Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Клініка Хміля-як нас надурили і не вибачились.

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.08.2015, 07:34 #2565385   #21
ternopil1
Активний учасник

Типово Відповідь: Клініка Хміля-як нас надурили і не вибачились.

Цитата То для чого реально цей кіпіш, ті Хмілі і їм подібні, які попри те, що заробили на УЗД ще впарять вам кучу непотрібних ліків?
+1
Колись моїй дружині пєрєц з роддому (над озером) після УЗД з піною біля рота доказував, що вона ніколи не зможе мати дітей. Штовхав такі наукові теорії, що вуха в"яли, короче - справжній вирок. Був післаний на...уй разом зі своїми теоріями....
Наразі малій 2.8 року - здорова жвава дитина. Так що мудаки є не тільки серед Хмілів.
ternopil1 зараз поза форумом  
Старий 06.08.2015, 08:19 #2565387   #22
Tommygun
Активний учасник

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Вибачайте, а я от не розумію, для чого вам під час вагітності ще платне УЗД?
Нема де гроші і час діти? Чи щось специфічне шукаєте? От на державному не найшли, може тут знайдуть. Ой, і тут не знайшли, певно погано дивляться, давай ще до одних підем ))) І навіть в тих самих роддомах записуються в платний кабінет на місяць вперед, де їх дивляться точно так само, тільки розказують на пять хвилин довше.

Ну нехай все таки й краще дивляться, помітять щось не то - так виправляти практично можливості майже нема.
То для чого реально цей кіпіш, ті Хмілі і їм подібні, які попри те, що заробили на УЗД ще впарять вам кучу непотрібних ліків?
А ви будете переживати через неіснуючі в вас болячки і весь цей негатив сказуватиметься реально на дитині.
А в державній лікарні це УЗД не платне?50 грн. треба було колись всунути як пожертвуЯ наприклад з дружиною ходив коли Вона була вагітна на УЗД.На відміну від довоєнного державного апарата в клініці набагато прогресивніше обладнання, можна подивитись на дитинку з всіх сторін фактично, на ножки, руки, чи нормально розвивається тіло.Це дуже цікаво і коштувало нам тоді десь коло 200 грн.+ 5 чи 10 грн. запис на диск за власним бажанням, може Я і не замітив але мені більше ніхто нічого не впарював.А от коли дружина на початку вагітності лягла в лікарню то там такі метрові списки приносили що тре пити, колоти, капати то в мене очі на лоба лізли.Потім звозив її до знайомого доктора в Львів,Він більшу половину повикреслював зразу, залишивши тільки якісь вітаміни.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 06.08.2015, 09:41 #2565398   #23
Дєцко
FFM is mine!

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
+1
Колись моїй дружині пєрєц з роддому (над озером) після УЗД з піною біля рота доказував, що вона ніколи не зможе мати дітей. Штовхав такі наукові теорії, що вуха в"яли, короче - справжній вирок. Був післаний на...уй разом зі своїми теоріями....
Наразі малій 2.8 року - здорова жвава дитина. Так що мудаки є не тільки серед Хмілів.
Мені так само колись платний доказував, що ні при яких обставинах не зможу мати дітей.
А тут бац, а у мене вже троє )))

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
А в державній лікарні це УЗД не платне?50 грн. треба було колись всунути як пожертвуЯ наприклад з дружиною ходив коли Вона була вагітна на УЗД.На відміну від довоєнного державного апарата в клініці набагато прогресивніше обладнання, можна подивитись на дитинку з всіх сторін фактично, на ножки, руки, чи нормально розвивається тіло.Це дуже цікаво і коштувало нам тоді десь коло 200 грн.+ 5 чи 10 грн. запис на диск за власним бажанням, може Я і не замітив але мені більше ніхто нічого не впарював.А от коли дружина на початку вагітності лягла в лікарню то там такі метрові списки приносили що тре пити, колоти, капати то в мене очі на лоба лізли.Потім звозив її до знайомого доктора в Львів,Він більшу половину повикреслював зразу, залишивши тільки якісь вітаміни.
Державне УЗД абсолютно безплатне. І ніяких пожертв в такому розмірі нема, максимум 5-ка. Навіть на кабінетах почали вішати такі повідомлення. І просто треба знати свої права.
Звичайно і в мене була смішна ситуація, коли пробували все таки витягнути гроші. Я говорю, що ось на дверях пише, що безплатно. А мені так спокійно: ага-ага, УЗД в нас безплатне, а то що просим, то за гель! Я тоді впала на мороз і сказала, що не маю з собою, бо не розраховувала на таке (в крайньому випадку якщо б чіплялись, то принесла би їм реально баньку гелю і подивилась би на них)))) І нічо. Ніхто нічого не казав. І кожного разу після того нормально дивились, бо в певний період через проблеми була у них частенько. І все показували, і розказували, і записували так само на диск і робили фото. Після того мені аж самій хотілось занести їм якісь цукерки, бо відносились дуже гарно. Може суть в тому, що треба бути самому людяним, а не заходити і поводитись як володар всесвіту. З такими і в платному не дуже захочуть працювати.

І ще на рахунок обладнання. Ви так в ньому розбираєтесь? Бо тоді в мене реальне зависання від того, наскільки розвинутими були совєти.))) Адже ще 10 років тому на тих "довоєнках" мені записували інфу на диск і роздруковували фотки.

Також на рахунок ліків, ніколи не треба боятись цікавитись що до чого і як. І тоді половина з того списку сама б викреслилась на місці. І не потрібно було б ходити до іншого аж в Львів. І в платній вам могли такий же список впарити, якщо не більший. Але ви би тоді спокійно все пили, бо то ж порадили в ПЛАТНОМУ!!! ))) Там лікарі розумніші, сонце ясніше, квіти краще цвітуть і т.д))))

Востаннє редагував Дєцко: 06.08.2015 о 09:53.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 06.08.2015, 10:12 #2565407   #24
foxy
Учасник

Воно правда, що і в платному можуть попастись ті, що гроші витягують і в державних лікарнях у нас є чудові спеціалісти, які дуже людяно поставляться. То в нас уже так, що як пощастить. Я особисто ходила до Хміля бо пішла туди перший раз ще тільки встановити факт вагітності, лікар на УЗД мені сподобалась. Тому далі з плановим УЗД пішла знову туди. Більше нікуди не ходила. В державний не йшла, бо народжувати буду не тут, на обліку тут не стою, але поки ще в Тернополі обстеження пройти планові треба, то таким був мій вибір. І коли мала питання деякі - пішла у них же до лікаря на консультацію. І абсолютно ніхто мене ні на що не натягував. Але то я вже повторюсь. Не хочу їх захищати, чула теж повно негативних відгуків - то просто мої особисті враження.
foxy зараз поза форумом  
Старий 06.08.2015, 10:28 #2565416   #25
olligarh

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Колись там робили УЗД коли дружина булап ерший раз вагітна - малому вже 5+ років, то і лікар на УЗД була нормальна і ставлення вроді нормальне.
Але всетаки старались ненав'язливо впарити якусь фігню - типу БАДів бо мутні води і натягти на аналізи на ТОРЧі - які в будь-якому випадку під час вагітності не лікуються.
Знавши всі нюанси - заплатили лише за УЗД і нічого більше не робили.

Стосовно щодо приватних клінік Тернополя:
- дуже нормальне ставлення і цінування пацієнтів в мікрохірургіх ока Медікус - за решту їх відділень незнаю.
- також в ЛОРа Хоружого, приймає в ТЦ "Ювілейний" і ціни такі, ніби до знайомого ЛОРа в державну клініку ідш, і віддячити щоб не голодував, і всі препарати на місці (не треба нічого бігати купувати), і бахіли біля входу, і чистота і послуги на відмінно. Молодий але толковий. Перший раз ціна консультації + ціна за процедури, всі наступні рази, якщо потрібно, лише за процедури.
.
1. Лікувати ТОРЧі під час вагітності можна.
2. Ніфіга він не толковий, маю аналогічний але негативний досвід. Толкові приймають на Гоголя (2 є нормальних, рекламувати не буду.)
olligarh зараз поза форумом  
Старий 06.08.2015, 10:42 #2565421   #26
Tommygun
Активний учасник

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Мені так само колись платний доказував, що ні при яких обставинах не зможу мати дітей.
А тут бац, а у мене вже троє )))

Державне УЗД абсолютно безплатне. І ніяких пожертв в такому розмірі нема, максимум 5-ка. Навіть на кабінетах почали вішати такі повідомлення. І просто треба знати свої права.
Звичайно і в мене була смішна ситуація, коли пробували все таки витягнути гроші. Я говорю, що ось на дверях пише, що безплатно. А мені так спокійно: ага-ага, УЗД в нас безплатне, а то що просим, то за гель! Я тоді впала на мороз і сказала, що не маю з собою, бо не розраховувала на таке (в крайньому випадку якщо б чіплялись, то принесла би їм реально баньку гелю і подивилась би на них)))) І нічо. Ніхто нічого не казав. І кожного разу після того нормально дивились, бо в певний період через проблеми була у них частенько. І все показували, і розказували, і записували так само на диск і робили фото. Після того мені аж самій хотілось занести їм якісь цукерки, бо відносились дуже гарно. Може суть в тому, що треба бути самому людяним, а не заходити і поводитись як володар всесвіту. З такими і в платному не дуже захочуть працювати.

І ще на рахунок обладнання. Ви так в ньому розбираєтесь? Бо тоді в мене реальне зависання від того, наскільки розвинутими були совєти.))) Адже ще 10 років тому на тих "довоєнках" мені записували інфу на диск і роздруковували фотки.

Також на рахунок ліків, ніколи не треба боятись цікавитись що до чого і як. І тоді половина з того списку сама б викреслилась на місці. І не потрібно було б ходити до іншого аж в Львів. І в платній вам могли такий же список впарити, якщо не більший. Але ви би тоді спокійно все пили, бо то ж порадили в ПЛАТНОМУ!!! ))) Там лікарі розумніші, сонце ясніше, квіти краще цвітуть і т.д))))
Ми їздили в Львів не через те, що Він платний, а через те, що це давній друг сім'ї і працює дядько в державній лікарні.

Що до лікарств звичайно є якісь загальні поняття, але Я не лікар щоби знати яка таблетка що лікує, тим паче, що тут питання в здоров'ї дружини та дитини.Це його робота - якщо написав рецепт, значить знає навіщо.Друга справа, що у нас доктора з аптек проценти мають за такі рецепти з непотрібними ліками.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 06.08.2015, 11:39 #2565436   #27
Дєцко
FFM is mine!

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Що до лікарств звичайно є якісь загальні поняття, але Я не лікар щоби знати яка таблетка що лікує, тим паче, що тут питання в здоров'ї дружини та дитини.Це його робота - якщо написав рецепт, значить знає навіщо.Друга справа, що у нас доктора з аптек проценти мають за такі рецепти з непотрібними ліками.
Ну от я , якщо не знаю ще що за ліки, то принаймні дивлюсь спочатку в неті.
Наприклад якщо я лікую нирки, то дуже дивно стає, коли мені в список ще тикають якісь для серця, для нервів, кучу вітамінок і т.д. Читаю також їхні інструкції, бо можливо у мене є до них якісь протипоказання, про які я забула сказати лікарю. Дуже часто буває й що виписують два абсолютно одинакові препарати, але з різними назвами (одне пити зранку, друге ввечері, коли можеш обійтись і одним). Ну і звіряю все з тим, що мені наговорив лікар. Якщо буду тупа і не питатиму, то за це розплачуватиму я же ж: своїм часом і нервами, сидячи в черзі до того чи нового лікаря, своїм кошельком, якщо все куплю, а також своїм здоров'ям, якщо все пхатиму в себе без всяких питань.

таке саме було і під час останньої вагітності. Дуже модним стало всім без розбору виписувати дорогі гормональні препарати. Часто це роблять всього на тиждень-два, але ти все одно купуєш усю баночку. Та й потреби в них у більшості немає. Але всі звісно п'ють, бо переживають за дитину, тим більше, що "лікар же краще знає". От на тих почуттях найчастіше і грають. На себе ще забєш болт, а на дитину ні. І на тобі ідеальний клієнт аптек і різних процедур.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 06.08.2015, 21:38 #2565566   #28
AHgpyxa

Дєцко
Скажу тобі про те, як ми перший раз ходили до Хміля на УЗД - був 7 чи 8 тиждень вагітності, може раніше - на УЗД реально все було класно видно, все - це в прямому смислі все, правда не в кольорі як сучасні телеки, а в режимі "сепія" чи монохромно просто в градації не сірго а коричневого. Для себе цікаво і для малого зробили запис на СД, це можна сказати то саме що потім фтки переглянути з 1-2-4-6 місяців життя. Чи ти теж дітей не фоткаєш ???

А пішли на плановий УЗД в Збаражі (приписка в мене з того району) то на останньому тижні я там ніхрена не зміг вгледіти, все чорне одна сіренька плямка, це так ніби підглядати до когось в телек через вікно з дороги через зашторену чорну штору.

Коли все гуд то може й неварто ходити на нормальні УЗД апарати, а коли впевненості нема - то, як на мене краще піти і знати, що все ок, а "ліві" діагнози можна відсіяти за допомогою інету.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tommygun (07.08.2015)
Старий 15.08.2015, 02:50 #2567917   #29
titomir

Хочу залишити відгук.
Був в цій поліклініці. Лікар сказав що у мене молочниця. Я спитав як лікувати він сказав що це нормально що таке не лікується. Що б я не переживав. Глянув в інтернеті це не є нормально. Вже візитку викинув від того лікаря. Але як загодиш то 0 поверх. Перші двері на право.
Заплатив за консультацію 5хв. 120грн.
Лікар нічого мудрого не сказав. Наоборот дезінформація. Тому краще подумати добре чим йти до таких лікарів!
titomir зараз поза форумом  
Старий 27.08.2015, 02:59 #2570871   #30
trad
Старожил

Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
Хочу залишити відгук.
Був в цій поліклініці. Лікар сказав що у мене молочниця. Я спитав як лікувати він сказав що це нормально що таке не лікується. Що б я не переживав. Глянув в інтернеті це не є нормально. Вже візитку викинув від того лікаря. Але як загодиш то 0 поверх. Перші двері на право.
Заплатив за консультацію 5хв. 120грн.
Лікар нічого мудрого не сказав. Наоборот дезінформація. Тому краще подумати добре чим йти до таких лікарів!
мдасс... по перше не молочниця, а кандидоз. дійсно може не бути симптомів і порушень, тоді це "не страшно" бо воно виявляється майже в всіх. при патології можна лікувати, точніше більш важливо якщо якісь симптоми не пройшли за 2-3 тижні - знайти причину.
trad зараз поза форумом  
Старий 19.11.2015, 18:04 #2593540   #31
zalizovska
Учасник

Колись у платному УЗД кабінеті в жіночій консультації на Замковій проходила обстеження (була затримка, хотіла впевнитись чи вагітна), сказав лікар (такий з бакебардами, колись там був, може й зараз є), що 100% ні, якісь проблеми з яєчниками. Та насправді я була уже на 5 тижні вагітності. Ось так ось. Тому не тільки Хміль дурить.
На рахунок клініки Хміля, то одна знайома там лікувалась від безпліддя. Купу аналізів і процедур зробили, а результату - нуль. Навіть результатів аналізів на руки не дають. Вона звернулась до якогось лікаря на Замковій, протизаплідні таблетки місяць попила - і вуаля - малому майже три роки.
zalizovska зараз поза форумом  
Старий 12.01.2016, 12:16 #2606884   #32
Ogopogo

Unhappy Відповідь: Клініка Хміля-як нас надурили і не вибачились.

Да... Рівень тернопільської медицини, на жаль. Колись (ще давно!) у другій лікарні мою бабулю прооперували після перелому стегна за ЧУЖИМ рентгенівським знімком. А мені самому у 2014-му наші дохтори загнали запалення у хронічну форму, що я уже другий рік мучітєльно лікую. І правильний діагноз я взнав не у Тернополі. Соррі за офтоп,звичайно. Але я тепер стараюся лікуватися не тут, якщо є можливість.
Ogopogo зараз поза форумом  
Старий 24.09.2016, 16:23 #2655035   #33
Alex01
Учасник

Були проблеми з висипкою на лиці, зверталися до косметолога. Лікарка витягувала багато грошей на протязі 2 років, діагностику не провела, сказала що це звичайне акне, проводила косметичні процедури і виписувала препарати. В результаті наробила ще гірше і сказала що нічим допомогти не може. На лиці залишилися плями, рубці і повністю посаджений імунітет через прийом непотрібних антибіотиків.
Alex01 зараз поза форумом  
Старий 17.12.2016, 12:39 #2668673   #34
irisha2013
Учасник

Добре лікують в Тернополі підліткові прищі та інші вугрі в кабінеті медичної косметології на Брюкнера 3. Там де вивіска "Здоровя і краса". Гроші не видурюють, БАДИ не призначають, глисти не шукають, як інші Ходила туда на чистки і азот, а потім, щоб забрати плями і рубчики - на курс пілінгів. Обличчя - не впізнати! Перший раз платила за консультацію, далі тільки за процедури. Ціни доступні. Приймають по запису тел. 097 -11-66-839, 42-28-92 Рекомендую!
irisha2013 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2016 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:47.
Яндекс.Метрика