Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини

Про тварин піклуються більше ніж про людей.

Зачинена тема

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.03.2013, 18:15 #2172247   #61
erazel

Типово Відповідь: Про тварин піклуються більше ніж про людей.

Тут ще одне прийшло в голову. Така ситуація з тваринами є й по іншій причині - співідношення гроші/кількість отримувачів. Адже на умовну 1000 гривень можна помогти набагато більше тваринам чим людям. На тисячу гривень я покращу умови одній людині на місяць або десятку котів/псів на кілька місяців. Адже все ж на одну тварину треба на порядок менше грошей чим на одну людину.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (28.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 18:18 #2172248   #62
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Погоджуюсь. не памятаю шоб по вулицям ходили волонтери і збирали шось для людей.
В подолянах в холі волонтери довгий час збирали для людей.Майже в кожній крамничці сьогодні скриньки при касах стоять.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Тут ще одне прийшло в голову. Така ситуація з тваринами є й по іншій причині - співідношення гроші/кількість отримувачів. Адже на умовну 1000 гривень можна помогти набагато більше тваринам чим людям. На тисячу гривень я покращу умови одній людині на місяць або десятку котів/псів на кілька місяців. Адже все ж на одну тварину треба на порядок менше грошей чим на одну людину.
питання не в кількості ,а в якості

жодна зграя птахів , псів чи котів не рівня одній людині

Востаннє редагував Ingenue: 28.03.2013 о 18:21. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 18:25 #2172255   #63
Yarkop
Терріратор

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Це ти так вважаєш і все.

Востаннє редагував Yarkop: 28.03.2013 о 18:30.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякували 4:
Пантера (02.04.2013), оксана2009 (28.03.2013), pberit (28.03.2013), YG (29.03.2013)
Старий 28.03.2013, 18:29 #2172256   #64
erazel

Цитата:

Кожне життя цінне. І часто краще врятувати 10 життів чим відстрочити одну смерть.
erazel зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 18:30 #2172258   #65
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Погоджуюсь. не памятаю шоб по вулицям ходили волонтери і збирали шось для людей. А Ноїв Ковчех ходить! І я до них усі рази шось приносив, усіх сусідів оббігав назбирав шо міг, грошей ...не памятаю вже.
Швидко ти забув
Цитата:
Проїдся в маршрутках почитай газети і посумуй ті сумми які потрібно збрати на лікування 10 хворих
Цитата:
Діти... болюче питання, ой болюче! Хворі раком ..не кривіть душею! вони приречені, хай ті гроші продовжать життя на рік чи пять,але ми всі знаєм чим закінчиться.
Цитата:
поставте себе хоч на хвильку на місце батьків тих дітей ,не дай Боже,нікому не бажаю ,але ви б тоді також так думали?
Старий 28.03.2013, 18:31 #2172259   #66
wisper
Banned

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Це ти та вважаєш і все.
і я.
wisper зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 18:34 #2172262   #67
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Кожне життя цінне. І часто краще врятувати 10 життів чим відстрочити одну смерть.
ну якшо вони для тебе рівноццінні,то розумію в камері з милими пухнастими котиками у тебе на сковорідці могли б опинитись і малюки.
Старий 28.03.2013, 18:44 #2172266   #68
ats295
Активний учасник

А цікаво було б цікаво знати більше деталей про пожертвувачів в акцію Сведбанку. Якщо більшість шведів, то тут зрозуміло чому більше грошей пожертвували на тварин чим на хворих раком. В Швеціі соціальні послуги на найвищому рівні (як і податки, уакі одні з найвищих в Европі) і держава виконує свої обов'язки по відношенню старих, хворих людей і дітей - в Швеції декретна відпустка 2 роки, якщо не помиляююся, і державна допомога досить вагома.

Більшість грошей в тій акції було зібрано для незаможних сімей говорить про те що люди співчувають і помагають.

Востаннє редагував ats295: 28.03.2013 о 18:51.
ats295 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
IZURAT (28.03.2013)
Старий 28.03.2013, 18:57 #2172277   #69
Ingenue
Активний учасник

Збирали в Естонії ,як я зрозуміла
Старий 28.03.2013, 19:02 #2172287   #70
Freeboy

Цитата:
Інженю,та це смішно таке порівнювати.Якщо б перед психічноздоровою людиною постав вибір між життям людини і зграєю птахів,то ясно що тут і сумнівів ніяких не було б.Людина на те і людина щоб приносити якусь користь іншим. а не тільки спати,їсти і трахатися.Хтось допоміг лелекам.хтось збирає сміття в парках,хтось допомагає хворим дітямі.......а комусь і так добре)всі ми грішні.Якщо дійти до абсурду,то я можу спокійно вас звинуватити в смерті тисяч дітей...
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 2:
barvik777 (28.03.2013), оксана2009 (28.03.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 19:09 #2172291   #71
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Допис від Freeboy Переглянути допис
Якщо б перед психічноздоровою людиною постав вибір між життям людини і зграєю птахів,то ясно що тут і сумнівів ніяких не було б.
Цей вибір постав і постає щодня.Ті хто обирає людейй,допомгають людям,а хто тварин-тваринам.
От і статистика це підверджує.
Старий 28.03.2013, 19:18 #2172302   #72
Yarkop
Терріратор

Цитата:
Цей вибір постав і постає щодня.Ті хто обирає людейй,допомгають людям,а хто тварин-тваринам.
От і статистика це підверджує.
Логічно)
І що в цьому поганого? Хтось тим помагає, хтось іншим - ГОЛОВНЕ що помагають, роблять добру справу хоч комусь.
Треба більше задумуватись над тим, як навернути тих людей, які взагалі ніколи і нікому не помагали або не думали про це. Думаю це важливіше ніж переконувати тих людей, які вже роблять добру справу і переналаштовувати їх в інше русло.
Подякували 2:
Freeboy (28.03.2013), pberit (28.03.2013)
Старий 28.03.2013, 19:35 #2172316   #73
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Логічно)
І що в цьому поганого? Хтось тим помагає, хтось іншим - ГОЛОВНЕ що помагають, роблять добру справу хоч комусь.
Ворогові не побажю спостерігати за тим як збирають тисячі на пташок ,в той час як його дитина вмирає.

Додано через 4 хвилини
Цитата 1]кількість птахів -2]кількість шкідників- 3]кількість хімікатів у полях садах- 4]зріст хвороб.де починати діяти і витрачати сили та кошти кожен вирішує сам . таких ланцюжків багато.але ми спамятовуємось вкінці
еро,агітуйте активніше ,мало,мало драматизму,страшилкок з народного фольклору в гуглі більше нема?

Востаннє редагував Ingenue: 28.03.2013 о 19:35. Причина: Пізніше додано
Старий 28.03.2013, 19:45 #2172320   #74
ternolex

Ну для мене мови немає, люди однозначно важливіші ніж тварини. Але бувають і випадки, як із лелеками цього року, що їм також необхідно допомогти. Люди зможуть попрохати про допомогу. А звірі, нажаль, не вміють виказувати свої біди, тому їм також треба допомагати.
P.S. Людям дійсно необхідно виділяти більше коштів, так як врятоване людське життя буде варте декількох загиблих тварин. Як не крути, світ жорстока штука...
ternolex зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 19:47 #2172321   #75
Yarkop
Терріратор

Цитата:
Ворогові не побажю спостерігати за тим як збирають тисячі на пташок ,в той час як його дитина вмирає.
Не виривай речення вигідні тобі.

Всім не допоможеш. Хто заважає тобі допомагати хворим людям? Створила тему про онкохворих - молодець, але це тільки тисячна частина діла.

Я ж не критикую свого директора, що платить вищу з/п своїй бухгалтерші-родичці саме через родинні зв'язки а не через кваліфікацію.Хоче платить, хоче ні, то його справа так само як і тут.
Помагати - то справа індивідуальна кожного, головне її робити.
Подякував(ла):
Сомбра (28.03.2013)
Старий 28.03.2013, 19:56 #2172324   #76
Сомбра
Lobo nao mata lobo

Цитата:
поставте себе хоч на хвильку на місце батьків тих дітей ,не дай Боже,нікому не бажаю ,але ви б тоді також так думали?
Так важко уявити таке, шоб думав не знаю, але в мене є е нирки, хата пару квартир за виучені кошти я шось вирішу, з другого боку я б не хотів своїх дітей пустити по світу з торбою коли все піде на моє існування яке продовжиться на рік більше. Маю приклад банку, який назбирав дівчині на операцію за кордоном 40 тис евро. Померла після операції за пів року. А тих 40 тис можна було купити якісб прилади для діагностики чи лікування хвороб.
Ось пару фоток які не виставляв.

Як думаєш куди ділось то циплятко якого вони зараз гріють??

Ось в такому віці його зіли живим.

Востаннє редагував Сомбра: 28.03.2013 о 20:03.
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 20:13 #2172336   #77
wisper
Banned

Цитата:
Допис від ternolex Переглянути допис
так як врятоване людське життя буде варте декількох загиблих тварин
Скількох,не уточните?
Старий 28.03.2013, 20:38 #2172346   #78
Guerilla
Старожил

я думаю шо така різниця не від небажання допомогти собіподібним, а від недовіри до оточуючих.... невже нівкого ніколи не було такого шо дивлячись на ті плакати з доброчинність, в голові промайне на долю секунди картинка якогось олігарха, який на тому заробляє, а насправді ніяких дітей не має навіть і всьо то видумка для добреньких, які мають лишні кошти і готові їх віддати... наприклад в мене зразу така асоціація йде... не довіряю тим плакатам, циганкам жебраючим, пиякам стоячим під церквами і тд і тп...

Додано через 10 хвилин
2Інженя - ти здається забула(в) шо люди пішли від тварин(приматів).
Я б лічно швидше допоміг би тваринам, тому шо вони не вміють лукавити, брехати і затуманювати погляд задля своєї вигоди. Можливо всіх людей не варто рівняти під таку планку, але лічно я в тому житті пережив достатньо ситуацій, шоб розчаруватись в людях повністю, шо і призводить до таких точок зору.

Востаннє редагував Guerilla: 28.03.2013 о 20:38. Причина: Пізніше додано
Guerilla зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (29.03.2013), оксана2009 (28.03.2013)
Старий 28.03.2013, 20:48 #2172364   #79
wisper
Banned

Цитата
Допис від Guerilla Переглянути допис
2Інженя - ти здається забула(в) шо люди пішли від тварин(приматів).
Я б лічно швидше допоміг би тваринам, тому шо вони не вміють лукавити, брехати і затуманювати погляд задля своєї вигоди. Можливо всіх людей не варто рівняти під таку планку, але лічно я в тому житті пережив достатньо ситуацій, шоб розчаруватись в людях повністю, шо і призводить до таких точок зору.
З такими поглядами можна їздити на конях,бо машини попадають в аварії.
Старий 28.03.2013, 20:50 #2172367   #80
Guerilla
Старожил

не бачу звязку між моїм і вашим дописами...
Guerilla зараз поза форумом  
Зачинена тема

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:50.
Ad Management plugin by RedTyger