Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.12.2017, 19:43 #2715156   #141
tapac_ko

Типово Відповідь: Електроавтомобіль. Усі За та Проти на сьогоднішній день .

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Не так вєе і смішно, в ліфа батарея має ~30кіловат, на них він 100кілометрів їде гарантовано а по місту якщо не зимою то і всі 150, ціна кіловата буде десь~ 1.7грн що означає повна зарядка буде коштувати користувачу ~50грн.
На 50 грн ти не купиш навіть 2 літри бензини зараз, а проїхати на 2х літрах бензину по містц можна кілометрів 30 по трасі кілометрів 50 - то в кращому разі, коли в тебе дуууже спокійний стиль водіння і ти їдеш на якійсь тупій малолітражці не на автоматі, типу тойоти яріс з літровим двигуном....
Такі розрахунки нідочого.
1 зазвичай щоб зарядити батарею на 1 кВт треба потратити 1,5кВт.
2 якщо вже говоримо про економне авто, то це має бути малолітражка на газі

Ну і порахувати наприклад за 150 тис км експлуатації всі витрати на 1 авто і на інше, після чого глянути продажну ціну обидвох автомоілів, і тільки тоді отримаєм реальні витратити господарів на 1км.

Колись бачив статтю де порівнювали приблизно однакові Nissan Leaf i Nissan Note, так вот
ліф за 26 тис євро
ноте за 13 тис
то можна порахувати тільки різницю в ціні на бензин
13000 * курс 32 / ціна бенз 30 / 8л розхід = 180 тис пробігу

можете дорахувати ТО, електрику і подивитися по чом можна потім продати ті машини...

Ще тут піцу на ліфі возили

Ще в зимі батареї самі собі включають обігрів і електромобіль не можна надовго лишати на морозі, тому не вийде десь лишити таке авто в дворі без розетки на тривалий період.
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (12.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2017, 20:46 #2715159   #142
switch
Активний учасник

Поки заз оплакує Ланос - білоруси вже клепають свій електрокар.
http://fakty.ictv.ua/ua/lifestyle/au...-elektromobil/
switch зараз поза форумом  
Старий 12.12.2017, 21:01 #2715161   #143
vanco2

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Такі розрахунки нідочого.
1 зазвичай щоб зарядити батарею на 1 кВт треба потратити 1,5кВт.
2 якщо вже говоримо про економне авто, то це має бути малолітражка на газі

Ну і порахувати наприклад за 150 тис км експлуатації всі витрати на 1 авто і на інше, після чого глянути продажну ціну обидвох автомоілів, і тільки тоді отримаєм реальні витратити господарів на 1км.

Колись бачив статтю де порівнювали приблизно однакові Nissan Leaf i Nissan Note, так вот
ліф за 26 тис євро
ноте за 13 тис
то можна порахувати тільки різницю в ціні на бензин
13000 * курс 32 / ціна бенз 30 / 8л розхід = 180 тис пробігу

можете дорахувати ТО, електрику і подивитися по чом можна потім продати ті машини...

Ще тут піцу на ліфі возили

Ще в зимі батареї самі собі включають обігрів і електромобіль не можна надовго лишати на морозі, тому не вийде десь лишити таке авто в дворі без розетки на тривалий період.
Так наразі то дуже нішева тачка, вона не підходить всім, ти маєш мати будинок, при чому не далеко від міста чи роботи, тобто машина чисто їздити на/з роботи і трошки по справах мотнутись, не більше.

Так таку машину нову купупувати змісту ноль (принаймні ці що зараз продають, нова ж набагато краща. там вже треба думати), але БУ вони продаються по досить ОК цінах, а США ранні моделі з деградованою на відсотків 10-20% можна взагалі знайти по 5-7К.
Також не обовязково міняти батарею, навіть в США вже є сервіси які батареї ремонтують, але до ремонту ше тре дожити, а гарантія покриває 100К кілометрів, 5 років, і міняється на нову якщо батареє деградує на 30% або більше. Тим не менше, ремонт батареї коштує +- 1000 баксів, заміняють просто мертві елементи.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Поки заз оплакує Ланос - білоруси вже клепають свій електрокар.
http://fakty.ictv.ua/ua/lifestyle/au...-elektromobil/
Цитата Під час попередніх випробувань заступник прем’єр-міністра Білорусі Володимир Семашко зазначив, що їздові якості у автомобіля як у флагманського седана Audi A8.
Сміявсь (подивіться відео до статті, там не змогли розігнати її до 100км/год)

Згадались білоруські монітори, які пісоя того як хтось здер наклейку з брендом виявились ацерами

Також наї--ли про 100-150 кілометрів пробігу, бо батарея там 11кіловат, причому москальстка, так вот на 11 кіловатах буде дуже добре шоб проїхати 50 кілометрів.

Востаннє редагував vanco2: 12.12.2017 о 21:07. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 12.12.2017, 22:19 #2715167   #144
Hurricane

Цитата білоруси вже клепають свій електрокар
Про
Цитата їздові якості у автомобіля як у флагманського седана Audi A8
- 3,14здЯть! Навіть якщо порівнювати з А8 94-го року.
Hurricane зараз поза форумом  
Старий 13.12.2017, 06:35 #2715176   #145
Kokorakatan
Активний учасник

Шось ніхто не пише "не справедливо, я заплатив податок, а вони ні" "дороги нищитимуть а податок не платять" "от через них школи і лікарні, дороги в такому стані, бо податок не платять". kurtq тебе жаба не давить шо ти заплатив 40000 грн податку а вони-ні?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 13.12.2017, 13:29 #2715205   #146
Pilat

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Шось ніхто не пише "не справедливо, я заплатив податок, а вони ні" "дороги нищитимуть а податок не платять" "от через них школи і лікарні, дороги в такому стані, бо податок не платять". kurtq тебе жаба не давить шо ти заплатив 40000 грн податку а вони-ні?
я так розумію ви на бляхах???...ібо більше окрім бляхарів такий комент ніхто не написав би...(чи я помилився?)
Pilat зараз поза форумом  
Старий 13.12.2017, 13:56 #2715207   #147
Dao

Цілком справедливо стимулювати купляти екологічний транспорт.
Я за, купляйте електрокари всі най буде чистіше повітря.

PS: я розумію що зараз народу далеко не до екології але тільки дурень не погодиться з тим наскільки більше машин стало і що навіть в тернополі попри завантажені дороши вже дуже добре відчувається загазованість.

PPS: тільки не треба тут писати про москвічі і жигулі, їх одиниці на дорогах насправді
Dao зараз поза форумом  
Старий 13.12.2017, 16:00 #2715215   #148
vanco2

Цитата:
Шо ти розкукурікався хабарнику? Відмінили тільки мито, акцизний збір і ПДВ далі сплачуються. +екологічний транспорт це майбутнє, як ти думаєш чого США і багато європейських країн стимулюють покупку і фактично доплачують власникам які купили такі машини? Бо вони думають чим дихають і як жити далі, а не як на халяву пригнати чермет і вирізати там каталізатор, бо поставити новий коштує як пів того чермета.

Додано через 2 хвилини
Цитата PPS: тільки не треба тут писати про москвічі і жигулі, їх одиниці на дорогах насправді
Я це теж казав, але виліз свіч і привів статистику шо їх в нас 70%. Правда не ясно скільки відсотків з тих 70% їздить.

Востаннє редагував vanco2: 13.12.2017 о 16:00. Причина: Пізніше додано
Старий 13.12.2017, 17:58 #2715224   #149
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
я так розумію ви на бляхах???...ібо більше окрім бляхарів такий комент ніхто не написав би...(чи я помилився?)
А що, мій комент не справедливий? Так, я на бляхах

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Шо ти розкукурікався хабарнику? Відмінили тільки мито, акцизний збір і ПДВ далі сплачуються. +екологічний транспорт це майбутнє, як ти думаєш чого США і багато європейських країн стимулюють покупку і фактично доплачують власникам які купили такі машини? Бо вони думають чим дихають і як жити далі, а не як на халяву пригнати чермет і вирізати там каталізатор, бо поставити новий коштує як пів того чермета
Взагаліто перед тим як кукарікати ти б краще взнав те, що ПДВ для розмитнення електромобіля скасовують на термін 1 рік, з 1.01.18 по 31.12.18
Як практика з електромобілями то можна, так в європі, а як зняти обмеження євро для вживаних авто то не можна, це ж теж практика європи, нє?
І чому жаба тих, хто купив звичайне авто не має давити за те, що сплатив пару тисяч євро за розмитнення? Чому ніхто не бідкається за дороги на які електромобілісти податку платити не будуть ні в якому виді, чи то мито чи акциз з пального? Як за бляхи то всі кричали, а тут опа і нармальна практика в європі. Ну і раньше любима тема проти блях це ж получається хто притбав електромобіль в 2017 і раньше втратить 1/5 вартості авто, як тепер їм з цим жити?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Цілком справедливо стимулювати купляти екологічний транспорт.
Я за
PPS: тільки не треба тут писати про москвічі і жигулі, їх одиниці на дорогах насправді
Одиниці чи ні но середній вік авто в Україні 20+років
І я теж за електротранспорт, але як тема стосується блях то і дороги нема за що робити, і школи нема за що будувати і все через не сплачені податки а тут на електро податки скасували і всіх все влаштовує, кажуть практика така в європі

Додано через 1 годину 5 хвилин
Напищу свою думку, може не правий.
Коли прості українці просять роками здешевлення розтаможки і відміни євростандартів-всім срать, як Казала Южаніна "нехай би всі так заплатили податок 1,5 мільйона грн за своє авто".
Коли ж пішла мова за електро то бігом все прийняли без прроблем. Чому так? Побачите, з нового року під ВР не буде мерсів, будуть тесли, цей закон приймали для себе, от і пррйшло все гладко. Чому закон для багатих? Та тому що мало який середнтостатистичний українець позволить притбати собі ліф не кажучи вже про теслу, а от багажі ліфа як друге чи третє авто-запросто, та й тесли їм по кишені, а зараз дорого їх куаляти от і зробили для себе закон на рік. Можливо я помиляюсь, але виглядає саме так. І я ще раз напишу Я ЗА Електромобілі і їх здешевлення, але хочеться щоб і для простих чмертних закони теж приймались

Востаннє редагував Kokorakatan: 13.12.2017 о 17:58. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
switch (13.12.2017)
Старий 13.12.2017, 18:13 #2715233   #150
vanco2

Цитата:
Взагаліто перед тим як кукарікати ти б краще взнав те, що ПДВ для ррзмитнення електромобіля скасовують на термін 1 рік, з 1.01.18 по 31.12.18
Як практика з електромобілями то можна, так в європі, а як зняти обмеження євро для вживаних авто то не можна, це ж теж практика європи, нє?
І чому жаба тих, хто купив звичайне авто не має давити за те, що сплатив пару тисяч євро за розмитнення? Чому ніхто не дідкається за дороги на які електромобілісти полатку платити не будуть ні в якому виді, чи то сито чи акциз з пального? Як за бляхи то всі кричали, а тут опа і нармальна практика в європі. Ну і раньше любима тема проти блях це ж получається хто притбав електромобіль в 2017 і раньше втратить 1/5 вартості авто, як тепеп їм з цим жити?

Одиниці чи ні но середній вік авто в Україні 20+років
І я теж за електротранспорт, але як тема стосується блях то і дороги нема за що робити, і школи нема за що будувати і все через не сплачені податки а тут на електро податки скасували і всіх все влаштовує, кажуть практика така в європі
Про втрачену вартість авто жаліють тільки убогі ідіоти і перекупи, нормальні люди від того виграють, бо зазвичай продають машину шоб купити іншу. І при зниженні цін на через мити знижуються також ціна на то авто яке ти купуєш інше і знижується розмір різниці між ними.

На рахунок електрокарів - не в європі практика а в цілому розвиненому світі, і США і в Європі(не всі країни), і навіть в Китаї! Тобто країни розвинені і не дуже, бачать зміст чому треба стимулювати розвиток електротранспорту. І тільки якийсь український лашпен на бляхах придумав огризатись, то при тому шо бензин і газ в Україні імпортні, а електрика виробляється на місці, в надлишку і йде на ексорт.
Так от, субсидії на електротранспорт стимюлюють розвиток інфраструктури, яку державі не доведеться будувати самостійно. А без інфраструктури електротрансорт не зможе бути масовим, навіть якщо він буде таким в країнах які в інфраструктуру вклались.

Далі про твій стогін про європу, і євро5, так нас треба змінити законодавство, але його треба спочатку змінити, потім вже приганяти машини і ставити на облік, а не займатись схемами виправдовуючись там що законодавство не змінене, а насправді тобі пох на законодавство, тобі просто треба халяви і не поатити нічого.

А тепер про податки - через то шо середній українець в житті не заплатить добровільно податків, і якщо в толпі кинути тапком то попадеш в інваліда/чопнобильця/держслужбовця/"офіційно" безробітного/на субсидіях, ящо повезе то в підприємця на єдиному або сірого конверта! Так от держава пробує хоч якось отримати податки і починаються оці безглузді оподаткування, типу податок на дорогу в ціні пального.

Далі ти кукурікаєш про практики і ціни в європі, і звертаєш увагу на те шо для електромобілів застосували євпропейську практику а для старого шроту ні - тим самим натякаєш на подвійні стандарти. Так от, в бляхарів такі ж самі подвійні стандарти, бо ви хочете халявні ціни на автомобілі, і не хочете розуміти чого там ціни на старі авто такі низькі - а низькі вони бо старі тачки дорогі в обслуговуванні, бо там на них є податок більший, ага! Бо реєстрація поновлюється кожен рік і треба платити, бо на будь-яку машину треба страховку, а на старі вона дорожча, і страховка не бутафорія та шо в нас, а така що покриває зазвичай витрати, бо в єаропі треба проходити ТО кожен рік, і з чекенжіном чи викидами СО поза нормою (а саме такі в твому шроті будуть без каталізатора), ти ТО не пройдеш.
Вот якщо ти почнеш вимагати оці всі разом з розтаможкою згідно правил СОТ - тоді я буду вважати тебе мужиком, а наразі я тебе вважаю лицемірним хабарником. І не розумію нашо ти почав моросити про цю херню в цій темі?

Востаннє редагував vanco2: 13.12.2017 о 18:19.
Старий 13.12.2017, 18:49 #2715239   #151
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Про втрачену вартість авто жаліють тільки убогі ідіоти і перекупи, нормальні люди від того виграють, бо зазвичай продають машину шоб купити іншу. І при зниженні цін на через мити знижуються також ціна на то авто яке ти купуєш інше і знижується розмір різниці між ними.
Ось це згідний, так і є, но чомусь не всі це розуміють і вважають авто хорошою грошовлю інвестицією
Цитата:
На рахунок електрокарів - не в європі практика а в цілому розвиненому світі, і США і в Європі(не всі країни), і навіть в Китаї! Тобто країни розвинені і не дуже, бачать зміст чому треба стимулювати розвиток електротранспорту. І тільки якийсь український лашпен на бляхах придумав огризатись, то при тому шо бензин і газ в Україні імпортні, а електрика виробляється на місці, в надлишку і йде на ексорт.
Емігранте, я не огризаюсь, мені просто цікаво чому всі вмить забули про школи, дороги, пенсіонерів, що ви ше там приплітали в сусідній темі?

Цитата:
Далі про твій стогін про європу, і євро5, так нас треба змінити законодавство, але його треба спочатку змінити, потім вже приганяти машини і ставити на облік, а не займатись схемами виправдовуючись там що законодавство не змінене, а насправді тобі пох на законодавство, тобі просто треба халяви і не поатити нічого.
Мені треба не халяви а адекватих цін на авто а не те що є зараз, копіюють європу то нехай копіюють у всьому а не тільки те що вигідно їм
Цитата:
А тепер про податки - через то шо середній українець в житті не заплатить добровільно податків, і якщо в толпі кинути тапком то попадеш в інваліда/чопнобильця/держслужбовця/"офіційно" безробітного/на субсидіях, ящо повезе то в підприємця на єдиному або сірого конверта! Так от держава пробує хоч якось отримати податки і починаються оці безглузді оподаткування, типу податок на дорогу в ціні пального.
Шось не вяжиться шо держава хоче отримувати податки, бляхарі кажуть "дайте нам розмитнити авто, зніміть обмеження євро5" а держава каже нє і всіх все влаштовує.
Цитата:
Далі ти кукурікаєш про практики і ціни в європі, і звертаєш увагу на те шо для електромобілів застосували євпропейську практику а для старого шроту ні - тим самим натякаєш на подвійні стандарти. Так от, в бляхарів такі ж самі подвійні стандарти, бо ви хочете халявні ціни на автомобілі, і не хочете розуміти чого там ціни на старі авто такі низькі - а низькі вони бо старі тачки дорогі в обслуговуванні, бо там на них є податок більший, ага! Бо реєстрація поновлюється кожен рік і треба платити, бо на будь-яку машину треба страховку, а на старі вона дорожча, і страховка не бутафорія та шо в нас, а така що покриває зазвичай витрати, бо в єаропі треба проходити ТО кожен рік, і з чекенжіном чи викидами СО поза нормою (а саме такі в твому шроті будуть без каталізатора), ти ТО не пройдеш.
Вот якщо ти почнеш вимагати оці всі разом з розтаможкою згідно правил СОТ - тоді я буду вважати тебе мужиком, а наразі я тебе вважаю лицемірним хабарником. І не розумію нашо ти почав моросити про цю херню в цій темі?
Понамішував все до купи. Українська страховка зараз покриває 100000 грн при пошкодженні майна і ніби 300000 грн при завданню шкоди здоровю, цього для України вистарчає поки що, тим більше якщо авто подешевшають то 100000 вистарчить, ну най буде збільшим виплати на здоровя і майно в 2 рази, най вартує страховка не 500-700 грн а 1000-1400 грн, ну потолок як в Литві 150€ вистарчить зголовою.
Вихлопи в Литві і Польщі не міряють, факт постановки на облік в Польщі Запорожця є цьому яскравий доказ, головне справність гальмів, світла, щоб не було підтьоків і все. В Україні дешеве обслуговування корчів і це нам на руку, невже це причина заборонити ввіз корчів? Може всетаки най везуть, відкриються нові сто. Перестань мішати все до купи, ти в сраці був і гімно бачив але всім вперто доказуєш свої переконання про те що немаючи 1500€ в місяць авто протипоказане.
Старий 13.12.2017, 20:18 #2715243   #152
vanco2

Цитата Емігранте, я не огризаюсь, мені просто цікаво чому всі вмить забули про школи, дороги, пенсіонерів, що ви ше там приплітали в сусідній темі?
Ніхто нічого не забув, тільки втрачаючи частину, підкреслю ЧАСТИНУ платежів на електромобіль - держава отримує екологічно чисту одиницю транспорту, яка стимулює розвиток інфраструктури елекрозаправок, сервісу і тд.
Приганяючи бляхи держава не отримує нічого з платежів, зате отримує купу гемору, брухту, забруднення і тд.

Додано через 1 хвилину
Цитата Мені треба не халяви а адекватих цін на авто а не те що є зараз, копіюють європу то нехай копіюють у всьому а не тільки те що вигідно їм
Вот іменно, хай копіюють у всьому а не тільки в тому що вигідно сектору людей які на машину не заробили але дуже хочеться.

Додано через 2 хвилини
Цитата Шось не вяжиться шо держава хоче отримувати податки, бляхарі кажуть "дайте нам розмитнити авто, зніміть обмеження євро5" а держава каже нє і всіх все влаштовує.
Не всіх все влаштовує, просто якби власники блях замість того шоб платити хабарі і юзати схеми зібрались і ставили свої вимоги - думаю вже б давно добились свого, але нашо вам добиватись свого якщо то дорожче? Краще купити якийсь кусок заліза з вийшовшим ресурсом але супер дешево.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Ось це згідний, так і є, но чомусь не всі це розуміють і вважають авто хорошою грошовлю інвестицією

Емігранте, я не огризаюсь, мені просто цікаво чому всі вмить забули про школи, дороги, пенсіонерів, що ви ше там приплітали в сусідній темі?

Мені треба не халяви а адекватих цін на авто а не те що є зараз, копіюють європу то нехай копіюють у всьому а не тільки те що вигідно їм

Шось не вяжиться шо держава хоче отримувати податки, бляхарі кажуть "дайте нам розмитнити авто, зніміть обмеження євро5" а держава каже нє і всіх все влаштовує.

Понамішував все до купи. Українська страховка зараз покриває 100000 грн при пошкодженні майна і ніби 300000 грн при завданню шкоди здоровю, цього для України вистарчає поки що, тим більше якщо авто подешевшають то 100000 вистарчить, ну най буде збільшим виплати на здоровя і майно в 2 рази, най вартує страховка не 500-700 грн а 1000-1400 грн, ну потолок як в Литві 150€ вистарчить зголовою.
Вихлопи в Литві і Польщі не міряють, факт постановки на облік в Польщі Запорожця є цьому яскравий доказ, головне справність гальмів, світла, щоб не було підтьоків і все. В Україні дешеве обслуговування корчів і це нам на руку, невже це причина заборонити ввіз корчів? Може всетаки най везуть, відкриються нові сто. Перестань мішати все до купи, ти в сраці був і гімно бачив але всім вперто доказуєш свої переконання про те що немаючи 1500€ в місяць авто протипоказане.
Чувак, ти тупий як сибірський валянок, всраці був і гімно бачив яказ ти Ну реально, ти хоч за кордоном раз був?

100тис грн? Рельно? Ти шо думаєш шо всі такі убогі дібіли як ти і їздять на шроті? Та навіть новий ланос коштує в рази дорожче ніж це покриття, а якщо ти приїдеш своїм шротом в якусь +- нормальну машину? А якщо там вистрелять подушки? 4К баксів для ремонту нової машини це при чуть більше ніж косметичній аварії. Тобто покриття таке це як фіговий листочок, для галочки.

В литві 150 євро? Ну і шо воно покриває? Шо там тільки одна опція застрахуватись за 150 євро? Чи може то такий самий фіговий листочок шоб довезти той шрот в Україну і там "продати" наступному ідіоту?
А ти в курсі шо в США теж можна дешево застрахуватись? Вроді 10К баксів тільки покриття буде, а знаєш чого всі переплачують і страхують дорого? З покриттям в 100штук і більше? Бо якщо ти когось покалічиш, затоталиш тачку, і тд - страхова виплачує максимум і якшо його не хватає - в при постраждалих і тоталі 10К точно не хватить - решту суд збиває з тебе, в тебе забирають твоє майно, гроші на рахунках, якщо ти в боргах на всьо продають твою хату і тд, якщо всьо продали але ти далі торчиш і при тому маєш роботу - знімають з зарплати!
Просто ти вириваєш якійсь факти і дупля не ріжеш про шо говориш. Так як ото ти патякав шо в тебе на рік застрахована машина бо ти думав шо поляк ідіот, проплатив страховку тобі на рік і не скасує її після продажу. Та ше й буде ризикувати бо може якийсь лашпен попаде в аварію шоб його страхова виплатила йому гроші а поляк потім з таким рекордом за страхову буде платити в 2 рази дорожче, так?

Вот ото ж бо й воно, в сраці був гівно видів ти - а патякати ти перестанеш коли приїдеш в ту ж литву і там купиш собі свій шрот, чи в США чи в навіть в Польщу! Покористуєшся, порахуєш, а потім почукаєш в сраку, чи де там в тебе думалка, і купиш собі шось посвіжіше.

Адекватних цін тобі треба? А шо таке адекватні ціни?

Востаннє редагував vanco2: 13.12.2017 о 20:23. Причина: Пізніше додано
Старий 13.12.2017, 20:39 #2715247   #153
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Ніхто нічого не забув, тільки втрачаючи частину, підкреслю ЧАСТИНУ платежів на електромобіль - держава отримує екологічно чисту одиницю транспорту, яка стимулює розвиток інфраструктури елекрозаправок, сервісу і тд.
Не частину а практично всі платежі, тобто акциз 0, мито 0, пдв 0. Залишили лиш пенсійний 3-5% в залежності від вартості авто
Цитата:
Приганяючи бляхи держава не отримує нічого з платежів, зате отримує купу гемору, брухту, забруднення і тд.
Не отримує бо не хоче, я скидав обіцянки Южагіної про законопроект максимум в лтстопаді, є крім того ще два законопроекти зареєчтровані але заштопорені в комітеті Южаніної номери 5561 і 5562 суть яких проста як двеоі і всіх би задовільнила, а саме зняти обмеження євростандарту для вживаних авто і розрухунок акцизу по нині діючим зниженим ставкам, вле ж ні, держава чомусь цього не хоче, так що перестань винити бляхарів, ми не волонтери.
Цитата:
Вот іменно, хай копіюють у всьому а не тільки в тому що вигідно сектору людей які на машину не заробили але дуже хочеться.
Та ти шо, дойшло до тебе нарешті?

Цитата:
Не всіх все влаштовує, просто якби власники блях замість того шоб платити хабарі і юзати схеми зібрались і ставили свої вимоги - думаю вже б давно добились свого, але нашо вам добиватись свого якщо то дорожче? Краще купити якийсь кусок заліза з вийшовшим ресурсом але супер дешево.
Збирались, вимагали 6.09.2017, на другий день розігнали, оьіцили вирішити проблематику з бляхами в жовтні-листопаді і шо? І нічо, значить державу це влаштовує, законопроекти є лиш візьми і прийми, тільки от є якийсь стримуючий фактор, Святаш, Васадзе, Назаренко і їм подібні думаю

Додано через 13 хвилин
Цитата:
100тис грн? Рельно? Ти шо думаєш шо всі такі убогі дібіли як ти і їздять на шроті? Та навіть новий ланос коштує в рази дорожче ніж це покриття, а якщо ти приїдеш своїм шротом в якусь +- нормальну машину? А якщо там вистрелять подушки? 4К баксів для ремонту нової машини це при чуть більше ніж косметичній аварії. Тобто покриття таке це як фіговий листочок, для галочки.
Маєш дороге авто, май гроші на Каско і всі свої аргумети запхай собі в сраку грязний янкі
Цитата:
В литві 150 євро? Ну і шо воно покриває? Шо там тільки одна опція застрахуватись за 150 євро? Чи може то такий самий фіговий листочок шоб довезти той шрот в Україну і там "продати" наступному ідіоту?
150€ це річна стаховка, щоб заїхати в Україну достатньо страховки за 35€ на місяць, щоб авто не злетіло з обліку потрібно кожних пів-року купляти таку страховку.
Цитата:
А ти в курсі шо в США теж можна дешево застрахуватись? Вроді 10К баксів тільки покриття буде, а знаєш чого всі переплачують і страхують дорого? З покриттям в 100штук і більше? Бо якщо ти когось покалічиш, затоталиш тачку, і тд - страхова виплачує максимум і якшо його не хватає - в при постраждалих і тоталі 10К точно не хватить - решту суд збиває з тебе, в тебе забирають твоє майно, гроші на рахунках, якщо ти в боргах на всьо продають твою хату і тд, якщо всьо продали але ти далі торчиш і при тому маєш роботу - знімають з зарплати!
Просто ти вириваєш якійсь факти і дупля не ріжеш про шо говориш. Так як ото ти патякав шо в тебе на рік застрахована машина бо ти думав шо поляк ідіот, проплатив страховку тобі на рік і не скасує її після продажу. Та ше й буде ризикувати бо може якийсь лашпен попаде в аварію шоб його страхова виплатила йому гроші а поляк потім з таким рекордом за страхову буде платити в 2 рази дорожче, так?
Дякую, пізнавально, в нас такого нема, не діє, всі ми бідні і нема в нас шо віджимати. Та й що ти хочеш мені цим доказати? Яка сумма відшкодування на твою думку має бути?
Цитата:
Вот ото ж бо й воно, в сраці був гівно видів ти - а патякати ти перестанеш коли приїдеш в ту ж литву і там купиш собі свій шрот, чи в США чи в навіть в Польщу! Покористуєшся, порахуєш, а потім почукаєш в сраку, чи де там в тебе думалка, і купиш собі шось посвіжіше.

Адекватних цін тобі треба? А шо таке адекватні ціни?
Адекватні ціни можеш загуглити або просто порівняти ціни в Україні на лагуну як в мене і ціни в Польщі чи Литві чи навіть ту ціну за що я її взяв в користування, чи ти тупий і не розумієш за що я говорю?

Востаннє редагував Kokorakatan: 13.12.2017 о 20:52. Причина: Пізніше додано
Старий 13.12.2017, 21:36 #2715254   #154
vanco2

Цитата Маєш дороге авто, май гроші на Каско і всі свої аргумети запхай собі в сраку грязний янкі
Ідіот, каско виплачує тобі гроші за твою машину, але якщо ти не винен, страхова через суд потім стягує ці гроші з страхової винуватця, а якщо там замало - з самого винуватця. Ще один яскравий приклад твоєї повної неадекватності, і не розуміння шо до чого, "чув дзвін не знаю де він".

Додано через 2 хвилини
Цитата 150€ це річна стаховка, щоб заїхати в Україну достатньо страховки за 35€ на місяць, щоб авто не злетіло з обліку потрібно кожних пів-року купляти таку страховку.
Ти рахувати вмієш? Якщо мінімальна в місяць 35 то як в рік може бути 150?
Але навіть якщо може - то шо вона покриває? Ти розумієш шо в страховці не тільки її ціна для тебе важлива, але й то шо вона покриває, якщо вона покриває якигось 2-4тис євро - то *** така страховка треба, то не страховка а фіговий листок, і нормальну людину з власністю вона ніхера не страхує.

Додано через 3 хвилини
Цитата Дякую, пізнавально, в нас такого нема, не діє, всі ми бідні і нема в нас шо віджимати. Та й що ти хочеш мені цим доказати? Яка сумма відшкодування на твою думку має бути?
Вот в тебе є квартира, думаєш в випадку якщо ти вїдеш в таку відносно не дорогу машину, наприклад за 30К ціною, а таких досить багато їздить. Припустим ти її ушатаєш, там подушки, ланжерони, геометрія кузова - і її затоталять, так от, 4К тобі виплатить страховка, а 26 з тебе попросять, і цілком законно відсудять в тебе квартиру, а не відіжмуть.
І саме тому мене бісять бляхарі - бо це часто якийсь студік, не застрахований, без доходу і без власності, тобто він тобі вїде і ти нічо з того крім проблем і втрат не отримаєш.

Додано через 1 хвилину
Цитата Адекватні ціни можеш загуглити або просто порівняти ціни в Україні на лагуну як в мене і ціни в Польщі чи Литві чи навіть ту ціну за що я її взяв в користування, чи ти тупий і не розумієш за що я говорю?
Тобто ти хочег не на автомобіль адекватні ціни - а на шрот. А твоя лагуна це шрот! Так добийся зміни законодавства і радій, а не користуйся схемами. Ти кажеш виходили, а ти там був?

Востаннє редагував vanco2: 13.12.2017 о 21:38. Причина: Пізніше додано
Старий 14.12.2017, 07:12 #2715306   #155
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Ідіот, каско виплачує тобі гроші за твою машину, але якщо ти не винен, страхова через суд потім стягує ці гроші з страхової винуватця, а якщо там замало - з самого винуватця. Ще один яскравий приклад твоєї повної неадекватності, і не розуміння шо до чого, "чув дзвін не знаю де він".

Додано через 2 хвилини

Ти рахувати вмієш? Якщо мінімальна в місяць 35 то як в рік може бути 150?
Але навіть якщо може - то шо вона покриває? Ти розумієш шо в страховці не тільки її ціна для тебе важлива, але й то шо вона покриває, якщо вона покриває якигось 2-4тис євро - то *** така страховка треба, то не страховка а фіговий листок, і нормальну людину з власністю вона ніхера не страхує.

Додано через 3 хвилини

Вот в тебе є квартира, думаєш в випадку якщо ти вїдеш в таку відносно не дорогу машину, наприклад за 30К ціною, а таких досить багато їздить. Припустим ти її ушатаєш, там подушки, ланжерони, геометрія кузова - і її затоталять, так от, 4К тобі виплатить страховка, а 26 з тебе попросять, і цілком законно відсудять
Ти переживаєш за мене чи за власника дорогого авто? Я тобі ще раз пишу, хто має дороге авто нехай мвє гроші на Каско і йому пофіг чи вїде в нього якась бляха чи дєд без страховки, а мені вистарчає звичайнрї автоцивілки, це мій страх і ризик а не твій, збийся.
Далі про Литву, погугли і дізнайся сцмми копенсації як тобі так цікаво
Далі про шрот, мене влаштовує мій шрот, всетаки вона новіша від середнього віку авто в Україні

Додано через 1 годину 3 хвилини
Ти так і не написав яка сумма відшкодування на твою думку має бути? 1000000 грн? 2000000? Я не страховщик але вартість страховки не розраховується 100000-540 грн а 1000000-5400 грн, скоріш за все вартість буде десь орієнтовно 2000-3000 грн, ок, з такою страховкою згідний, но не треба розказувати про страховки для українців по 1500€, це всього лиш твоя хвороблива уява мргла собі таке придумати не враховуючи українських зарплат.
І взагалі цікава штука, чомусь тільки тебе пойобує вартість і сумма копенсації страховки, надумав на батьківщину вертатись? Якщо так то ти ж писав шо маршрутками і таксі будеш їздити, не бачу сенсу в твоїй писанині.

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.12.2017 о 07:12. Причина: Пізніше додано
Старий 14.12.2017, 16:56 #2715362   #156
vanco2

Цитата:
Ти переживаєш за мене чи за власника дорогого авто? Я тобі ще раз пишу, хто має дороге авто нехай мвє гроші на Каско і йому пофіг чи вїде в нього якась бляха чи дєд без страховки, а мені вистарчає звичайнрї автоцивілки, це мій страх і ризик а не твій, збийся.
Далі про Литву, погугли і дізнайся сцмми копенсації як тобі так цікаво
Далі про шрот, мене влаштовує мій шрот, всетаки вона новіша від середнього віку авто в Україні

Додано через 1 годину 3 хвилини
Ти так і не написав яка сумма відшкодування на твою думку має бути? 1000000 грн? 2000000? Я не страховщик але вартість страховки не розраховується 100000-540 грн а 1000000-5400 грн, скоріш за все вартість буде десь орієнтовно 2000-3000 грн, ок, з такою страховкою згідний, но не треба розказувати про страховки для українців по 1500€, це всього лиш твоя хвороблива уява мргла собі таке придумати не враховуючи українських зарплат.
І взагалі цікава штука, чомусь тільки тебе пойобує вартість і сумма копенсації страховки, надумав на батьківщину вертатись? Якщо так то ти ж писав шо маршрутками і таксі будеш їздити, не бачу сенсу в твоїй писанині.
Хвора уява в тебе дурню, бо ти постійно приплітаєш чогось свою зарплату до всього, так ніби це еталон на який мають рівнятись і автовиробники і страховики, та нікого не ї---бе яка в тебе зарплата, а страхове покриття має бути на рівні середньої вартості нового автомобіля, тобто штук 25 баксів, в гривні це десь ~700тис - 1 мільйона.

Далі, я писав шо краще їздити на маршрутка і таксі, ніж на шроті в який тре постійно вкидати грошей, і який навіть тобі не належить.
А на чому я буду їздити тебе хай не їбе, це не твоя собача справа. Головне шо ти маєш знати це точно буде не шрот на бляхах

Також пропоную тобі узбагоїтись і перестати офтопити в цій темі, так як під цю тему виділений окремий топік.

Востаннє редагував vanco2: 14.12.2017 о 17:24.
Старий 14.12.2017, 17:47 #2715364   #157
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Хвора уява в тебе дурню, бо ти постійно приплітаєш чогось свою зарплату до всього, так ніби це еталон на який мають рівнятись і автовиробники і страховики, та нікого не ї---бе яка в тебе зарплата, а страхове покриття має бути на рівні середньої вартості нового автомобіля, тобто штук 25 баксів, в гривні це десь ~700тис - 1 мільйона.

Далі, я писав шо краще їздити на маршрутка і таксі, ніж на шроті в який тре постійно вкидати грошей, і який навіть тобі не належить.
А на чому я буду їздити тебе хай не їбе, це не твоя собача справа. Головне шо ти маєш знати це точно буде не шрот на бляхах

Також пропоную тобі узбагоїтись і перестати офтопити в цій темі, так як під цю тему виділений окремий топік.
Не нервуйся янкі, хоть на рохлі їзди, мені всерівно, я написав чому всі мовчать за податки на шо ти почав виписувати страховка, практика в європі, інфраструктура, а бляхи погані а тепер кажеш сені не офтопити?
Старий 14.12.2017, 17:56 #2715365   #158
vanco2

Цитата:
Не нервуйся янкі, хоть на рохлі їзди, мені всерівно, я написав чому всі мовчать за податки на шо ти почав виписувати страховка, практика в європі, інфраструктура, а бляхи погані а тепер кажеш сені не офтопити?
Ти тупаку читати вмієш? Я тобі написав шо відмінили наразі не все, по друге постановка на облік, реєстрація, в пенсійний - оце от все є.
Те що відмінили це інвестиція держави в екологічний транспорт! Тобто держава недоотримує збори, а перші адепти екологічного транспорту беруть на себе незручності відсутності інфраструктури і сприяють розвитку інфраструктури, + електрика в нас виробляється в країні, а бенз і газ імпортні, тому це інвестиція, зашарив? Чи не дано?

А їблани на бляхах нічого не платять крім хабарів в кишеню + зазвичай ті корита дуже далекі від терміну "екологічні". Тобі звичайно похер на екологічність, принаймні поки не схопив якусь астму чи рак.
Старий 14.12.2017, 18:32 #2715368   #159
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Ти тупаку читати вмієш? Я тобі написав шо відмінили наразі не все, по друге постановка на облік, реєстрація, в пенсійний - оце от все є.
Те що відмінили це інвестиція держави в екологічний транспорт! Тобто держава недоотримує збори, а перші адепти екологічного транспорту беруть на себе незручності відсутності інфраструктури і сприяють розвитку інфраструктури, + електрика в нас виробляється в країні, а бенз і газ імпортні, тому це інвестиція, зашарив? Чи не дано?
8% мита, 20% пдв і акциз скасували, залишили 3-5% пенсійного, сертифікат і реєстрацію в мрео, та, майже все))
І яким боком має стати легше школам, дорогам, садкам, пенсіонерам ?
Світло в Україні виробляється, ок. А ти знаєш де воно виробляється? ТЕС, ГЕС, АЕС, ні одне з них не екологічне, ТЕС вугілля купляєм хрин зна де і мега екологічне, про АЕС думаю тобі розказувати теж не потрібно, ГЕС як виявляється теж шкодить нехило оточуючому середовищу. Кажеш екологія на першому місці в нас? Бугага
Цитата:
А їблани на бляхах нічого не платять крім хабарів в кишеню + зазвичай ті корита дуже далекі від терміну "екологічні". Тобі звичайно похер на екологічність, принаймні поки не схопив якусь астму чи рак.
Почитає де виробляють електроенергію, екологічність заводів, візьми до уваги те що я вже сто раз писав чому держава не хоче дозволити розтаможку блях і заткнись
Старий 14.12.2017, 18:42 #2715371   #160
vanco2

Цитата АЕС думаю тобі розказувати теж не потрібно
Ідійот! АЕС це досить екологічний спосіб, ТЕС гірший завичайно, але КПД там все рівно набагато краща нід в ДВС автомобіля.
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:50.
Ad Management plugin by RedTyger