Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.04.2016, 09:45 #2630492   #421
Arinka
Учасник

Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

я поки що боюся брати щось, бо не хочу дуже збільшитися. перед заняттям приймаю карнітін, щоб зайвий жир швидше зпалювався. думала взяти ВСАА, але розуміє, що може вага поперти угору, тому поки що приймаю Омегу3
Arinka зараз поза форумом  
Старий 21.04.2016, 19:20 #2630953   #422
Zhan
Учасник

Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

недавно заказал девушке вот такой свитшот http://yourbeststyle.shopicheck.org/...t-zhenskij-64/, теперь ходит по доме как босс, скоро себе закажу что-то вроде такого как у нее, чтобы не расслаблялась)
Zhan зараз поза форумом  
Старий 21.04.2016, 22:45 #2631021   #423
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Zhan Переглянути допис
недавно заказал девушке вот такой свитшот http://yourbeststyle.shopicheck.org/...t-zhenskij-64/, теперь ходит по доме как босс, скоро себе закажу что-то вроде такого как у нее, чтобы не расслаблялась)
брешеш, собака

Старий 23.04.2016, 10:19 #2631256   #424
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Arinka Переглянути допис
я поки що боюся брати щось, бо не хочу дуже збільшитися. перед заняттям приймаю карнітін, щоб зайвий жир швидше зпалювався. думала взяти ВСАА, але розуміє, що може вага поперти угору, тому поки що приймаю Омегу3
Калорійність БЦАА мінімальна, від них не поправитесь...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (09.05.2016)
Старий 09.05.2016, 19:21 #2633737   #425
Mexico

Цитата:
від бцаа не набереш, можеш брати
я б сказав що тобі треба після трені приймати... та боюсь що забанять мене....

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
... на 2л води і воно для мене ще занадто солодке. Кажуть ті що без смаку гіркі і їх важко пити от і цікаво.
попробуй інші бцаа, я пив від БСН - то на 700мл були класні, смак кисленький такий... під час тренування норм йшло... без смаку я б не брав... хіба ціна в 2 рази дешевша...

Востаннє редагував Mexico: 09.05.2016 о 19:21. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Старий 22.05.2016, 13:51 #2635784   #426
AlisFrolova
Учасник

от вам декілька корисних статей, що стосуються виключно проблеми правильного харчування для людей, що займаються спортом:
http://yod.ua/articles/chto-nuzhno-e...le-trenirovki/
http://yod.ua/articles/pravilnoe-pit...iyah-fitnesom/
AlisFrolova зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Ektalion (22.05.2016)
Старий 22.05.2016, 15:33 #2635790   #427
pberit
Домофонщик

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
попробуй інші бцаа, я пив від БСН - то на 700мл були класні, смак кисленький такий... під час тренування норм йшло... без смаку я б не брав... хіба ціна в 2 рази дешевша...
Я так і зробив, мускултех були піпець солодкі, перейшов на БСН, вже пробував яблуко, кавун, чорниця та ще якась фігня типу лісової ягоди. Яблуко рулить однозначно.
pberit зараз поза форумом  
Старий 22.05.2016, 21:19 #2635827   #428
Distemper
псіх одіночка

Цитата:
від БСА не збільшишся. То не гормон росту чи метан і навіть не гейнер. БСА - фактично три основні складові: ізолійцин , валін і желатин та і вони бувають в різних формах (розчинні пються під час тренуванні та у формі таблеток) тому бери сміло.

П.С. вага може поперти вгору від водозатримуючих препаратів або від дуже багатих на швидкі вуглеводи добавок. І то це все відносно , якщо тренування інтенсивне і спалюєш більше калорій ніж споживаєш то точно не збільшишся. Естроген то не тестостерон тут інші приколи не так просто від стандартноо спорт.харчу жінкам збільшитися. Ну хіба вага вже становить 80кг і більше то тоді так.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Alia45 Переглянути допис
У мене чоловік займається також. З часом також виникли аналогічні проблеми, почав вживати Probolic-SR, каже, що результат помітний після першого тижня. Головне купувати в перевірених магазинах, так як зараз багато підробок. Ми купуємо на sport-easy.com.ua.
якщо вагу не плануєш тягати то особливо заморочуватись не треба. Вагу допоможе набрати регулярне і внормоване харчування і багата на вуглеводи їжа. Можеш взяти гейнер і хороші вітаміни. Вітаміни це дуже важлива складова хоча багато хто нею нехтує. Гейнер або щоб було дешевше купи на вагу мальтодекстрін + протеїн+вітаміни. НУ і хачування знову ж таки повинно бути 4-6 прийомів їжі на добру по графіку. А не так рах поїв три рази не поїв або поїв якусь туфту. І сон 7-8 годин не менше.

Востаннє редагував Distemper: 22.05.2016 о 21:19. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Старий 25.09.2016, 12:35 #2655124   #429
Sportm
Banned

користуюсь послугами магазину http://proteinhouse.net/ Великий вибір і гарна якість. Рекомендую!
Sportm зараз поза форумом  
Старий 13.10.2016, 21:23 #2658045   #430
Tolya
Banned

Часто покупаю спортивное питание в Украине здесь http://tvoy-prot.com.ua/ У них на сайте представлен спортпит на развес, качество отличное, а цена недорогая, т.к. они не тратятся на красивые и дорогие упаковки. В общем я доволен, а Вы сами смотрите)
Tolya зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
IvanW (13.10.2016)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2016 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:26.
Яндекс.Метрика