Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Складна ситуація в Криму

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.07.2014, 15:25 #2415280   #4241
Дєцко
FFM is mine!

Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

офф: народ, зав'язуйте. Тема, нагадаю, про ситуацію в Криму, а не про стан мобільних мереж. І розділ Політика, а не Мобільний зв'язок.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.07.2014, 17:41 #2415322   #4242
dango

«Черный список»: Турция возобновила линию Зонгулдак – оккупированный Севастополь на переименованном пароме YUSUF ZIYA ONIS

В общем, так. Мы долго терпели наших турецких друзей. Терпение кончилось, а хитрож..ость турецких бизнесменов перешла все границы. Турецкое посольство в Киеве, вы думаете, что майдановцы не знают, где вы находитесь? Г-н Давутоглу вместе с г-ном Эрдоганом, вы по-прежнему изображаете из себя искренних друзей Украины и противников оккупации Крыма? - Ну-ну...

http://www.blackseanews.net/read/82819
dango зараз поза форумом  
Старий 04.07.2014, 21:29 #2415384   #4243
eleKtrik

як все склалось історично
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 49719d87ff6cc92cccae3b6cf433905d.jpg (84.1 КБ, 53 переглядів)
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2014, 15:05 #2415587   #4244
TheGame

Ну не лицеміри, га? Пробачити вони готові... Пора вже створювати Велику Українську Імперію і завойовувати весь світ.

Путіну майже готові пробачити Крим: РФ можуть повернути до G8
TheGame зараз поза форумом  
Старий 05.07.2014, 15:30 #2415604   #4245
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Ну не лицеміри, га? Пробачити вони готові... Пора вже створювати Велику Українську Імперію і завойовувати весь світ.

Путіну майже готові пробачити Крим: РФ можуть повернути до G8
Якщо трохи точніше, то при посиланні на першоджерело знайшов таке:
Цитата Что вы думаете о возможности возвращения России в формат "восьмерки"?

Я думаю, что этот вопрос будет поднят в ближайшее время. Мы без особого удовольствия были вынуждены принять решение о приостановке работы в формате "восьмерки". И европейцы без особого желания решили приостановить работу саммита ЕС-Россия.

Этот формат имеет свою пользу, нам нужно общение с Россией по всему спектру вопросов, мы в этом убеждены. Чем больше возникает трудностей, тем активнее их нужно обсуждать, это очевидно. Но на данный момент, необходимо найти пути решения кризиса на Украине.

По инициативе Европейского союза был отменен саммит Россия-ЕС, который планировался на июнь в Сочи. Возможно ли поведение встречи в верхах осенью?

Я полагаю, что Италия, которая в настоящее время председательствует в ЕС, предпримет все усилия, чтобы попытаться разблокировать ситуацию. И глава итальянской дипломатии уже ведет переговоры с Россией по этому поводу.

Мы надеемся на возобновление диалога в недалеком будущем на уровне глав государств по всем направлениям, включая завершение работы и заключение соглашения, которое позволит продвинуться в вопросе о либерализации визового режима.

Мы бы хотели отменить для граждан России необходимость получать краткосрочные визы. Мы намерены открыть пять новых визовых центров, чтобы ускорить процесс выдачи виз.

Кроме того, есть и другие темы, которые также нужно обсуждать. Это и вопросы прав человека, энергетики и газа.

Мы все поддерживаем усилия по поиску урегулирования украинского кризиса, которое должно позволить вернуться к более-менее ровным отношениям с Россией.

Однако решение вопроса Крыма пока останется в повестке отдельно.

Смотрите оригинал материала на http://www.interfax.ru/384004
http://www.interfax.ru/384004

Але, чи варто вірити тому першоджерелу?
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 05.07.2014, 17:21 #2415630   #4246
Атецпвп

Вже давно пора опуститися на землю,Україна потрібна тільки людям які в ній живуть,і то не всім.
Атецпвп зараз поза форумом  
Старий 05.07.2014, 22:42 #2415715   #4247
ківі

Вчора сфоткала.

Біля пляжу у спальному районі.

ківі зараз поза форумом  
Старий 05.07.2014, 23:06 #2415734   #4248
shiko
Banned

мда... забирают тачки. ага. пиздеж с обеих сторон границы... для выезда с Крыма надо сняться с учета в Херсоне - так что проблема только для крымчан, про проблемы для туристов с материковой Украины не слышал... но вроде кроме подъе*ов в стиле "стоять, я бандеровец-гаишник, предъявите документы" дальше дело не идет и в Украине.
про наличие туристов - меньше, чем обычно (в Севастополе), но украинозычные как ехали, так и едут (сужу по номерам тачек у пляжей)..
про 3джи - в рашке до Урала почти везде он есть, так как бизнесмены быстрее трахнули военных. в Украине, как я понимаю, тоже скоро это будет...
из грустного или позитивного - детишки играют в ополченцев и бандеровцев.
ну а самое печальное, что министры уже не скрывают, что будут издеваться над крымчанами дальше... а раньше то какие сказки рассказывали, что злые москали сами воду перекрывают и не хотят платить http://goo.gl/C8D406 Мохник ВО "Свобода". так что в Крыму тож будут говорить "спасибо жителям Тернополя" за то что вынудили Крым свалить с Украины и вдогонку какашки кидаете в регион, переполненный москалями...
shiko зараз поза форумом  
Старий 05.07.2014, 23:43 #2415765   #4249
ківі

Цитата
Допис від shiko Переглянути допис
ну а самое печальное, что министры уже не скрывают, что будут издеваться над крымчанами дальше... а раньше то какие сказки рассказывали, что злые москали сами воду перекрывают и не хотят платить http://goo.gl/C8D406 Мохник ВО "Свобода". так что в Крыму тож будут говорить "спасибо жителям Тернополя" за то что вынудили Крым свалить с Украины и вдогонку какашки кидаете в регион, переполненный москалями...
Щоб подавати воду до Криму, треба підписати договір на постачання. А з ким його підписувати? З кримською хунтою, яка зі зброєю захопила владу в Криму і за 4 місяці тільки те і робила, що торгувала єбалом на ТБ і набирала бойовиків для того, щоб вони їхали в Україну вбивати українців?

Одного з них вже повернули до дому
http://www.e-crimea.info/news/v-bahc...ckom-aktivista

Мабуть і не одного...
ківі зараз поза форумом  
Старий 06.07.2014, 00:09 #2415767   #4250
shiko
Banned

Цитата Щоб подавати воду до Криму, треба підписати договір на постачання. А з ким його підписувати? З кримською хунтою, яка зі зброєю захопила владу в Криму і за 4 місяці тільки те і робила, що торгувала єбалом на ТБ і набирала бойовиків для того, щоб вони їхали в Україну вбивати українців?
откровенно - это бред и вы*бывание для получения очков на выборах. также Ляшко работает. большая часть коммунальных предприятий Крыма принадлежат украинским олигархам (пока крымская хунта их не отобрала)... и они не стесняются брать бабло в рос. рублях и подписывать договора с новыми властями....
про террористов-ополченцев - кого там только нет... крымчан там явно не так уж много... в этой войне/АТО участвуют множество жертв инф. войны - от Львова до Владивостока...
shiko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
capehorner (20.07.2014)
Старий 06.07.2014, 08:26 #2415801   #4251
erazel

Ну як на мене то має бути підписаний договір з криськким водоканалом про поставки води по світових цінах. Що за манія всюди приплітати політику? Є відносини між двома бізнес-організаціями - поставкщиком і транспортером води. Чи водогони нікому конкретно не належать і є в державній власності без управляючих компаній?
erazel зараз поза форумом  
Старий 06.07.2014, 14:38 #2415889   #4252
opexi
Учасник

сегодня услышал историю как у кого то крымчанина забрали машину на материковой Украине.сказали типа в пользу правого сектора.и отдали в замен разбитый москвич. так я ваш форум сразу вспомнил.тут тоже подобное писали - только наоборот. Это все полный бред! это идет накручивание с обеих сторон. В крыму такого точно нет.и у вас тоже думаю .
opexi зараз поза форумом  
Старий 06.07.2014, 18:46 #2415947   #4253
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll

Цитата:
Допис від opexi Переглянути допис
сегодня услышал историю как у кого то крымчанина забрали машину на материковой Украине.сказали типа в пользу правого сектора.и отдали в замен разбитый москвич. так я ваш форум сразу вспомнил.тут тоже подобное писали - только наоборот. Это все полный бред! это идет накручивание с обеих сторон. В крыму такого точно нет.и у вас тоже думаю .
Знаю особисто два випадки повернення без авто з Криму, один випадок з Луцьку, другий зі Львову. І то не через ББС , а з вуст в вуста. Перший "конфіскували" тіпа прикордонники РФ (зараз судиться з ними, правда толку я не бачу), з другим пічальніше зупинили "сили самооборони" в полі сказала вийти бо обшук, обшукали і забрали на потреби Криму, якщо дослівно.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eleKtrik (06.07.2014)
Старий 06.07.2014, 22:16 #2415997   #4254
opexi
Учасник

я не буду спорить.но если пограничники и могли забрать авто за какое то нарушение.то самооборона - странно как то. я просто каждый день по 200-300 км накатываю по крыму и я не видел самооборону тормозящую кого то.их вообще нет на дорогах - только гаи.может это было в марте-апреле ,когда стояли блокпосты?
opexi зараз поза форумом  
Старий 06.07.2014, 22:20 #2415999   #4255
erazel

Цитата:
Біс зна, може місцеві гопніки вирішили замаскуватися під політику. А може тупо вирішили гнати такі розповіді щоб і розповіді від потерпілих українвців в криму викликали підозру.
Старий 07.07.2014, 21:01 #2416354   #4256
Chefild

Тим часом до ВР з Криму повертаються справжні "герої", та продовжують "працювати на благо" держави:

Chefild зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (08.07.2014), erazel (08.07.2014), MrDem (08.07.2014)
Старий 08.07.2014, 07:53 #2416443   #4257
Yarkop
Терріратор

Цитата:
я не буду спорить.но если пограничники и могли забрать авто за какое то нарушение.то самооборона - странно как то. я просто каждый день по 200-300 км накатываю по крыму и я не видел самооборону тормозящую кого то.их вообще нет на дорогах - только гаи.может это было в марте-апреле ,когда стояли блокпосты?
Вчора зустрічався з одним знайомим, який розказував, що недавно в Крим поїхали відпочивати вроді 3 прокурори з сім'ями на 3-х джипах. Вернулися тільки на одному джипі і то тільки діти з одним татом, решта попутками добирались і ще казали що добре відлупашили їх.
Хоча як прокурори заробили на авто, так вони їх і "просрали". ІМХО
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (08.07.2014)
Старий 08.07.2014, 07:56 #2416444   #4258
erazel

Ну якщо розповідаючий не був сам учасником то вірити не варто. Всі ми знаєм як наш народ любить посплітати
Старий 09.07.2014, 16:08 #2417095   #4259
vanco2

Вот тут є фоточкі ізабілія в криму http://maksim-anonim.livejournal.com/6971.html

П.С. а де дівчя наш рускомірский друг кримчанін? По моєму він косить від призиву в ізраїльську армію
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sexymasha (09.07.2014)
Старий 09.07.2014, 16:47 #2417109   #4260
Yarkop
Терріратор

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот тут є фоточкі ізабілія в криму http://maksim-anonim.livejournal.com/6971.html

П.С. а де дівчя наш рускомірский друг кримчанін? По моєму він косить від призиву в ізраїльську армію
Скоро буде як за совка - одні полички і по центру пару пляшок молока і кефіра і буханки хляба і все + черги за дифіцитом.
Вони мабуть того хотіли ))
Yarkop зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:37.