Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини

Про тварин піклуються більше ніж про людей.

Зачинена тема

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.03.2013, 21:00 #2172378   #81
Ingenue
Активний учасник

Типово Відповідь: Про тварин піклуються більше ніж про людей.

Цитата
Допис від Guerilla Переглянути допис
2Інженя - ти здається забула(в) шо люди пішли від тварин(приматів).
Я не забула ,я такого ніколи не знала.
Мене створив Бог і тварин створив для мене ,а не рівними мені

.
Цитата
я думаю шо така різниця не від небажання допомогти собіподібним, а від недовіри до оточуючих.... невже нівкого ніколи не було такого шо дивлячись на ті плакати з доброчинність, в голові промайне на долю секунди картинка якогось олігарха, який на тому заробляє, а насправді ніяких дітей не має навіть і всьо то видумка для добреньких, які мають лишні кошти і готові їх віддати... наприклад в мене зразу така асоціація йде... не довіряю тим плакатам, циганкам жебраючим, пиякам стоячим під церквами і тд і тп...
Такого не було.
Якщо ви сумніваєтесь ,сходіть особисто в лікарню і побачите на свої очі реальних хворих персонажів ,а не придуманих для того щоб вас ошукати.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 21:03 #2172383   #82
Сомбра
Lobo nao mata lobo

Інжень ось таке питання 10 людей лікування і 10 % тільки шо виживе. Витрати порядка 700 тис євро. Реально спасається 3 чол і решту життя живе правда не довгодо 10 -15 років. А ось тут
Цитата ОКСФОРД, 9 марта. Почти 13 млн человек в африканских странах зоны Сахеля "столкнулись с продовольственным кризисом, угрожающим перерасти в масштабную гуманитарную катастрофу". Об этом говорится в докладе международной благотворительной организации "Оксфам".

Как передает ИТАР-ТАСС, в числе наиболее сильно пострадавших государств — Чад, Буркина-Фасо, Мали, Мавритания, Нигер и северная часть Сенегала. Среди жителей этих районов "показатель недоедания составляет от 10 до 15%", при том что ситуация считается критической, если данная цифра превышает 15%. Под угрозой сильного истощения находятся более 1 млн детей.
По словам экспертов, кризис разразился по ряду причин: засухи, высоких цен на продукты питания, бедности, характерной для данного района, и многочисленных региональных конфликтов.
"Если начать действовать сейчас, пик кризиса еще можно будет преодолеть и спасти таким образом миллионы жизней", — подчеркивают в организации.
Чи тутhttp://anti.fishki.net/comment.php?id=37067

Просто дати їсти і виживуть. На терезах 10 життів і тисячі.
Кого вибереш, тих в кого шансів після операції практично нема і ті хто тупо хочуть їсти?
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (29.03.2013), Jane Doe (29.03.2013)
Старий 28.03.2013, 21:04 #2172385   #83
SNIZHOK
чмокі чмокі

не розумію одного, чого ви накидаєтесь на людей, які хоч чимось стараються допомогти знедоленим будь то тваринам чи людям, а за людей, які мають можливість, але утримаються від благодійності, мовчите ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 21:04 #2172386   #84
Guerilla
Старожил

а на рахунок вашого бога який всіх і вся створив можу порадити тільки одне - піти в церку ще дати милостиню священнику на нового мерседеса.
Guerilla зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 21:05 #2172388   #85
Сомбра
Lobo nao mata lobo

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Мене створив Бог
Тато! Тато й мама тебе створили!
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 21:12 #2172395   #86
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Інжень ось таке питання 10 людей лікування і 10 % тільки шо виживе. Витрати порядка 700 тис євро.
Звідки така безжальна статистика ?
Старий 28.03.2013, 21:17 #2172403   #87
Сомбра
Lobo nao mata lobo

Цитата:
Звідки така безжальна статистика ?
З життя. плюсанув пару цифр якось в маршрутках. процент вижвивання в лікарів спитай і термін до смерті після цього.
Можеш на тих сторінках поплюсувати.

Так кого спасати? Тих гогодуючих чи тих хворих?? Чому ти обираєш 10 наших проти 10 тис чорних дітеЙ ЯКИМ НЕМА ШО ЇСТИ?
Старий 28.03.2013, 21:19 #2172405   #88
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
Просто дати їсти і виживуть. На трезах 10 життів і тисячі.
Кого вибереш, тих в кого шансів після операції практично нема і ті хто тупо хочуть їсти?
Все просто ,спочатку я допомагаю своїм,дітям ,рідним дорослим,тоді близьким ,їхнім дітям,тоді просто знайомим,сусідам,жителям мого міста,землякам.Незалежно від їхніх шансів.Але це не принципово.
Якщо хтось попросить у мене грошей на африканських дітей і я точно знатиму що вони підуть за призначенням ,то дам і на них.
Але ж ти розумієш ,що проконтролювати і перевірити буде значно важче.

Востаннє редагував Ingenue: 28.03.2013 о 21:28.
Старий 28.03.2013, 21:21 #2172409   #89
Guerilla
Старожил

Цитата:
Так кого спасати? Тих гогодуючих чи тих хворих?? Чому ти обираєш 10 наших проти 10 тис чорних дітеЙ ЯКИМ НЕМА ШО ЇСТИ?
Напевно до Інжені накінець-то дойшло, що питання в ККД, а не в людина-нелюдина, коефіцієнт корисної дії це така штука якою варто користуватись в житті. а чому я швидше допоможу тварині аніж людині, це тому шо є велика вірогідність шо та допомога людині потрібна не як допомога, а як халявне благо а з твариною я не промахнусь точно.
Старий 28.03.2013, 21:22 #2172411   #90
Ingenue
Активний учасник

Цитата:
З життя. плюсанув пару цифр якось в маршрутках. процент вижвивання в лікарів спитай і термін до смерті після цього.
Можеш на тих сторінках поплюсувати.
Твої плюсики -це твоя субєктивна думка,а ніяка не статистика,я знаю багато людей,які або перемогли онкологію,або прожили ще досить багато років.І вважаю що за кожне людське життя потрібно боротись до останнього подиху.Як робив твій дідусь.
Старий 28.03.2013, 21:23 #2172412   #91
Сомбра
Lobo nao mata lobo

Цитата:
.Незалежно від їхніх шансів.
А я прораховую шанси і де вони більші даю туди. Це раз випало лелекам про решту казати не буду, тут внас не піар компанія.

Тобі не здається, шо ти за мене вирішуєш куди я маю дівати свої гроші і вільний час?

Цитата:
я знаю багато людей,які або перемогли онкологію,або прожили ще досить багато років
Я теж знаю двох які прожили понад 4 роки після хіміотерапії і оперцій. І знаю шо решту(ой як багато) я провів на Микуленецьке кладовище і вони не повернулись звідти. І лкарів знаю які це говорять. ШО шансів нема , але лікувати треба і можна бо продовжить життя на пару років. Мені таке життя не потрібне наприклад і їм важаю теж, тому ....

Цитата:
Чому для тебе так важливо щоб я думала що ти молодець ?
Зовсім все рівно шо хтось про мене думає, навіть ти))) Але ти вказуєш шо я роблю по твому не правильно, а важаю це своїм ділом і нікого ні до чого не примушую

Востаннє редагував Сомбра: 28.03.2013 о 21:30.
Старий 28.03.2013, 21:25 #2172413   #92
Ingenue
Активний учасник

Цитата
а чому я швидше допоможу тварині аніж людині, це тому шо є велика вірогідність шо та допомога людині потрібна не як допомога, а як халявне благо а з твариною я не промахнусь точно.
Ви забуваєтесь що тварини не самі на себе збирають-це роблять такі самі брехливі люди,які збирають і на дітей.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Тобі не здається, шо ти за мене вирішуєш куди я маю дівати свої гроші і вільний час?
Якщо ти вважаєш що правий,то просто ігноруй.Чому для тебе так важливо щоб я думала що ти молодець ?

Востаннє редагував Ingenue: 28.03.2013 о 21:25. Причина: Пізніше додано
Старий 28.03.2013, 21:28 #2172418   #93
Guerilla
Старожил

от тому я нікому і не перечислюю грошей, а краще піду куплю тому псу чи коту їсти, когось комусь пристрою, когось візьму до себе.
закриєм краще тему, бо бачу ми один одного не переконаєм в тебе занадто навязана точка зору, можу дати лише одну останню пораду - не дивитись телевізор(зомбоящик) це він ще так добре вміє впарювати людям фейк.
Подякував(ла):
Пантера (02.04.2013)
Старий 28.03.2013, 21:30 #2172422   #94
Ingenue
Активний учасник

Цитата
от тому я нікому і не перечислюю грошей, а краще піду куплю тому псу чи коту їсти
так само можеш піти купити в лікарню дітям ліки ,фркути чи розмальовку
Старий 28.03.2013, 21:33 #2172427   #95
Guerilla
Старожил

вони 100% ліків фруктів і розмальовок тій дитині куплять на 40 000 євро.
Старий 28.03.2013, 21:36 #2172428   #96
Ingenue
Активний учасник

я зрозуміло висловилась ,не варто перекручувати якщо не збираєшся принести 40 тис.євро
Старий 28.03.2013, 21:45 #2172435   #97
оксана2009

[quote=Ingenue;2172413]Ви забуваєтесь що тварини не самі на себе збирають-це роблять такі самі брехливі люди,які збирають і на дітей.

цим дописом ти ображаєш тих людей які роблю добру справу не тільки для тварин.Вони збирають гроші і для дітей . Співчуття або є або немає. Воно неможе бути вибірковим.

Яке ж ти дурне....... інженю такі офтопи не личить писати . знайди хоч один допис де я б так писала. контролюй свої емоції..

Востаннє редагував оксана2009: 28.03.2013 о 21:51.
оксана2009 зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 21:51 #2172444   #98
Yarkop
Терріратор

Цитата:
Якщо хтось попросить у мене грошей на африканських дітей і я точно знатиму що вони підуть за призначенням ,то дам і на них.
Дуже багато умов: якщо, точно, перевірити... А ти просто дай і повір їм. Якщо вони шахраї, це буде на їх совісті і повір рано чи пізно їм це відаукнеться.

Коли я комусь допомагаю, я ні кого і ніколи при цьому не перевіряю і роблю це щиро.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (28.03.2013)
Старий 28.03.2013, 21:57 #2172452   #99
оксана2009

Та і тут нічого не проконтролюєш. Всі памятають Оксану Макар. Як їй співчували і збирали допомогу. Де гроші зараз.?
Два роки тому був випадок в Криму .Зібрали 70 тис.дол.а батьки сказали що дитина і так помре краще ремонт зробимо..Як від них відібрати і передати іншій дитині .

Востаннє редагував оксана2009: 28.03.2013 о 22:03.
оксана2009 зараз поза форумом  
Старий 28.03.2013, 21:57 #2172453   #100
pberit
Домофонщик

Цитата:
питання не в кількості ,а в якості

жодна зграя птахів , псів чи котів не рівня одній людині
Не згідний. Є такі зграї людей які не варті однієї тварини, все відностно... Якби у вас був вибір - врятувати лелеку чи Сталіна, Гітлера, Хусейна і т.д? Я б мабуть краще таки одну лелеку. Все відносно, не можна перекручувати...

Цитата
а на рахунок вашого бога який всіх і вся створив можу порадити тільки одне - піти в церку ще дати милостиню священнику на нового мерседеса.
Я попрошу не вплутувати сюди релігію та політику! Це ще більше роздмухає холівар. Людина дає гроші на церкву, з цих грошей також мали б частину віддавати бідним (в деяких так і роблять, уявляєте?), а якщо священник купив на них мерседес то він їх вкрав! Так само ми мусимо платити податки, не всі вони будуть використані за призначенням але це не означає що потрібно їх не платити...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
erazel (29.03.2013), Jane Doe (29.03.2013), Сомбра (28.03.2013)
Зачинена тема

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:59.