Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Клініка Хміля-як нас надурили і не вибачились.

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.01.2014, 13:58 #2325179   #1
ruzhuk
Учасник

Типово Клініка Хміля-як нас надурили і не вибачились.

Привіт усім. Хочу почути відгуки про клінуку Хміля,бо маю негативний досвід і от розмірковію-чи тільки нас так надурили, чи то там звичне діло. А справа була так - чоловік звертався не раз до урологів зприводу хронічного простатиту в різні заклади нашого міста, та крім дорогих бадів, навіть обстеження нормального ніхто не призначав. Вирішили звернутись ще й в цю клініку. Записали чоловіка до уролога. Записувала я особисто, прийшовши в клініку, тому помилок з нашого боку не може бути. Я пояснила на рецепції, що чоловік потребує УЗД простати і після цього консультації уролога. Яке ж моє було здивування, коли після того, як чоловік просидів більше години під кабінетом УЗД, йому обстежили всю черевну порожнину, але не простату і з цими результатами відправили до уролога. Уролог звичайно ж запитав чому той прийшов без досліджень, потрібних йому, направив на повторне УЗД, але вже в інший день і не забув взяти гроші за консультацію. Що він консультував-не відомо, бо ж йому було потрібне УЗД простати, якого на той час не було. В результаті чоловік в інший день платить ще за одне УЗД, повторний прийом уролога і той вже йому призначає ще інші дослідження. Ну звичайно-в перший же прийом їх призначити ніяк не можна було! Не буду детально розписувати далі всю цю тяганину, але обійшлося нам обстеження і консультація більше ніж в півтори тисяці гривень, так як розтягли це все задоволення на 3 прийоми у уролога, 2 УЗД (один з них внутрішніх органів, дивно чому ще серця чи суглобів за компанію не зробили-ще б заробили більше), пари досліджень сечі (45 грн) і ще не зрозуміло чого, чого чоловіку навіть не пояснили і результатів цих досліджень ми досі не можем дочекатись. Я все розумію-і те,що теперішня медицина-це бізнес, але тут вже просто лохотроном попахує, як мені видається. А ви як думаєте,друзі?
ruzhuk зараз поза форумом  
Старий 06.01.2014, 15:28 #2325211   #2
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Клініка Хміля-як нас надурили і не вибачились.

Саме тому не звертаюсь до приватних лікарів (доречі клініка Хміля виключення, оскільки їхніми послугами користуємось) бо для них це всього навсього бізнес. Моїй дружині одні такі (біля дитячої поліклініки знаходяться) непотрібну операцію назначили, причому ДУЖЕ наголошуючи, що чим швидше зробити тим краще, тоді як після обстеження в інших спеціалістів вияснилося що там не то що втручання ніякого не потрібно, але й проблеми як такої просто не існує.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ruzhuk (06.01.2014)
Старий 06.01.2014, 16:53 #2325262   #3
Alpha_Draconis
Guest

Є в клініці Хміля така проблема, розбалувана ця клініка - зайшов в кабінет до лікаря - плати за консультацію, потрібна була тобі та консультація, чи ні, надана була, чи ні. Напевне, таким страждають всі приватні клініки.

По суті, консультації в 90% жодної немає, наприклад, до косметолога приходиш зі словами "мені потрібно видалити одну папілому ось тут", консультації жодної, розуміється, не отримуєш, просто механічне видалення, але на касі тобі пишуть (не пам"ятаю точних цифр): 80 грн консультація + 50 грн видалення папіломи. Аналогічна ситуація з тим, коли прийом триває 10 секунд і закінчується направленням на здачу якогось аналізу - плати за консультацію.

Старий 06.01.2014, 21:02 #2325317   #4
olligarh

Не знаю як там персонал , но самого Хміля знаю, доводилося по роботі спілкуватися. Зануда рєдкосний і тошнотік.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
ruzhuk (06.01.2014), sasha77 (16.01.2015)
Старий 06.01.2014, 21:05 #2325318   #5
ruzhuk
Учасник

А ще мені дуже подобається як в де-яких перукарнях рахують окремо фарбування волосся і окремо миття голови! Ніби цю послугу можна, не миючи голови, виконати))) Не приємно коли тебе за твої ж гроші тупо дурять((( І дуже шкода,що приватні клініки та лікарі у нас вже схожі на ті,що закордоном, а от порядки у них і досі совдеповські...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Не знаю як там персонал , но самого Хміля знаю, доводилося по роботі спілкуватися. Зануда рєдкосний і тошнотік.
Ага, "умєют батенька" свої кровні рахувати, а от чужий труд не цінить ні в грош! І донька старша вся в нього(((

Востаннє редагував ruzhuk: 06.01.2014 о 21:44. Причина: Пізніше додано
ruzhuk зараз поза форумом  
Старий 15.01.2015, 19:38 #2497522   #6
zoner89
Учасник

Останній раз коли я був то один з двох разів я не платив за консультацію бо перший раз коли прийшов заплатив за неї але не міг здати аналіз через ряд причин то він сказав що прийдеш другий раз і вже не будеш платити за консультацію тільки за аналіз.
zoner89 зараз поза форумом  
Старий 15.01.2015, 22:27 #2497597   #7
karpella
Активний учасник

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
По суті, консультації в 90% жодної немає, наприклад, до косметолога приходиш зі словами "мені потрібно видалити одну папілому ось тут", консультації жодної, розуміється, не отримуєш, просто механічне видалення, але на касі тобі пишуть (не пам"ятаю точних цифр): 80 грн консультація + 50 грн видалення папіломи. Аналогічна ситуація з тим, коли прийом триває 10 секунд і закінчується направленням на здачу якогось аналізу - плати за консультацію.
Лікар вчиться багато років щоб за 10 секунд зоорієнтуватись,який вам аналіз додатково потрібен. тому це справедливо. Це в ваших інтересах встановити завдяки цьому аналізу правильний діагноз і отримати правильне лікування. Так само з видаленням папіломи, ви впевнені що це папілома? а може це не папілома і її не можна видаляти? лікарям якось потрібно систематизовувати свою роботу щодо оплати. тому іде такий підрахунок. все нормально як на мене.
karpella зараз поза форумом  
Старий 15.01.2015, 23:03 #2497617   #8
gloriya

Я більше не звертаюсь. Мала негативний досвід з хамським персоналом. Послуги в них дорогі, а говорять з тобою як в совєцкій закусочній. Рівень працівників нікудишній. Знайомий хірург говорить, що там і спеціалістів нормальних немає, просто апаратура хороша і дорога. Виходить в апаратуру вклались, а в людський ресурс - ні. От і відбивають тепер гроші.
gloriya зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (05.08.2015), karpella (15.01.2015)
Старий 16.01.2015, 13:44 #2497811   #9
sasha77
Активний учасник

я спостерігаю тенденцію серед деяких представників тернопільської іліти прагнення жити як в європі, але по українських цінах причому свої послуги рахують в євро-долларах, а ремонти, транспортні послуги і т.д отримувати в цінах 5-7 річної давнини, а "хулє кріза будєтє працевать за борщ" отака то херня малята(((((((((((
sasha77 зараз поза форумом  
Подякували 2:
coder (04.02.2015), yura15 (16.01.2015)
Старий 17.01.2015, 07:50 #2498152   #10
trad
Старожил

раз в наших "бесплатних" поліклініках поставили як виявилось замість одного діагнозу інший. треба було здати аналізи. знав точний перелік що мені треба. дзвоню в ту клініку хміля, кажу треба то то і зразу питаю чи можна приходити і здавати. неа кажуть спочатку на консультацію до лікаря. в результаті здавав в іншому місці та ще і лікувався сам... от вам і медицина.
trad зараз поза форумом  
Старий 03.02.2015, 13:37 #2505786   #11
Alpha_Draconis
Guest

Трохи офтоп: порадьте косметологічну клініку в Тернополі (чистка обличчя, коагуляційне видалення дрібних папілом).

Старий 03.02.2015, 16:30 #2505861   #12
trad
Старожил

знайома проходила в них огляд із-за вагініту. кароче лікарка її обматюкала і сказала щоб більше не приходила.
trad зараз поза форумом  
Старий 03.02.2015, 19:49 #2505926   #13
Зірочка

маю йти до них на УЗД. прочитала відгуки - і в шоці. напевне піду в якусь приватну, а то лячно мені стало
Зірочка зараз поза форумом  
Старий 03.02.2015, 21:15 #2505958   #14
Promo

Цитата
Допис від Зірочка Переглянути допис
маю йти до них на УЗД. прочитала відгуки - і в шоці. напевне піду в якусь приватну, а то лячно мені стало
йди сюди http://109.te.ua/%D0%BC%D1%96%D1%81%..._(0352)_420962

Медичний кабінет "Неомед"
Тернопіль, Петлюри, 4/106
(0352) 420962
(067) 1231405
Розклад роботи: понеділок-п'ятниця: 09:00-18:00, без перерви
субота: 09:00-14:00, без перерви;
неділя: вихідний;

сюди зверталася сама і родичів/знайомих відправляла
Promo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vlodko (04.02.2015)
Старий 05.08.2015, 08:53 #2565165   #15
sabsero
Учасник

Маю негативну практику. Що тільки не заставили пройти і які аналізи зробити, Хоча усе що вимагали у нас із дружиною було, но із іншого місця(іншої лабораторії). Це нікого нецікавило, поки ти не зробиш їхніх і вони показали те саме.У результаті із нас вижали 11000 гривень, які пішли незрозуміло на що? Ми їхали на процедуру у 2000 гривень, якої так і не зробили, а гроші закінчились. Совісті у бізнесі бути не може, як би Вас приємно не зустрічали та розмовляли із Вами очікуйте що це є комерійна клініка, і ви для неї стаєте не людиною а гаманцем
sabsero зараз поза форумом  
Старий 05.08.2015, 09:56 #2565185   #16
Tommygun
Активний учасник

Цитата
Допис від sabsero Переглянути допис
Маю негативну практику. Що тільки не заставили пройти і які аналізи зробити, Хоча усе що вимагали у нас із дружиною було, но із іншого місця(іншої лабораторії). Це нікого нецікавило, поки ти не зробиш їхніх і вони показали те саме.У результаті із нас вижали 11000 гривень, які пішли незрозуміло на що? Ми їхали на процедуру у 2000 гривень, якої так і не зробили, а гроші закінчились. Совісті у бізнесі бути не може, як би Вас приємно не зустрічали та розмовляли із Вами очікуйте що це є комерійна клініка, і ви для неї стаєте не людиною а гаманцем
Мабуть як то кажуть у народі - скурвились....Бо десь 2,5 роки тому Дружина робила там УЗД і все було просто на 100 балів.
Але знаючи те, що гроші портять людей то мабуть таке відношення зараз до клієнтів.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 05.08.2015, 10:59 #2565206   #17
Times
Активний учасник

та тут все зрозуміло, немає як такої конкуренції в місті, в Києві послав би на *** і пішов в іншу клініку, там за клієнтів трусяться,
Times зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (05.08.2015), roma22101987 (06.08.2015)
Старий 05.08.2015, 14:49 #2565263   #18
AHgpyxa

Колись там робили УЗД коли дружина булап ерший раз вагітна - малому вже 5+ років, то і лікар на УЗД була нормальна і ставлення вроді нормальне.
Але всетаки старались ненав'язливо впарити якусь фігню - типу БАДів бо мутні води і натягти на аналізи на ТОРЧі - які в будь-якому випадку під час вагітності не лікуються.
Знавши всі нюанси - заплатили лише за УЗД і нічого більше не робили.

Другий раз коли робили УЗД, малій рік і три місяці - то там щось все пішло різко вниз - і лікарка не та, а як робила УЗд то встигала і по телефону поговорити, і з падругою-співробітницею і т.д. - короче - кого могли того взяли на роботу. І старались всіма силами заставити ще якісь аналізи робити, бо то все так серйозно - за що чуть в грубшій формі були попереджені що ми лише на УЗД. Питань більше не виникло.

Стосовно щодо приватних клінік Тернополя:
- дуже нормальне ставлення і цінування пацієнтів в мікрохірургіх ока Медікус - за решту їх відділень незнаю.
- також в ЛОРа Хоружого, приймає в ТЦ "Ювілейний" і ціни такі, ніби до знайомого ЛОРа в державну клініку ідш, і віддячити щоб не голодував, і всі препарати на місці (не треба нічого бігати купувати), і бахіли біля входу, і чистота і послуги на відмінно. Молодий але толковий. Перший раз ціна консультації + ціна за процедури, всі наступні рази, якщо потрібно, лише за процедури.

П.С. Якщо в когось проблеми з завагітніти і т.д. то Хміля варто залишити на сам кінець, коли всі державні недержавні недопомогли і ще щось хочеться попробувати, бо спеціалістів там нема , не було і мабуть ніколи не буде. А перш ніж бігати по лікарях варто взнати про Природнє Планування Сім'ї, вдруг комусь година-дві роль грає.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 05.08.2015, 16:19 #2565285   #19
foxy
Учасник

А я от нічого поганого сказати не можу. Може там теж залежить до кого попасти як і часто буває в інших медичних закладах? Я зараз вагітна, ходжу до них і на УЗД і на консультації при потребі. УЗД - все чудово, не маю на що жалітись і дивиться добре лікар, і пояснює все, і відповідає на всі запитання. На консультацію ходжу у них же до іншого лікаря - була вже 5 раз оплатила тільки 1 консультацію. 4 було абсолютно безкоштовно. Ні на що не натягували, ні на чому не наполягали. Аналізи тільки самі необхідні, ніхто нічим не лякає ні в чому не переконує. Хоча в мене пізня і перша вагітність і можна нарозказувати всього і намагатись гроші потягнути. Не хочу нікого хвалити чи переконувати, просто прочитала останні два дописи і захотілось написати все ж своє відмінне враження.
foxy зараз поза форумом  
Старий 05.08.2015, 22:18 #2565349   #20
Дєцко
FFM is mine!

Вибачайте, а я от не розумію, для чого вам під час вагітності ще платне УЗД?
Нема де гроші і час діти? Чи щось специфічне шукаєте? От на державному не найшли, може тут знайдуть. Ой, і тут не знайшли, певно погано дивляться, давай ще до одних підем ))) І навіть в тих самих роддомах записуються в платний кабінет на місяць вперед, де їх дивляться точно так само, тільки розказують на пять хвилин довше.

Ну нехай все таки й краще дивляться, помітять щось не то - так виправляти практично можливості майже нема.
То для чого реально цей кіпіш, ті Хмілі і їм подібні, які попри те, що заробили на УЗД ще впарять вам кучу непотрібних ліків?
А ви будете переживати через неіснуючі в вас болячки і весь цей негатив сказуватиметься реально на дитині.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dr_Wolodya (15.08.2015), ternopil1 (06.08.2015), zyxel (05.08.2015)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2016 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:13.
Яндекс.Метрика