Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Результати опитування: Чи ви б хотіли щоб був Macdonald's в нашому місті ?
ТАК 362 56.56%
НІ 223 34.84%
Ненаю 55 8.59%
Голосували: 640. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Macdonald's в Тернополі !

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.11.2018, 10:43 #2739703   #701
Ingenue
Активний учасник

Типово Відповідь: Macdonald's в Тернополі !

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Порівняти театр з Макдональдсом це вже дно, чи далі буде????
Ні, це частина комплексного задоволення від екскурсії.
І я переконана, що провінційні школярі цього моменту в програмі чекали найбільше.
Навіть мої малі, які були там десятки разів, всеодно радіють, коли відвідуємо МакДональдс.
То що говорити про більшість українських, тернопільських дітей, та й навіть дорослих, які бачили його лише по телевізору.

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Яка різниця де вони до того були? Крім маку є маса нормальних кафешок та кав'ярень. Для чого з малку прививати дитині що мак це класно? Подивись на теперішніх дітей і підлітків. В 90роках таких гіпопотамів ще не було, але це все лиш починається.

Ти маєш право на свою думку і можеш своїх дітей годувати в маці - вибір кожного. Але якшо ти педагог то це дабл дно. І так, батьки вправі вирішувати брати дітей в мак чи ні, і це на їх відповідальності і контролі. А ці продажні (тупі) вчительки - НІ

п.с я поважаю роботу нормальних педагогів - а продажні тварини це вже не педагоги
Дуже смішно слухати про відкати в Макдональдсі при таких чергах, при тому що там ледве вдається всіх обслужити, при нестачі посадкових місць.

Українцям ще довго можна не боятись розкабаніти від харчування в Макдональдсах.
Потрібно шоб вони були в кожному мікрорайоні і щоб вистачало коштів на сніданок, обід і вечерю у них.
Поправляються діти в комплексі від шкідливої їжі з супермаркетів, якої раніше не було і від малорухливого способу життя, бо від ранку до ночі тепер мало хто гуляє в дворах.
Раніше мультики показували по 5-15 хвилин тричі на день, а цікавий дитячій фільм, або мультсеріал раз у тиждень, у вихідні. Мандарини на Новий рік, Миколай приносив вафлі Артек і зефір в шоколаді, які ще було непросто дістати.
Кока-колу мамі знайома «спекулянтка» привезла з Москви, за бананами треба було вистояти кілометрову чергу в Одесі.
Ескімо можна було купити аж у Львові. Жвачки прибалтійські, або на поляках, також дефіцит.
Одним словом, можна було обжертись хіба смаженою на шкварках картоплею)

Востаннє редагував Ingenue: 17.11.2018 о 15:03. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
PrinceOfUkraine (17.11.2018), roma22101987 (Вчора)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2018, 11:50 #2739708   #702
Terror

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я собі уявила, що б залишилося після файного клубу, після того як 20 дітей дочекаються поки їх обслужать)) А цибулька в рази гірша за мак.
Так туди днем ходять діти і нічо все ок. Цибулька смачніша як на мене хоча і туда рідко хожу

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мені доросла людина, яка рекомендує вчительці зводити дітей в заклад, де дорослі вживають алкогольні напої видається трохи неадекватною
Може харош вже фігню різну городити?

Часто бачив днем бухих в кафешках? Чи може в Барбареско де постійно ходять з дітьми і паралельно дорослі випивають, діти получають психологічну травму? Ти напевно таний ніжний що на ДН не був присутнім ніколи. Це взагалі було наведено для прикладу. Обідаю там часто і повно дітей нормально там харчується. А ти куди б запропонував дітей днем зводити?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис

Дуже смішно слухати про відкати в Макдональдсі при таких чергах, при тому що там ледве вдається всіх обслужити, при нестачі посадкових місць.
Тут 2 варіанта відкат, або ж училка настільки плоска що нема про що говорити. Ще скажи шо ти постійно в маку всією сім'єю харчуєтесь? Ну в принципі я не здивуюсь.

Востаннє редагував Terror: 17.11.2018 о 11:50. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Старий 17.11.2018, 14:21 #2739716   #703
switch

Цитата:
Часто бачив днем бухих в кафешках? Чи може в Барбареско де постійно ходять з дітьми і паралельно дорослі випивають, діти получають психологічну травму? Ти напевно таний ніжний що на ДН не був присутнім ніколи. Це взагалі було наведено для прикладу. Обідаю там часто і повно дітей нормально там харчується. А ти куди б запропонував дітей днем зводити?
Не був в Барбареско і не знаю де це. У мене мала ще до кафешок не доросла. І якщо буває десь на днях народження - то в закладах, де є дитячі кімнати, щоб діти собі погрались, поки дорослі сидять за столом.
Ні,та звісно десь колись буває, що заходимо всією сім'єю на каву, але то наша дитина і наша відповідальність. Натомість чужих дітей я би не повів, бо я прекрасно знаю, як наша "іліта" спілкується, коли бахне 3х100, і якої лексики можуть наслухатись там ті діти.
Ти не знаєш бува, чого Тернополі практично немає безалкогольних кафе? Мабуть тому, що більшість у нас не уявляє собі відвідування ресторану без пивка чи бренді. Що вже про паби говорити?
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
hunter07 (17.11.2018), Kokorakatan (Вчора), MoRZE (17.11.2018)
Старий 17.11.2018, 16:12 #2739728   #704
alder
Учасник

Цитата:
Яка різниця де вони до того були? Крім маку є маса нормальних кафешок та кав'ярень. Для чого з малку прививати дитині що мак це класно? Подивись на теперішніх дітей і підлітків. В 90роках таких гіпопотамів ще не було, але це все лиш починається.

Ти маєш право на свою думку і можеш своїх дітей годувати в маці - вибір кожного. Але якшо ти педагог то це дабл дно. І так, батьки вправі вирішувати брати дітей в мак чи ні, і це на їх відповідальності і контролі. А ці продажні (тупі) вчительки - НІ

п.с я поважаю роботу нормальних педагогів - а продажні тварини це вже не педагоги
то тебе треба розстріляти за тупизну.

Додано через 8 хвилин
Мак хароше завєдєніє. яскраво оформлене, вся хавка свіжа і вкусна. Немає бидла з півасіками. Платиш гроші з впевненістю бо їжу отримаєш завжди однакову, і свіжу!
А не як в тих кафешках, піцеіях, один раз піца то суха, то воді добра. То грибів менше на піці, а деколи як ніби не спечена а підігріта. І так усюди. Деколи задоволений їжею, а на наступний раз щось не так.
Даже в чікен хат не завжди стабільний фастфуд, то картоха суха, то помідори немає в бургері, то кола як ніби розбавлена, то ролл не прогрітий, то підноси без підстилок..!.
Я вже мовчу про якісь вареники в кафешках чи салати. Де кожного разу знаходиш якийсь недолік, то вилки просто поклали на стіл без серветок, то офіціант несе салат з пальцем у тарілці.
В маку завжди всьо чотко. То шо хочеш те і отримаєш!

Востаннє редагував alder: 17.11.2018 о 16:12. Причина: Пізніше додано
alder зараз поза форумом  
Старий 17.11.2018, 17:01 #2739740   #705
saymon
Активний учасник

Карочє, смисл в тому, що МАКДОНАЛЬДС не набрав води, і тому був закритий цілих два дні, поки європойське місто, а не якісь там селюхи (за версією Романа Заставного)...

Опшим я забув шо мав написати. Та і поxуй.
saymon зараз поза форумом  
Старий 17.11.2018, 17:15 #2739746   #706
Terror

Цитата
Допис від alder Переглянути допис
то тебе треба розстріляти за тупизну.

Додано через 8 хвилин
Мак хароше завєдєніє. яскраво оформлене, вся хавка свіжа і вкусна. Немає бидла з півасіками. Платиш гроші з впевненістю бо їжу отримаєш завжди однакову, і свіжу!
А не як в тих кафешках, піцеіях, один раз піца то суха, то воді добра. То грибів менше на піці, а деколи як ніби не спечена а підігріта. І так усюди. Деколи задоволений їжею, а на наступний раз щось не так.
Даже в чікен хат не завжди стабільний фастфуд, то картоха суха, то помідори немає в бургері, то кола як ніби розбавлена, то ролл не прогрітий, то підноси без підстилок..!.
Я вже мовчу про якісь вареники в кафешках чи салати. Де кожного разу знаходиш якийсь недолік, то вилки просто поклали на стіл без серветок, то офіціант несе салат з пальцем у тарілці.
В маку завжди всьо чотко. То шо хочеш те і отримаєш!

О клієнт чікен хату - ну так для тебе мак це не просто хАроше завєдєніє, а елітне! Чо ти приєбався, я проти маку нічого не маю. Ходи, жри. Мова була про поступок училки
Старий 17.11.2018, 17:25 #2739747   #707
saymon
Активний учасник

Цитата:
О клієнт чікен хату - ну так для тебе мак це не просто хАроше завєдєніє, а елітне! Чо ти приєбався, я проти маку нічого не маю. Ходи, жри. Мова була про поступок училки
А вот Чікен не трож. Коли ти (всмислі я) в коматозі, але душа потребує празнику, то чікен саме то. 24h як не крути. Нє, ну є ше "Абриколь", но то таке
Но то таке. Карочє, я незгоден.

Прошу мій голос записати в реєстр де всі незгодні, але стануть раком в пятницю. Щоб в суботу чергу не займати.

Вибачте за політику.

Втім... Мені поxуй що ви собі думаєте, навіть якщо це політика.
Старий 17.11.2018, 18:25 #2739750   #708
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата Навіть мої малі, які були там десятки разів, всеодно радіють, коли відвідуємо МакДональдс.
То що говорити про більшість українських, тернопільських дітей, та й навіть дорослих, які бачили його лише по телевізору.
[IMG][/IMG]

Ну не всі дорослі, а тим паче діти відвідують Парижі )))) Гет' не долучаються українці до світової культури та моди, а за дітей. то й говорити зайве ))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 17.11.2018, 19:48 #2739754   #709
Terror

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А вот Чікен не трож. Коли ти (всмислі я) в коматозі, але душа потребує празнику, то чікен саме то. 24h як не крути. Нє, ну є ше "Абриколь", но то таке
Но то таке. Карочє, я незгоден.

Прошу мій голос записати в реєстр де всі незгодні, але стануть раком в пятницю. Щоб в суботу чергу не займати.

Вибачте за політику.

Втім... Мені поxуй що ви собі думаєте, навіть якщо це політика.

О май гад, я плачу. Таваріщі партизани ви шо мине до інфаркту вирішили довести?) Я проти мака, чікена і любого іншого закладу громадського харчування нічого не маю! Я заікнувся про училку і дітей і понеслась срачка на 100500 сторінок ти шо проти маку? а куди вона мала дітей повести, ти неадекват, тебе тре розстріляти, а шо тут такого, не чіпай чікен. Пздц))
Старий Вчора, 14:26 #2739782   #710
saymon
Активний учасник

Цитата:
Я заікнувся про училку і дітей і понеслась срачка на 100500 сторінок ти шо проти маку? а куди вона мала дітей повести, ти неадекват, тебе тре розстріляти, а шо тут такого, не чіпай чікен. Пздц))
В ляльковий театр, наприклад. Або в парк, поки вони досі є в Тернополі. А в одному навіть зоокуток є.
Но ніяк не в МакДак.

Але так, я неадекват. Один ти тут адекват. Годувати дітей смаженою картоплею і видавати це за ЗДОБУТОК є адекватно.

Ну і сприймати стьоб як випад у свою сторону це теж адекватно. Ти взагалі людина-адекватність. Пора тобі в пантеон Марвела.

Я їду попри той МакДак, і думаю, хто ж там чергу аж на вулицю займає. А вот. Яскравий представник. Пззззццц )))
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:09.