Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

«Ревізор» або "Інспектор Фреймут"

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.02.2012, 17:52 #1876588   #201
pberit
Домофонщик

Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
не полінувалася і подивилася. А де отой обіцяний шок?? Кусок пластику в формі пальми викинули в море. А тепер скажіть мені - ви впевнені, шо ту пальму тут же не виловили внизу співробітники "Ревізору", шоб не мав місця акт засмічення моря? Чогось думаю ,шо виловили і викинули на смітник. Але нам показали те, шо виглядає ефектніше, зрозуміло чому.
Пеес: ото хлопці пішли вразливі - якшо для Вас ЦЕ шок...то я в шоці
А все інше нормально? Це перша серія цього шоу яке я переглянув, якісь серйозні висновки поки сказати не можу але до цієї "Харчевні" вона реально домахувалась до дрібниць! То на кухню сходи завеликі, то їй бачте щось з тим кондиціонером не так, то пальма не сподобалась. Ну тобі пальма не подобається, а можливо 99% відвідувачів подобається? Щоб зробити дійсно чесну програму краще б надрукували якусь маленьку анкетку і попросили людей дати відповіді на якісь запитання. А то прийшла якась мадам і їй свічка заблизько, відсунь йоптв! А як я лисий і мені так в голову тепліше то що? Я мабуть занадто проста людина, чи що...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 6:
Charly (20.02.2012), Din Explorer (02.03.2012), Nobel (19.02.2012), Romko_7 (19.02.2012), Terror (19.02.2012), timka.org (19.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2012, 18:00 #1876593   #202
Romko_7

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Щоб зробити дійсно чесну програму краще б надрукували якусь маленьку анкетку і попросили людей дати відповіді на якісь запитання.
Дійсно чесна програма - ти сам віриш в то шо написав?
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 18:09 #1876602   #203
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Дійсно чесна програма - ти сам віриш в то шо написав?
Чи вірю я в чесність даної програми? Звісно не вірю, я ж майже так і написав
pberit зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 18:10 #1876604   #204
Vushenka19
90*60*90

То коли там Фреймут в Тернополі?
Vushenka19 зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 18:15 #1876607   #205
Lolka
суперолька!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
була минулих вихідних
передача в ефірі 29.02
Lolka зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 18:15 #1876608   #206
BaltazaR
Guest

Цитата:
Тебе де носило?

Старий 19.02.2012, 18:31 #1876616   #207
Vushenka19
90*60*90

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
була минулих вихідних
передача в ефірі 29.02
Соррі,лінь було перечитувати. Де була?
Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Тебе де носило?
А годен знати)
Vushenka19 зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 18:44 #1876633   #208
Romko_7

Цитата:
Соррі,лінь було перечитувати. Де була?
4 сторінка.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 19.02.2012, 19:07 #1876644   #209
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А все інше нормально? Це перша серія цього шоу яке я переглянув, якісь серйозні висновки поки сказати не можу але до цієї "Харчевні" вона реально домахувалась до дрібниць! То на кухню сходи завеликі, то їй бачте щось з тим кондиціонером не так, то пальма не сподобалась. Ну тобі пальма не подобається, а можливо 99% відвідувачів подобається? Щоб зробити дійсно чесну програму краще б надрукували якусь маленьку анкетку і попросили людей дати відповіді на якісь запитання. А то прийшла якась мадам і їй свічка заблизько, відсунь йоптв! А як я лисий і мені так в голову тепліше то що? Я мабуть занадто проста людина, чи що...
свічки відсунути, звичайно ,можна. Але коли я приходжу в кафе, то не для того шоб шось відсувати, носити, не звертати увагу, переступати і ігнорувати. А шоб сісти - і КАЙФУВАТИ від всього - починаючи від дизайну і обслуговування, і закінчуючи їжею і напоями. Ну, це в ідеалі, не кожен раз так виходить)

і нічого вона не домахувалася, а просто констатувала факти, і нарахунок сходів її зрозуміє люба дівчина на каблуках чи люба мама з дитиною, яка ,шоб дитина попісяла , буде тягнути її вертикально вгору.

Блін, та звичайно, це все дрібниці, які життя не спортять, і настрій ,напевно, навіть теж. Але в сумі вони всі дадуть те, шо дехто, а хоч би і я, в такий заклад більше не підуть, благо, вибір є.

Нє, ви шо серйозно, хлопці, рахуєте, шо Харчевні тре було Відзнаку дати??!)))
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (20.02.2012), Jane Doe (20.02.2012), Laska (20.02.2012)
Старий 19.02.2012, 21:18 #1876688   #210
Terror

Цитата:
не полінувалася і подивилася. А де отой обіцяний шок?? Кусок пластику в формі пальми викинули в море. А тепер скажіть мені - ви впевнені, шо ту пальму тут же не виловили внизу співробітники "Ревізору", шоб не мав місця акт засмічення моря? Чогось думаю ,шо виловили і викинули на смітник. Але нам показали те, шо виглядає ефектніше, зрозуміло чому.
Пеес: ото хлопці пішли вразливі - якшо для Вас ЦЕ шок...то я в шоці
Джалка для мене особисто це шок. Тому що з таким ставленням до екології в нормальній країні вже б був скандал. Навіть якщо це підстроєно заради рейтингів це теж не є гуд, тому що я і всі прості глядачі побачили те що треба було побачити...

А потім дивуємось чого в нас бутилки, презервативи валяються. Чого смітять після шашликів ітд ітп І це ми називаємо бидлом, пра? Так от це власне я побачив бидло вчинок в цій програмі, навіть якщо це підстроєно то це ще цинічніше, і фраза: - я за все заплачу... І піпл таке як то кажуть хаває...

Кожен сам вирішує які в нього пріоритети і цінності в цьому житті, я лиш висловив свою думку
Terror зараз поза форумом  
Подякували 3:
ascii (22.02.2012), Laska (20.02.2012), pberit (20.02.2012)
Старий 19.02.2012, 21:37 #1876711   #211
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Джалка для мене особисто це шок. Тому що з таким ставленням до екології в нормальній країні вже б був скандал. Навіть якщо це підстроєно заради рейтингів це теж не є гуд, тому що я і всі прості глядачі побачили те що треба було побачити...

А потім дивуємось чого в нас бутилки, презервативи валяються. Чого смітять після шашликів ітд ітп І це ми називаємо бидлом, пра? Так от це власне я побачив бидло вчинок в цій програмі, навіть якщо це підстроєно то це ще цинічніше, і фраза: - я за все заплачу... І піпл таке як то кажуть хаває...

Кожен сам вирішує які в нього пріоритети і цінності в цьому житті, я лиш висловив свою думку

всьо просто як двері - то шоу, і вони роблять всьо, шоб шоу було рейтинговим. Ти його дивишся і возмущаєшся, я дивлюся і отримую задоволення, а результат - програма в плюсах і ми маєм про шо поговорити тут. Чого б не звернути увагу на позитивні моменти, наприклад, як вона навчила гопніка за столиком пити чай , витягуючи ложечку з склянки? Взагалі дивно, шо ти так серйозно сприймаєш ту передачу
Подякували 3:
andrey_ko (19.02.2012), Jane Doe (20.02.2012), Laska (20.02.2012)
Старий 19.02.2012, 21:48 #1876721   #212
Terror

Цитата:
всьо просто як двері - то шоу, і вони роблять всьо, шоб шоу було рейтинговим. Ти його дивишся і возмущаєшся, я дивлюся і отримую задоволення, а результат - програма в плюсах і ми маєм про шо поговорити тут. Чого б не звернути увагу на позитивні моменти, наприклад, як вона навчила гопніка за столиком пити чай , витягуючи ложечку з склянки? Взагалі дивно, шо ти так серйозно сприймаєш ту передачу
Не правда, мені цікаво дивитись. Я от думаю до чого вона зараз прикулупається знову Звичайно є й позитивні моменти. Просто є речі які мене дратують, тебе ніколи не дратує що ти приходиш в лісок відпочити і десь так з 15-20 хв шукаєш чисту галявину щоб посидіти бо всюди гори мусору? Я й сам не знаю що мене в ній так дратує - фамілія, поведінка, оцінювання, панти Були передачки класні, наприклад про буковель. А підмічаю такі моменти спецом, аби не все казалось маліной
Подякував(ла):
Джалка (19.02.2012)
Старий 19.02.2012, 22:13 #1876742   #213
Джалка
formidable

Цитата:
Не правда, мені цікаво дивитись. Я от думаю до чого вона зараз прикулупається знову Звичайно є й позитивні моменти. Просто є речі які мене дратують, тебе ніколи не дратує що ти приходиш в лісок відпочити і десь так з 15-20 хв шукаєш чисту галявину щоб посидіти бо всюди гори мусору? Я й сам не знаю що мене в ній так дратує - фамілія, поведінка, оцінювання, панти Були передачки класні, наприклад про буковель. А підмічаю такі моменти спецом, аби не все казалось маліной
буду дуже вдячна, якшо маєш під рукою відео з Буковелю. А то на сайті Нового 6-7 кусочків по 7-10 хв, а на ютубі не знайшла. А подивитися вже охота )
Старий 19.02.2012, 22:14 #1876744   #214
roots

Джалка,
http://vbloge.org.ua/tv-project/revizor/
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (19.02.2012)
Старий 19.02.2012, 22:17 #1876747   #215
Джалка
formidable

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Джалка,
http://vbloge.org.ua/tv-project/revizor/
вау.... хтось сьогодні ляже спати під ранок
Подякував(ла):
big-velo (19.02.2012)
Старий 19.02.2012, 22:22 #1876748   #216
roots

Та на здоровя

Там відео з буковелю поділено на дві частини, коли закінчуватиметься перша частина пошукаєш "Часть 2" зверху на плеєрі
roots зараз поза форумом  
Подякували 2:
zabo (09.03.2012), Джалка (19.02.2012)
Старий 19.02.2012, 22:26 #1876755   #217
andrey_ko

Цитата:
тебе ніколи не дратує що ти приходиш в лісок відпочити і десь так з 15-20 хв шукаєш чисту галявину щоб посидіти бо всюди гори мусору?
перепрошую, що вмішуюсь, але хіба не краще залишитись на галявині, яка сподобалась, але затратити 7-10 хв, щоб прибрати сміття, яке хтось залишив до тебе. Як результат - чиста галявина (після себе то ви виносите сміття, надіюсь) та місце, яке сподобалось.
А веду я це до того, що краще зробити щось самому, навіть дрібницю, аніж критикувати те, що є, або шукати винуватих в чомусь. І таке відношення чомусь в більшості людей до більшості речей (будь то передача, вчинки, політика тощо).
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
MALINA (22.02.2012)
Старий 19.02.2012, 23:44 #1876831   #218
Terror

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
перепрошую, що вмішуюсь, але хіба не краще залишитись на галявині, яка сподобалась, але затратити 7-10 хв, щоб прибрати сміття, яке хтось залишив до тебе. Як результат - чиста галявина (після себе то ви виносите сміття, надіюсь) та місце, яке сподобалось.
А веду я це до того, що краще зробити щось самому, навіть дрібницю, аніж критикувати те, що є, або шукати винуватих в чомусь. І таке відношення чомусь в більшості людей до більшості речей (будь то передача, вчинки, політика тощо).
Можна так і весь ліс прибрати і забути для чого прийшов Прибирати за бидлом не вихід. Тому що таким чином ти його не навчиш. Маю право критикувати, оскільки сам не смічу, а тут перед масами такий цинізм. В кожного свій погляд на такі речі. Суть в тому що прибирати можна постійно, але будуть і далі смітити, тут треба щоб була пропаганда не загаджувати природу, а не навпаки. Чисто не там де не прибирають, а там де не смітять
п.с не раз казав гамнюхам шо так негарно - помагає
Подякував(ла):
ascii (22.02.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.02.2012, 11:38 #1877143   #219
john smith

Подивився 1 я Рев1зора. Що можу сказати : Ол1 та команд1 - великий респект! Бо вже д1стали мене укра1нськ1 "десятиз1рков1" готел1 вкуп1 з такими ж харчевнями, як1 реально не тянуть нав1дь на дв1 малюсеньк1 з1рочки! Зрозум1йте мене правильно - я готовий платити за як1сний серв1с в1дпов1дну ц1ну. Але я не буду платити 10-кратну ц1ну за фуфло. Якщо у 5-з1рковому готел1, наприклад, мою машину мають припаркувати - то я плачу за це. В1дмазки, типа, "а парковщик захвор1в", "а в1н барабол1 сапаэ", "в1н зараз прийде, бо в ньго понос" ( нежить, голова болить, м1сячн1 ) мене не сношають абсолютно. Мен1 тупо похер. Когось з них дуже хвилюэ - а зв1дки в мене лаве ?! Ги-и-и. А ще мене д1стало, що персонал отих "десятиз1ркових" готелей-харчевен з самого початку дивиться на тебе, як на лоха. Лоха, якого треба об1брати "по повн1й" та якому треба втюхати вс1ляке прострочене лайно. При цьому голосно репетуючи " а подив1ться на наш1 дипломи, грамоти, в1дзнаки " ( н1кому не потр1бн1 пап1рц1, яким м1сце в туалет1 ). Якщо починаэш щось до них говорити - у в1дпов1дь хамство та крив1 неусм1хнен1 рож1. Задовбали т1 д1летанти в1д ресторанно-готельного б1знесу!!! Я так думаю - не вм1эш працювати належним чином - закривайся на хер ! Прийде той, хто хоче 1 вм1э працювати, як належить.

Ол1 та команд1 Рев1зора хочу побажати усп1х1в в ц1й нелегк1й справ1 на теренах Укра1ни. Олю, продовжуй натягувати цю босоту по саме " мама не горюй " ! Бо укра1нц1 г1дн1 справжнього, а не фейкового серв1су !

P.S. " Иногда, пинок под зад способствует лучшему просветлению мозгов, чем дружеское похлопывание по плечу " - народна мудр1сть.
john smith зараз поза форумом  
Подякували 6:
andrey_ko (20.02.2012), Пантера (20.02.2012), Jane Doe (20.02.2012), Laska (20.02.2012), Romko_7 (20.02.2012), xiders (20.02.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 20.02.2012, 19:25 #1877441   #220
angl
Учасник

Не можу вже дочекатись ефіру з Тернополя!!!!
angl зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2022 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:13.