Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)

Результати опитування: Ваше ставлення до тектоніка
Гауно. 15 18.29%
Крутий, прогресивний та досить складний танець. 15 18.29%
Черговий випіндрьожний писк моди. 20 24.39%
Я сам танцюю його значить це круто! 1 1.22%
Мені по боку на ваш тектонік. 31 37.80%
Голосували: 82. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тектонік

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.04.2009, 10:25 #900068   #201
Eliko

Типово Відповідь: Тектонік

не шариш.це танець під хар денс.ето детачка хард стайл.ето музло для відриву на повну...в мене коріш в іспанії таке грає в барселоні.
Eliko зараз поза форумом  
Старий 21.04.2009, 00:34 #903709   #202
bomber

Для тих хто каже шо тетконік це шняга і його вчитись не треба і це дуже просто,(А ВИ ПРОБУВАЛИ)???сидіти за компом і критикувати багато розуму не треба .НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ ДРУЗІ!
bomber зараз поза форумом  
Старий 21.04.2009, 13:07 #903962   #203
Ultra

Цитата:
Допис від bomber Переглянути допис
Для тих хто каже шо тетконік це шняга і його вчитись не треба і це дуже просто,(А ВИ ПРОБУВАЛИ)???сидіти за компом і критикувати багато розуму не треба .НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ ДРУЗІ!
Ше один. Яким це ділом? Вийо.. цим тектоніком замість того, щоб нормально прийти і відірватись? Навіть мої знайомі піджейки говорять що танцювати це одне, а просто повідриватись на танцполі, не задумуючись про те, як ти рухаєшся це зовсім друге. Перше - це праця (за яку вони відповідно якісь гроші отримують), а друге - це відпочинок (і їм також хочеться деколи просто відпочити). Для чого танцюють тектоністи, якщо не отримують за це платню в мене тільки один варіант - щоб повийо.. перед публікою, які вони "круті" і як "класно" танцюють
До того ж за всі роки свого клубного життя я вже стільки набачилась і навідривалась, що тектонік дійсно мені здається якимось примітивізмом

Востаннє редагував Ultra: 21.04.2009 о 13:21.
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 21.04.2009, 21:06 #904331   #204
Yurko10

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ше один. Яким це ділом? Вийо.. цим тектоніком замість того, щоб нормально прийти і відірватись? Навіть мої знайомі піджейки говорять що танцювати це одне, а просто повідриватись на танцполі, не задумуючись про те, як ти рухаєшся це зовсім друге. Перше - це праця (за яку вони відповідно якісь гроші отримують), а друге - це відпочинок (і їм також хочеться деколи просто відпочити). Для чого танцюють тектоністи, якщо не отримують за це платню в мене тільки один варіант - щоб повийо.. перед публікою, які вони "круті" і як "класно" танцюють
До того ж за всі роки свого клубного життя я вже стільки набачилась і навідривалась, що тектонік дійсно мені здається якимось примітивізмом
бляяяяяяяяяяяяя!! не розумію таких людей які ніхера самі не вміють, а когось люблять критикувати (обсирати) ! Я лічно тектонік невмію танцювати і він мені не подобається, але я не говорю шо це фуфло, чи це для того щоб лишній раз повийобуватись, я просто мовчу,якщо людина чимось займається то це великий +! на дискотеці є такі "танцюристи" які йобнуть 0.5 і починають ісполняти всяку хрень, то це чим краще????
Yurko10 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 21.04.2009, 23:38 #904463   #205
bomber

Ultra,я тебе розумію,неоправдовуйся))!!! " повідриватись на танцполі, не задумуючись про те, як ти рухаєшся "-В тебе ідентично-пишеш на форумі незадумуючись про шо ти пишеш..Ти напевне про тектонік ше не всьо в гуглі знайшла!такого вислову як "тектоністи"небуло і не буде .ВІДРИВАТИСЬ-ХАХА...у...насмішила ))))ой хотів би я побачити як ти відриваєшся,дай вгадаю напів живе тіло з відкритм ротом і фляшкою в руці стоїть намагаючись втримати рівновагу щоб не впасти-називає це відриватись!Ще раз повторю,так непальоно-шо ти можеш говорити про тектонік якшо ти його не танцювала??Ти попробуй,а як не хочеш- то хватіт хрєнь писати!!!"Для чого танцюють тектоністи, якщо не отримують за це платню"-а для чого ти пишеш шнягу з якої толку мало???А ще одне,Тобі як шось здається то ти хрестись!!!
Подякував(ла):
Старий 22.04.2009, 01:03 #904518   #206
Summer time
Guest

Якщо ви тектоністи, то я John Dahlback

Старий 22.04.2009, 01:15 #904527   #207
Don Kihot

Цитата:
Ultra,я тебе розумію,неоправдовуйся))!!! " повідриватись на танцполі, не задумуючись про те, як ти рухаєшся "-В тебе ідентично-пишеш на форумі незадумуючись про шо ти пишеш..Ти напевне про тектонік ше не всьо в гуглі знайшла!такого вислову як "тектоністи"небуло і не буде .ВІДРИВАТИСЬ-ХАХА...у...насмішила ))))ой хотів би я побачити як ти відриваєшся,дай вгадаю напів живе тіло з відкритм ротом і фляшкою в руці стоїть намагаючись втримати рівновагу щоб не впасти-називає це відриватись!Ще раз повторю,так непальоно-шо ти можеш говорити про тектонік якшо ти його не танцювала??Ти попробуй,а як не хочеш- то хватіт хрєнь писати!!!"Для чого танцюють тектоністи, якщо не отримують за це платню"-а для чого ти пишеш шнягу з якої толку мало???А ще одне,Тобі як шось здається то ти хрестись!!!
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякували 5:
@lenk@ (22.04.2009), Derogs (22.04.2009), Eliko (22.04.2009), TheGame (22.04.2009), Ultra (22.04.2009)
Старий 22.04.2009, 01:41 #904545   #208
Ultra

Цитата:
Я б тобі щось відповіла, але по-перше: всі тектоністи якісь гімнярі, які не вміють адекватно висловлюватись, що ти своїм прикладом ще раз довів. Тому тут нема з ким говорити, перехідний вік і деградація сказуються. По-друге, перед тим як щось пез..ти про незнайому людину (тоїсть про мене), раджу хоч щось про неї взнати, щоб потім не позоритись своїми тупими висловлюваннями. Давай фотки в студію, хоч буду знати на кого "рівнятись", коли буду на вечірці. Мені вже самій цікаво подивитись на наших супер-пупер крутих танцорів (щось нагадує Вишеньку 19, з її , нікому не здається?)
Цитата бляяяяяяяяяяяяя!! не розумію таких людей які ніхера самі не вміють, а когось люблять критикувати (обсирати) ! Я лічно тектонік невмію танцювати і він мені не подобається, але я не говорю шо це фуфло, чи це для того щоб лишній раз повийобуватись, я просто мовчу,якщо людина чимось займається то це великий +! на дискотеці є такі "танцюристи" які йобнуть 0.5 і починають ісполняти всяку хрень, то це чим краще????
А я не розумію тих людей, які спочатку нормально тему не прочитають і не проаналізують і не подумають, чому ці всі пости виникли. І ще раз для "особо умних" повторюю - я не збираюсь його вчитись танцювати, по-перше мені і так є чим зайнятись, по-друге є набагато цікавіші і складніші танці (якщо вже на те пішло), по-третє мене повністю влаштовує як я танцюю на вечірці.

Востаннє редагував Ultra: 22.04.2009 о 13:29.
Ultra зараз поза форумом  
Старий 22.04.2009, 13:53 #904894   #209
bomber

ха-ха)))))))))))))))))))))))))))))))) бачу тобі безполєзно шось писати,тебе легше пристрілити!міс форум мля.......
Старий 22.04.2009, 16:03 #905033   #210
Yurko10

Цитата:
ха-ха)))))))))))))))))))))))))))))))) бачу тобі безполєзно шось писати,тебе легше пристрілити!міс форум мля.......
100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Старий 22.04.2009, 16:07 #905038   #211
Eliko

Цитата:
ой хотів би я побачити як ти відриваєшся,дай вгадаю напів живе тіло з відкритм ротом і фляшкою в руці стоїть намагаючись втримати рівновагу щоб не впасти-називає це відриватись!

малиш.вона як раз так не відривається.не бачив мовчи і не п....ди.

а тошо малеча любить тектонік це брак фантазії,не можливість себе якось по іншому проявить,мейнстрім в голову б"є.експіріанса нехватаєт.
так було і коли всі начали широкі штані носить,всі малюють графіті,читають реп,потім всі нев.....ца фотографи.ранетки грьобані.
Eliko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 22.04.2009, 16:17 #905054   #212
bomber

ой бідолашка тебе зацепило!!!? напевно,з нею стояв)))) це брак фантазії,не можливість себе якось по іншому проявить-Eliko-Танець для того і є шоб себе проявляти,і повір я не тільки в танці можу себе проявити,навідмінно від задрота за компом !!!!
Старий 22.04.2009, 16:18 #905057   #213
Yurko10

А я не розумію тих людей, які спочатку нормально тему не прочитають і не проаналізують і не подумають, чому ці всі пости виникли. І ще раз для "особо умних" повторюю - я не збираюсь його вчитись танцювати, по-перше мені і так є чим зайнятись, по-друге є набагато цікавіші і складніші танці (якщо вже на те пішло), по-третє мене повністю влаштовує як я танцюю на вечірці.[/QUOTE]

Та мені по..........Й, що там писали, просто судячи по твоїх дописах Я поняв шо ти тіпа така мутьора, шо тобі нічо не докажеш бо тьола хоть куда, шо ти всьо бачила чула і всьо знаєш! ! !
Старий 22.04.2009, 16:20 #905062   #214
Don Kihot

Цитата:
ой бідолашка тебе зацепило!!!? напевно,з нею стояв)))) це брак фантазії,не можливість себе якось по іншому проявить-Eliko-Танець для того і є шоб себе проявляти,і повір я не тільки в танці можу себе проявити,навідмінно від задрота за компом !!!!
Так верстают только мудаки.
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 22.04.2009, 16:22 #905064   #215
Eliko

малиш.тиж мене не знаєш.чим я займаюся,шо я вмію і як я себе реалізовую.тектонік це мейнстрім,і повір танець цей не є тяжким.
ти шото все близько сприймаєш і з цього виходить шо ти ше недосвідчений.
Eliko зараз поза форумом  
Старий 22.04.2009, 16:26 #905073   #216
Summer time
Guest

Тсссс....
He is a bomber!

Старий 22.04.2009, 16:31 #905078   #217
bomber

Задрот!я не збираюсь тобі шось доказувати,но тебе ше нятяну як треба буде!!!І і взагалі якого х... ти до мене пишеш,взагалі то я не до тебе писав!!!
Старий 22.04.2009, 17:59 #905186   #218
Бєлий руский

Цитата:
Задрот!я не збираюсь тобі шось доказувати,но тебе ше нятяну як треба буде!!!І і взагалі якого х... ти до мене пишеш,взагалі то я не до тебе писав!!!
Натяни дійсно того задрота????
Хай фартить, бо ці умніки тут на форумі уже всіх дістали - сидять за компами дома і пишуть всяку єрєсь, нє шоб як нормальні пацани піти в Ібіцу і тектонік полабати - і круто, і для здоровя корисно, і тьотки зараз на таке ведуться я тобі за це атвічаю!!

Офтоп - ніхто не знає де можна купити такі окуляри типу *рішотка*, хотілося б білі або кольорові...
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 22.04.2009, 18:39 #905203   #219
Eliko

хахахаха.да ведуця.тектонік цеж круто.ти бідкатуєш яйця.мутиш фішку тектонічну а всьо вона твоя ,каже тобі їдем до мене займемся секасом.))))

мені дуже цікаво на таке посматрет.

аа натянуть мене ну пробуй.удачі.малиш))))))
Eliko зараз поза форумом  
Старий 22.04.2009, 18:53 #905214   #220
Ultra

Цитата:
Так давай свою фотку, дуже хочу побачити на вечірці того дауна, що тут таке верзе. Чи маленький хлопчик напісяв в штани і заліз під комп"ютерний стіл від страху? Ой, вибачте, я ще забула дописати !!!!!!!!!!!!!!!!! )))))))))))))))))
to Yurko10 тобі мало того шо на нормальний пост мозгів не вистачає написати, так твої розумові здібності не дозволяють нормально цитату вставити.
Хлопці мені вас шкода, давайте може скинемся їм на лікування?
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@lenk@ (22.04.2009)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:48.