Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2010, 08:15 #1386765   #141
mira77
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
ти думаєш, шо в колишніх французьких колоніях сьогодні видають французькі паспорти?
Я десь читала що ти колись працював чи підпрацьовував в Репортері, якщо не помиляюсь, якщо помиляюсь то вибач одразу. Питання - Тебе там не навчили ні читати ні думати. Прочитай пост Summer time і мою відповідь. А тоді пиши свої коментарі.
mira77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2010, 13:46 #1393509   #142
patty smith
а думку все туди ж :)

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
ти думаєш, шо в колишніх французьких колоніях сьогодні видають французькі паспорти?
у вигляді відшкодування для них спрощена система виїзду у Францію
patty smith зараз поза форумом  
Старий 07.07.2010, 16:12 #1393665   #143
Yankee

Цитата
Допис від mira77 Переглянути допис
Не маючи підстав, я ніколи не роблю ні висновків ні заяв. Спілкувалась, всі араби апріорі вважають, що наші дівчата поголовно всі створені для того щоб спати з ними. Не заперечую, є безголові дури, яким байдуже з ким. Але є й порядні. Тому в мене таке ставлення.
Не знаєш ти про що говориш, я паралельно з ними провчився більше 9 років в одній установі, дуже багато навчається у Тернополі дітей впливових особистостей, про багатеньких діточок з ОАЕ чула, а про грузинів, які дарували бруліки дівчата, давно дуже було, але вони теж вчились у нас в Тернополі. Так що там людей з високим рівнем достатку пребагато... Особисто стикався ( додатково готувались, в позаурочний час до екзаменів, в приміщеннях корпусів разом) з підданими USA & UK. Це талановиті люди, які наполегливо навчались і які не займались дурницями, так як ми з Вами. Для прикладу, якщо я поїду навчатись у іншу країну, то що, я не зможу зустрічатись з дівчиною, яка буде мати громадянство іншої країни? Звичайно що буду, так ми всі з Вами влаштовані, така природа - тягне ннас до протилежної статі. В нас же ж дибілів і бидла набагато більше чим взагалі арабів, то чому ж ми не піднімаємо ці теми. Чи в нас, скажімо не має своїх проблем?
Не знаю як про це говорить статистика, але я чим раз, тим більше бачу на вулиці, як мужчина піднімає руку на жінку, як молодь зловтішається з немічних, чи пристарілих, при цьому навіть е завжди зможеш захиститись фізично, хоча спробувати завжди потрбіно, як там не було - це лякає.

Кожен сам творець своєї долі і свого майбутнього, якщо ми хочемо жити так то ми і будемо жити так.
Yankee зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (16.07.2010), Punisher-x3m (09.07.2010), scorpik (07.07.2010)
Старий 12.07.2010, 12:55 #1398446   #144
mira77

Цитата:
Допис від Yankee Переглянути допис
. Це талановиті люди, які наполегливо навчались і які не займались дурницями, так як ми з Вами.
Говори лише про себе.Особисто я - то дуже сильно талановита і різнобічно розвинута, і багато знаю українців талановитих. А ти чого дурницями займаєшся. Особисто я то все справами.
Подякував(ла):
sl@yes (12.07.2010)
Старий 13.07.2010, 15:32 #1399492   #145
kolibryks

Цитата:
В нас же ж дибілів і бидла набагато більше
А це вже залежить від того, як ставитись до життя. Якщо людині лінь працювати над собою, думати головою,щось змінювати, а легше помічати один негатив навколо, то для неї так і буде: кругом одне бидло, менти - козли, держава - Гондурас і все таке. Хоча насправді, якщо придивитись, є у природі і сонце, і веселка, і хороші люди навколо, потрібно просто це помітити.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 14.07.2010, 15:27 #1400670   #146
Smaila

Скажу вам одне-наші хлопці НАЙКРАЩІ. Знаю напевно, що ніколи б не зустрічалася із представником іншої раси, а бачила я їх дуже багато і різних (2 роки навчалася і жила на Кіпрі, а там іноземців більше ніж місцевого населення, куди не глянь- сірійці, індуси, бангладешці, нігерійці, турки і ще купа всяких бруднокольорових). А причин багато- різні культурно-соціальні погляди і купа національних особливостей, які розумом не понять... і "пахнуть" вони ну дуже вже сильно. Одним словом надивилася я всякого на Кіпрі і вернулася назад
Smaila зараз поза форумом  
Подякували 3:
kolibryks (14.07.2010), Pavel_ (16.07.2010), sl@yes (16.07.2010)
Старий 16.07.2010, 07:32 #1402316   #147
ФАТІ

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
Скажу вам одне-наші хлопці НАЙКРАЩІ.
Так, але ще б міняли щодня сорочку та труси і душ приймали 2 рази на день. Пили менше алкоголю. То ціни б їм не було.
ФАТІ зараз поза форумом  
Старий 16.07.2010, 07:44 #1402323   #148
WakS

Цитата:
Допис від ФАТІ Переглянути допис
Так, але ще б міняли щодня сорочку та труси і душ приймали 2 рази на день. Пили менше алкоголю. То ціни б їм не було.
Хлопців не потрібно нюхати, хлопців потрібно любити. Якщо в тебе "болить голова" по 6 днів на тиждень, тому й бухають, стимулу то ніякого.
WakS зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ФАТІ (19.07.2010)
Старий 16.07.2010, 07:54 #1402333   #149
gsv

Цитата:
"Скажи мені хто твій друг, я скажу хто ти"
gsv зараз поза форумом  
Подякували 4:
Кара Божа (21.07.2010), HamanN (19.07.2010), Larochka (16.07.2010), ramochnik (16.07.2010)
Старий 16.07.2010, 07:55 #1402335   #150
scorpik

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Якщо в тебе "болить голова" по 6 днів на тиждень, тому й бухають, стимулу то ніякого.
1:0, не в користь білих.
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (19.07.2010)
Старий 16.07.2010, 09:56 #1402486   #151
Smaila

Цитата:
Так на то вони ж і хлопці щоб того всього НЕ робити.
Smaila зараз поза форумом  
Старий 16.07.2010, 10:03 #1402492   #152
Summer time
Guest

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
Так на то вони ж і хлопці щоб того всього НЕ робити.
безглузде ствердження

Подякували 2:
Larochka (16.07.2010), scorpik (16.07.2010)
Старий 16.07.2010, 10:16 #1402510   #153
Yankee

Цитата:
Так от це і є одна з рис, яка відрізняє "бидло" від адекватного громадянина і не обовязково він повинен бути місцевим, головне мати почуття власної гідності. Як мужчина може ходити немитий в жарку погоду, чи не змінювати білизну, яка забруднена??!! Це, звичайно, сугубо інтимне питання, але якщо вже почали за це говорити, то ,на мою думку, це повний абсурд .

З людьми, які не слідкують за собою неприємно спілкуватись не тільки дівчатам, але й усім оточуючим.

Для mira77 - при свому дописі не переходив на особистості і не рекомендую робити це і Вам.

Востаннє редагував Yankee: 16.07.2010 о 10:27.
Подякував(ла):
mira77 (19.07.2010)
Старий 16.07.2010, 13:34 #1402685   #154
regman

Цитата:
а ти готова кожен день прати по сорочці і решту?))

Цитата
Хлопців не потрібно нюхати, хлопців потрібно любити. Якщо в тебе "болить голова" по 6 днів на тиждень, тому й бухають, стимулу то ніякого.
Ну не знаю яка пристойна лівчина буде мати під боком смердючого хлопа і їй це буде подобатись, мабуть така сама як і він.... Часом від всіх "пахне", але коли вже смердить "букетом" - тоді бридко. Одним словом - в кого які смаки - то й так і відноситься до допису ФАТІ про чоловічу чистоту)

Востаннє редагував regman: 16.07.2010 о 13:39.
regman зараз поза форумом  
Старий 16.07.2010, 13:50 #1402702   #155
Yankee

Wink Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
А для чого? Я роблю так - в суботу перу усі сорочки на тиждень і всі сушу та прасую ну і вивішую на вішак. Так і шкарпетки і т.п. Поборюю лінь кількістю одягу

Ну не знаю яка пристойна лівчина буде мати під боком смердючого хлопа і їй це буде подобатись, мабуть така сама як і він.... Часом від всіх "пахне", але коли вже смердить "букетом" - тоді бридко. Одним словом - в кого які смаки - то й так і відноситься до допису ФАТІ про чоловічу чистоту)
А для чого? Я роблю так - в суботу перу усі сорочки на тиждень і всі сушу та прасую ну і вивішую на вішак. Так і шкарпетки і т.п. Поборюю лінь кількістю одягу

Та ну як це Часом від всіх "пахне" ? Хіба це можливо? Для чого придумали: гель для душа, антиперсперант, парфуми і т.п.? Існує дуже багато методів усунення неприємного запаху як в чоловіків так і ужінок.
Старий 19.07.2010, 10:29 #1405250   #156
mira77

Цитата:

Для mira77 - при свому дописі не переходив на особистості і не рекомендую робити це і Вам.
ти ж відповідав на мій пост, і написав, що "...ми з вами займаємось дурницями" (можливо є деякий відступ від оригінальної цитати, але зміст збережений). Тому я й це сприйняла на свою адресу і перейшла на свою особистість. А в тебе якісь проблеми з самоідентифікацією, я не зовсім розумію твій коментар? В чому суть поясни.
Старий 19.07.2010, 12:54 #1405441   #157
ФАТІ

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
А хто казав про прання? Мова велася про зміну натільної білизни, шкарпеток та сорочок. А щодня перуть ті в кого по одному екземпляру всього вищепереліченого.

Додано через 7 хвилин
Цитата
А п'ють не відтого, що в когось голова болить, а багато від ліні а ще половина від обмеженості, а в когось це генетично детерміновано. І не потрібно власну неохайність та лінощі виправдовувати сексуальною незадоволеністю.Помийся, гарно чисто вдягнися та й тебе хтось полюбить.

Востаннє редагував ФАТІ: 19.07.2010 о 12:57. Причина: Пізніше додано
ФАТІ зараз поза форумом  
Старий 19.07.2010, 16:00 #1405642   #158
Punisher-x3m
Нерпа.

Cool Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
А если всё это делать в два раза больше - можно и в музей попасть !
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Старий 19.07.2010, 17:52 #1405754   #159
HamanN

Цитата:
розсмішила. Хочу сказати що не везло тобі з чоловіками по житті ( як бачимо ). Зараз скажеш що твої були всі чисті і гарні. То звідки такі знання про душ і труси?
HamanN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (19.07.2010)
Старий 20.07.2010, 08:55 #1406301   #160
saymon
Guest

Вчора бухали з неграми.

Подякував(ла):
Punisher-x3m (20.07.2010)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2021 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:40.