Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Яка віра правдива?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.08.2017, 19:24 #2703310   #5841
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вибір робиться виключно в умовах віри (довіри) Богу. Якщо людина точно знає, то це вже не вибір.
Це якийсь абсурд. А що тоді вибір? Наприклад я переїхав у інше місто. Мені там жити краще. Я вирішую залишитись. Це вибір, чи не вибір?
Адам не знав хто його обманює, Бог чи Сатана. Бо якщо знав, що обманює Сатана і свідомо повівся на обман, то виходить, Бог створив неадеквата і довірив йому вирішувати долю людства.
Адам опинився в умовах лотареї (лохотрону), організованої високодуховними особами.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 07:49 #2703475   #5842
Новак

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Це якийсь абсурд. А що тоді вибір? Наприклад я переїхав у інше місто. Мені там жити краще. Я вирішую залишитись. Це вибір, чи не вибір?
Це вибір на основі точних (повних) знань. Ви спробували спочатку одне, потім інше, порівняли і зробили вибір (висновок).
Вибір на основі віри - це інше. Це ситуація, коли людина, яка обирає, не має повних знань, але має їх достатньо для того, щоб здійснити вибір ще до того, як настане точне знання, пережите на досвіді.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Адам не знав хто його обманює, Бог чи Сатана. Бо якщо знав, що обманює Сатана і свідомо повівся на обман, то виходить, Бог створив неадеквата і довірив йому вирішувати долю людства.
Адам опинився в умовах лотареї (лохотрону), організованої високодуховними особами.
Там не все так просто, як Ви собі уявляєте.
У Адама було цілком достатньо знань, щоб довіряти Богові, був досвід спілкування з Богом. Тому Сатана і не звертався напряму до Адама. За поясненнями євреїв ситуація склалася так (потараюсь коротко, тезисно, по пунктах).
1. Бог дав Адаму знання, в т.ч. і чітке попередження не їсти з дерева пізнання добра і зла. (Бут.2:16-17)
2. Бог доручив Адаму бути головою для Єви і передавати їй знання і Адам, розуміючи силу і серйозність Божого застереження щодо того дерева і намагаючись вберегти Єву, додав свої слова до тої заповіді і вона стала звучати як "не їж та не торкайся" (Бут.3:3) Фактично, з добрих побуджень, Адам змінив Слово Боже, а це не є добре.
3. Сатана використав цей факт як підставу нападу на Єву. За переданням раввинів, Сатана у вигляді змія, коли відбувалася розмова між ним і Євою, штовхнув її і вона торкнулася плодів цього дерева. І нічого не сталося. Вона не вмерла. "То чи правду сказав Бог?" - запитав Сатана і Єва, яка вже була в розгубленості від того що відбулося, піддалася на цю провокацію та взяла плоди і їла їх та віднесла Адамові і переконала, що плоди добрі і ніякого зла не несуть. І Адам теж їв ці плоди.

Що ми бачимо в цій історії?
Тут якраз показзано боротьбу між вибором, який базується на вірі і вибором, який базується на знанні (на тому, що людина бачить, чує, може спробувати і т.д.)
Ще коли Єва принесла Адаму плоди, він міг залишитися у стані віри (довіри) Богу і Його слову і відмовитися їсти ті плоди, аргументуючи на зразаок: "Не буду цього робити, бо знаю, що Бог сказав правду!"
Але Адам не вчинив так. Чому? У ньому відбулося зіткнення двох ідей: одна базувалася на Словах Бога, а інша - на тому, що бачили його очі і чули його вуха. В серці звучали слова Бога, а перед ним стояла Єва, яка вже з"їла ті плоди, не померла і переконувала його, що плоди смачні і добрі.
Ця боротьба двох ідей проходить через життя кожної свідомої людини, яка знає Слово Боже і бачить те, що пропонує їй цей світ, світ, який просочений думками Сатани, думками, спрямованими проти Бога. І часто ці речі, які пропонує світ, виглядають як ті плоди - ззовні гарні, добрі і, навіть, такі, що принесуть прогрес і пізнання.
Адам свій вибір вчинив, замість вірити Богові він вибрав вірити очам і вухам. Але Бог не обманює і над Його словами не посмієшся, тому Адам і Єва на власному досвді пізнали наслідки того що стається, коли людина відкидає Бога і Його Слово і віддає себе у владу інших думок і слів, які суперечать Божим. Для людства настав період життя у наслідках гріхопадіння перших людей.
Втім, як тоді, так і зараз у кожної свідомої людини, яка знає Слово Боже, є вибір: повірити Богу і піти за Його Словом чи вірити безбожним ідеям цього світу. Ну а потім, коли це коротке життя закінчиться, кожна людина спізнає у ПОВНОТІ наслідки цього свого вибору: або вічне життя з Богом у Його Любові та Радості, або вічне покарання, яке вже ніхто і ніколи не відмінить.
Ще раз: зараз ми отримуємо достатньо знань (хоч вони і не повні) щоб зробити вибір з допомогою ВІРИ. Кому (чому) людина довіряє - це її особистий внутрішній вибір. І повні наслідки цього вибору - це її жнива, які настануть у проявленому вигляді після смерті тіла.

Ну а те, про що Ви пишете: спробувати, а потім вибирати, в даному контексті не працює. Бо людина не може спочатку вибрати відкинути Бога і посміятися з Його Слова, прожити життя, померти, прийти на Суд, отримати повні наслідки свого вибору і... передумати, попросити вернути її назад, до земного життя. Бо все, вибір вже зроблено, підсумки вже підведені, час, щоб обирати з допомогою віри (довіри) вже закінчився.
Частково людина і під час земного життя бачит наслідки і може розуміти. Безбожне життя часто супроводжується багатьма стражданнями, але чи вірить людина в те, що це наслідки її безбожного життя чи винуватить інших... чи шукає Бога, Який може врятувати її, витягнувши з полону гріха і смерті?

Ще одне: знаєте чому Ісус казав, що митники і грішники швидше біжать до спасіння?
Бо багато з цих людей мали усвідомлення того, що їх життя йде в неправильному руслі, що вони в полоні гріха і тому вони шукали виходу.
Натомість, багато релігійникі вважали себе цілком хорошими, угодними Богу, ну, не без недоліків, але ж "ми самі себе виправляємо, служимо Богу" (тут є такі люди на форумі, які подібним чином мислять і високопарно називають себе найкращими людьми на Землі та присвоїли собі назву "свідки Єгови"). Чи такі люди мали усвідомлення своєї повної гріховності та мертвості? Ясна річ, що ні. Тому вони і не приймали від Бога, подаровані Ним дорогоцінні дарунки: прощення, виправдання і нове народження. НЕ ВІРИЛИ Богові! Тобто, знову робиться вибір віри. Бо зараз час віри.
Хтось довіряє Богові, а хтось своїм (чи інших людей) думкам ідеям, тому, що бачить, чує і що, на їх думку, доводить, що Богу довіряти не варто.

Востаннє редагував Новак: 17.08.2017 о 08:00.
Новак зараз поза форумом  
Старий 17.08.2017, 12:53 #2703504   #5843
Новак

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Звідки такі "знання" ???
Була згадка.

Цитата
Котрих саме євреїв пояснення Ви навели ???
Сучасних раввинів, які викладають знання Старого Завіту в Ізраїлі.

Цитата
Котрим саме ідеям Ви довіряєте в цьому питанні ???
На відміну від Вас і ваших співвіруючих, я довіряю словам Ісуса Христа та апостолів.
...

frhfnthy, хочу ще раз наголосити (можливо це згубилося в моїх попередніх словах), що людина від початку (і зараз також) має керуватися вірою у пізнанні (Бога), а вже віра приносить результат. Такою людина створена Богом.
Ми можемо обурюватися, не погоджуватися, хотіти спочатку забігти наперед, все побачити і вивчити там, у майбутньому, потім вернутися в теперішнє і робити вибір тут не з віри, а зі знань, отриманих у майбутньому, але це неможливо.
У цій вірі (довірі) Богу якраз і формується людина, як Боже створіння, стає (або не стає) дитиною Божою.
Зараз час матеріального світу і матеріальних тіл, коли ми не можемо бачити Бога безпосередньо. І зараз час віри. Настане час нематеріальних тіл і життя у Царстві Божому, де кожна людина побачить (взнає) Бога, як Він є. Тоді це вже наслідок теперішнього часу віри і стан у якому ми, люди, діти Божі, будемо продовжувати пізнавати Бога на іншому рівні.

Востаннє редагував Новак: 17.08.2017 о 13:01.
Новак зараз поза форумом  
Старий 17.08.2017, 17:43 #2703540   #5844
saymon
Активний учасник

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Саймон, мені здається, що ти ітак все необхідне знаєш.
Як здається, то треба хреститися.
Цитата:
Ні, не здається.
Вот, оце по нашому.
Цитата:
Бо Ви (і я) не були євреями і не перебували у Старому Завіті (згадно Закону Мойсея) з Богом. Чи відносно Вас я помиляюся?
Такі да.
Прошу вибачення у свого діда Натаніеля і бабці Сари, але дійсно закони Мойсея нічого не значать. Адже Ісус не був євреєм, він був щирим християнином.
Хоча стоп! До Ісуса християнства не існувало же! Ну але то ньюанси.

Читайте тільке те що вам скажуть люди, робіть тільки те що вам скажуть люди. Незважайте на закиди типу "в Новому Завіті про інтернет нічого не сказано", і все у вас буде добре. Але Старий Завіт не читайте. Старий Завіт то бака.

Лєхаім!
saymon зараз поза форумом  
Старий 17.08.2017, 18:49 #2703552   #5845
Новак

Цитата
???
Учень, а що, пояснення раввинів якось впливає на вирішальні моменти в цій ситуації?
Вирішальним моментом, на мою думку, був той, коли Єва принесла Адаму плоди того дерева і дала йому, щоб і він також з"їв. Саме в цей момент вирішувалося те, на чий бік схилиться Адам, кому повірить: Богові, Який попередив про смерть чи Єві, яка і сама їла і принесла йому ці плоди, як би показуючи, що ось, плоди добрі і ніяких наслідків нема.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Читайте тільке те що вам скажуть люди, робіть тільки те що вам скажуть люди. Незважайте на закиди типу "в Новому Завіті про інтернет нічого не сказано", і все у вас буде добре.
В Новому Завіті нічого не сказано про космологічну сингулярність, Великий Вибух, будову атомів, структуру зірок, білків, РНК-ДНК та багато чого іншого.
Але сказано про Бога, Який створив цей світ, мету, для якої Він створив цей світ, про людину, як особливе твориво Боже і те, яким чином Бог ставиться до людини. І що Він для неї дарував та приготував у житті вічному, коли час перебування в матеріальному світі закінчиться. Як на мене, це важлива інформація. Чи Ви не згодні? Розміняєте себе на дрібнички?

Востаннє редагував Новак: 17.08.2017 о 18:55.
Новак зараз поза форумом  
Старий 19.08.2017, 14:38 #2703745   #5846
Vityab

Цитата:
Де в Біблії написано, що ще воскресіння праведних і неправедних і ще одне життя для них буде саме в тисячолітньому царюванні? Про воскресіння праведних і неправедних написано коли говориться про Суд перед великим і білим престолом.
Написано про два воскресіння і про смерть другу.

Дії 24:
15 І маю надію я в Бозі, чого й самі вони сподіваються, що настане воскресення праведних і неправедних.
Vityab зараз поза форумом  
Старий 19.08.2017, 21:32 #2703785   #5847
Новак

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Написано про два воскресіння і про смерть другу.
Вітябе, Ви, очевидно, не про те відповідаєте.
Де написано, що людина народжується, живе життя, потім помирає (ніякого Суду не отримує), потім знову народжується, знову проживає (ще одне!, друге за рахунком) життя, знову помирає і вже аж потім, після двох(!) життів приходить на Божий Суд, який описаано в Біблії, як Суд перед великим та білим престолом.
Де написано, що людині належить прожити два життя, два рази померти і воскреснути, а потім Суд?
Я читаю отаке:
Цитата 27 ...людям призначено вмерти один раз, потім же суд,
(Євр.9:27)
Ви вірите написаному?
Новак зараз поза форумом  
Старий 20.08.2017, 06:41 #2703801   #5848
musluvec
Активний учасник

Цитата:
Де написано, що людина народжується, живе життя, потім помирає (ніякого Суду не отримує)
(Римлян6:23)Бо плата за гріх — смерть. Це називається вирок, суд.

Цитата Цитата
27 ...людям призначено вмерти один раз, потім же суд,
(Євр.9:27)
Ви вірите написаному?
Я вірю написаному. Через гріх який отримали люди. їм призначено вмерти. А про суд сказано потім. З начить потрібно воскресіння і життя щоб судити за вчинками потім. Не судити ж людей за те що вони вже засуджені, яка тут логіка? Наприклад я прожив жахливо життя і помер, потім менен воскресили і зразу засудили на смерть, за мої жахливі вчинки у моєму попередньому житті. Який у тому сенс? Для чого мене воскрешати?
musluvec зараз поза форумом  
Старий 20.08.2017, 13:05 #2703822   #5849
Lео

Цитата:
Ви вірите написаному?
Новак, не питання вірити написаному. Ти хочеш щоб він сприймав це так як ти.
Lео зараз поза форумом  
Старий 20.08.2017, 13:55 #2703826   #5850
Новак

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Бо плата за гріх — смерть. Це називається вирок, суд.
Вибачте, але тоді фраза апостола, по-Вашому, мала б звучати так:
Людині належить один раз вмерти суд, а потім суд.
Виходить, що судів таки два чи як?
А Ваш співвіруючий Вітяб каже, що потім ще третій суд - під час нового життя в тисячолітньому царюванні. Ну а по Біблії потім ще один Суд - після воскресіння усіх мертвих, які постануть перед Богом і великим білим престолом. Четвертий?
Не забагато судів?
Особливо, якщо написано, що
"...людям призначено вмерти один раз, потім же суд,
(Євр.9:27)"

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
априклад я прожив жахливо життя і помер, потім менен воскресили і зразу засудили на смерть, за мої жахливі вчинки у моєму попередньому житті. Який у тому сенс? Для чого мене воскрешати?
А якщо так: людина прожила життя і вважала, що чудово його прожила: у блуді, пиятиках, приниженні інших і т.п. і померла". Де для неї Суд? Коли він відбувся? Коли людина побачила що вона накоїла? Тому написано, що відбудеться оце:
12 І бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми.
13 І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками.
(Об.20:12,13)
То таке буде, по-вашому, чи ні?

--------
Цитата:
Новак, не питання вірити написаному. Ти хочеш щоб він сприймав це так як ти.
Та ні, тут справа в тому, що дехто взагалі замінив те, що написано в Біблії, словами керівників організації. І коли такій людині даєш заглянути в Слово Боже, то в неї настає дисонанс і виникає потреба звести все до якоїсь одної думки. Як бачимо, у тих, хто називає себе свідками Єгови, чомусь є тяга звести все не до того, як написано в Слові Єгови, а переконати себе і інших, що насправді має бути так, як написали їхні керівники.
Вибір між Словом Єгови та словами керівників. Чому обирають слова керівників? Думаю (моє припущення), що тому, що керівники їх близько і старійшини поруч і непослух може бути швидко покараний. А Бог - десь далеко і Він не виключає з організації, тому Його можна не боятися. А от керівників слід боятися. Тому і слова керівників більш важливі.
Новак зараз поза форумом  
Старий 20.08.2017, 14:42 #2703831   #5851
Vityab

Цитата:
Вітябе, Ви, очевидно, не про те відповідаєте.
Де написано, що людина народжується, живе життя, потім помирає (ніякого Суду не отримує), потім знову народжується, знову проживає (ще одне!, друге за рахунком) життя, знову помирає і вже аж потім, після двох(!) життів приходить на Божий Суд, який описаано в Біблії, як Суд перед великим та білим престолом.
Де написано, що людині належить прожити два життя, два рази померти і воскреснути, а потім Суд?
Я читаю отаке:

Ви вірите написаному?
Ну то поясніть мені про що мова?

Прихований текст: Об'явлення 20: 

Востаннє редагував Vityab: 20.08.2017 о 15:16.
Старий 20.08.2017, 16:22 #2703841   #5852
Lео

Цитата:
Та ні, тут справа в тому, що дехто взагалі замінив те, що написано в Біблії, словами керівників організації. І коли такій людині даєш заглянути в Слово Боже, то в неї настає дисонанс і виникає потреба звести все до якоїсь одної думки. Як бачимо, у тих, хто називає себе свідками Єгови, чомусь є тяга звести все не до того, як написано в Слові Єгови, а переконати себе і інших, що насправді має бути так, як написали їхні керівники.
Вибір між Словом Єгови та словами керівників. Чому обирають слова керівників? Думаю (моє припущення), що тому, що керівники їх близько і старійшини поруч і непослух може бути швидко покараний. А Бог - десь далеко і Він не виключає з організації, тому Його можна не боятися. А от керівників слід боятися. Тому і слова керівників більш важливі.
Новак, ну так і я в багатьох моментах ззгоден зі "злим рабом". Ну але це ж не значить, що я маю страх до них.
Lео зараз поза форумом  
Старий 20.08.2017, 22:34 #2703879   #5853
Новак

Цитата
Ну то поясніть мені про що мова?
Яка саме фраза (вислів) із тої частини, яку Ви зацитували, Вас цікавить?

Цитата:
Новак, ну так і я в багатьох моментах ззгоден зі "злим рабом".
"Злий раб" - це керівництво організації, в якій ти перебував?

Цитата:
Ну але це ж не значить, що я маю страх до них.
Якщо це таки оті керівники і старійшини, то який ти маєш страх, якщо не побоявся піти на суд і прийняти їхнє вилучення? Тепер ти окремо і вони собі окремо, лякають тих, хто залишився в організації.
Новак зараз поза форумом  
Старий Вчора, 07:14 #2703884   #5854
Lео

Цитата:
"Злий раб" - це керівництво організації, в якій ти перебував?
На мою думку. А на днях побачив відео з куди цікавішою гіпотезою.

Lео зараз поза форумом  
Старий Вчора, 10:10 #2703898   #5855
Vityab

Цитата:
Яка саме фраза (вислів) із тої частини, яку Ви зацитували, Вас цікавить?
Та мене цікавило суть питання чи проблеми. Але я вже сам зрозумів почитавши в інших темах, де ви це одне питання зачипили.
То тепер мене цікавить, як ви особисто вважаєте, де будуть люди жити, коли настане 1000-літнє Царство Бога, і де будуть люди жити після 1000 років?
Старий Вчора, 10:28 #2703910   #5856
Новак

Цитата
То тепер мене цікавить, як ви особисто вважаєте, де будуть люди жити, коли настане 1000-літнє Царство Бога, і де будуть люди жити після 1000 років?
1. Під час 1000-літнього періоду - на цій Землі у земній (матеріальній) Домівці.
2. Після того, як настане досконале і "Бог буде у всьому все" а люди отримають духовні тіла - житимуть у новій, Небесній Домівці. Де Бог буде у всьому все, де Бог приготував Своїм дітям те, що вухо не чуло, око не бачило і що навіть на розум людині не приходило. Матеріальних, у теперішньому розумінні нашому, землі і неба не буде, буде новий Божий світ.
Новак зараз поза форумом  
Старий Вчора, 10:51 #2703920   #5857
Vityab

Цитата:
1. Під час 1000-літнього періоду - на цій Землі у земній (матеріальній) Домівці.
2. Після того, як настане досконале і "Бог буде у всьому все" а люди отримають духовні тіла - житимуть у новій, Небесній Домівці. Де Бог буде у всьому все, де Бог приготував Своїм дітям те, що вухо не чуло, око не бачило і що навіть на розум людині не приходило. Матеріальних, у теперішньому розумінні нашому, землі і неба не буде, буде новий Божий світ.
А де про те, що ви кажете, написано?
Старий Вчора, 14:07 #2703950   #5858
Новак

Цитата
В Біблії, Вітябе, в Слові Божому.
І цитати я вже не раз наводив.
Але, очевидно, що Слово Боже для Вас не аргумент... або хтось краде ці слова відразу, як тільки Ви їх прочитуєте.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (Вчора)
Старий Вчора, 21:33 #2704010   #5859
engar
Активний учасник

Цитата
--- слід просто роззути очі від окулярів та вчення вб , зняти лапшу з вух , навішану організацією також полишити корито з рожками зомб- ресурсу організації та звернуиись до чистого Слова Божого - тоді зрозумієте Правду.
engar зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:44.