Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм > Інші "вічні" теми

Емо люди

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.12.2007, 22:01 #500420   #201
martun4uk
Типово Відповідь: Емо люди

Sonney Шо ти хоч сказати шо якшо в людини є почуття і емоція то вона емо..гг.
Дівчата емо ше може бути.. Ну а хлопці такі як цей уродєц з Т.Х ... я вам скажу таких треба валити! Хлопець має бути хлопцем , а не ходити з накрашеним волоссям значками , женских джінсах ! І хтось там сказав " головне шо всередині " , та якшо людина булаб нормальна з середини вона б невідівала таку фігню на себе і неприкидалась дівчиною.
martun4uk зараз поза форумом  
Старий 22.12.2007, 17:51 #501015   #202
koka_in

хз, я таких людей не переварюю вопше!!!! і їм подібним тоже!!!
koka_in зараз поза форумом  
Старий 14.01.2008, 02:37 #516943   #203
SNIZHOK
чмокі чмокі

Люди ..яким моча в мізки капає...і в яких підлітковий вік не закінчився..
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 5:
KOZHUH (06.11.2009)
Старий 15.01.2008, 15:12 #518347   #204
HamanN

Цитата
Допис від niger Переглянути допис
Бугога. Хворим людям дивуватися не можна---якими являються ЕМО.
HamanN зараз поза форумом  
Старий 28.01.2008, 08:20 #527506   #205
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від Sonney Переглянути допис
Ми всі ЕМО, бо в кожного з нас є почуття і емоціїї. Ми всі любимо і страждаємо, хочемо кохання і тепла. Казати, що хтось ЕМО, ахтось - ні,цете саме, що назвати людину деревом...=(
+5 я теж саме завжди казав! НАвіщо створювати якісь теми в неті опитування навязувати себе комусь? я не розумію цих людей взагалі і їх світогляд. хіба так прікольно соплі розпускати або навіщо показувати шо вот вони емо емо то емо будьте ким ми є і не треба цього позерства! А взагалі першу чергу треба бути собою , а вже потім кимось!
Distemper зараз поза форумом  
Старий 28.01.2008, 08:23 #527507   #206
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
Допис від niJ{el Переглянути допис
Просто ця тема вже з перших сторінок зповзла, на обсирання всіх хто з "чолкою", просто перестаньте людей ображати за їх стиль.Скажу одну зайорзану фразу "Судіть по тому що всередині"
з одного боку так інших крім емо я не засуджую інші субкультури головне не одяг і зовнішній вигляд! Вот наприклад ті самі байкери здоровенні дядьки на мотоциклах і шкірянному вбранні всі десь працюють і шось мають своє живуть своїм житттям то шо критикувати і говорити шо вони придурки бо в них такий стиль? я не люблю емо не за їх вигляд а за їх дернувате поняття і стереотип :"ми емо ми проявляем емоції - ви не емо ви не проявляете емоцій" до інших субкультур відношусь нормально...
Distemper зараз поза форумом  
Старий 03.02.2008, 23:15 #532963   #207
HamanN

Цитата:
Допис від Sonney Переглянути допис
Ми всі ЕМО, бо в кожного з нас є почуття і емоціїї. Ми всі любимо і страждаємо, хочемо кохання і тепла. Казати, що хтось ЕМО, ахтось - ні,цете саме, що назвати людину деревом...=(
Не розписуйся за всіх, причому тут почуття людини до поняття ЕМО? ЕМО---це окрема категорія.
HamanN зараз поза форумом  
Старий 18.02.2008, 22:42 #545749   #208
Sonney

Я не розписуюсь. Я пробую донести до людей те, чого вони просто не хочуть бачити. Не важливо - ідентифікуєш ти себе як ЕМО чи ні. Важливо те, що всі без виключення мають якісь свої переживання і т.п. Просто можна кричати на весь світ, шо "Я - ЕМО", а можна переживати свої трабли в собі. Вибір кожен робить сам...
Sonney зараз поза форумом  
Старий 02.07.2008, 08:17 #647916   #209
Sfinks

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Форумчани і форумчанки,в мене тут така загвоздка,я необізнане, мало що знаю про цих так званих Емо людей. Я чула колись, але не цікавилася до того часу поки не настало перше вересня,і мені сказали що моя знайома стала цією Емо дівчиною. Зовнішніх змін я в нех не замітила. Хто вони ці загадкові люди?
Емо-люди?Я думав шо не )))
Sfinks зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:36.