), Tamriel (10.12.2011)
Старий 10.12.2011, 19:08 #1825539   #228
Кара Божа
Активний учасник

А попи вобще гасають поперек тротуарів.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 6:
forum.te.ua (10.12.2011), Пантера (11.12.2011), olexiy (11.12.2011), Speller (19.12.2011), Stanislav (14.12.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.12.2011, 20:29 #1825597   #229
Sem

Цитата:

роздули якусь невимовну проблему через авто на тротуарі, при чому біля тої церкви місця пройти завжди досхожу

ще одна ремарка відносно юнаків які нібито роблять благородну справу обклеюючи лобові стікла машин в рашці чи де це знімається
посеред дня 20+ літні люди не знаходяться на робочому місці і не в навчальних аудиторіях вищих навч закладів, напрошується висновок, що це просто відраховані безробітні студенти які заздрять власникам авто, і замість того щоб працювати займаються дурнею, вони ж знімають ще це все і знімають на відео саме реакцію водіїв а не сам цей благородний процес покарання неправильно припаркованих авто

в великих містах де транспорту реально дуже багато маючи своє авто ви ж не бажатимете для того щоб зайти в магазин на 5 хвилин шукати місце для "правильної" парковки за півгодини хотьби пішком від магазину
Знак до зупинки
Sem зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 21:06 #1825620   #230
Irena2007

Цитата:
Згідно ПДР дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленим маршрутом. Маршрутка може навіть під "цеглу" їхати, якщо тудою проходить її маршрут.
Irena2007 зараз поза форумом  
Старий 10.12.2011, 22:36 #1825706   #231
sl@yes
Активний учасник

Та ж порушив, нема тут обговорювати що. Мав би по ідеї штраф заплатити
п.с. прогнозую таке паркування гостей з Європи, які ризикнуть приїхати на євро 2012 на своїх авто. Змилуйтесь над людьми і не клейте їм тих наліпок. Вони з тих країв, де місця для стоянки відмічені дорожною розміткою, де на дорогах є добре видимі знаки і дороговкази. Вони просто не будуть готові до таких сурових умов.
ппс. чому не зробити розмітки стояночних місць? Біла - безплатна, синя - платна, жовта - інваліди, таксі. Порушників штрафувати. Вже ж просто, ніби.
чому??
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 4:
G1N3K0l0G (17.12.2011), matros_ua (14.12.2011), Romko_7 (10.12.2011)
Старий 10.12.2011, 23:15 #1825746   #232
Romko_7

Цитата
Допис від tarna Переглянути допис
Парковка на тротуарах - це крайня необхідність
Правильно.
А де ставити машину якшо просто немає місць для парковки?Або ставити на тротуар,біля тої церкви тротуар має ширину 5 метрів,там можна 2 машини поставити і ше буде місце для проходу.Або заборонити вїзд в центр абсолютно всім.Або хай будують багатоповерхові парковки.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (11.12.2011), riznyk (11.12.2011)
Старий 14.12.2011, 13:16 #1828360   #233
ОРДА

ОРДА зараз поза форумом  
Подякували 7:
aleko2007 (14.12.2011), antidot (16.12.2011), G1N3K0l0G (17.12.2011), Олег Удич (07.02.2012), Master (14.12.2011), Yarkop (14.12.2011)
Старий 14.12.2011, 14:11 #1828393   #234
Stanislav

Цитата:

Якраз будуть бажати, мало того ще й заплатиш за парковку на 10 хвилин, в іншому випадку в неправильному місці поставиш машину, через 10хв прийдеш і буде папірчик на лобовому склі, а згодом додому прийде лист на 60 фунтів, якщо його не оплатиш на протязі 14 днів, то будеш платити вже 120.

В Великій Британії є правило, яке забороняє паркування на тротуарах.
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 14.12.2011, 14:38 #1828412   #235
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата:
Допис від ОРДА Переглянути допис
http://www.youtube.com/watch?v=on5wMxBj2Cg

На три вещи можно смотреть бесконечно: на огонь, на воду, и на то, как женщина паркуется...(с)
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (14.12.2011)
Старий 14.12.2011, 14:45 #1828417   #236
erazel

Якщо вже ітак міняють потрохи дорожне покриття і тротуари то пропоную поребрики ставити 40-60см висостою, щоб ніяка бл_ь немогла заїхати на тротуар
erazel зараз поза форумом  
Старий 14.12.2011, 14:49 #1828421   #237
necromant
Banned

Цитата:
Допис від Stanislav Переглянути допис
Якраз будуть бажати, мало того ще й заплатиш за парковку на 10 хвилин, в іншому випадку в неправильному місці поставиш машину, через 10хв прийдеш і буде папірчик на лобовому склі, а згодом додому прийде лист на 60 фунтів, якщо його не оплатиш на протязі 14 днів, то будеш платити вже 120.

В Великій Британії є правило, яке забороняє паркування на тротуарах.
ок, папірчик з штрафом від поліцейського це одне, а наклейка від безробітних студентів це інше
чогож вони не телефонують на гарячу лінію міліції чи то пак поліції і не повідомляють про порушення
виробництво наклейок явно дорожче телефонного дзвінка)
necromant зараз поза форумом  
Старий 14.12.2011, 15:21 #1828447   #238
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата:
чогож вони не телефонують на гарячу лінію міліції чи то пак поліції і не повідомляють про порушення
Тому, що нажаль в Україні існує поділ суспільства на : рівних(основна маса населення); рівніших .. та ..найрівніших. А органи, які повинні слідкувати за дотриманням законів часом не можуть вплинути ...а іноді і не хочуть ..на "рівніших" та "найрівніших". От тому і виникають подібні ситуації.
Згадалась давня розмова одного нашого кореспондента про Німеччину. Він розповідав, що одного разу, йому потрібно було на хвилинку забігти до своїх німецьких друзів, які мешкали в багатоповерхівці. Заїзд в двір будинку був заборонений. Кореспондент порушив правила та заїхав на територію подвір"я, рахуючи, що для того, щоб забігти до друзів потрібно всього декілька хвилин. Вибігши з під"їзду він замітив, що цого автомобіль - відсутній. Його забрала поліція на штрафмайданчик. Подзвонили в поліцію - сусіди його ж друзів, але не тому, що вони ворогували, а по причині - раз не можна, то НІКОМУ не можна. От коли в нашому суспільстві буде існувати єдиною така думка - тоді й буде порядок. На жаль, зараз, не всі так думають і тому й виникають ситуації, коли деякі особи рахують, що їм все дозволено.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (15.08.2012), sl@yes (15.12.2011)
Старий 14.12.2011, 17:23 #1828535   #239
mhl

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Якщо вже ітак міняють потрохи дорожне покриття і тротуари то пропоную поребрики ставити 40-60см висостою, щоб ніяка бл_ь немогла заїхати на тротуар
ага, і щоб пасажир міг відкрити двері і вийти треба буде зупинятись не ближче як за метр від того бордюру
mhl зараз поза форумом  
Старий 14.12.2011, 21:15 #1828721   #240
Romko_7

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А смисл який?То поставлять на дорозі в дозволеному місці і буде потім пробка.Хай краще на тротуарах ставлять.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
matros_ua (19.12.2011), Nobel (14.12.2011)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:27.
Ad Management plugin by RedTyger