Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика > Страйкбол Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Спекуляції і страйкбол

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.09.2016, 20:32 #2652933   #41
Skald
Учасник
Типово Відповідь: Спекуляції і страйкбол

ВГО "Сокіл" керується Статутом організації, Впорядом, КК України і КУПаП. Ми не являємся страйкбольною командою щоб звертати увагу на правила мілітариста. Якщо в вас якісь непорозуміння з поліцією, то в нас з ними все добре.
Skald зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mZiG (13.09.2016)
Старий 10.09.2016, 22:16 #2652942   #42
tren
Banned

матюки я вірно вживаю.
А ще я не мусор, як дехто... фу, ***!
tren зараз поза форумом  
Старий 18.09.2016, 23:15 #2654041   #43
vic_coffe

АМІНЬ! Модери закрийте тему, або взагалі краще видаліть! При нагоді я поясню все, людині яка створила тему, особисто (якщо він захоче)
vic_coffe зараз поза форумом  
Старий 19.09.2016, 08:55 #2654081   #44
Andrik84
Активний учасник

Цитата
Допис від vic_coffe Переглянути допис
АМІНЬ! Модери закрийте тему, або взагалі краще видаліть!
А чому видаляти? Яка на це причина? Щоб прикрити якогось там твого знайомого, що шмаляв по дитині? Чи ще є якась обгрунтована причина?
П.С. Ця тема має повне право на існування, щоб хтось з батьків перш ніж відправити свою дитину в подібний табір мав можливість оцінити всі ризики з якими та там може стикнутися.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 19.09.2016, 13:57 #2654118   #45
int3graL

Цитата
АМІНЬ! Модери закрийте тему, або взагалі краще видаліть! При нагоді я поясню все, людині яка створила тему, особисто (якщо він захоче)
я б хотів,якщо не складно. якось при зустрічі обговорим.

Щодо теми,я б казав закрити,але не видаляти.
int3graL зараз поза форумом  
Старий 19.09.2016, 21:49 #2654216   #46
vic_coffe

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А чому видаляти? Яка на це причина? Щоб прикрити якогось там твого знайомого, що шмаляв по дитині? Чи ще є якась обгрунтована причина?
П.С. Ця тема має повне право на існування, щоб хтось з батьків перш ніж відправити свою дитину в подібний табір мав можливість оцінити всі ризики з якими та там може стикнутися.
Якщо ви мене не знаєте то не потрібно писати свяку несенитницю в мій бік. Ці питання ви повинні задавати організаторам таких вишколів і таборів! А не до людей які відносяться до страйболу! Страйбол поза політикою, і це не громадська організація но в нас є правила і якщо ти "підписався" під ними повинен їх дотримуватись. І я впевнений ,що ні один справжній страйболіст не зробить того, що було на відео тим паче з неповнолітніми, в нас взагалі обмеження по віку з 18 років! Якщо менше потрібна присутність батьків або поручитель з досвіченніх страйболістів

Востаннє редагував vic_coffe: 19.09.2016 о 22:02.
vic_coffe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
int3graL (20.09.2016)
Старий 19.09.2016, 22:48 #2654227   #47
Andrik84
Активний учасник

Цитата
Якщо ви мене не знаєте то не потрібно писати свяку несенитницю в мій бік. Ці питання ви повинні задавати організаторам таких вишколів і таборів! А не до людей які відносяться до страйболу! Страйбол поза політикою, і це не громадська організація но в нас є правила і якщо ти "підписався" під ними повинен їх дотримуватись. І я впевнений ,що ні один справжній страйболіст не зробить того, що було на відео тим паче з неповнолітніми, в нас взагалі обмеження по віку з 18 років! Якщо менше потрібна присутність батьків або поручитель з досвіченніх страйболістів
Так, але як правильно хтось підмітив у цій темі не всі власники страйкбольних приводів є членами якихось організацій і не підписувалися дотримуватися певних правил. Я цілком не відкидаю, що в Тернополі є група повністю адекватних людей, яка цікаво проводить свій вільний час не викликаючи при цьому ні роздратування, ні паніки в оточуючих. Але це ніяк не відміняє того, що є й інші менш адекватні люди, й саме їх поведінку тут обговорюємо.
Це як з тією ж поліцією. Є хороші, є погані. Але і ті, і ті поліцейські. Просто можливо не варто отим хорошим позиціонувати на себе те, що хтось висловлює про поганих. Точно так само і тим хто стикнувся з несправедливістю від не зовсім адекватних, рівняти всіх інших представників цієї професії під одну гребінку.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 21.09.2016, 18:40 #2654504   #48
kavun24
Активний учасник

в шию гнати той зброд.... достали вже, вишколи, свишколи, марші, простести, кожна партія робить собі якісь зброд шоб мати чим прикритись
kavun24 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:41.