Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Фото Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Куплю фотоапарат до 4тис

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.05.2016, 00:27 #2633638   #1
pberit
Домофонщик

Типово Куплю фотоапарат до 4тис

Бажано середній варіант - між мильничкою та дзеркалкою, типу Sony CyberShot DSC- HX50 чи Nikon 1 J1 але розгляну всі пропозиції.
Обов'язкова умова - щоб знімав відео в Full HD.

Востаннє редагував pberit: 09.05.2016 о 10:40.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.05.2016, 10:26 #2633656   #2
switch
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Так це принипово різні фотоапарати.
Сонька - звичайний ультразум, з матрицею як у простої мильнички. Лише оптика потенційно краща, хоча основна її фішка - довгий фокус (велике збільшення).
Нікон 1 - бездзеркалка зі змінними об'єктивами, як правило продається з "блінчиком" фокусною відстанню 10 мм, в якого зума немає. Ну або якщо пощастить - то може попадеться з дорожчим об'єктивом з 3-кратним приблизно зумом. Фішка цієї камери - порівняно велика матриця (менша ніж в дзеркалки, але суттєво більша ніж ж в "мильничок" - значить буде мати менше шумів і краще знімати при поганому освітленні, та і взагалі якість фото близька до дзеркалки.
Так що камери дуже різні - оціни, що ти будеш знімати.
switch зараз поза форумом  
Старий 09.05.2016, 10:37 #2633658   #3
pberit
Домофонщик

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Так це принипово різні фотоапарати.
Сонька - звичайний ультразум, з матрицею як у простої мильнички. Лише оптика потенційно краща, хоча основна її фішка - довгий фокус (велике збільшення).
Нікон 1 - бездзеркалка зі змінними об'єктивами, як правило продається з "блінчиком" фокусною відстанню 10 мм, в якого зума немає. Ну або якщо пощастить - то може попадеться з дорожчим об'єктивом з 3-кратним приблизно зумом. Фішка цієї камери - порівняно велика матриця (менша ніж в дзеркалки, але суттєво більша ніж ж в "мильничок" - значить буде мати менше шумів і краще знімати при поганому освітленні, та і взагалі якість фото близька до дзеркалки.
Так що камери дуже різні - оціни, що ти будеш знімати.
Та мені в основному для домашніх потреб, щось зблизька сфоткати, коротке відео зняти. Ці 2 моделі кинув бо вони мені попали по нормальним цінам і по величині ок.

Востаннє редагував pberit: 09.05.2016 о 12:27.
Старий 09.05.2016, 10:46 #2633666   #4
switch

Щоб приблизно собі уявляти, що до чого - почитай про власне матриці і відмінності матриць мильничок, зеркалок і цієї Нікон 1.
Якщо грубо то в простої любительської зеркалки аля Нікон Д3200 матриця менша від професійної повноформатної приблизно в 2 рази.
В Нікон 1 матриця менша за матрицю любительської в 3 рази.
В мильнички або ультразума, як ця Соні, матриця менша від Нікон 1 ще в 4 рази.
І тут вже дивлячись які запити ти ставиш до фотоапарата - якщо ти хочеш мати гарні чіткі незашумлені фото, можливо творчі, будеш виконувати постобробку фоток в Лайтрумі - то Нікон 1, якщо до технічної якості фото особливих вимог не ставиться і хочеться камеру на всі випадки життя - то може і Соня піде.
Просто пишу, щоб не плювався, як вибереш Нікон 1 Хоча я би вибрав її.
Але є беззеркалки і інших виробників, в тому числі і Соньки, кращі за Нікон 1, правда мабуть ціна за бюджет перевалить.

Так на екрані монітора чи при друці до А4 я думаю ти принипової різниі по якості не побачиш (хоча я не знаю точно на що здатна Соні, але припускаю що досить нормальний апарат). Різниця буде помітна якщо зариватись грунтовніше, наприклад коли фотка не вдалась (затемна/засвітла) а кадр був гарний - то чим більша матриця - тим більше шансів врятувати таке фото в лайтрумі.

Тут можеш почитати про Нікон 1, зокрема коментарі: http://radojuva.com.ua/2013/09/obzor-nikon-1-j1/

Можеш ще поікавитись камерами Соні NEX - бездзеркалки від Соні мають матриці як в любительських зеркалок, чим на голову взувають Нікон 1, але ціна вже інша.

Востаннє редагував switch: 09.05.2016 о 11:23.
Старий 09.05.2016, 12:32 #2633681   #5
pberit
Домофонщик

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Щоб приблизно собі уявляти, що до чого - почитай про власне матриці і відмінності матриць мильничок, зеркалок і цієї Нікон 1.
Якщо грубо то в простої любительської зеркалки аля Нікон Д3200 матриця менша від професійної повноформатної приблизно в 2 рази.
В Нікон 1 матриця менша за матрицю любительської в 3 рази.
В мильнички або ультразума, як ця Соні, матриця менша від Нікон 1 ще в 4 рази.
І тут вже дивлячись які запити ти ставиш до фотоапарата - якщо ти хочеш мати гарні чіткі незашумлені фото, можливо творчі, будеш виконувати постобробку фоток в Лайтрумі - то Нікон 1, якщо до технічної якості фото особливих вимог не ставиться і хочеться камеру на всі випадки життя - то може і Соня піде.
Просто пишу, щоб не плювався, як вибереш Нікон 1 Хоча я би вибрав її.
Але є беззеркалки і інших виробників, в тому числі і Соньки, кращі за Нікон 1, правда мабуть ціна за бюджет перевалить.

Так на екрані монітора чи при друці до А4 я думаю ти принипової різниі по якості не побачиш (хоча я не знаю точно на що здатна Соні, але припускаю що досить нормальний апарат). Різниця буде помітна якщо зариватись грунтовніше, наприклад коли фотка не вдалась (затемна/засвітла) а кадр був гарний - то чим більша матриця - тим більше шансів врятувати таке фото в лайтрумі.

Тут можеш почитати про Нікон 1, зокрема коментарі: http://radojuva.com.ua/2013/09/obzor-nikon-1-j1/

Можеш ще поікавитись камерами Соні NEX - бездзеркалки від Соні мають матриці як в любительських зеркалок, чим на голову взувають Нікон 1, але ціна вже інша.
За цю нікон можна забути, я знайшов оголошення на форумі де людина його за 1500грн продавала, от і захопився ідеєю її купити. Але знайти цю людину не можу, в ПП не відписує, на аську тоже, а на ОЛХ такі по 6тис продають. Ще як варіант - Canon PowerShot SX230 на ОЛХ за 500грн продають в хорошому стані. Що задурно, а матриця як в Соні, зум нормальний, відео Full HD знімає, от і думаю чи варто переплачувати за Соні при майже аналогічних функціях?
Старий 10.05.2016, 22:15 #2633903   #6
pberit
Домофонщик

Хто знає що не так з цими дзеркалками:

http://olx.ua/obyavlenie/nikon-d5100...tml#ac5def573a як в ідеальному стані, нормальна дзеркалка може 3тис коштувати? Таких оголошень там купа, різні моделі є Д7000 за 4тис, Д3100 за 3 і т.д.

І ще таке питання, якщо Nikon Coolpix S9600 коштує 2тис, а Nikon Coolpix S9100 1300грн, то є сенс доплачувати? Матриці однакові, ну в дорожчому пару мегапікселів більше, я думаю то фігня?

Ще як варіант Sony CyberShot DSC- HX50 за 2100. Склоняюсь до S9600, що скажете?
Старий 10.05.2016, 22:24 #2633905   #7
Sem

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хто знає що не так з цими дзеркалками:

http://olx.ua/obyavlenie/nikon-d5100...tml#ac5def573a як в ідеальному стані, нормальна дзеркалка може 3тис коштувати? Таких оголошень там купа, різні моделі є Д7000 за 4тис, Д3100 за 3 і т.д.

І ще таке питання, якщо Nikon Coolpix S9600 коштує 2тис, а Nikon Coolpix S9100 1300грн, то є сенс доплачувати? Матриці однакові, ну в дорожчому пару мегапікселів більше, я думаю то фігня?

Ще як варіант Sony CyberShot DSC- HX50 за 2100. Склоняюсь до S9600, що скажете?
Спитай чи відправить наложним - думаю питання відпаде "що не так".
Sem зараз поза форумом  
Старий 28.05.2016, 18:14 #2636753   #8
MrDem

може зацікавить такий апарат ?
panasonic lumix dmc-lz10

http://rus.panasonic.ru/discontinued.../DMC-LZ10/spec
MrDem зараз поза форумом  
Старий 05.08.2016, 16:58 #2647238   #9
Модест

pberit, чи придбали фотоапарат? Такий варіант не цікавить? Можливий торг.
http://forum.te.ua/showthread.php?t=201635
Модест зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 14:25 #2702343   #10
pberit
Домофонщик

Знову актуально! Тоді купив мильничку нікон s9600 ніби і не поганий але душа просить щось краще.
Цього разу таки дзеркалку до 8тис, ну звісно якби попалось щось мега круте то і більше би дав...
Склоняюсь до таких варіантів Nikon D5000-5200
Canon 600-650D, EOS 1300D
Найбільше подобається Nikon 5200 і екран обертається і матриця більша ніж в кенона, по відгукам ніби ок, по ціні.
Але щось купити на ОЛХ дуже важко, купа кидалів, виставляють занижені ціни і просять завдаток. Або ціна вище нового...
Старий 07.08.2017, 19:43 #2702373   #11
PhantomRV

А такий не розглядаєте? https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#84f6053046
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#e7982d0bce
PhantomRV зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 20:11 #2702376   #12
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від PhantomRV Переглянути допис
А такий не розглядаєте? https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#84f6053046
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/nik...tml#e7982d0bce
Саме такий і розглядаю але ті варіанти що є на ОЛХ по Тернополю по досить високим цінам, є дешевші в інших містах але б хотілось на нього глянути перед покупкою, тому для початку постараюсь в Тернополі по нормальній ціні знайти, якщо ні куплю наприклад ось цей - http://www.olx.ua/obyavlenie/canon-e...17aba;promoted він дійсно новий. Є варіанти таких фотоапаратів і по 4тис але то кидалово по ходу.
Старий 07.08.2017, 20:50 #2702382   #13
switch

візьми 5100 - він в принципі мало чим буде програвати тому 5200, но взяти можна дешевше.
можна взяти 3200, якщо поворотного екрана не треба і нема планів глибоко розбиратись з фото, хоча і 5100-5200 не для того (ну в сенсі що все це камери для новачків).
Я наприклад маю 5100, вибрав його через поворотно відкридний екран і лів-вю. В принципі мені вистачає, да, Д90 наприклад був би зручнішим в багатьох нюансах, зато цей легший і екранчик модний

Додано через 14 хвилин
почитай на вікі про моделі 3200, 5100 і 5200 і сам подумай, що з цього для тебе має значення. Вони досить близькі по функціоналу. мегапікселі - то останнє на що увагу варто звертати.
наприклад:
Цитата Отличия от Nikon D5200[править | править вики-текст]
матрица без фильтра низких частот (OLPF),
встроенный GPS-модуль,
встроенный модуль WiFi,
улучшенные возможности съёмки видео
дисплей с соотношением сторон 3:2
информация о снимке при просмотре отображается поверх снимка
Увеличена максимальная длина видеоролика до 30 минут и скорость съёмки: до 50 и 60 кадров в секунду в режиме 1080р.

ніфіга такого, за що варто за нього переплачувати, як на мене. ну якщо юзати фот як фот, а не як багатофункціональний комбайн.
прості, то я тобі кинув відмінності 5300 від 5200.

ну відмінності 5200 від 5100 це буде більша кількість точок автофокусування і експозаміру. з точками фокусування, сказати відверто - для автомата вистачає і тих що є, для ручного вибору точки - все рівно фокусуєшся на одній, яку вкажеш, а там виставив точку приблизнона обєкт, а потім вже підкорегував кадр після фокусування. Я часто гуто взагалі фокусуюсь тільки по центральній - сфокусувався, тоді скомпонував кадр, зняв. лінь зайві кнопки клацати.

1300Д я щось не знаю, я грунтовно про нього не читав, але так на перший погляд він навіть 3200 програє, хай може мене поправить якийсь Кеноніст.

Востаннє редагував switch: 07.08.2017 о 20:59. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
pberit (07.08.2017)
Старий 07.08.2017, 21:01 #2702386   #14
Romko_7

Цитата:
і матриця більша ніж в кенона
ти на матрицю не дивись,скільки там в неї мегапікселів.
Дуже багато залежить від обєктива.Якшо купиш дзеркалку з кітовим обєктивом типу "18-55",то і ним можна користуватись для просто пофоткати і відео познімати.

Для кращої якості прийдеться купляти окремо обєктиви які по ціні можуть = ціні самого фотоапарата.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 21:07 #2702388   #15
switch

Цитата:
Але щось купити на ОЛХ дуже важко, купа кидалів, виставляють занижені ціни і просять завдаток. Або ціна вище нового...
пару тижнів назад знайомому підбирав варіанти по 5100 - бачив непоганий в Тернополі.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ти на матрицю не дивись,скільки там в неї мегапікселів.
не, в нікона спарвді матриці чуть більші. фізично. кроп в нікона 1.5, в кенона 1.6, це вказує на розмір матриці - більше число - менша діагональ.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Для кращої якості прийдеться купляти окремо обєктиви які по ціні можуть = ціні самого фотоапарата.
в принципі так. скло дороге тепер капєц.

Востаннє редагував switch: 07.08.2017 о 21:07. Причина: Пізніше додано
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:18.