Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Складна ситуація в Криму

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2017, 14:52 #2696252   #6161
ion
Активний учасник

Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата я не где не утверждал а предполагал
...
не особо помню
...
могли ж
а потім:
Цитата и строите на ней выводы.
Іди на *** і там лікуй свою амнезію, приборкуй фантазію. А то прийшло непомняще і переконує, що чорне - то біле.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2017, 15:27 #2696253   #6162
AFannasich
Новачок

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
а потім:

Іди на *** і там лікуй свою амнезію, приборкуй фантазію. А то прийшло непомняще і переконує, що чорне - то біле.
Взять слова из разных сообщений, напечатать их ,а потом послать человека , вот это блин уровень аргументации попробую на пальцах пояснить.
Вот первая моя цитата
Цитата ,Симферопольский парламент взяли под охрану может они а может самооборона
надеюсь тут все понятно,
Дальше вас заклинило на слове самооброна и все обсуждение строилось на нем
на счет даты изгнания Якубовича . ))
Я не помню ее и что с того ? пусть к примеру будет 25 сисло, что это меняет?
Про даты на медальках отвечал выше, подымайте забрало и внимательно читайте.
Ну а хамить так это не от большого ума, а от вашей неспособности к диалогу

Додано через 5 хвилин
Цитата:
а потім:

И сново повторюсь, я не в чем вас не переубеждаю, всего лишь говорю что видел как все происходило ,наверное жителю от сюда виднее чем вам через телевизер ?

Востаннє редагував AFannasich: 14.06.2017 о 15:27. Причина: Пізніше додано
AFannasich зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (18.06.2017)
Старий 14.06.2017, 15:48 #2696256   #6163
pixel
Активний учасник

Блять, ти хоть на російській писати можеш?

Чи ти вирішив нас затролити своєю тупістю?
pixel зараз поза форумом  
Старий 14.06.2017, 16:25 #2696264   #6164
org100h
organize hundred humans

А сенс розпинатися тут перед нами?
Вже достатньо часу пройшло для того шоб сказати, хто про шо як думає, всі залишилися при своїх думках.

Чергова дочь офіцера буде просто послана нафуй та й по всьому, тут нема на шо розраховувати, крім як на спорчені нерви

Додано через 4 хвилини
Більшість знаймох які живуть в Криму і топили за рашку зараз мімікрують, постять тести на знання мови і гнівні фоточки роздовбаної набережної в фейсбучику,
Такшо вода камінь точе.

Востаннє редагував org100h: 14.06.2017 о 16:27. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Старий 14.06.2017, 16:43 #2696268   #6165
AFannasich
Новачок

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
А сенс розпинатися тут перед нами?
Вже достатньо часу пройшло для того шоб сказати, хто про шо як думає, всі залишилися при своїх думках.

Чергова дочь офіцера буде просто послана нафуй та й по всьому, тут нема на шо розраховувати, крім як на спорчені нерви

Додано через 4 хвилини
Більшість знаймох які живуть в Криму і топили за рашку зараз мімікрують, постять тести на знання мови і гнівні фоточки роздовбаної набережної в фейсбучику,
Такшо вода камінь точе.
Вы заблуждаетесь и не внимательно читаете .Я перед вами не распинаюсь, меня спрашивают,я отвечаю что видел и что думаю. в свою очередь слушаю вас и смотрю на людей и их уровень общения.печально конечно, в виду отсутствия аргументов переходят на личности да и так просто хамят Я надеюсь не все ж такие быдло .
Причем тут дочь офицера и я ? очередной ярлык или просто слово не к месту ?
Старий 14.06.2017, 16:53 #2696269   #6166
org100h
organize hundred humans

Цитата Я перед вами не распинаюсь, меня спрашивают,я отвечаю что видел и что думаю
В слід люди відповідають, шо думають про вас і вашу думку. А бачили... да чорт його знає шо ви там бачили, пруфів то в вас нема.

Вот і шлють вас балаболку нафуй, нічого дивого

Додано через 2 хвилини
Цитата Вы заблуждаетесь и не внимательно читаете .
Звісно звісно, ми всі такі неуважні, не один раз провтикали "брата у ворот", більше так не будем

Востаннє редагував org100h: 14.06.2017 о 16:53. Причина: Пізніше додано
Старий 14.06.2017, 17:00 #2696275   #6167
AFannasich
Новачок

Цитата:
В слід люди відповідають, шо думають про вас і вашу думку. А бачили... да чорт його знає шо ви там бачили, пруфів то в вас нема.

Вот і шлють вас балаболку нафуй, нічого дивого

Додано через 2 хвилини

Звісно звісно, ми всі такі неуважні, не один раз провтикали "брата у ворот", більше так не будем
Нуу отвечать можно по разному а хамить и быдлить это просто говорит о культуре и внутреннем мире человека.
А какие вам пруфы нужны , на мои глаза ? или все тут не верят что я вам пишу из Крыма ? ну дык это легко проверить по ip или могу фото газеты на против чата прислать. Только я боюсь нечего не изменится
Подякував(ла):
Kvitkova (24.06.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (18.06.2017)
Старий 14.06.2017, 17:18 #2696276   #6168
org100h
organize hundred humans

Всім байдуже звідки ти пишеш, давай докази того, що зелені чоловічки і ті хто захоплював парламент - це суто Кримське ополчення, а не окупанти, їх приналежність до півострова. Раз хочеш відповідати на питання, то відповідай грунтовно.
Балаболок вже багато було, он тема яка велика.

Найкраще показати реальні докази того, шо острів процвітає після кримнашу, бо покишо вітер явно не в вашу сторону.
Старий 14.06.2017, 17:25 #2696277   #6169
Beerman
Guest

Цитата
Допис від Afanasichh Переглянути допис
Ну вот )) [SIZE="6"][COLOR="Blue"]что по теме.:
Ну снова вы мне приписываете свои домыслы, я не говорил что я не видел российских военных, я говорил что они тут были со времен царя гороха.Не каких админ зданий не захватывали ,Симферопольский парламент взяли под охрану может они а может самооборона, там половина в гражданке была. и не за часы, а за несколько дней, блокированы были только военные части ( ну тут понятно что бы не применили оружие против митингующих) и дать людям проголосовать
В цілому ви погоджуєтесь що військові РФ приймали активну учать в тих подіях, це питання закрито.

Цитата А что касается законности тут можно долго спорить и про статус республики и про крымский парламент. законность тут не играет роли , беззаконие происходившее в Киеве и потом безвластие .недоговороспообность как следствие привели к этим событиям и говорить о законности сего действия с вашей стороны выглядит как лев льва в плотоядности обвиняет))
тут варто розібратись: за 3 місяці протестів в Києві жоден мітингувальник не побував в середині Верховної Ради чи адміністрації президента, тобто після того як Янукович подався в біга то легітимність ВР була не оспорима відповідно вони і почали розрулювати ситуацію в силу своїх можливостей.
Київ Рада дійсно була заблокована мітингувальниками і деякі обл. адміністрації були заблоковані на деякий час тому ці установи тимчасово не функціонували і не приймали ніяких рішень.
Тепер переходимо до парламенту Криму, будівлю захопили до зубів озброєні люди і цей орган приймає якісь рішення які взагалі не в його компетенції, тобто законності 0
про "недоговороспособность" взагалі смішно, в Криму 2 рази скорочували термін проведення референдуму, з Криму ніхто навіть не пробував договоритись, хоча зважаючи на те як Турчинов закликав лояльних до України військових не вестись на провокації і не відкривати вогонь то це явна ознака договороспособності Києва.

Цитата Главное люди добились чего хотели и у вас и у нас. или не так ?
не знаю як там у вас і тепер мене це не дуже цікавить, але в нас ще є чого добиватись і ми фактично тільки почали чогось добиватись, але ще вся боротьба попереду.

Цитата А выводы дело каждого....большинство людей только думают что их выводы их собственные.
Ви дуже перебільшуєте впливовість української пропаганди, вона звичайно в якісь мірі існує, але це ніщо в порівнянні з російським геббельс тв.

Старий 14.06.2017, 18:04 #2696278   #6170
AFannasich
Новачок

Цитата:
Всім байдуже звідки ти пишеш, давай докази того, що зелені чоловічки і ті хто захоплював парламент - це суто Кримське ополчення, а не окупанти, їх приналежність до півострова. Раз хочеш відповідати на питання, то відповідай грунтовно.
Балаболок вже багато було, он тема яка велика.

Найкраще показати реальні докази того, шо острів процвітає після кримнашу, бо покишо вітер явно не в вашу сторону.
Если всем все ровно, тогда зачем лепить про дочь офицера и подмосковье (как некоторые) ?

1 Опять 25 . я не утверждал что самооборона захватила парламент,
2 Я не отрицаю что росс войска принимали участие в блокировке военных частей.
3 разве не очевидно что контингента до 25 тысяч размещавшегося в Крыму было более чем достаточно .
а какой еще принадлежности идет речь, да это были росс военные.все и так ясно.
Суть то не в этом, пишу какой раз и все пропускают главное.
Ну не хотели крымчане жить с людьми которые пришли к власти , не поддержали события и стремления майдана .или тут тоже нужны доказательства ?
А процветание громко сказано, если шкурно мерять делают много, ну и работы тоже много , к примеру вот сейчас во дворах все тратуары и дороги меняют я не говорю о центральных , я такое при совке только помню что бы во дворах асфальт или что то делали. ну и трудности конечно тоже есть в плане закона люди привыкли за бабло все решать а сейчас так не прокатывает в большинстве случаев ,много не довольных.
Тут много чего начали, может предметно есть о чем спросить ?
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (18.06.2017)
Старий 14.06.2017, 18:25 #2696279   #6171
Avalon

Цитата Ну не хотели крымчане жить с людьми которые пришли к власти , не поддержали события и стремления майдана .или тут тоже нужны доказательства ?
А яке це відношення має до окупації? можна подумати їх бажання щось рішали??
Хуйло сказав нагинайтесь і сосіть - і кримські колаборціоністи відповіли "Есть"! і заодно нагнули усе інше населення півострова - хто не нагнувся - спригнули.

Ти краще задумайся про майбутнє - точніше його відсутність - московітам в Криму потрібна військова база , плюс мінімум населення для її обслуговування.

А статус міжнародно не признаної окупації не мед - це буде давити на московитів постійно і життя там нормального не буде.
Avalon зараз поза форумом  
Старий 14.06.2017, 22:23 #2696319   #6172
Beerman
Guest

Цитата
Допис від AFannasich Переглянути допис
плане закона люди привыкли за бабло все решать а сейчас так не прокатывает в большинстве случаев ,много не довольных.
Сингапур вже вам завідує.

Подякував(ла):
TheGame (15.06.2017)
Старий 15.06.2017, 22:51 #2696417   #6173
AFannasich
Новачок

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
В цілому ви погоджуєтесь що військові РФ приймали активну учать в тих подіях, це питання закрито.

тут варто розібратись: за 3 місяці протестів в Києві жоден мітингувальник не побував в середині Верховної Ради чи адміністрації президента, тобто після того як Янукович подався в біга то легітимність ВР була не оспорима відповідно вони і почали розрулювати ситуацію в силу своїх можливостей.
Київ Рада дійсно була заблокована мітингувальниками і деякі обл. адміністрації були заблоковані на деякий час тому ці установи тимчасово не функціонували і не приймали ніяких рішень.
Тепер переходимо до парламенту Криму, будівлю захопили до зубів озброєні люди і цей орган приймає якісь рішення які взагалі не в його компетенції, тобто законності 0
про "недоговороспособность" взагалі смішно, в Криму 2 рази скорочували термін проведення референдуму, з Криму ніхто навіть не пробував договоритись, хоча зважаючи на те як Турчинов закликав лояльних до України військових не вестись на провокації і не відкривати вогонь то це явна ознака договороспособності Києва.

не знаю як там у вас і тепер мене це не дуже цікавить, але в нас ще є чого добиватись і ми фактично тільки почали чогось добиватись, але ще вся боротьба попереду.

Ви дуже перебільшуєте впливовість української пропаганди, вона звичайно в якісь мірі існує, але це ніщо в порівнянні з російським геббельс тв.
Цитата тут варто розібратись:
Разбираться нужно не нам а юристам и потом историкам, есть Факт силового смещения власти с нарушением конституции, всё! плевать люди хотели в Киеве и потом в Крыму на право закона , думали только о законном праве.И начало тому было положено с первым коктейлем молотова , захватом администраций.
Как это делалось вообще не волнует людей ,были силы которые поддержало местное население.хоть с гранатой ,хоть с дубиной, хоть даже с самолетов бомбили.(было ж такое ) основной ресурс политики и демократии люди.
А если углубляться дальше ,то упираемся в геополитику и тут совсем другая история и смотреть ее нужно начинать с карты голосования регионов, да хоть с 2000 года.все видно сразу.
Цитата не знаю як там у вас
Ну тут я вам могу желать только удачи и процветания без всякой иронии и от всего сердца.
Цитата Ви дуже перебільшуєте впливовість
Я бы сказал так, не стоит ее преуменьшать, находясь на вашем форуме вы наверное второй человек с которым можно вести диалог, остальная масса или проклинает, или откровенно хамски быдлит, конечно я не сужу по этим людям весь народ , но тем не менее влияние очевидно, я даже не исключаю ,что я нахожусь под влиянием , по этому и готов к разговору.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Сингапур вже вам завідує.
Что вас так развеселило ? не совсем понял

Востаннє редагував AFannasich: 15.06.2017 о 22:51. Причина: Пізніше додано
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (18.06.2017)
Старий 15.06.2017, 23:06 #2696421   #6174
ion
Активний учасник

Цитата Что вас так развеселило ? не совсем понял
Смішать твої даремні потуги виправдання військової агресії і анексії частини території однієї країни іншою. Ти тут казки травиш, про те як Гоблін відстоював інтереси населення???
А хочеш знати як мало б проводитись волевиявлення народу? Приклад з Шотландією тобі в поміч. Ось так в цивілізованому світі проводять референдуми!

...але про що я? Кацапи, попри свою схожість з homo sapiens на повірку зовсім і не люди.
ion зараз поза форумом  
Старий 15.06.2017, 23:12 #2696423   #6175
Romko_7

Цитата
я даже не исключаю ,что я нахожусь под влиянием , по этому и готов к разговору.
московське зомбо-тв не треба дивитись.шкідливо для психіки.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 15.06.2017, 23:49 #2696424   #6176
AFannasich
Новачок

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
А яке це відношення має до окупації? можна подумати їх бажання щось рішали??
Хуйло сказав нагинайтесь і сосіть - і кримські колаборціоністи відповіли "Есть"! і заодно нагнули усе інше населення півострова - хто не нагнувся - спригнули.

Ти краще задумайся про майбутнє - точніше його відсутність - московітам в Криму потрібна військова база , плюс мінімум населення для її обслуговування.

А статус міжнародно не признаної окупації не мед - це буде давити на московитів постійно і життя там нормального не буде.
Цитата можна подумати їх бажання щось рішали
Разве не видно в упор ?? как решили так и произошло. в сем сомнения ?
Цитата Ти краще задумайся про майбутнє
Про будущее только и думаю ( какие причины его отсутствия ?), военная база как была до этого так и есть
Цитата московітам в Криму
кто это ?
У меня так сын комаров называл "москвиты"
Ну тут прям в пятерочку, город задохнулся от пробок в том году с 380 000 до 1 200 000 это ж да минимум)) населения, к стати очень не довольны многие таким уплотнением.
Цитата А статус міжнародно не признаної окупації
ну а что вы будете делать если международное сообщество скажет ,что ваша мама это папа коллаборационист, вы откажетесь от нее или улыбнетесь и продолжите жить ?

Додано через 32 хвилини
Цитата:
Смішать твої даремні потуги виправдання військової агресії і анексії частини території однієї країни іншою. Ти тут казки травиш, про те як Гоблін відстоював інтереси населення???
А хочеш знати як мало б проводитись волевиявлення народу? Приклад з Шотландією тобі в поміч. Ось так в цивілізованому світі проводять референдуми!

...але про що я? Кацапи, попри свою схожість з homo sapiens на повірку зовсім і не люди.
Цитата Смішать твої даремні потуги виправдання
Ну вы веселите меня постоянно, с чего это вдруг пришла вам в голову идея ,что я оправдываюсь ?
Цитата Ти тут казки травиш, про те як Гоблін відстоював
какие сказки ,о каком гоблине я хоть раз упомянул? похоже у вас когнитивный диссонанс.
Цитата А хочеш знати як мало б проводитись волевиявлення народу
хочу услышать про референдум в Нидерландах ,если такая пьянка пошла))
Цитата .але про що я? Кацапи
кто такие кацапы и как их опознать на Украине ?

Востаннє редагував AFannasich: 15.06.2017 о 23:53. Причина: Пізніше додано
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (18.06.2017)
Старий 15.06.2017, 23:59 #2696426   #6177
ion
Активний учасник

Цитата кто такие кацапы и как их опознать на Украине ?
Одна з прикмет: кацап каже "на Україні".
Цитата хочу услышать про референдум в Нидерландах
після Шотландії і ніяк раніше
Цитата как решили так и произошло. в сем сомнения ?
жодних сумнівів. факт анексії визнав весь цивілізований світ. Поки не порозумнішаєте, доти будете під санкціями. Дурня карають карбованцем.
Цитата какие сказки ,о каком гоблине я хоть раз упомянул?
спалився, москальська морда. В Криму гобліна знають.

Востаннє редагував ion: 15.06.2017 о 23:59. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Старий 16.06.2017, 00:10 #2696431   #6178
AFannasich
Новачок

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
московське зомбо-тв не треба дивитись.шкідливо для психіки.
Я думаю так, любая страна и любое тв вещающая на гранты имеют однобокое видение выгодное той стлроне которая их содержит или контролирует, есть исключения ну как правило они долго не живут и их давят.
а обывателю смотрящему эфир как фон суетной жизни ,нет времени для анализа и как правило в разговоре не имея возможности анализа включаются фразы из массового потребления. так вот лучше для всех не смотреть вещание в плане политики , к примеру если смотреть ,только с целью анализа ,хотя всегда будут люди телевизоры.
Старий 16.06.2017, 11:20 #2696454   #6179
Beerman
Guest

Цитата
Разбираться нужно не нам а юристам и потом историкам, есть Факт силового смещения власти с нарушением конституции, всё! плевать люди хотели в Киеве и потом в Крыму на право закона , думали только о законном праве.И начало тому было положено с первым коктейлем молотова , захватом администраций.
Как это делалось вообще не волнует людей ,были силы которые поддержало местное население.хоть с гранатой ,хоть с дубиной, хоть даже с самолетов бомбили.(было ж такое ) основной ресурс политики и демократии люди.
А если углубляться дальше ,то упираемся в геополитику и тут совсем другая история и смотреть ее нужно начинать с карты голосования регионов, да хоть с 2000 года.все видно сразу.
,

на цьому вся дискусія і закінчується, кожен залишається при своїй думці

Старий 16.06.2017, 13:04 #2696469   #6180
orka13

orka13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (18.06.2017)
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2020 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:29.