Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Game of Thrones / Гра престолів

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.08.2017, 16:13 #2703409   #381
saymon
Активний учасник

Типово Відповідь: Game of Thrones / Гра престолів

saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (17.08.2017), kurtq (17.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2017, 22:23 #2703452   #382
Subarut

Я подивився перший сезон і забив болт.
П.С, Варто подати десь в новини?
Subarut зараз поза форумом  
Старий 17.08.2017, 10:04 #2703496   #383
Пантера

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Про боротьбу за владу в королівстві між кланами. Інтриги, заговори, зради і т.п. Подивився 2 сезони. Поки не почали ворожки і т.п. екстрасенси втручатись в хід подій було неймовірно цікаво. Потім Кхала Дрого вбила відьма з допомогою магії, а Дейнеріс зайшла в ритуальне вогнище з скам'янілими яйцями драконів і неушкодженою вийшла з маленькими дракончиками зрозумів: пора зав'язувати.

Тут щось пересилив себе повіривши Пантері що далі магії не багато і вирішив ще подивитись. Та де там. То магією вбили конкурента на трон, то якісь білі блукачі і армія зомбаків, то ще якась хрєнь, яка робить з цікавого серіалу казку про Гарі Потера. ІМХО. Забрати б всю містику був би мегакрутезний серіальчик.
Щось мені аж незручно, що я тебе так підвела). Але думала, що жанр фентезі, тобі щось пояснює.
І до речі, а кого там магією вбили, щось вже забула? А чому ти не можеш припустити що дракони існували? Розумієш, фентезі, відрізняється від фантастики тим, що магія служить тільки для підсилення емоційної складової. Сама по собі вона не несе смислової нагрузки.
Не сприймай все як містику, це ж інший світ, інша планета, допусти що і таке може бути. В сьомому сезоні, від містики залишилися одні дракончики.
Для мене величезний мінус, це жорстокість і море крові. Але я очі закриваю)
Пантера зараз поза форумом  
Старий 17.08.2017, 16:43 #2703528   #384
Petro Ford

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Щось мені аж незручно, що я тебе так підвела). Але думала, що жанр фентезі, тобі щось пояснює.
І до речі, а кого там магією вбили, щось вже забула? А чому ти не можеш припустити що дракони існували? Розумієш, фентезі, відрізняється від фантастики тим, що магія служить тільки для підсилення емоційної складової. Сама по собі вона не несе смислової нагрузки.
Не сприймай все як містику, це ж інший світ, інша планета, допусти що і таке може бути. В сьомому сезоні, від містики залишилися одні дракончики.
Для мене величезний мінус, це жорстокість і море крові. Але я очі закриваю)
Станіс Баратеон використавши магію вбив свого брата. Там ще тінь була з його обличчям. 2 воскресіння з мервих: людина яка билася з Псом на дуелі і Джон Сноу.

То що битви з Володарем Темряви і армією зомбаків не буде? Я дивлюся 7 сезон вже на 5 серії. Але, ще раз ІМХО без магії було б знаааачно краще.
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 17.08.2017, 17:30 #2703539   #385
saymon
Активний учасник

Я прочитав всю серію книг. Тому я апасєн. Ібо я ходяий спойлер
Старий 17.08.2017, 21:13 #2703564   #386
AleksHr

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я прочитав всю серію книг. Тому я апасєн. Ібо я ходяий спойлер
Та не вже? Навіть не випущених? Останні сезони йдуть не по книгаз, бо книг ще ж немає.
AleksHr зараз поза форумом  
Старий 17.08.2017, 22:23 #2703573   #387
Пантера

Подивилася 6 серію. Таки 7 сезон зовсім інший і набагато кращий за попередні, видно що не по книзі. Мартін хворий збоченець, ідея його не погана, але можна було б зробити все душевніше і розумніше.
А що я хотіла сказати: сумно, що ще тільки одна серія залишилася і знову чекати. А і ще, а де мертвяки такі цепюри взяли? І ким таки Сноу Дейнеріс приходиться?
Старий 18.08.2017, 08:40 #2703607   #388
StealZ

Злили сюжет останнього сезону, перечитав ... це має бути самий епічний сезон з усіх, і всі помруть ...

якби хто шукав https://pikabu.ru/story/tot_samyiy_f...poyler_5271080
StealZ зараз поза форумом  
Старий 18.08.2017, 09:19 #2703624   #389
Petro Ford

Цитата:
А і ще, а де мертвяки такі цепюри взяли?
А тебе не збентежило те як трупаки тягнули дракона тими ланцюгами, там ж нерівний рельєф. Вони йшли вгору-вниз з тим ланцюгом, тобто ланцюг без натягу зовсім. Вони його просто несли
Старий 18.08.2017, 09:30 #2703629   #390
Пантера

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А тебе не збентежило те як трупаки тягнули дракона тими ланцюгами, там ж нерівний рельєф. Вони йшли вгору-вниз з тим ланцюгом, тобто ланцюг без натягу зовсім. Вони його просто несли
О, то ти дивишся вже 7 сезон? Ти ж ніби на 2-му зупинився?
Та ні натяг був і їх багато, а дракон під водою, тобто витягти його не дуже важко.

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Злили сюжет останнього сезону, перечитав ... це має бути самий епічний сезон з усіх, і всі помруть ...

якби хто шукав https://pikabu.ru/story/tot_samyiy_f...poyler_5271080
Ну для чого ти так жорстоко
А, взагалі то, я і не сумнівалася. Але тупо якось, для чого всіх вбивати, який зміст тоді взагалі щось придумувати і переживати. Я щось на 7-му сезоні вже розслабилася і навіть розпереживалася, а до того пофік, і так знаєш, що як не зараз того героя вб"ють то вже в наступній серії: чого переживати - скоріше помре, то менше мучитися буде.
Цікаво тільки , що вони з тим бідним драконом придумають, невже "полумя" буде також кольору, як його оченята.
Старий 18.08.2017, 09:36 #2703635   #391
Petro Ford

Цитата:
Та ні натяг був і їх багато, а дракон під водою, тобто витягти його не дуже важко.
Я ж сказав. Плюнув і перестав дивитись. Далі ти сказала магії буде менше - знову почав дивитись. Я ж люблю таке: середньовіччя, замки, заговори, інтриги. Ну підпортили магією і ворожками, та і фіг з ним.
А натяг був тільки від зомбаків до дракона, а той ланцюг який лежав на колоні зомбаків від першого до останнього був без натягу
Старий 18.08.2017, 10:02 #2703644   #392
StealZ

Цитата:

Ну для чого ти так жорстоко
А, взагалі то, я і не сумнівалася. Але тупо якось, для чого всіх вбивати, який зміст тоді взагалі щось придумувати і переживати. Я щось на 7-му сезоні вже розслабилася і навіть розпереживалася, а до того пофік, і так знаєш, що як не зараз того героя вб"ють то вже в наступній серії: чого переживати - скоріше помре, то менше мучитися буде.
Цікаво тільки , що вони з тим бідним драконом придумають, невже "полумя" буде також кольору, як його оченята.
З того що пишуть то буде "мертве полумя" скоріше за все синього кольору.

Кілька персонажів таки залишиться)

але цілком можливо що сценарій буде ще неодноразово переписуватися, такщо ... чекаєм
StealZ зараз поза форумом  
Старий 18.08.2017, 14:45 #2703676   #393
Petro Ford

НА просторах цих ваших інтернетиків натрапив найкращу оповідь того як розказати людям про що Гра Престолів

Це кіно де брат трахає сестру в церкві, біля гробу їх сина.

І, бляха, реально така сцена була
Подякував(ла):
pixel (18.08.2017)
Старий 18.08.2017, 14:48 #2703678   #394
Jane Doe

Цитата:
Подивилася 6 серію. Таки 7 сезон зовсім інший і набагато кращий за попередні, видно що не по книзі. Мартін хворий збоченець, ідея його не погана, але можна було б зробити все душевніше і розумніше.
А що я хотіла сказати: сумно, що ще тільки одна серія залишилася і знову чекати. А і ще, а де мертвяки такі цепюри взяли? І ким таки Сноу Дейнеріс приходиться?
Кажуть, тіткою.
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 19.08.2017, 15:57 #2703763   #395
saymon
Активний учасник

Цитата Ростислав Семків з Тернополя припустив, що буде далі в серіалі «Гра престолів»
via
Літературний критик поясняє по хардкору.

Пофантазуємо і ми.

Джон Сноу ніякий не бастард, а син маминої сестри, тобто повністю королівської крові.
Одного дракона завалять, оживлять і він буде плюватися не вогнем а льодом.
Джон такі трахне Дейнеріс.

Приємного перегляду
Відповідь

Мітки
гра престолів, game of thrones, серіал, фентезі

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:40.