Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий Вчора, 11:05 #2703924   #2001
KSW

Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від alena87 Переглянути допис
Я от нещодавно задумалась, що ті, хто їздить на іноземних номерах (Литва Польща) - можуть набагато легше уникати кримінальної відповідальності! Адже вони ніде не зареєстровані в нас! І знайти їх буде майже неможливо!
Не хочу образити мадам, але не можу стриматись..

KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий Вчора, 11:27 #2703928   #2002
paravozz
Убить всех челавеков

Ви взагалі вкурсі, що найбільша стаття доходу в країні, це податки. Зокрема, це платежі за розмитнення товарів. Якби не вони, ми б були в ще більшій дупі ніж зараз. Тому ні про яке зменшення акцизу мові бути не може. Ну зберуться люди в Києві, ну попалять скати, попікають в клаксони. І? Влада візьме, і відмінить саму жирну статтю доходу, бо люди хочуть на іномарках їздити. Піздєц логіка в людей. Похуй на всіх, головне, щоб мені було добре.
Я теж хочу на іномарці їздити. Хоча я ітак їжджу))). Ну, на новішій хочу, а на тих старих коритах нє. Але не на часі зараз такі реформи.

Востаннє редагував paravozz: Вчора о 11:50.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gujda (Вчора)
Старий Вчора, 12:27 #2703937   #2003
pvm

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Ви взагалі вкурсі, що найбільша стаття доходу в країні, це податки. Зокрема, це платежі за розмитнення товарів. Якби не вони, ми б були в ще більшій дупі ніж зараз. .
Держава заборонила евро 4 і сама відмовилась від податків за евро 4. .Чи ні ?
Я в курсі що влада(депутати та ще тисячи піда...) не платять млрд податків а все переклали на людей Hарод платить за свій газ як за імпорт за вугілля по ціні Ротердам + . А зарплати суддям по 200 000 грив в міс. за що? А може треба не красти бюджет?
Цитата:
Влада візьме, і відмінить саму жирну статтю доходу, бо люди хочуть на іномарках їздити. Піздєц логіка в людей. Похуй на всіх, головне, щоб мені було добре.
Сама жирна частина доходу- податки за експорт (зерна і тд) ,а не податки з купівлі авто. Що влада відмінить,як заборонено ввозити евро 4????? Відмінити немає що!!! Ну будуть всі 1 млн блях перетинати кордон раз на 10 діб- які податки з того??????? Яка користь державі ?
Цитата:
. Але не на часі зараз такі реформи.
Давно на часі одна реформа-так як в Кітаю на стадіонах.

Востаннє редагував pvm: Вчора о 13:16.
pvm зараз поза форумом  
Старий Вчора, 13:16 #2703941   #2004
$IRIU$

от на рахунок блях вже давно не писав нічого , але сталася ситуація навіть дві за два дні.
ситуація перша
газопровід виїзд з міста дружина їде в правому ряду , тут іі підрізає машина на польських бляхах вона тікає від зіткнення і розбиває йому задній ліхтар і протерає всю сторону від ліхтаря і до передньої дверки. дзвонить до мене поки я приїжджаю машини вже нема сказав шо то херня і поїхав. як його знайти??? розумію шо неправа дружина по ПДР. і максимум що ій грозило то 435 грн штрафу .але втікати з місця дтп то не правильно він навіть 3 хвилини не затримався на місці аварії
ситуація друга
вівторок 13 година їду по обіздні в сторону східного від клевера в лівому ряду стоїть фура з вімкненим поворотом в сторону шиномонтажки за ним ззаду стоїть бик на польських бляхах швидкість 20-30км год. я їду в правому ряду коли доїжджаю до заднього ліхтаря він починає крутити руль в право і підрізати мене я сигналю тормозить. тільки я проїжджаю він продовжує рух і не бачить шо за мною їде ще один мотоцикл і витісняє його на обочину. зупиняюсь підходжу до нього і питаюся чи непотрібна допомога окуліста? каже шо мене не бачив , про другий мотоцикл навіть ні слова він його побачив тільки коли я зупинив його і показав на рівні передньоі правої дверки!!! і тепер увага це бидло навіть не вибачилось. почав казати ідь бери ідь нічого не сталося. а якби сталося? в мене крило і боковий пластик коштує стільки скільки його корито. хто би мені компенсував ремонт??? страховка? сумніваюсь шо в нього є таке. от вам і ситуація ...проблема не в бляхах а в тих рагулях шо на них їздять
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякували 4:
forum.te.ua (Вчора), Kokorakatan (Вчора), Minato (Вчора), vanco2 (Вчора)
Старий Вчора, 15:21 #2703963   #2005
switch

Рагулі-рагулями, но якби він знав що то його машина, за яку він вгрохав не малі в Україні гроші - він би шанував її і їхав акуратніше чисто задля себе самого.
А так це чудо купило тачку за пару сот євро, прекрасно знає що вона в нього на рік, а як там далі складеться - не відомо, то шо там переживати за якісь подряпини...
простіше кажучи в бляхарів ставленян до машини "легко прийшло - легко пішло". но, вибачте мені, в мене на свою машину трохи інші плани. я тож не надто шанобливо ставлюсь до неї, бо машина стара, но я не хочу закрашувати чим попало царапини, щоб вона не зіржавіла мені за рік, я її міняти планую років за 3-4. у мене зараз і так витрат багато.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
газопровід виїзд з міста дружина їде в правому ряду , тут іі підрізає машина на польських бляхах вона тікає від зіткнення і розбиває йому задній ліхтар і протерає всю сторону від ліхтаря і до передньої дверки. дзвонить до мене поки я приїжджаю машини вже нема сказав шо то херня і поїхав. як його знайти??? розумію шо неправа дружина по ПДР.
чото я не поняв ситуацію. Якщо вона була в правому ряду і її підрізав хтось, виходить, з лівого - чо чого вона винна по ПДР?

Востаннє редагував switch: Вчора о 15:24. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий Вчора, 17:29 #2703979   #2006
vanco2

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
і максимум що ій грозило то 435 грн штрафу .але втікати з місця дтп то не правильно він навіть 3 хвилини не затримався на місці аварії
Якщо в нього прострочений статус то йому не можна шоб його пиняли, перевіряли документи і тд. Може він був і правий, але його, наприклад, могли штрафанути на три розтаможки.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Ви взагалі вкурсі, що найбільша стаття доходу в країні, це податки. Зокрема, це платежі за розмитнення товарів. Якби не вони, ми б були в ще більшій дупі ніж зараз. Тому ні про яке зменшення акцизу мові бути не може. Ну зберуться люди в Києві, ну попалять скати, попікають в клаксони. І? Влада візьме, і відмінить саму жирну статтю доходу, бо люди хочуть на іномарках їздити. Піздєц логіка в людей. Похуй на всіх, головне, щоб мені було добре.
Я теж хочу на іномарці їздити. Хоча я ітак їжджу))). Ну, на новішій хочу, а на тих старих коритах нє. Але не на часі зараз такі реформи.
Звучить круто і патріотично, але я особисто не вірю що з аксцизів з машин наповнюється хоч якось відчутно пенсійний чи бюджет.
Тим більше що заборона авто які нижчі євро5 означає шо їх розтаможити но можна ніяк, відповідно не те що авро5 і далі таможиться дешево а ті шо старіші дорого - вони взагалі заборонені до ввозу по суті. Також я не вірю що то реально захист "виробництва", бо зараз ніхто заради васадзе не буде це робити, тим більше треба бути дуже недалеким шоб купувати це китайське гівно.

А ці заборони виглядають як лоббі від імпортерів, бо вони набудували в часи дешевих кредитів автосалонів по всій країні, і якщо діючу навіть ціну розтаможки і реєстрацію дозволити на старіші машини - то по перше люди масово почнуть їх купувати, по друге ринок нових машин (який і так просів не хило) просяде ше більше і чуваки просто втратять бабло, закриють салони і тд.

Востаннє редагував vanco2: Вчора о 17:31. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (Вчора), pvm (Вчора)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:44.