Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

«Ревізор» або "Інспектор Фреймут"

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2012, 23:51 #1874381   #181
Sem

Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата
Допис від 123654 Переглянути допис
Я теж сподіваюсь подивитись щож покажуть. Але впевнена що мій номер на 5 поверсі під номером 503 не покажуть, Як і моїх колег 505 та на 6 поверсі 603. Бо як можна дати відзнаку за плісьняву та відсутність ванни як такої.
Юзером 123456 я стала ізза якогось бага ( взагалі нехотіло принімати ніодне слово тільки цифри)!!!!!!!
якщо ще там проживаєте, пропоную вам виставити пару фото.
Sem зараз поза форумом  
Подякували 6:
Basta (19.02.2012), Din Explorer (17.02.2012), Laska (17.02.2012), Olaly (19.02.2012), timka.org (17.02.2012), xiders (17.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 01:00 #1874479   #182
Джалка
formidable

Ну, ви тут і мертвого вговорите - сьогодні ввечері вперше глянула на сайті Нового випуск "Ревізор" у Львові" , шоб нарешті скласти свою думку про передачі і про Олю Фреймут (бо взагалі -то ТВ не дивлюся взагалі)
Шо я можу сказати - мені всьо сподобалося. Ведуча - красотулька і щебетуха ( шо і потрібно для передач такого формату), дія динамічна, багато ізюминок по ходу, маленьких "смачних" деталей, і наглості я там не побачила взагалі, безпосередність , легка хуліганистість -так, але всьо в рамках гарного виховання.
Коротше- мені клас, буду дивитися
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 9:
andrey_ko (17.02.2012), ap@snuj (17.02.2012), Пантера (17.02.2012), john smith (19.02.2012), kernel. (18.02.2012), kiti-cat (17.02.2012), Laska (17.02.2012), Olaly (19.02.2012)
Старий 17.02.2012, 08:09 #1874583   #183
Манюня

Цитата
Вчора була поселена в готелі Галичина в Тернополі. Побачивши відзнаку "ревізора" зраділа! АЛЕ коли зайшовши в номер була ДУЖЕ розочарована. Меблі типу СССР поламані та зачухані; ВАННА кімната (якшо це можна так назвати) шокірувала відразу!!!!!!! Приміщення 2*2 з місткістю: туалет типу "общественный", біля нього відразу умивальничок в жовтій ржавчині та шлангом для душу! Під раковиною дирочка "стьок" для приняття душу. )) Плитка яка покрита плесіню не визиває довіри, але постиливши на пол кульочок дуже стильно та креативно розбризгуєш цю воду по стіні, туалету та обклеєними (полу облізлими) обоями на дверях, після цього в туалет просто зайти неможна без гумових чобот. Холод теж додається. Враження передати неможливо. Після цього програма "Ревізор" для мене стала просто прокруткою та брехньою.
А я вірю.Колись працювала в готелі адміністратором, то при повній зайнятості нашого готелю нам ніколи в голову не приходило поселяти в "Тернопіль" і "Галичину" В ті часи відвозили в "Глобус"або в "Диканьку".
В "Тернополі" і "Галичині" була і є категорія номерів після ремонту (де проводилась передача) і до ремонту(там де совдепія і залишилась до тепер).Бачила і ті і другі на свої очі)))))
1234567, а у вартість вашого номеру хоча б безкоштовний сніданок входив?Чи адміністратор і не попередила?
Оля Фреймут дійсно кльова. Теж зупинялась в нашому готелі, коли проводився запис ранкового "Підйому" на площі.Тоді і взнала, яка на вигляд Оля і існування цієї передачі.
Признаюсь, була вона в такому пальтішку-фраком пошите, наші дівки сфоткавшись з нею, хотіли плагіатити потім у кравчинь
"Ревізор" не бачила ні разу.Хочу глянути в Тернополі, якщо не забуду.
Теж дотошна я до сервісу, тим більше маючи досвід (спостерігаючи, як прибирають в готелі і забігаючи на кухню в ресторані.)
Висновок: ніколи не ходжу босоніж, ніколи не користуюсь рушниками(тільки застеляю підлогу в ванній кімнаті ними), їм їжу в ресторанах тільку ту, яка пройшла теплову обробку
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (17.02.2012)
Старий 17.02.2012, 08:14 #1874586   #184
Milion

Цитата
Вчора була поселена в готелі Галичина в Тернополі. Побачивши відзнаку "ревізора" зраділа! АЛЕ коли зайшовши в номер була ДУЖЕ розочарована. Меблі типу СССР поламані та зачухані; ВАННА кімната (якшо це можна так назвати) шокірувала відразу!!!!!!! Приміщення 2*2 з місткістю: туалет типу "общественный", біля нього відразу умивальничок в жовтій ржавчині та шлангом для душу! Під раковиною дирочка "стьок" для приняття душу. )) Плитка яка покрита плесіню не визиває довіри, але постиливши на пол кульочок дуже стильно та креативно розбризгуєш цю воду по стіні, туалету та обклеєними (полу облізлими) обоями на дверях, після цього в туалет просто зайти неможна без гумових чобот. Холод теж додається. Враження передати неможливо. Після цього програма "Ревізор" для мене стала просто прокруткою та брехньою.
номер найдешевший взяли?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Ну, ви тут і мертвого вговорите - сьогодні ввечері вперше глянула на сайті Нового випуск "Ревізор" у Львові" , шоб нарешті скласти свою думку про передачі і про Олю Фреймут (бо взагалі -то ТВ не дивлюся взагалі)
Шо я можу сказати - мені всьо сподобалося. Ведуча - красотулька і щебетуха ( шо і потрібно для передач такого формату), дія динамічна, багато ізюминок по ходу, маленьких "смачних" деталей, і наглості я там не побачила взагалі, безпосередність , легка хуліганистість -так, але всьо в рамках гарного виховання.
Коротше- мені клас, буду дивитися
лазити на кухню не культурно

Востаннє редагував Milion: 17.02.2012 о 08:14. Причина: Пізніше додано
Milion зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 09:06 #1874627   #185
Yarkop
Терріратор

Цитата
Може ви жили/живете в самому дешевому номері, а Оля шманала більш дорожчі номери - в тому і різниця, хоча не факт. Будемо чекати 28.02 тоді і побачимо.
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 09:39 #1874639   #186
Манюня

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Може ви жили/живете в самому дешевому номері, а Оля шманала більш дорожчі номери - в тому і різниця, хоча не факт. Будемо чекати 28.02 тоді і побачимо.
А найдешевші не тре прибирати? Хоча б раз "в пятилетку" кислотою обдати, шоб не було тої плісняви? Чи зтерти зі стелі "сліди бурного виливу шампанського", а може і чогось другого?
Все рівно,хоча і дешеві вони, але ціна зашкалює за такий "сервіс"...
Подякували 4:
Пантера (17.02.2012), Kija (17.02.2012), Laska (17.02.2012), Olaly (19.02.2012)
Старий 17.02.2012, 09:43 #1874649   #187
Yarkop
Терріратор

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
А найдешевші не тре прибирати? Хоча б раз "в пятилетку" кислотою обдати, шоб не було тої плісняви? Чи зтерти зі стелі "сліди бурного виливу шампанського", а може і чогось другого?
Все рівно,хоча і дешеві вони, але ціна зашкалює за такий "сервіс"...
Так я не про це. Звісно ж їх потрібно прибирати. Я про те, що Фреймут мабуть не була в цих дешевих, а в дорожчих.
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 09:58 #1874665   #188
deukbr

Цитата
Є такі номера...і дійсно діляться до євроремонту і після(,дешевші) але ненабагато,приїхали по роботі хлопці з Харкова,помагав сумки занести і цікаво було,Радяньський Союз ))))) найбільше вразив запах,такий як колись у гуртожитках шафи старі пахли,чи то від обробки хімікатами чи від "старості"

Бачив цю програму про Крим......на мою думку....невідповідає дійсності ...але цікавого з неї можна трішки взяти
deukbr зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 10:01 #1874668   #189
Манюня

Ще хочу, щоб програма поїздила по Півдні України.По курортних містах.
Попрацювавши влітку в турфірмі, я відправляла людей на моря по каталогу...
Чорт побери, як я поїхала туди з своєю малою....Я тупо розводила людей, не знаючи про те...
Ось деякі "прєлєсті" номеру "по блату" ,звідки ми "дали дьору":

"чиста" шторка в душовому піддоні:
Старий 17.02.2012, 10:01 #1874670   #190
deukbr

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Через два тижні побачимо в передачі як виглядає "Галичина". Тільки я надіюсь, що вони не тільки Люкс в Галичині глянули, а дешевші номери.
Побачим Те що Вони хочуть показати....
Чесно кажучи вважаю що рівень готелю видно по номерам які коштують найдешевше
deukbr зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 12:12 #1874797   #191
Jane Doe

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Ще хочу, щоб програма поїздила по Півдні України.По курортних містах.
Попрацювавши влітку в турфірмі, я відправляла людей на моря по каталогу...
Чорт побери, як я поїхала туди з своєю малою....Я тупо розводила людей, не знаючи про те...
Ось деякі "прєлєсті" номеру "по блату" ,звідки ми "дали дьору":

"чиста" шторка в душовому піддоні:
Вони там вже поїздили: Судак, новий Світ, ялта, Коктебель, Севастополь... Це випуски програм № 2,3,4....
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 14:10 #1874890   #192
Byatta

Незрозуміло...Як передача про Тернопіль буде 28 лютого якщо це вівторок,а "Ревізор" іде по середах?
Byatta зараз поза форумом  
Старий 17.02.2012, 15:09 #1874943   #193
tapac_ko

ну тоді 29ого лютого
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 10:08 #1876275   #194
Coccinelle
Активний учасник

Після всього прочитаного складається враження що Фреймут зробила подарунок Притулі,а Притула в свою чергу знайомим власникам відзначених закладів та тернополянам-патріотам ,схильним любити та пишатись "своїм",яким би воно не було.
Coccinelle зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Olaly (19.02.2012)
Старий 19.02.2012, 15:49 #1876517   #195
Olaly

Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
Після всього прочитаного складається враження що Фреймут зробила подарунок Притулі,а Притула в свою чергу знайомим власникам відзначених закладів та тернополянам-патріотам ,схильним любити та пишатись "своїм",яким би воно не було.
Що ж,таке враження не тільки у Вас складається. От нема чомусь довіри до чистоти,гігієнічності та й що казати порядності тернопільського сервісу.Чим більше стикаєшся-тим більше розчарування
Olaly зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 16:01 #1876525   #196
Terror

http://svoe.tv/video/50970/ як "гарно" позбулася фреймут пальми викинувши її в море. Дивитись на 18 хв 05 сек - шок
Фанатам фреймут прівєт
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (19.02.2012)
Старий 19.02.2012, 16:05 #1876527   #197
Sem

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
http://svoe.tv/video/50970/ як "гарно" позбулася фреймут пальми викинувши її в море. Дивитись на 18 хв 05 сек - шок
Фанатам фреймут прівєт
Насправді це все награно на камеру було, в якійсь передачі про це й було сказано й показано як все було. Пальму знизу зловили, а звук того шо вона впала у воду просто вставили.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (19.02.2012)
Старий 19.02.2012, 16:09 #1876531   #198
Olaly

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Вибачаюсь за дурне питання, коли і в якій годині йде ця програма? Рідко дивлюсь ТВ...
Також не дивлюсь ТБ, а от "Ревізор" знайшла тут: http://vseriale.tv/520-revizor.html
Olaly зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 16:10 #1876532   #199
Terror

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Насправді це все награно на камеру було, в якійсь передачі про це й було сказано й показано як все було. Пальму знизу зловили, а звук того шо вона впала у воду просто вставили.
А смисл так було робити. Передачу дивляться сотні тисяч людей, "гарний" приклад на всю країну. Чого не зробиш ради рейтингів...
Terror зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 16:35 #1876548   #200
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Фанатам фреймут прівєт
не полінувалася і подивилася. А де отой обіцяний шок?? Кусок пластику в формі пальми викинули в море. А тепер скажіть мені - ви впевнені, шо ту пальму тут же не виловили внизу співробітники "Ревізору", шоб не мав місця акт засмічення моря? Чогось думаю ,шо виловили і викинули на смітник. Але нам показали те, шо виглядає ефектніше, зрозуміло чому.
Пеес: ото хлопці пішли вразливі - якшо для Вас ЦЕ шок...то я в шоці
Джалка зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:23.