Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок

Xiaomi

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.01.2018, 21:54 #2719644   #241
tapac_ko

Типово Відповідь: Xiaomi

Цитата:
Допис від ViSkas-vi Переглянути допис
Отже,вже в продажі появилися нові бюджетні(якщо ваш бюджет в діапазоні 5-6 тисяч повноекранні моделі від Xiaomi:Redmi 5 і Redmi 5Plus,і всі хто в темі ринулися продавати старі моделі(від Redmi 3 до Redmi Note4x).

І ще,десь в середині лютого має появитися європейська версія з 20-тим бендом(може в нас колись 4g запустять),або ви подорожуватимете по Європі.Правда дорожче на 20$.
вмене 4 prime, також на 625 snapdragon, тому немає смислу поки нічо міняти, мабуть вже поміняю коли випустять на 10нм техпроцесі якісь проци, вроді першим має бути 670 з 600 серії...

на рахунок частот, то ще Redmi Note 2 тіпа існував 2 версій з різними частотами, але насправді просто заблокованими програмно і при прошивці на нашу прошивку все працювало, просто в китаї не хотіли платити за якусь там сертифікацію і заблоковували ті частоти.
Вмене 3 pro, який тіпа китайська версія мав би бути, і 4 prime працювало LTE в польщі без проблем, тому думаю з цим проблем не буде, та й не відомо які взагалі в україні канали будуть продавати і коли, але вже мені приходила смс щоб прийти в київстар сімку замінити бо на старій не буде працювати 4g...

Доречі 20ого числа вийшов 9ий MIUI на 4 prime, але андроїд лишився 6ий, хоча на форумі розробники обіцяють випустити 7ий...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ximik (30.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2018, 22:14 #2719645   #242
Ximik

Дуже хороший телефон по критерію ціна/якість станом на минулу весну ІМХО. Потім такі телефони стали в дефіциті. Зараз вже трохи "стрьомно" їх з алі брати оскільки ні в кого з постачальників їх з кінця літа нема. Зрештою в китайшопах теж. Тому напрошується думка що на алі вже рефурдбішед/відновленні продають... А це до року часу боком вилазить.
Ximik зараз поза форумом  
Старий 30.01.2018, 22:16 #2719646   #243
pharaon
Активний учасник

Цитата Варіант для мене тільки один - розблоковував загрузчик і ставив глобалку
а навіщо його розблоковувати? О_о офіційну глобалку залив через 3 точки без будь-яких танців з бубном
pharaon зараз поза форумом  
Старий 30.01.2018, 22:26 #2719647   #244
Ximik

Цитата а навіщо його розблоковувати? О_о офіційну глобалку залив через 3 точки без будь-яких танців з бубном
Може й так. Я особливо не вичитував. Маю 6 номерів де дозволено офіційно розблокувати загрузчик. Раз в 2-3 місяці виникає тільки така потреба коли вєтнамку китайці "впарять" . Якщо можна офіційно (там 2-3 дні при розблокуванні просить зачекати) то й без точок все норм проходить.

Додано через 2 хвилини
Цитата або на вєтнамській глобалці(рус. і укр мова,і часто ця прошивка стабільніша за офіційну,але сама не обновлятиметься,треба буде розблоковувати і перепрошивати самому)
Для мене ось такий допис був цікавий виявляється шо вєтнамка стабільніша за офіційну (не спорю що іноді приходять нові обновлення з багами але потім виправляють)

Востаннє редагував Ximik: 30.01.2018 о 22:26. Причина: Пізніше додано
Ximik зараз поза форумом  
Старий 31.01.2018, 14:56 #2719699   #245
ViSkas-vi

Я говорив про власний досвід роботи двох телефонів на вєтнамках. Так недоперевод був,але в таких місцях куди я майже не заглядав.І ці телефони ще досі працюють справно.

Але Ви маєте рацію,вєтнамка "зло",а в Редмі 5+ ще й прийшла обнова на неї,яка перетворює телефон в "кірпіч",тому краще не обновляти версію.
ViSkas-vi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ximik (31.01.2018)
Старий 01.02.2018, 10:32 #2719790   #246
ork

Цитата якщо ваш бюджет в діапазоні 5-6 тисяч повноекранні моделі від Xiaomi:Redmi 5 і Redmi 5Plus
Чекаю на Redmi note 5 в лютому
ork зараз поза форумом  
Старий 09.02.2018, 15:51 #2720871   #247
ViSkas-vi

REDMI 5 досить достойний апарат за свої гроші(до 5 тис.грн.).

Правда,перший день я дивувався за що так розхвалювали в обзорах:звичайний телефон,дизайн зтилу простенький,камера виступає,ще й незручні наекранні кнопки.

Але в нього чіткий екран,зручні розміри(зручніший за РН4Х),швидкодія,а кнопки можна буде замінити на жести(як в айфоні Х),плюс на сторонніх прошивках буде розблокування по Face ID.

Що здивувало,це батарея,при 3300мА(проц 450) вже третій день йде,а ще залишилося 38%. Час роботи екрану поки 5,5 год,бо я його зараз рідко використовую.
А ось камера,яку нахвалювали в обзорах,мені несподобалася.Можливо прошивка поправить все.
Та по теперішнім правилам Xiaomi,дозвіл на перепрошивку дають через 15 днів(щоб закінчилися 14 днів гарантії на повернення товару).
Але зараз апарати вже приходять з глобальною версією прошивки.

Так,в 5+ характеристики трохи кращі,розміри більші,але і ціна вища.
Подякував(ла):
Nick. (20.04.2018)
Старий 18.04.2018, 11:19 #2727409   #248
ViSkas-vi

Отже трошки історії)).
Продав свій Xiaomi Mi 5S(навіть шкодую про це),і вже як місяць користуюся Mi NOTE 3.
Звичайно все в стилі Xiaomi,якість відповідає ціні,і більше задоволення від користування отримуєш після прошивки телефона на толковий кастом.
Один з головних недоліків,що прослідковуться у всіх моделях Xiaomi,це незадовілний запис звуку на відео(булькання фону),і він "невиліковується" програмно.
Mi NOTE 3 просто хороший,зібраний якісно,з плюсіви:екран,швидко дія,енергозбереження,от тільки відсутній вхід під міні-джек 3,5(є перехідник,але я купив блютуз наушники Meizu EP-52),батарея тримає від 1,5 дня при екрані 9-10 год.Камера???,блін,попередній кращі фото робив,але маєм те що маєм.

Xiaomi Redmi 5 пішов на подарок.Теж був прошитий,встановлена Гугл камера(яка серйозно покращує якість фото) і фейс анлок.
Єдине що промахнувся,це поспішив з покупкою.Xiaomi тепер стільки штампує різних модифікацій моделей,що вони за місяць-два суттєво падають в ціні.

Доречі вже є в продажі Xiaomi Redmi Note 5(дизайн в стилі аля Айфон 10),але мені видовжені екрани недовподоби,знову треба постійно переживати щоб непоцарапати скло виступаючих камер,відсутній NFC і Tape-C(а я привик вже незвертати увагу,яким боком зарядку підключаю)

Також встиг придбати,і три місяці покористуватися Mi Max 2.От єдина модель від Xiaomi,яка не розчарувала.Так "лопата",але це просто супер мультимедійний планшет-телефон,який дуже популярний в таксистів))
Для нього була придбана сумка-кобура через плече,мега зручна,тепер постійно з нею ходжу.
Mi Max 2 нажаль довелося продати,так як потрібні були кошти.
Подякував(ла):
Romko_7 (18.04.2018)
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:48.