Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто Форум ВКонтактє Форум в Твітері

"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.08.2017, 12:58 #2702829   #1301
saymon
Активний учасник

Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Кстатє, про перехрестя біля 9-ї бурси

Шось там нібито троха інший знак стоїть, нє? Чи його поміняли?
Ану шофери, розясніть
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 13:04 #2702831   #1302
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кстатє, про перехрестя біля 9-ї бурси

Шось там нібито троха інший знак стоїть, нє? Чи його поміняли?
Ану шофери, розясніть
Ти тупий? Перехрестям їздять тільки з того боку що ти показуєш, чи можливо ще хтось виїжджає від шиномонтажа на київську ?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 11.08.2017, 13:14 #2702835   #1303
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ти тупий? Перехрестям їздять тільки з того боку що ти показуєш, чи можливо ще хтось виїжджає від шиномонтажа на київську ?
Чо зразу тупий. Мені навели приклад, начебто це перехрестя таке саме як на картинці, ну принаймні дуже схоже.
Я ніякої схожості не бачу, тому і цікавлюся.

Суть картинки в тому, щоб виявити всіх сильно шоферів, які "точно знаю і тут все понятно". А потім читаєш статистику ДТП і офігєваєш.
Старий 11.08.2017, 14:08 #2702841   #1304
switch

Автобус повертає з Київської на Тарнавського, машина виїжає з боку гаражів (не памятаю, як там та вулиця зветься).
так зрозуміліше?
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (11.08.2017)
Старий 11.08.2017, 18:28 #2702883   #1305
andrey_ko

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Автобус повертає з Київської на Тарнавського, машина виїжає з боку гаражів (не памятаю, як там та вулиця зветься).
так зрозуміліше?
Тільки з гаражів немає таблички про головну дорогу - лише знак "уступи дорогу" - трикутник
А так - то перехрестя ідентичне
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 13.08.2017, 23:59 #2703093   #1306
vanco2

Цитата
угу...
Тобі так точно таксі дешевше вийде не в обіду, просто не міг не підколоти з огляду на сусідню тему.
Так затупив, так шо можеш справедливо підколоти , вже привик до мінімальної кількості можливих знаків і простоти правил.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2017, 09:00 #2703107   #1307
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Тільки з гаражів немає таблички про головну дорогу - лише знак "уступи дорогу" - трикутник
А так - то перехрестя ідентичне
ну внас в україні не прийнято всюди розміщати актуальні знаки, ми маєм їздити по памяті що десь колись бачили як там йде головна.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 16.08.2017, 09:58 #2703352   #1308
switch

Питання в стилі саймона? "чото тут не те":
1. обгін на "зебрі"
2. обгін в місці примикання другорядної дороги
хто що думає?
Старий 18.08.2017, 11:04 #2703651   #1309
mZiG

Цитата
Питання в стилі саймона? "чото тут не те":
1. обгін на "зебрі"
2. обгін в місці примикання другорядної дороги
хто що думає?
1. обгін-ні, випередження - так
2 перехрестя з ддругорядною -так
mZiG зараз поза форумом  
Старий 18.08.2017, 11:34 #2703655   #1310
switch

о... ну нарешті хтось відписався.
я чо питання задав - якщо мене не підводять мої знанян ПДР - то в нас обгін на перехресті заборонений без зазначення, чи то з другорядною дорогою чи ні. В москалів вроді можна обганяти, якщо на головній. А в нас ні:
Цитата 14.6. Обгін заборонено:
а) на перехресті;
в) ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом;
і жодних уточнень по перехрестях.

ну а тепер життєва практика - я регулярно стаю свідком ситуацій, коли здійснюється обгін на переходах. наприклад водій виконує обгін кількох авто і тут бац - перехід (ну як в нас знаки стоять/не стоять) розказувати сенсу нема. Ну або тянешся за камазом, і вот вікно з'явилось - можна його нарешті обігнати, але перед камазом перехід, поки ти його проїдеш - вікно вже "закриється" і далі хз скількиплентатись - ну і починаєш обгін, коли камаз вїжає на перехід, і ти точно знаєш, що ніхто вже не вийде на нього, але формально це все той же обгін на переході.

ну а з перехрестями то взагалі. по суті будь-яке примикання дороги на одному рівні - це перехрестя, якщо воно не є виїздом з двору чи прилеглої території. В той же час в нас далеко не кожне перехрестя позначене знаками (раз) і якщо виключити обгін на таких перехрестях - то обганяти взагалі мало де можна (два).

ну це чисто пофілососфтвувати.
Старий 21.08.2017, 04:51 #2703882   #1311
vanco2

Цитата і жодних уточнень по перехрестях.
Як на мене обганяти на перехрестях не можна, бо тоді можна підбити машину яка повертає наліво, зазвичай ніхто не дивиться в дзеркало а просто чи по зустрічці їх не обганяють
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 21.08.2017, 10:04 #2703896   #1312
switch

Народ, я знаю, що тема по перехресю "6-й магазин" вже тут була, но от колєга мій стикнувся там з неприємною ситуацією (нагрузили його скажем прямо) і він вроді як погодився, а мені видається, що претензії до нього таки не по ділу.
Отже - чувак вїжає на кільце на зелене з Вояків Дивізії Галичина, отут:

повертає направо на Збаразьку.
Назустріч йому рухається жип, який по кільцю повертає ліворуч. Не запитав точно звідки він виїхав, з тієї ж Збаразької чи від Білої, але то вроді і не суттєво. також точно не знаю, чи він хотів їхати в бік АТП чи на Збаразьку в сторону текстильника, але то в принципі теж не суттєво.

Ну і тут таке питання - згідно ПДР на регульованому перехресті знаки пріорітету не діють. Є світлофор - значить перехрестя регульоване. Значить, на моє розуміння, пропустити його мав жип, який повертав ліворуч, бо правила прямо зобовязують надати перевагу тим, хто рухається прямо чи праворуч при повороті ліворуч. Ну або можете то назвати правилом перешкоди справа. Водій/Їздун жипа апелював якраз до знака "дати дорогу", під яким проїжав мій колєга. Ну і таблички, на якій кільце позначене як головне. Коротше - хто за жипа а хто за мого колєгу?
Старий 21.08.2017, 10:28 #2703909   #1313
mhl

+ за колєгу.
mhl зараз поза форумом  
Старий 21.08.2017, 10:30 #2703912   #1314
qwerty666
Активний учасник

Цитата
Народ, я знаю, що тема по перехресю "6-й магазин" вже тут була, но от колєга мій стикнувся там з неприємною ситуацією (нагрузили його скажем прямо) і він вроді як погодився, а мені видається, що претензії до нього таки не по ділу.
Отже - чувак вїжає на кільце на зелене з Вояків Дивізії Галичина, отут:

повертає направо на Збаразьку.
Назустріч йому рухається жип, який по кільцю повертає ліворуч. Не запитав точно звідки він виїхав, з тієї ж Збаразької чи від Білої, але то вроді і не суттєво. також точно не знаю, чи він хотів їхати в бік АТП чи на Збаразьку в сторону текстильника, але то в принципі теж не суттєво.

Ну і тут таке питання - згідно ПДР на регульованому перехресті знаки пріорітету не діють. Є світлофор - значить перехрестя регульоване. Значить, на моє розуміння, пропустити його мав жип, який повертав ліворуч, бо правила прямо зобовязують надати перевагу тим, хто рухається прямо чи праворуч при повороті ліворуч. Ну або можете то назвати правилом перешкоди справа. Водій/Їздун жипа апелював якраз до знака "дати дорогу", під яким проїжав мій колєга. Ну і таблички, на якій кільце позначене як головне. Коротше - хто за жипа а хто за мого колєгу?
Там кагбе є 2 смуги для руху по збаразькій, котрі після зупинки в 1 переходять, тому кожен по своїй їде. Якщо колезі треба на Білу, тоді він повинен пропустити жипа. Але якщо жип хоче на Галицьку звернути-він має пропустити.
qwerty666 зараз поза форумом  
Старий 21.08.2017, 18:17 #2703985   #1315
D@nZeL

Цитата
Коротше - хто за жипа а хто за мого колєгу?
Якщо світлофор працював, колега правий, якщо ні жип. Доречі при взаємному перестроюванні, перешкода зправа також підходить, тому, якщо навіть жип хотів на Галицьку, а колєга на Збаразьку, жип всерівно мав пропустити, але це при умові, що вони обоє були на кольці, тільки в різних смугах

Востаннє редагував D@nZeL: 21.08.2017 о 18:24.
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 21.08.2017, 20:49 #2704006   #1316
Мановар
бусовод

там нанесені смуги руху, тому спокійні люди мали б стати паралельно і поїхати Збаразькою вгору.
при будь-яких маневрах джип мав би пропустити твого колегу.
якщо світлофор вимкнений, хто швидше на кільці той правий
Мановар зараз поза форумом  
Старий 30.08.2017, 15:34 #2704920   #1317
saymon
Активний учасник

Цитата Знак 3.21 "В'їзд заборонено" забороняє в'їзд усіх транспортних засобів з метою:

• запобігання зустрічному руху транспортних засобів на ділянках доріг з одностороннім рухом;

• запобігання виїзду транспортних засобів назустріч загальному потоку на дорогах, позначених знаком 5.8 Знак 5.8 "Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів";

• організації відокремленого в’їзду і виїзду на майданчиках, що використовуються для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станцій тощо;

• запобігання в’їзду на окрему смугу руху, при цьому знак 3.21 повинен застосовуватись разом з табличкою 7.9 Табличка 7.9 "Смуга руху".

• запобігання в’їзду на дороги, що безпосередньо простягаються у межах прикордонної смуги до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон (крім сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів і механізмів, задіяних у провадженні відповідно до законодавства і за наявності відповідних на те законних підстав сільськогосподарської діяльності або інших робіт, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Держприкордонслужби, ДМС, ДФС, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Національної поліції і органів прокуратури під час виконання оперативних та службових завдань).

Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами. Зона дії знака— від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть,— до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету.
Якось так.

P.S. Практика примотування знаку до ліхтарної опори це ноу-хау яке достойне розповсюдження по всій державі.
Старий 30.08.2017, 17:00 #2704936   #1318
switch

В автошколу пішов, чи просто книжечку з пдр рішив почитати? )))
не, та нормально - хоч якась користь.
ти ще знаком "рух заборонено" поцікався, а потім походи містом пофоткай, де і як вони стоять.
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:37.