Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення

Цікаві рецептики!

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.10.2012, 10:49 #2065040   #121
Eduna
Учасник
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Конкурс для тих, хто хоче перевірити наскільки смачно та ефектно вміє готувати
You Tube
"> You Tube
" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Eduna зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BBV (30.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 09:44 #2070877   #122
Jane Doe

За проханнями Андрійка і Манюні, ділюся рецептом груші у вині під пафосною назвою " Червоний рубін". Значить на 7 середніх груш нам потрібно:
750 мл вина
150 гр цукру
3 ст.л. меду
сік половинки лимона ( у мене був великий)
1.5 -2 чайні ложки кориці
0.5 ч.л. (без чубка) ваніліну або 1 палочка ванілі розрізана вздвовж
цедра одного апельсина ( не натерта на терці, а зрізана лентою ножем на чистки овочів)
мускатний горіх на кінчику ножа
2 горошини чорного перцю
2 зубчика гвоздик
Вибираємо каструльку. Вона по діаментру має бути така, що наші груші щільно вертикально вмістилися одна біля одної. Чистимо груші від шкірки і виковирюємо серцевину (знизу, щоб дирки не було видно). Хвостики вкорочуємо на половину, щоб акуратніше виглядали. Кладемо груші в нашу каструлю. В іншій каструльці змішуємо вино та решту інгрідієтів, ставимо на вогонь, доводимо до кипіння, щоб розійшовся цукор. Заливаємо цим глінтвейном груші, ставимо на малий вогонь і варимо 25-30 хв. Потім витягуємо груші з каструлі, збільшуємо вогонь і уварюємо соус до половини. Тоді повертаємо груші до каструлі і залишаємо їх там ще на 3-4 години ( щоб колір увійшов у середину груші теж), перевертаючи їх час від часу, щоб вони почервоніли рівномірно. Я подавала грушу з ванільним морозовом і поливала соусом, але і без морозива грушка офігітєльна. Так як я тепер сильно зайнята і не планувала висталяти рецепт, то фото процесу приготування нема. Але є фото сумнівної якості кінцевого результату, зроблене на то шо попало під руку. Отаке:
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 7:
andrey_ko (08.11.2012), Demetra (08.11.2012), Dinara (08.11.2012), Манюня (08.11.2012), ОРДА (16.12.2012), Сомбра (08.11.2012), Джалка (08.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.12.2012, 23:13 #2090397   #123
Helenlife
Учасник

http://www.say7.info/ це мій теж улюблений сайт для приготування їжі. Ввечері чи на вихідних шуаю там рецепти.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
бальзамічний оцет (пару чайних ложок)
а чим можна замінити бальзамічний оцет? можна взяти звичайний 9 %?

Востаннє редагував Helenlife: 07.12.2012 о 23:13. Причина: Пізніше додано
Helenlife зараз поза форумом  
Старий 07.12.2012, 23:18 #2090407   #124
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від Helenlife Переглянути допис
http://www.say7.info/ це мій теж улюблений сайт для приготування їжі. Ввечері чи на вихідних шуаю там рецепти.

Додано через 12 хвилин
а чим можна замінити бальзамічний оцет? можна взяти звичайний 9 %?
так як його основна здача там - дезинфекція, а смак вже як бонус, то цілком можна замінити звичайним. Але ложку,не більше.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 07.12.2012, 23:29 #2090419   #125
Helenlife
Учасник

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
так як його основна здача там - дезинфекція, а смак вже як бонус, то цілком можна замінити звичайним. Але ложку,не більше.
Спасибі, а взагалі, цей бальзамічний оцет у супермаркеті можна купити?
Дякую за рецепт, запишу собі, на слідуючий рік обовязково зроблю такі.
Helenlife зараз поза форумом  
Старий 07.12.2012, 23:36 #2090427   #126
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від Helenlife Переглянути допис
Спасибі, а взагалі, цей бальзамічний оцет у супермаркеті можна купити?
Дякую за рецепт, запишу собі, на слідуючий рік обовязково зроблю такі.
можна , в Сільпо є, найдешевший імпортний - в районі 25-30 грн, я там же купувала Львівського оцтового заводу за 14 вроді гривень, хоча склад мене трохи "смутіл")))
Старий 09.12.2012, 17:34 #2091416   #127
GYD
Banned

Зробила гарячі бутерброди за цим рецептом:
http://forum.cosmetic.ua/topic185063.html
Смакота неймовірна! Всім раджу
GYD зараз поза форумом  
Старий 12.12.2012, 07:20 #2093519   #128
SNIZHOK
чмокі чмокі

Цитата
Допис від GYD Переглянути допис
Зробила гарячі бутерброди за цим рецептом:
http://forum.cosmetic.ua/topic185063.html
Смакота неймовірна! Всім раджу
там ж про яєшню з огірками

Востаннє редагував SNIZHOK: 28.12.2012 о 17:18.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Старий 28.12.2012, 15:23 #2106252   #129
GYD
Banned

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
там ж про яєчню з огірками
Це тільки на початку теми, а Ви читайте далі
GYD зараз поза форумом  
Старий 05.02.2013, 05:09 #2133267   #130
Macy's

Найніжніша слабосолена сьомга, яку я будь-коли коштувала.
На форумі, мабуть, у багатьох є свій рецепт посолу (засолу, соління...Saymon як натрапить сюди, то поправить) риби.
Я дуже поважаю гарно посолену сьомгу і випробувала вже десь рецептів 8 (вісім!).
Але ОЦЕЙ, саме ось цей - це така смакота, ай Боже ж мій, ну просто поцілунок!!!

Я не автор. На теренах інтернету негоже порушувати авторські права.
Рецепт потирила з цього сайту say7.info з власними маленькими поправками, але коріння цієї смакоти ростуть значно глибше:
"Этот рецепт достался от Марианны Хультберг, много лет проработавшей в Москве советником шведского посольства по культуре" (из книги "Про рыбу")"

Власне рецепт.

Зразу кажу, не той випадок, де все міряється на аптечних терезах - беріть приблизно, - ложка вліво, ложка вправо, все окей.

Потрібно:
Фунт червоної риби. 1 фунт - 0.45кг. Цього разу в мене було трохи більше, ніж паунд, ну той же фунт.

Гарний букет кропику, такий шоб геть файний, великий і пишний, на здорову жменю!
4 столові ложки солі, з чубком. Пересолити не бійтесь, сьомга не візьме більше солі, ніж їй треба. Перевірено.
3 столові ложки цукру, з чубком.

Стопки десь 2-3 горілки.

Натираємо філе з тієї сторони де немає шкіри горілкою. В мене сьогодні в знайшлись "сльози" від Sobieski . Я робила і з Столічною і ше якоюсь там, то неважно, яка горілка.

В оригінальному рецепті радять порізати міленько кріп. Не робіть цього. Зекономите час і на смак зовсім не впливає. Кидаємо наш пучок у миску, додаємо сіль, цукор і перемішуємо.

Цю річ викладаємо рівномірно на одну з половинок нашої рибки.

Накриваємо другою половинкою і добре притискаємо.

Завертаємо в пакет чи кухонну плівку, викладаємо в тарілку або пластиковий лоток, де рибка буде солитись. Я ще резинками перетягнула, це не обовязково.

Треба зверху покласти тягар, типу важкої банки, чи т. п. і - в холодильник на 2 дні. Можна тримати і 3 дні, як руки не доходять.

Дістаємо, чистимо від кропу (ось чому легше, як кріп пучком, а не покришений!) і від шкіри.

Нарізаємо філе і всьо!
Відключаємо інтернет і кличемо друзів!

Побризкали лимончиком:

Чи канапка:

Macy's зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 19:45 #2143297   #131
Джалка
formidable

Мейсі, пишу свою ремарку до твого рецепту !!!! Солі і цукру на півкілограма риби треба менше!!!! І горілки - пару столових ложок, а не стопок! отут джерело ,звідки взятий цей твій рецепт

Я позавчора приготувала рибу по твоїм пропорціям, сьогодні пробувала - сьомга була грубувата і сухувата на смак, полізла в нет, шукати пешоджерело - а там пише, шо солі і цукру тре менше, на кілограмове філе - по столовій ложці, і горілки теж- пару ложок. А якшо дати всього більше - то приготується швидше, але буде така, як вийшла в мене - не ніжна і не тануча.

Востаннє редагував Джалка: 18.02.2013 о 19:52.
Подякував(ла):
NEO[VENOM] (18.02.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 18.02.2013, 20:34 #2143324   #132
Macy's

Джалка, вибач що результат тебе розчарував.
Мені після першого разу здалось, що вона вже дуже слабо солена (і свекруха забракувала, вона в мене солене любить). На фото може не видно, але філе дуже товсте і таке я брала завжди - воно просто не просолилось.
А потім якось прочитала коментарій одного дядька, який солить рибу теж дуже часто. В нього інакший рецепт, але він зазначив цей момент, що сьомга не бере більше солі, ніж їй потрібно.
Как говорят, семга не возьмет лишней соли.
И просолка зависит от времени нахождения рыбы в соли, а не от его количества. Так что норма соли - это некий средний показатель. Да и ложки у всех разные.

Взяла звідси:

http://forum.say7.info/topic50453.html

Тоді я вирішила додати більше солі, цукру і тієї ж горілки. Так сподобалось. Вона вийшла не така прісна, але така ж ніжна, тому я почала дотримуватись збільшених пропорцій. В любому випадку, добре що ти виставила першоджерело, хто захоче спробувати, будуть мати на увазі.
Macy's зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEO[VENOM] (18.02.2013)
Старий 18.02.2013, 20:58 #2143355   #133
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від Macy's Переглянути допис
Джалка, вибач що результат тебе розчарував.
Мені після першого разу здалось, що вона вже дуже слабо солена (і свекруха забракувала, вона в мене солене любить). На фото може не видно, але філе дуже товсте і таке я брала завжди - воно просто не просолилось.
А потім якось прочитала коментарій одного дядька, який солить рибу теж дуже часто. В нього інакший рецепт, але він зазначив цей момент, що сьомга не бере більше солі, ніж їй потрібно.
Как говорят, семга не возьмет лишней соли.
И просолка зависит от времени нахождения рыбы в соли, а не от его количества. Так что норма соли - это некий средний показатель. Да и ложки у всех разные.

Взяла звідси:

http://forum.say7.info/topic50453.html

Тоді я вирішила додати більше солі, цукру і тієї ж горілки. Так сподобалось. Вона вийшла не така прісна, але така ж ніжна, тому я почала дотримуватись збільшених пропорцій. В любому випадку, добре що ти виставила першоджерело, хто захоче спробувати, будуть мати на увазі.
в любому випадку, то всьо справа смаку - чоловік он спробував і йому дуже сподобалася, він, видно , більше любить солонішу. Так шо справді, хай кожен методом спроб визначає, шо саме йому до смаку.
Подякував(ла):
Macy's (18.02.2013)
Старий 21.02.2013, 19:07 #2145775   #134
ero

филе красной рыбы промыть, промокнуть салфеткой. В судок (миску) насыпать соль ровным слоем толщиной ок. 4-5мм. Выложить сверху филе рыбы и засыпать солью так, чтобы она покрывала рыбу со всех сторон таким же толстым слоем. Лучше всего использовать обычную “каменную” соль. Неплотно прикрыть крышкой и оставить ровно на 12 часов при комнатной температуре, после чего счистить соль и промыть филе. Готово! Можно нарезать для бутербродов, салатов и т.д.
ero зараз поза форумом  
Старий 25.02.2013, 14:19 #2148074   #135
DezDemon

Більше сюди не зайду. Весь стіл слюнями залив..
DezDemon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Promo (27.07.2013), Джалка (25.02.2013)
Старий 22.04.2013, 14:48 #2193036   #136
Olena123
Banned

а я зміщую сіль, цукор +сік лимона, сутки в холодильнику
Olena123 зараз поза форумом  
Старий 04.05.2013, 20:27 #2200283   #137
Olena123
Banned

спробувала додавати трохи горілки, сподобалось гарна буде закуска до святкового столу
Старий 09.05.2013, 15:29 #2202760   #138
Olena123
Banned

Сподобалось, всім розказала рецепт
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 12:45 #2234999   #139
TanichkaT
Учасник

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Більше сюди не зайду. Весь стіл слюнями залив..

))) я також, ще невстига пообідати, а тут таке пишуть...треба бігти щось їсти, щоб не проковтнути мишку від комп"ютера)
TanichkaT зараз поза форумом  
Старий 10.07.2013, 14:32 #2238839   #140
Natalochka
Учасник

Хочу порадити такий рецепт приготування гарячої закуски.
Інгрідієнти:
Куряче філе - 1 шт.
Болгарський перець - 1 шт.
Цибулина - 1 шт.
Лаваш - 1-2шт. (в залежності на скільки вистарчить начинки)
Приготування. Болгарський перець і цибулина нарізаються соломкою, підтушуються на сковорідці з додаванням олії, до них також додається куряче філе, нарізане теж соломкою, солиться, тушиться до готовності. Коли вистигає, начинку завертають у лаваш конвертом або рулетом. Конверт із лаваша обсмажується на сковорідці до запеченої скоринки (можна і не обсмажування).
Смачного!!!
Natalochka зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:15.