Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Травми \ Лікування

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.12.2014, 22:06 #2485498   #21
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

При пошкодженні зв*язок гомілково-стопного суглоба (часто пацієнти називають це "вивихом", хоча справжній вивих стопи це рідка та дуже важка травма, яка як правило супроводжується кількома переломами) ці зв*язки не тягнуться, а частково чи повністю надриваються. Саме тому навіть невеликі ушкодження гомілковостопного суглоба вимагають гіпса або жорткого ортеза та дуже бажано милиць на 2-6 тижнів. При такому лікуванні в 95% проблем в майбутньому не буде. Але лише невелика частина пацієнтів погоджується на таке лікування. Тому в залежності від відсотка розірваних волокон розвивається більша чи менша нестабільність гомілковостопного суглоба вилікувати яку потім дуже складно, а часто просто неможливо, т.я. даже хірургічне лікування хоч і дає ефект, але не завжди не такий, як того хочеться. Що відбувається, якщо наступати на ногу при частковому чи повному пошкодженні зв*язок - розірвані волокна розходяться та між ними врешті-решт таки утворюється рубець, втім зростаються вони з подовженням і вже не можуть жорстко утримувати суглоб. Це призводить до нових підворотів та підвивихів, розриви накопичуються та нестабільність зростає. Еластичного бинтування абсолютно не достатньо при первинному ушкодженні зв*язок гомілково-стопного суглоба.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 23.01.2015, 20:40 #2501348   #22
Don Kihot

Цитата
Допис від Markelo Переглянути допис
необходимо правильную таблеточку скушать и все дело в шляпе! ведь так и саме так мы вылечимся как заявлял наш президент!
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 09:19 #2586303   #23
sharitonov
Учасник

Ребята, никто не думал, насколько травмоопасна наша рутина? Вот на днях знакомый оступился на эскалаторе - пришлось в травмпункт идти. А там такая очередь - и все с какими-то мелочами, да только люди дожидаются, когда уже все понапухает, и потом только к врачу обращаются. А лечение в таком случае уже затягивается. Так что нам стоит быть внимательнее к нашему здоровью. Вот делюсь полезным материалом на каждый день - как помочь себе при переломах, ушибах и т.д.

Додано через 13 секунд

Востаннє редагував sharitonov: 24.10.2015 о 09:19. Причина: Пізніше додано
sharitonov зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 10:55 #2586318   #24
.

Почав читати - відразу виникло питання: це реклама фастум гелю? Дочитав до кінця - таки так.

Питання: що означає "схопили протяг"? Як це розуміти і яке це має відношення до болю?
. зараз поза форумом  
Старий 28.11.2015, 23:15 #2595944   #25
VTY
Активний учасник

Всім привіт. на протязі 4 років займався важкою атлетикою, рік назад зявилася дискомфортна біль в лівому зап'ясті, ні рентген, ні УЗД нічого не показало...., вже після комп'ютерної томографія виявилося що є захворювання Кінбека.
ось детальніше http://travmaorto.ru/142.html.
Була зроблена операція.
Тепер цікавить таке питання..., які шанси повернутися до занять важким спортом, і в який період?)
буду вдячний за любу інформацію.
VTY зараз поза форумом  
Старий 03.08.2016, 18:04 #2646982   #26
MarinaN
Учасник

При растяжениях связок надо обязательно фиксировать сустав. Вот такой бандаж http://medfactor.ua/ortopedija/nakol...ndazh_ARK-2111 я использовала при травме колена, покупала в медфакторе. Качество и цена то, что надо.
MarinaN зараз поза форумом  
Старий 31.08.2016, 01:44 #2651346   #27
Miraa
Учасник

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Якщо розтягнув звязки, то місяцем реабілітації не обійтися.
Найкраще, що можеш зараз зробити, це звертутися до лікаря =)
+1. Без реабилитации вообще нереально. Растянул связки это ещё не беда, у нас на тренировке парень ногу поломал, и хорошо выручил магазин Медтехники. Оказывается не так просто найти место, где можно купить костыль.
Miraa зараз поза форумом  
Старий 26.09.2016, 20:41 #2655321   #28
LudmilaDrigalo
Учасник

Я звикла користуватися народними засобами..коли потягнула ногу мазала йодом..мені допомагає!
LudmilaDrigalo зараз поза форумом  
Старий 08.10.2016, 15:52 #2657017   #29
kotyuk
Учасник

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
Всім привіт. на протязі 4 років займався важкою атлетикою, рік назад зявилася дискомфортна біль в лівому зап'ясті, ні рентген, ні УЗД нічого не показало...., вже після комп'ютерної томографія виявилося що є захворювання Кінбека.
ось детальніше http://travmaorto.ru/142.html.
Була зроблена операція.
Тепер цікавить таке питання..., які шанси повернутися до занять важким спортом, і в який період?)
буду вдячний за любу інформацію.
Шанси великі. Багато залежить від того, яку операцію робили (ну і як все зажило) - кісткову пластику, остеоперфорацію, видалення проксимального ряду кісток зап'ястка, артродез тощо. Операцій багато і результати у них щодо занять спортом в подальшому різні.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 21.02.2017, 14:31 #2679245   #30
Arefieva
Учасник

Цитата:
Допис від LudmilaDrigalo Переглянути допис
Я звикла користуватися народними засобами..коли потягнула ногу мазала йодом..мені допомагає!
йодом? а подорожник? не допомагає?
Arefieva зараз поза форумом  
Старий 18.10.2017, 20:30 #2709637   #31
Meshkanets

Потрібна масажистка яка робить оздоровчий масаж. Потрібно провести курс масажу на дому пенсіонерці після зняття гіпсу на нозі. Тел. 0972559845.
Meshkanets зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:10.
Ad Management plugin by RedTyger