Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Хороші телесеріали

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.02.2017, 23:04 #2680059   #861
Пантера

Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис

Класний серіал з новою задумкою і сюжетом.

А враховуючи ім'я головного режиссера і бюджет, серіал не міг получитись поганим
[/SIZE]
Подивилася, моя оцінка максимум 6 і то тільки через деякі серії. Тупий сюжет, повно ляпів, то вони роботів зразу бачать, то можуть роками з ниими працювати нічого не підозрюючи, єдине що потрібно людству це вбивати і насилувати. Затянуте і всі серії, як казочка про білого бичка.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2017, 00:21 #2680064   #862
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Харді і його "ТАБУ" хтось дивиться? Як вам? Як на мене, то старт дуже смачний.

подивилася 7 серій і досі не можу скласти думку про серіал. Атмосфера затягує - безперечно. На Харді дивитися - така дівчача радість. Але от чогось не зачепив. Чи той же герой Харді аж занадто беземоційний, чи діалоги якісь вітієвато - дивні, такий стиль мастера Йоди типу. Поверхнево мені якось то всьо. Антураж такий багатообіцяючий, а вихлоп так собі. Мені шкода, бо, знову ж таки, атмосфера там вартісна.
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.03.2017, 04:18 #2683466   #863
kookla
mimimi

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Ну що, пацани і дівчонки, я вам приніс новий класний серіал:

Я не знаю, що тут розказувати, бо все буде спойлерами. Але сюжет реально дуже крутий. Спочатку все настільки заплутано, що навіть уявити важко, як це все буде пояснюватись, але з часом усі кусочки пазлу стають на свої місця. Рекомендую усім, хто любить не лише дивитися, а й напружувати мозок і розгадувати неймовірні сюжетні повороти
Дуже класний!

А я сьогодні почала дивитись Большой куш - Snatch. Там Руперт Грін є

Цитата Сюжет сосредоточится на группе молодых предприимчивых жуликов, наткнувшихся на грузовик, полный награбленного золота. Так парни оказываются втянутыми в мир элиты организованной преступности, где им придётся на ходу учиться выживать, сталкиваясь с гангстерами, продажными копами и цыганскими боксёрами.

http://www.imdb.com/title/tt5992164/

Поки на другій серії, але не можу зупинитись. Розвивається цікаво.
Мені, як фанату британських серіалів, гумор дуже заходить.
kookla зараз поза форумом  
Старий 18.03.2017, 09:55 #2683475   #864
Sirco

Cool Відповідь: Хороші телесеріали

Uncle/Дядя(+16)
Англія

Серіал про дядька, який опікується-дружить із своїм племінником.Головний герой встрягає вжиттєвий пі*дєц,з кожним разом все більше і більше.
Фанатам матюкливих комедій а-ля Callifornication - раджу.

Подивитись можна тут

Востаннє редагував Sirco: 18.03.2017 о 10:11.
Sirco зараз поза форумом  
Старий 18.03.2017, 16:25 #2683525   #865
Adriano_Chelentano

Big Little Lies 2017 (Велика маленька брехня) IMBD 8.5

Кльовий міні-серіал про життя в маленькому містечку Каліфорнії. В першій серії сталось вбивство, але не відомо хто і кого вбив (назва епізоду Somebody's Dead).
Що могло привести до цього стане відомо в останній сьомій серії. Поки доступно чотири.
Дуже гарна картинка каліфорнійського узбережжя, гра акторів (Кідман, Візерспун, Вудлі), діти також грають відмінно. А також супер саундтрек.
Adriano_Chelentano зараз на форумі  
Подякував(ла):
Джалка (18.03.2017)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2016 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
Е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:09.
Яндекс.Метрика