Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Новини з доріг міста

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2019, 12:53 #2745338   #2981
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Про їзду машиною теж тоді забудете, бо ніхто пальне на заправки не привезе.
а от власне хороше питання - ніколи не чув щоб фуру ОККО чи ВОГа знесло на трасі... видать або там водії кращі, або гума відповідна, або і те і інше.
вони ж то паливо постійно возять, зима не зима, чиста дорога чи не дуже.

Додано через 1 хвилину
Я не заперечую що до наших служб питань багато, але водій фури теж повинен розуміти свою відповідальність і загрозу яку несе його некерована машина для інших.

Востаннє редагував switch: 16.01.2019 о 12:53. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (17.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 15:27 #2745362   #2982
saymon
Активний учасник

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я не заперечую що до наших служб питань багато, але водій фури теж повинен розуміти свою відповідальність і загрозу яку несе його некерована машина для інших.
Непоняв. Ми що, ще досі не вияснили хто більше правий? Якось аж дивно...
saymon зараз поза форумом  
Старий 16.01.2019, 15:40 #2745368   #2983
roma22101987
Активний учасник

Цитата
а от власне хороше питання - ніколи не чув щоб фуру ОККО чи ВОГа знесло на трасі... видать або там водії кращі, або гума відповідна, або і те і інше.
вони ж то паливо постійно возять, зима не зима, чиста дорога чи не дуже.

Додано через 1 хвилину
https://focus.ua/ukraine/417679-v-vi...t-zhertvy.html
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.01.2019, 19:22 #2745406   #2984
switch
Активний учасник

Інформація якась дуже різна в мережі. Одні пишуть що зікнувся бензовоз з дафом і загинув водій бензовоза, інші пишуть що бензовоз сканія зіткнувся з вантажним мерсом і загинув водій мерса. Одні пишуть що водій бензовоза не справився з керуванням, інші що це водій мерса не встиг завершити обгін. але дорога там на фото виглядає взагалі ідеальною...
http://33kanal.com/news/zagiblim-v-d...t-donoriv.html
https://www.myvin.com.ua/ua/news/events/52493.html
Старий 16.01.2019, 20:24 #2745415   #2985
roma22101987
Активний учасник

Цитата
Інформація якась дуже різна в мережі. Одні пишуть що зікнувся бензовоз з дафом і загинув водій бензовоза, інші пишуть що бензовоз сканія зіткнувся з вантажним мерсом і загинув водій мерса. Одні пишуть що водій бензовоза не справився з керуванням, інші що це водій мерса не встиг завершити обгін. але дорога там на фото виглядає взагалі ідеальною...
http://33kanal.com/news/zagiblim-v-d...t-donoriv.html
https://www.myvin.com.ua/ua/news/events/52493.html
Бачиш, і водії цих мереж АЗС потрапляють в ДТП.
Нагадую для тих, хто не в курсі. Повна маса автопоїзда досягає 40 тонн. В рух цих 40 тонн приводить лише один ведучий міст, тому фізику не обманиш. Став нові шини хоч кожних 1000 км, для безпечного руху автопоїздів дорога повинна бути чиста без снігу і льоду. що власне і передбачено в Україні. Але чомусь в нас при кожному ДТП, де на дорозі казна що, винними є водії, але не дорожні служби.
Для прикладу візьмемо Тернопіль в понеділок ввечері. За той вечір сталося 11 ДТП. Я в той час їхав вниз до політехнічного, і бачив на власні очі, що водії просто повзли, а не їхали, тобто полюбе враховували дорожню обстановку, але на дорозі був суцільний лід, тому якби би вони не старалися, машини, автобуси були просто некеровані. Тепер питання, чому наші дорожні служби чекали ночі і безлічі ДТП, щоб почати посипати дорогу?
І наостанок. Як в загниваючій Європі. Як я помітив, при температурі +3, так саме +3, а не -3, як в нас, на дороги виїжджають машини, які посипають реагентами дорожнє полотно. Тому там можна безпечно їхати з тою швидкістю, яка дозволяється саме на тій ділянці ПДР, а не враховувати якусь там міфічну дорожню обставновку, як в нас люблять втирати поліцаї тєрпілам.
Старий 17.01.2019, 08:42 #2745469   #2986
switch
Активний учасник

Рома, я не хотів цього писати, але як ти сам не хочеш про це думати - то таки напишу - не дай Бог таку фуру або її причіп винесе тобі на зустріч - повір ти про нечищені дороги в той момент думати не будеш.

Додано через 1 хвилину
мене особисто хвилює те, що я, кожного разу розїжаючись з черговою фурою після легкого сніжку, виходить, ризикую життям своїм і своїх рідних, а не те, як там хто виконує свої обовязки.

Востаннє редагував switch: 17.01.2019 о 08:42. Причина: Пізніше додано
Старий 17.01.2019, 09:24 #2745480   #2987
Minato
火の力

Ти ризикуєш своїм життям, як тільки сідаєш в автомобіль.
Minato зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (17.01.2019), Petro Ford (17.01.2019), roma22101987 (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 10:08 #2745485   #2988
Sasha

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Ти ризикуєш своїм життям, як тільки сідаєш в автомобіль.
пішоходам також стрьомно
буде летіти якийсь вар"ят і зіб"є навіть на тротуарі, або бурулька на голову впаде

та навіть вдома стрьомно, бо сусід може бути шизіком і захоче себе вбити, відкрутить газ і бахне цілий будинок

кароче як казав хтось: "как страшно жить"
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
D@nZeL (17.01.2019), Petro Ford (17.01.2019), roma22101987 (17.01.2019), Romko_7 (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 10:43 #2745488   #2989
switch
Активний учасник

Дитсадок...
Накуя тоді паритись вибором хорошої гуми, проводити машині ТО, пристібатись, вмикати фари - все рішає сліпий випадок...
а - і робота комунальних служб.
Подякували 3:
Don Kihot (17.01.2019), kuzka (17.01.2019), Petro Ford (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 13:36 #2745497   #2990
roma22101987
Активний учасник

Цитата
Рома, я не хотів цього писати, але як ти сам не хочеш про це думати - то таки напишу - не дай Бог таку фуру або її причіп винесе тобі на зустріч - повір ти про нечищені дороги в той момент думати не будеш.

Додано через 1 хвилину
мене особисто хвилює те, що я, кожного разу розїжаючись з черговою фурою після легкого сніжку, виходить, ризикую життям своїм і своїх рідних, а не те, як там хто виконує свої обовязки.
Чоловіче, я буває, за місяць в ЄС проїжджаю 20 000 км. Якби я кожен раз переживав при зустрічі фури, то вже давно як мінімум би посивів, а максимум помер від серцевого нападу. Є дорожні служби, і там я їм довіряю на всі 100. Якщо є знак, що нерівності дороги, значить там є нерівності дороги, якщо такого знаку немає - я не думаю про те, чи мені на шляху зустрінуться ями, вибоїни і інші хрєнь, чи ні. Так же само я не думаю, що десь буде сніг чи лід на дорозі, тому що там люди роблять свою роботу, а в нас люди постійно шукають причини, чому вони не зробили вчасно або взагалі не зробили своєї роботи.
Подякували 3:
Sasha (17.01.2019), Trafic (17.01.2019), Yarkop (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 14:22 #2745500   #2991
Petro Ford

Цитата
Чоловіче, я буває, за місяць в ЄС проїжджаю 20 000 км. Якби я кожен раз переживав при зустрічі фури, то вже давно як мінімум би посивів, а максимум помер від серцевого нападу. Є дорожні служби, і там я їм довіряю на всі 100. Якщо є знак, що нерівності дороги, значить там є нерівності дороги, якщо такого знаку немає - я не думаю про те, чи мені на шляху зустрінуться ями, вибоїни і інші хрєнь, чи ні. Так же само я не думаю, що десь буде сніг чи лід на дорозі, тому що там люди роблять свою роботу, а в нас люди постійно шукають причини, чому вони не зробили вчасно або взагалі не зробили своєї роботи.
А ще скажи, якщо тобі між містом висить знак 60, з якою швидкістю ти їдеш "там" і "тут"?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Бачиш, і водії цих мереж АЗС потрапляють в ДТП.
Нагадую для тих, хто не в курсі. Повна маса автопоїзда досягає 40 тонн. В рух цих 40 тонн приводить лише один ведучий міст, тому фізику не обманиш. Став нові шини хоч кожних 1000 км, для безпечного руху автопоїздів дорога повинна бути чиста без снігу і льоду. що власне і передбачено в Україні. Але чомусь в нас при кожному ДТП, де на дорозі казна що, винними є водії, але не дорожні служби.
Для прикладу візьмемо Тернопіль в понеділок ввечері. За той вечір сталося 11 ДТП. Я в той час їхав вниз до політехнічного, і бачив на власні очі, що водії просто повзли, а не їхали, тобто полюбе враховували дорожню обстановку, але на дорозі був суцільний лід, тому якби би вони не старалися, машини, автобуси були просто некеровані. Тепер питання, чому наші дорожні служби чекали ночі і безлічі ДТП, щоб почати посипати дорогу?
І наостанок. Як в загниваючій Європі. Як я помітив, при температурі +3, так саме +3, а не -3, як в нас, на дороги виїжджають машини, які посипають реагентами дорожнє полотно. Тому там можна безпечно їхати з тою швидкістю, яка дозволяється саме на тій ділянці ПДР, а не враховувати якусь там міфічну дорожню обставновку, як в нас люблять втирати поліцаї тєрпілам.
А я сьогодні бачив 3 аварії на Микулинецькій. Дорога чиста

Востаннє редагував Petro Ford: 17.01.2019 о 14:25. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 17.01.2019, 15:25 #2745513   #2992
switch
Активний учасник

Цитата
Чоловіче, я буває, за місяць в ЄС проїжджаю 20 000 км.
(і далі по тексту)
я зацінив твій авторитетний спіч, але по великому рахунку похер, як і хто там дивиться за дорогами.
є об'єктивна реальність в україні.
не вміє той баран їздити по українських РЕАЛЬНИХ дорогах - хай пиздує працювати туди, де дороги чистять.
Разом зі своєю "лисою" фурою.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
сьогодні в березовиці на світлофорі зі мною порівнявся чорний мерс... поки їхали по микулинецькій - чівачок перестроївся вправо вліво раз мабуть 6 чи 8.
і на світлофорі ватри я став біля нього знову.
питання - накуя? вот хтось видать доперестроювався.

Востаннє редагував switch: 17.01.2019 о 15:25. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
Petro Ford (17.01.2019)
Старий 17.01.2019, 15:59 #2745519   #2993
roma22101987
Активний учасник

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ще скажи, якщо тобі між містом висить знак 60, з якою швидкістю ти їдеш "там" і "тут"?

Додано через 5 хвилин

Там між містами немає обмеження швидкості 60, є 70 мінімум, тому їду зі швидкістю 70-73-78-80-90, залежно від того як дозволяє дорога і трафік. Автобани, автомагістралі 100-110-120-130-140, залежно від трафіку і пори доби.
Тут по населених пунктах їду 50-70, за населеними пунктами 90-100, максимум 110.

Додано через 3 хвилини
Цитата
я зацінив твій авторитетний спіч, але по великому рахунку похер, як і хто там дивиться за дорогами.
є об'єктивна реальність в україні.
не вміє той баран їздити по українських РЕАЛЬНИХ дорогах - хай пиздує працювати туди, де дороги чистять.
Разом зі своєю "лисою" фурою.

Додано через 2 хвилини

сьогодні в березовиці на світлофорі зі мною порівнявся чорний мерс... поки їхали по микулинецькій - чівачок перестроївся вправо вліво раз мабуть 6 чи 8.
і на світлофорі ватри я став біля нього знову.
питання - накуя? вот хтось видать доперестроювався.
Я вже писав, скоро так і буде. Як ти написав, поїдуть всі барани закордон. На тій транспортній фірмі в Тернополі, де я працював минулого року, водії пачками звільнялися. Не знаю наскільки правда, але на Стеларі половина машин стоять через нестачу водіїв.

Востаннє редагував roma22101987: 17.01.2019 о 15:59. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
louis50 (22.01.2019)
Старий 23.01.2019, 14:09 #2746124   #2994
igorslf

На Руській було гаряче, горіла чеська гармошка.
Судячи зі стану салону (11 хв відео) імовірно включили обігрівачі на максимум.

igorslf зараз поза форумом  
Старий 23.01.2019, 16:19 #2746144   #2995
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
На Руській було гаряче, горіла чеська гармошка.
Судячи зі стану салону (11 хв відео) імовірно включили обігрівачі на максимум.

http://www.youtube.com/watch?v=DxCN9aPXzXE&
ги,

буває, але був настільки великий і сильний вогонь, чи то так "швидко" їхала пожарна ?
А скільки радості для зівак, фотознимок. Люди собі ходять, журналюги взагалі вмудрилися зайти в салон, доки їх якась пані не вигнала..поліцієє, ау..
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 05.03.2019, 23:49 #2749672   #2996
Мановар
бусовод

Най вже повністю перекриють, може тоді скоріше щось почнуть робити)
Цитата Завтра перевірятимуть аварійність Гаївського моста. Є ймовірність, що одну із проїжджих частин, ту яку визнали аварійною і на якій вже є обмеження, доведеться перекрити повність. Більше того, її можуть демонтувати.
#телеканалІНТБ
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.03.2019, 08:39 #2749856   #2997
Chefild

А ви кажете, нічого в тій країні си не робит.

Додано через 10 хвилин
І по темі:

Востаннє редагував Chefild: 09.03.2019 о 08:39. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Старий 22.03.2019, 12:53 #2751192   #2998
Мановар
бусовод

все до цього і йшло...
https://realno.te.ua/novyny/%D1%80%D...E%D0%B2%D0%BD/
Цитата Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при ТМР одноголосно вирішила рекомендувати виконавчому комітету перекрити рух через міст в районі вулиці Гайової
Обстеження шляхопроводу, проведені впродовж 2016 – 2019 року, показали суттєве руйнування бетону в нижній частині балок і корозії робочої арматури, обрив значної кількості попередньо напруженої арматури (струн) у балках прогону 1-2 лівої частини шляхопроводу, відсутність поперечного об’єднання групи струнобетонних балок, їх нахил і руйнування в цій зоні покриття свідчать, що шляхопровід знаходиться в аварійному стані. За відповідною класифікацією, визначено як «стан 5 – непрацездатний». Стан конструкцій шляхопроводу, в цілому, вказує на високу ймовірність обвалення елементів прогонової будови, що може спричинити аварію з руйнування шляхопроводу, інженерних мереж, прокладених по ньому, залізничної колії, автомобільних та залізничних транспортних засобів і створити небезпеку для життя людей
При будівництві моста у 1968 році були використані струнно-бетонні балки, які заборонили використовувати для будівництва мостів ще двадцять років тому. Так звані «струни» моста піддалися корозії, тому міст надзвичайно небезпечний. Струни втратили пружність, внаслідок чого міст може «скластися». Такі випадки в Україні були, при цьому зазначу, що у такому разі міст може впасти під своєю вагою, не кажучи вже про наслідки руху великогабаритного транспорту по ньому. Те, що міст необхідно терміново вивести з експлуатації зокрема одноголосно підтверджують і мої колеги, експерти з мостобудування в Україні.
Старий 22.03.2019, 13:29 #2751197   #2999
Sasha

супер
оце тепер веселуха буде в місті робитись
буде одна суцільна пробка
добре шо літо йде
можна пішки або вєліком пересуватись
Sasha зараз поза форумом  
Старий 22.03.2019, 13:40 #2751198   #3000
Мановар
бусовод

отак просто перекрити без підготовки тільки в нас можуть.
невже головою не можна було подумати, що до цього все йде і підготувати хоча б якось вулицю Гайову для нормального руху транспорту!? там буде не хілий трафік, а в тих ямах, то катастрофа
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:05.
Ad Management plugin by RedTyger