Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.10.2019, 11:15 #2768783   #4841
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
Думаю, що через те, що в нас менш розвинутий вторинний ринок тай загалом менше авто на кількість населення і в німеччині мабуть невигідно або нецікаво їздити на старій машині. Чомусь нові коштують однаково що тут що там, а решта це закон ринку попит-пропозиція. Неготові купляти нове то переплачуєм за Б/у, бо звідки йому взятись, якщо нове не купляють.
Але і держава робить все щоб ринок був таким в'ялим. Зараз в принципі після хвилі пільгового розмитнення трохи ціни впали, але все рівно не суттєво. якби були лояльні ціни розмитнення, то за пару років вік авто думаю помолодшав би суттєвов Україні
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 11:34 #2768785   #4842
BIMMER

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Але і держава робить все щоб ринок був таким в'ялим. Зараз в принципі після хвилі пільгового розмитнення трохи ціни впали, але все рівно не суттєво. якби були лояльні ціни розмитнення, то за пару років вік авто думаю помолодшав би суттєвов Україні
Держава по максимуму мала б сприяти зростанню економіки, щоб питання ввозу старя відпало само собою і було нікому нецікавим. А сприяти ринку черпаків то робота над наслідком, а не причиною.

Востаннє редагував BIMMER: 09.10.2019 о 11:39.
BIMMER зараз поза форумом  
Старий 09.10.2019, 11:50 #2768786   #4843
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Держава по максимуму мала б сприяти зростанню економіки, щоб питання ввозу старя відпало само собою і було нікому нецікавим. А сприяти ринку черпаків то робота над наслідком, а не причиною.
Черпаків, що ти маєш на увазі під цим словом? Не черпак це машина якого року випуску?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
А хто тобі сказав шо в мене тільки 1000? В мене була сума яку я міг витратити на те щоб дружина буда незалежна від громадського транспорту. Для мене машина не є чимось статусним. Це просто засіб пересування , тепер на рахунок чого не викинув:
З якого переляку я мав викидати те за що дають гроші? Я не бачу в цьому логіки. Хіба в тебе інша?
Я тобі більше скажу в мене в дружини був ваз 2101 перша машина і коли в ній відлетіла балка бо машина гнила то я здав її на метал за 250$
Витрати на користування фієстою ти бачив і на рахунок таксі, я живу за містом мені таксі обходиться 140-150грн в одну сторону це 300 грн в день робочих днів 25 це 7500грн в місяць в місяць я заправляв машину на 1600 грн це економія 6000 грн (грубо) машина в мене 7 місяців на таксі я зекономив 42000 грн шо є 150% вартості машини.
Я надіюся нормально пояснив?
Все гарно пояснив і я з тобою згідний на 100%. Не завжди людина купляє авто за 1000 на всі гроші, є різні обставини і тд. Тільки я за те щоб за ту ж 1000, 3000, 5000 можна було в нас купити авто на 10-20 років молодше ніж зараз, от і все. А інші чомусь цього не розуміють і починають полеміку про невигідно, на таксі дешевше, та замахаєшся ремонтувати і тд.

Востаннє редагував Kokorakatan: 09.10.2019 о 11:50. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 09.10.2019, 12:02 #2768788   #4844
BIMMER

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Черпаків, що ти маєш на увазі під цим словом? Не черпак це машина якого року випуску?
Кожен собі вирішує сам для себе. Особисто мені старше 10 років, ну типу якщо нормальний стан і доглянуте то можна й довше їздити але заморочуватись з пригоном авто з пробігом 300тис.+ і старше 10 років, не шарю приколу. Особливо весело їхати за такими екземплярами (чорна хмара тягнеться на кілометр) бо ремонтувати то ж дорого. І ще один момент, в нас інфраструктура неготова прийняти значне зростання автопарку. В Тернополі - провінційному містечку вулиці вже захлинаються, неговорячи про великі міста.

Востаннє редагував BIMMER: 09.10.2019 о 12:40.
Старий 09.10.2019, 13:13 #2768789   #4845
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Кожен собі вирішує сам для себе. Особисто мені старше 10 років, ну типу якщо нормальний стан і доглянуте то можна й довше їздити але заморочуватись з пригоном авто з пробігом 300тис.+ і старше 10 років, не шарю приколу. Особливо весело їхати за такими екземплярами (чорна хмара тягнеться на кілометр) бо ремонтувати то ж дорого.
Ну то 2009 р.в. в тих роках самі популярні зараз Меган 3, октавіа А5, той же сандеро. Якщо по мегану це 1050€ акцизу 1,5 дизель, шкода ще більше, питання за що? Поляк якби навіть з поза меж ЄС мегана пригнав то вся розтамжка вийде дешевше ніж наш тільки АКЦИЗ. І це авто вже не черпак, а розмитнення получається як майже ще одне авто
Старий 09.10.2019, 13:37 #2768791   #4846
BIMMER

Цитата:
Ну то 2009 р.в. в тих роках самі популярні зараз Меган 3, октавіа А5, той же сандеро. Якщо по мегану це 1050€ акцизу 1,5 дизель, шкода ще більше, питання за що? Поляк якби навіть з поза меж ЄС мегана пригнав то вся розтаможка вийде дешевше ніж наш тільки АКЦИЗ. І це авто вже не черпак, а розмитнення получається як майже ще одне авто
То шо сісти і плакати? Бензин буде чуть дешевше, логан ще дешевше. В Польщі економіка далека від нашої, можуть собі дозволити. А в нас рішили поповняти дефіцит за рахунок тих хто може дозволити собі купити авто закордоном. Чим старіше тим більша % вартість (стимул везти новіше). А в загальному я як би й не проти, щоб розмитнення взагалі скасували або навіть доплачували за ввіз )).

Востаннє редагував BIMMER: 09.10.2019 о 13:53.
Старий 09.10.2019, 14:14 #2768796   #4847
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
То шо сісти і плакати? Бензин буде чуть дешевше, логан ще дешевше. В Польщі економіка далека від нашої, можуть собі дозволити. А в нас рішили поповняти дефіцит за рахунок тих хто може дозволити собі купити авто закордоном. Чим старіше тим більша % вартість (стимул везти новіше). А в загальному я як би й не проти, щоб розмитнення взагалі скасували або навіть доплачували за ввіз )).
В Польщі теж до 2004року не могли собі дозволити, розмитнювати ~50тис в рік, а потім вступ в ЄС, відкриття кордонів і в перший же рік пригнали 828тис авто, причому гнали такі ж авто як ми зараз 10-15-20 річні. Тільки ми маєм можливість зробити авто доступніше і без вступу в ЄС, але вам автолобісти, автоімпортерів нав'язали думку що так має бути, і ви свято в то вірите. А поляки, про яких ти говориш, дальше катають на 10-15-20 річних авто, хоч можуть собі позволити
Старий 09.10.2019, 14:19 #2768797   #4848
BIMMER

Цитата:
В Польщі теж до 2004року не могли собі дозволити. Тільки ми маєм можливість зробити авто доступніше і без вступу в ЄС
Чим відрізняється неможливість тоді Польщі і можливість зараз для нас? Кордони закриті, в ЄС не вступили.

Цитата:
але вам автолобісти, автоімпортерів нав'язали думку що так має бути, і ви свято в то вірите.
Як має бути, не знає ніхто, істинна десь посередині можливо.

Востаннє редагував BIMMER: 09.10.2019 о 14:30.
Старий 09.10.2019, 14:55 #2768800   #4849
Sasha

Цитата:
Чим відрізняється неможливість тоді Польщі і можливість зараз для нас? Кордони закриті, в ЄС не вступили.

Як має бути, не знає ніхто, істинна десь посередині можливо.
нєнє
в нас так не канає
ми: не хочемо платити податки, не хочемо жити по законам і правилам, не хочемо в ЄС(а може і хочемо але нас там не хочуть)
але хочемо розтаможку як в польщі, але в польщі після того як вона вступила в ЄС і почала жити по законам і правилам ЄС, але в нас вибіркове хочу
то хочу а то не хочу
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (09.10.2019), Trafic (10.10.2019), vanco2 (09.10.2019)
Старий 09.10.2019, 15:18 #2768801   #4850
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
нєнє
в нас так не канає
ми: не хочемо платити податки, не хочемо жити по законам і правилам, не хочемо в ЄС(а може і хочемо але нас там не хочуть)
але хочемо розтаможку як в польщі, але в польщі після того як вона вступила в ЄС і почала жити по законам і правилам ЄС, але в нас вибіркове хочу
то хочу а то не хочу
Це твої бурхливі фантазії чи ти про щось конкретне? Бо тему з податками вже аж не смішно слухати, то як з розпятими мальчиками по рашаТВ.
Подякував(ла):
Kokorakatan (09.10.2019)
Старий 09.10.2019, 16:08 #2768805   #4851
vanco2

Цитата:
нєнє
в нас так не канає
то хочу а то не хочу
Це називається карго культ, коли хочуть шоб виглядало зверху точно як в еуропах, але суть і наповнення шоб було як є

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Це твої бурхливі фантазії чи ти про щось конкретне? Бо тему з податками вже аж не смішно слухати, то як з розпятими мальчиками по рашаТВ.
Ясно шо про конкретне, в еуропах шрот коштує дешево не просто так - а через то шо ним там геморніше користуватись ніж новою машиною, і не просто геморніше з естетичної точки зрору, чи комфорту, а тупо часто фінансово.

Востаннє редагував vanco2: 09.10.2019 о 16:08. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 09.10.2019, 16:11 #2768807   #4852
Sasha

Цитата:
я про конкретне
про податки
чув про таке?

я коли в польщі робив ремонт то мені майстер приніс фактуру і заплатив з зароблених грошей податок
в україні хоч один майстер платить податки?

коли я купляю на Аллегро чи ОЛХ якісь навіть грьобані мелочні діодіки чи якусь іншу херню типу тримача для телефона в тачку, мені все приходить з чеками
в Україні хоть один бізнесмен перекуп який купляє шось на алі а продає на олх, платить податки?

мені продовжувати чи до тебе вже дойшло?

всі хочуть розтаможку як в польщі? да?
а платити податки як в польщі хочете? штрафи як в польщі? комуналку? ціни як в польщі? і інші речі?
нєєєє, цього нам не треба
нам тільки розтаможку як в польщі
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (10.10.2019)
Старий 09.10.2019, 16:30 #2768809   #4853
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
я про конкретне
про податки
чув про таке?

я коли в польщі робив ремонт то мені майстер приніс фактуру і заплатив з зароблених грошей податок
в україні хоч один майстер платить податки?

коли я купляю на Аллегро чи ОЛХ якісь навіть грьобані мелочні діодіки чи якусь іншу херню типу тримача для телефона в тачку, мені все приходить з чеками
в Україні хоть один бізнесмен перекуп який купляє шось на алі а продає на олх, платить податки?

мені продовжувати чи до тебе вже дойшло?

всі хочуть розтаможку як в польщі? да?
а платити податки як в польщі хочете? штрафи як в польщі? комуналку? ціни як в польщі? і інші речі?
нєєєє, цього нам не треба
нам тільки розтаможку як в польщі
Ти ше забув про зарплати як в Польщі.
Про податки, то це як і проблема в людях, так і в державі, що а) не контролює, б) не робить умов для того щоб люди не хотіли морозитись. Навіть в сраній рашці є поняття самозайнятий, де ти платиш відсоток він обороту, при тому контролювати просто обороти не так і складно. А в нас тільки 3 група має щось схоже і то єсв є стале, і в додаткок в рази більше звітностей в порівнянні з 1-2 групами.
Старий 09.10.2019, 17:07 #2768810   #4854
Sasha

Цитата Ти ше забув про зарплати як в Польщі
а це вже наслідок
люди з якими я працюю, які працюють в цій фірмі від її відкриття, а це вже 10+ років, кажуть шо колись так не було як зараз
зарплат таких не було
доріг не було
умов не було

а податки були

якшо всі затягнуть ремні і будуть робити то шо вони мають робити, люди платити податки а влада ними мудро розпоряджатись, то все буде зашибісь

але шось ніяк не получається ні в перших ні в других
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
shypuch (09.10.2019), Trafic (10.10.2019)
Старий 09.10.2019, 20:59 #2768826   #4855
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Нам щоб було як в Польщі заважає тільки акциз, точніше його формула з коефіцієнтом віку. Все. І є надія що його все-таки змінять в кращу сторону.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ясно шо про конкретне, в еуропах шрот коштує дешево не просто так - а через то шо ним там геморніше користуватись ніж новою машиною, і не просто геморніше з естетичної точки зрору, чи комфорту, а тупо часто фінансово.
Фантазьор, ти меня називала...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
нєнє
в нас так не канає
то хочу а то не хочу
Як це все впливає на розтаможку?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
В нас так теж хочуть зробити, може навіть і зроблять, але Петро Форд каже що то смерть для малого бізнесу

Востаннє редагував Kokorakatan: 09.10.2019 о 20:59. Причина: Пізніше додано
Старий 09.10.2019, 21:01 #2768830   #4856
BIMMER

Цитата:
Нам щоб було як в Польщі заважає тільки акциз, точніше його формула з коефіцієнтом віку. Все. І є надія що його все-таки змінять в кращу сторону.
Це зрозуміло, мене цікавить в чому різниця в неможливості таких умов в Польщі до вступу в Євросоюз і
нашої можливості без такого? Справді не знаю, яка там була ситуація (не цікавився).
Старий 09.10.2019, 21:48 #2768834   #4857
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Це зрозуміло, мене цікавить в чому різниця в неможливості таких умов в Польщі до вступу в Євросоюз і
нашої можливості без такого? Справді не знаю, яка там була ситуація (не цікавився).
От на це я тобі відповіді дати не можу
Старий 09.10.2019, 22:27 #2768835   #4858
D@nZeL

Цитата:
От на це я тобі відповіді дати не можу
Якшо не можеш дати відповіді, то можливо і не треба говорити, що в нас це можливо? Податки досить геморойно вивести в кеш і засунути в панчоху. Тій же владі(окремим особам), було б легше зняти всі податки і мита, зробити кілька площадок по україні, вложитись пару мільйонів євро в б\у авто, завалити ними ринок і збирати чистий профіт, дураки напевно не можуть додуматись. Здирають з бідних бляхарів акциз, а потім видумують схеми як ті гроші з бюджету витянути.
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 09.10.2019, 22:37 #2768836   #4859
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Якшо не можеш дати відповіді, то можливо і не треба говорити, що в нас це можливо? Податки досить геморойно вивести в кеш і засунути в панчоху. Тій же владі(окремим особам), було б легше зняти всі податки і мита, зробити кілька площадок по україні, вложитись пару мільйонів євро в б\у авто, завалити ними ринок і збирати чистий профіт, дураки напевно не можуть додуматись. Здирають з бідних бляхарів акциз, а потім видумують схеми як ті гроші з бюджету витянути.
Хочеш сказати що якщо зменшити акциз то зменшиться надходження до бюджету?
Старий 10.10.2019, 10:18 #2768843   #4860
switch
Активний учасник

Цитата:
якшо всі затягнуть ремні і будуть робити то шо вони мають робити, люди платити податки а влада ними мудро розпоряджатись, то все буде зашибісь

але шось ніяк не получається ні в перших ні в других
українці дуже добряче затягнули ремені за останні 5 років.
і що? щось принципово в країні змінилось? 5 років - не малий термін. екстраполюй, скільки ми до рівня польщі рости будем з таким темпом?
switch зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:11.
Ad Management plugin by RedTyger