Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2014, 09:32 #2434472   #101
vmodicomua
Учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Всім привіт.
Дякуючи хлопцям з авто на фото, вибрались ми трохи на легенький тест мого апарата:

Далі є трохи відео з того всього дійства:
https://www.youtube.com/watch?v=pTR7...6rttNDlyHb2Vf7
https://www.youtube.com/watch?v=WGQ3...6rttNDlyHb2Vf7
vmodicomua зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andzhej (12.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 11:00 #2434512   #102
shypuch
Активний учасник

Та що ж ви так скромненько! То ж справжня покатушка! Були дотримані всі атрибути

Була швидкість ...

Яри-рови ...

Тягання лебікою ...

Поломки ...

Стосовно останнього: те що мені найбільше сподобалось в конструкції!!! Можна не встаючи з водійського крісла відкрити капот, і на витягнуту руку все ремонтувати. Ергономіка вражає!!!

Також задушевні розмови певних учасників, шкода не увійшли на фото. Казав же, мало пива

Ще б трохи болота, а то ті декілька мокрих місцин ... ну якось не серйозно.

Описуйте враження!!! Не встидайтеся

PS хто не був - заздріть
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andzhej (12.09.2014)
Старий 11.09.2014, 21:47 #2444858   #103
vmodicomua
Учасник

Всім привіт, люблю я теорію проектування техніки, тому і затіяв таке собі моделювання:
Може і комусь з вас буде цікаво.
Старий 11.09.2014, 23:30 #2444878   #104
Petro Ford

Цитата
Допис від vmodicomua Переглянути допис
Всім привіт, люблю я теорію проектування техніки, тому і затіяв таке собі моделювання:
http://www.youtube.com/watch?v=KqU3V...QJtKA70jDA21Rl
http://www.youtube.com/watch?v=F9Y2c...DA21Rl&index=1
Може і комусь з вас буде цікаво.
Переглянув 2 ролік, так як він коротший. Порада автору: почитай шкільний курс фізики, цікаво буде
І поверни мені 5 хв життя
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 12.09.2014, 08:37 #2444913   #105
vmodicomua
Учасник

Цитата Порада автору: почитай шкільний курс фізики, цікаво буде
Цитата Порада автору: почитай шкільний курс фізики, цікаво буде
Я читав не тільки шкільний курс фізики.
А як ти такий розумний, то проведи формульні розрахунки експерименту і покажи що вийшло.
Старий 12.09.2014, 09:23 #2444929   #106
Petro Ford

Цитата
Я читав не тільки шкільний курс фізики.
А як ти такий розумний, то проведи формульні розрахунки експерименту і покажи що вийшло.
А ти формульні розрахунки давав чи блеяв щось на зразок при русі вперед вага зменшується, а при русі назад збільшується? А для формульних розрахунків треба як мінімум масу об'єкта, а не "зліпєв отакево з кунструктора" і прискорення, а не "о воно їде",е

І... е.. а чого в темі про бездоріжжя? Я розумію, стіл не дорога, та все ж ?

Востаннє редагував Petro Ford: 12.09.2014 о 09:39.
Старий 12.09.2014, 09:43 #2444940   #107
vmodicomua
Учасник

Цитата А ти формульні розрахунки давав
Для того щоб мати ті дані що ти хочеш тобі доведеться ще трохи життя втратити щоб подивитись попередній відео ролик.
Я бачу в нас завязується некультурна розмова, якщо ти хочеш її дальше продовжувати, то я не буду на неї відписуватись.
А якщо хочеш продуктивно поспілкуватись на цю тему, то я закрию очі на твої некультурні вирази і будемо мати дружню розмову.
Ну то як?
Старий 12.09.2014, 10:48 #2444990   #108
Petro Ford

Цитата
Для того щоб мати ті дані що ти хочеш тобі доведеться ще трохи життя втратити щоб подивитись попередній відео ролик.
Я бачу в нас завязується некультурна розмова, якщо ти хочеш її дальше продовжувати, то я не буду на неї відписуватись.
А якщо хочеш продуктивно поспілкуватись на цю тему, то я закрию очі на твої некультурні вирази і будемо мати дружню розмову.
Ну то як?

Спілкуватись про що? Про те, що внаслідок такого явища як інерція під дією прискорення відбувається перерозподіл маси між осями? Так це 100500 років тому доведений факт. Думаєш чому на драг рейсінгу йде розподіл машин в залежності від приводу на задню і передню вісь?
Хочеш далі експериментальним шляхом перевіряти закони фізики - твоє право, але прохання: створи власну темку і там викладай свої досліди. Ок? Мені, як людині, якій офф-роуд не зовсім чужий не хочеться виколупувати пости по темі з-під тон шлаку. Дякую
Старий 12.09.2014, 11:48 #2445009   #109
vmodicomua
Учасник

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
внаслідок такого явища як інерція під дією прискорення відбувається перерозподіл маси між осями? Так це 100500 років тому доведений факт. Думаєш чому на драг рейсінгу йде розподіл машин в залежності від приводу на задню і передню вісь?
Хочеш далі експериментальним шляхом перевіряти закони фізики - твоє право, але прохання: створи власну темку і там викладай свої досліди. Ок? Мені, як людині, якій офф-роуд не зовсім чужий не хочеться виколупувати пости по темі з-під тон шлаку. Дякую
В данному досліді прискорення і інерція не впливають на результат.
А метою цих експериментів є визначення при якій базі і розподілу ваги по осях досягається максимальна тяга і відповідно прохідність на бездоріжжі.
Дякую.

Додано через 14 хвилин
Ще забув написати, що за результатами першого експерименту при витягуванні авто лебідкою можна міняючи висоту кріплення лебідки або направляючих роликів можна досягти потрібного перерозподілу ваги (зменшити вагу на колесах які більше завязли).
Це саме стосується і витягування авто за допомогою іншого авто, тільки треба знати на якій висоті зачіпати гачок за авто.
Дякую...

Востаннє редагував vmodicomua: 12.09.2014 о 11:48. Причина: Пізніше додано
Старий 12.09.2014, 14:05 #2445076   #110
Petro Ford

Цитата
??? Опа. То може пан окодемік скаже чому відбуваються ці метамарфози з приладом?
Цитата А метою цих експериментів є визначення при якій базі і розподілу ваги по осях досягається максимальна тяга і відповідно прохідність на бездоріжжі.
Дякую.

Додано через 14 хвилин
Ще забув написати, що за результатами першого експерименту при витягуванні авто лебідкою можна міняючи висоту кріплення лебідки або направляючих роликів можна досягти потрібного перерозподілу ваги (зменшити вагу на колесах які більше завязли).
Це саме стосується і витягування авто за допомогою іншого авто, тільки треба знати на якій висоті зачіпати гачок за авто.
Дякую...
Утета новина. А джипери то і не в курсі

Вибач не втримався. Не буду заважати.
Подякував(ла):
shypuch (12.09.2014)
Старий 12.09.2014, 19:46 #2445177   #111
vmodicomua
Учасник

Цитата:
??? Опа. То може пан окодемік скаже чому відбуваються ці метамарфози з приладом?
Крім інерції та прискорення у фізиці є МОМЕНТИ СИЛ, але їх потрібно знати і хотіти розуміти щоб використати...

І, як я вже і писав - не буду підтримувати таку розмову, це останнє моє повідомлення в ній.
Хай щастить...
Старий 12.09.2014, 20:17 #2445185   #112
shypuch
Активний учасник

Пару днів не заглядав на форум.
Перечитав.
Почерпнув для себе багато нового.
Надіюсь то вже фінал такюї завзятої перепалки. Дуже надіюсь!!!

Зараз буде трохи дощів, доєднуйтесь краще до реального виїзду. Якщо ми звичайно втілимо його в життя. Рік якийсь видався не путящий. Надіюсь скоро все внормується.
Старий 12.09.2014, 20:17 #2445186   #113
shypuch
Активний учасник

Перечитав.

Зараз буде трохи дощів, доєднуйтесь краще до реального виїзду. Якщо ми звичайно втілимо його в життя. Рік якийсь видався не путящий. Надіюсь скоро все внормується.
Старий 12.09.2014, 20:25 #2445190   #114
vmodicomua
Учасник

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Перечитав.

Я написав, що я вже вийшов з балачки.

На рахунок виїзду - збираюсь, поставив вже паливний насос - треба перевірити його роботу у всіх режимах та по дощі можна збиратись в болото.
Старий 13.09.2014, 10:11 #2445319   #115
Ultra

Цитата:
Мені, як людині, якій офф-роуд не зовсім чужий не хочеться виколупувати пости по темі з-під тон шлаку. Дякую
Факти причетності в студію , покажіть вже нарешті всім, що ви не тільки можете розкидатися ядом по всіх темах
ПС: Перехід на особистості не зараховується
Ultra зараз поза форумом  
Старий 13.09.2014, 21:30 #2445481   #116
Hunter1

Цитата:

Утета новина. А джипери то і не в курсі

Вибач не втримався. Не буду заважати.

Чого ти пристав до чоловіка? Якщо маєш що сказати, то кажи а ні, то проходимо мимо, не затримуємось. Ато за грудами твого тролінгу потрібно "виколупувати пости по темі з-під тон шлаку".
Чоловік сам змайстрував машину, яка до того ж непогано їздить бездоріжжям, зараз її вдосконалює. І я думаю, що ці досліди не остаточний результат, а вступ до якоїсь теми. Мені особисто цікаво що буде далі.
А що зробив ти? Може машину підготував чи катлєту построїв? Чи може покатався вгорах на газоні 66му на Драгобрат і тим закінчивя твій джиперський досвід? Не треба бути таки умніком, а навпаки, з повагою ставитись до людей.

Додано через 20 хвилин
Цитата
А метою цих експериментів є визначення при якій базі і розподілу ваги по осях досягається максимальна тяга і відповідно прохідність на бездоріжжі.
Дякую.

Додано через 14 хвилин
Дякую...
До результатів цих експериментів ще потрібно додати практичну складову - умови, при яких користуєшся лебідкою, наприклад. Припустим, розташувати лебідку з точки зору фізики краще нижще, але на практиці бажано ставити повище - для збереження максимальних кутів рампи і ще для того, щоб не доводилось кожного разу відкопувати ролики і трос із багна. Так само і з буксирними провушинами. А ще інколи буває корисним не розвантажувати, а навпаки завантажувати буксуючу вісь - наприклад слизький глиняний підйом. Ну і так далі.
Ще можу порекомендувати для ознайомлення книжечку "Вождение автомобилей высокой проходимости. В помощь строителям БАМ".

Востаннє редагував Hunter1: 13.09.2014 о 21:30. Причина: Пізніше додано
Hunter1 зараз поза форумом  
Старий 13.09.2014, 22:27 #2445514   #117
vmodicomua
Учасник

Цитата До результатів цих експериментів ще потрібно додати практичну складову - умови, при яких користуєшся лебідкою, наприклад. Припустим, розташувати лебідку з точки зору фізики краще нижще, але на практиці бажано ставити повище - для збереження максимальних кутів рампи і ще для того, щоб не доводилось кожного разу відкопувати ролики і трос із багна. Так само і з буксирними провушинами. А ще інколи буває корисним не розвантажувати, а навпаки завантажувати буксуючу вісь - наприклад слизький глиняний підйом. Ну і так далі.
Ще можу порекомендувати для ознайомлення книжечку "Вождение автомобилей высокой проходимости. В помощь строителям БАМ".
Hunter1
Я повністю згідний що теорія не завжди застосовується на практиці на 100%, але якщо її знати, то в якихось критичних ситуаціях можна і десь підкопати щоб понище зачіпити або придумати якусь приспособу.
Я зараз підходжу до думки, що лебідку спереду треба ставити понище, бо передні колеса більше риють болото і застрягають, а лебідку ззаду повище - щоб при виїзду назад з засади догрузити задні колеса, які не сильно глибоко засідають, чи не так?
На цих моделях хочу ще протестувати щось сипуче типу піска - блище до реальності. Крім того цікаво яка буде їзда на макс кути підьому, на вертикальні перешкоди,...
А ще краще (маючи досвід їзди по бездоріжжі) напиши яку поширину ситуацію ти б хотів дослідити.
Потім зроблю повнопривідну модель, але спочптку самому стало цікаво як вага в динаміці "скаче" - на повному приводі це побачиш тільки зважуванням на ходу, а це в експерименті важко і напевно не дуже точно.

Востаннє редагував vmodicomua: 13.09.2014 о 22:29. Причина: Пізніше додано
Старий 15.09.2014, 23:09 #2446276   #118
Petro Ford

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Факти причетності в студію , покажіть вже нарешті всім, що ви не тільки можете розкидатися ядом по всіх темах
ПС: Перехід на особистості не зараховується
З чого ти взяв, що я буду тобі щось доводити?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Hunter1 Переглянути допис
Чого ти пристав до чоловіка? Якщо маєш що сказати, то кажи а ні, то проходимо мимо, не затримуємось. .
Не кажи мені, що робити і не почуєш куди тобі треба йти

Додано через 19 хвилин
Цитата
Припустим, розташувати лебідку з точки зору фізики краще нижще, але на практиці бажано ставити повище - для збереження максимальних кутів рампи .
Сильно.

Мат частина
http://amastercar.ru/articles/raznoe_car_1.shtml

Востаннє редагував Petro Ford: 15.09.2014 о 23:09. Причина: Пізніше додано
Старий 16.09.2014, 20:43 #2446677   #119
Hunter1

Цитата:
Не кажи мені, що робити і не почуєш куди тобі треба йти

Додано через 19 хвилин

Сильно.

Мат частина
http://amastercar.ru/articles/raznoe_car_1.shtml
Не потрібно тролити чоловіка просто так, за для забави і не почуєш що робити і куди ходити. Сам нічого не говориш, зате критикуєш інших. Дуже конструктивна позиція.

За повторення мат. частини дякую, я її трохи знаю. А от в твоїх словах, навіть в одному слові "сильно" відчувається брак, або навіть відсутність досвіду. Ти ставив коли-небудь лебідку на машину? Опиши свій досвід і дай відповідь на запитання будь-ласка - яке відношення має установка лебідки до кута рампи?
Hunter1 зараз поза форумом  
Старий 17.09.2014, 08:47 #2446807   #120
Petro Ford

Цитата
Не потрібно тролити чоловіка просто так, за для забави і не почуєш що робити і куди ходити. Сам нічого не говориш, зате критикуєш інших. Дуже конструктивна позиція.

За повторення мат. частини дякую, я її трохи знаю. А от в твоїх словах, навіть в одному слові "сильно" відчувається брак, або навіть відсутність досвіду. Ти ставив коли-небудь лебідку на машину? Опиши свій досвід і дай відповідь на запитання будь-ласка - яке відношення має установка лебідки до кута рампи?
Кута рампи? Ніякого. Криво поставлена може "красти" кут в'їзду.По місцю встановлення лебідки - х-ня ваші припущення. Все давно придумано: в рамі з мінімальним плечем. Всі теоретичні покращення нівелюватимуться на практиці розташуванням того місця за яке доведеться чіпати трос лебідки.
Тролити? Та нафіг треба. Єдине, що ПРОШУ - створіть собі окрему тему для обговорення чергового винаходження велосипеда і там вправляйтесь в теорії скільки влізе. Обіцяю туди не заходити і не тролити.
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:41.