Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Петро Порошенко - президент України

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.09.2018, 21:08 #2735667   #3541
idcomsomnom
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата От так роблять бабло! А не те, що деякі ніщеброди на заробітках
відео досить кумедне ( не рахуючи аморальної сторони іт.д.). Тільки от якщо простий смертний щось подібне утне - думаю, його скоро найдуть
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2018, 21:19 #2735668   #3542
ion
Активний учасник

Цитата Тільки от якщо простий смертний щось подібне утне - думаю, його скоро найдуть
Байдуже їм, бо: "Їм своє робить"
ion зараз поза форумом  
Старий 08.09.2018, 07:45 #2735680   #3543
Chefild

Походу, реваншисти вже не приховують свого обличчя:

Додано через 14 хвилин
Хоча, про що я? Вони вже давно його не приховують.

Востаннє редагував Chefild: 08.09.2018 о 07:45. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз на форумі  
Старий 08.09.2018, 20:34 #2735702   #3544
vanco2

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Походу, реваншисти вже не приховують свого обличчя:

https://www.youtube.com/watch?v=-tVrB2Eabds

Додано через 14 хвилин
Хоча, про що я? Вони вже давно його не приховують.
Якщо ти не помітив, цей "шахтар" по перше не говорить по українськи кожен день, і хер я повірю що він з Червонограда.

По друге - стверджувати що парубій і порошенко привели до влади януковича - це просто піпец Ти вот серйозно вважаєщ що це так?

По третє, ну так влада має вміти стріляти, і якщо якийсь засланий козачок дзвонить і тобі фактично оббріхуючи ще й погрожує, то треба вміти і стріляти і реагувати на такі погрози. Незнаю як стріляти, а реагувати їм би краще навчитись.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 08.09.2018, 22:44 #2735703   #3545
Chefild

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Якщо ти не помітив, цей "шахтар" по перше не говорить по українськи кожен день, і хер я повірю що він з Червонограда.
Ну аякже, хто проти порошенка, так - це автоматом засланий козачок, кремлівський агент та рука москви. Знаємо ми риторику, яка зараз розганяється. Типу: "хто проти порошенка, той проти України" В нас 98% населення говорить суржиком. Хєр ти повіриш що це населення з України? Чистою, на 100 відсотків, українською мовою, говорять, мабуть, лиш викладачі української мови у вузах. І, до твого відома, якщо ти у Львові не бував, там російськомовних дуже багато. Як і в Червонограді. Колись, за союзу, була активна внутрішня трудова міграція, і на червоноградські шахти, як і на донбас, їхали працювати та жити шахтарі зі всього союзу. Не віриш, так можеш глянути на етнічний склад населення, і як, наприклад, різко виросло це саме населення в післявоєнні роки.

Цитата:
По друге - стверджувати що парубій і порошенко привели до влади януковича - це просто піпец Ти вот серйозно вважаєщ що це так?
Лозунг Ющенка і команди (до якої входив і порошенко) під час помаранчевої революції - тобі нагадати? Часом не "бандитам-тюрми"? Всі під цим лозунгом розуміли що сядуть за грати і янукович з своєю бандою, і кучма (за Гонгадзе і Чорновола) на пару з медведчуком. І? Що в результаті? А в результаті - успішний реванш януковоща, спочатку на парламентських виборах, а потім і на президентських, а спонсор януковоща - ахмєтов, став, на той момент, олігархом намбер ван, і власником майже всієї енергетики країни.

А що відбувається зараз? Не реванш? Хоч один топ. з банди януковоща сів за грати? Га? Одна банда - різні обличчя. Кум путіна скоро буде нам закони писати, Карл!!1

Хоча, про що я? Одні порохоботи справжні українці, а хто не порохобот - той агент кремля. Та ясно.

Додано через 15 хвилин
Цитата:
По третє, ну так влада має вміти стріляти, і якщо якийсь засланий козачок дзвонить і тобі фактично оббріхуючи ще й погрожує, то треба вміти і стріляти і реагувати на такі погрози. Незнаю як стріляти, а реагувати їм би краще навчитись.
І якщо ти не помітив, додзвонювач - там нікому не погрожував, він попросив звалити їх по доброму. А шавка порошенка якраз погрожував, при чому адресувалось це не тому що зателефонував, а якраз всім.

Додано через 21 хвилину
Скажу більше. Реванш відбувся одразу ж в 14 році. Спочатку на виборах президента, а потім і на парламентських виборах.

Востаннє редагував Chefild: 08.09.2018 о 22:44. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз на форумі  
Подякували 2:
qazwsx321 (09.09.2018), spypol (08.09.2018)
Старий 08.09.2018, 22:57 #2735711   #3546
vanco2

Цитата:
Ну аякже, хто проти порошенка, так - це автоматом засланий козачок, кремлівський агент та рука москви. Знаємо ми риторику, яка зараз розганяється. Типу: "хто проти порошенка, той проти України" В нас 98% населення говорить суржиком. Хєр ти повіриш що це населення з України? Чистою, на 100 відсотків, українською мовою, говорять, мабуть, лиш викладачі української мови у вузах. І, до твого відома, якщо ти у Львові не бував, там російськомовних дуже багато. Як і в Червонограді. Колись, за союзу, була активна внутрішня трудова міграція, і на червоноградські шахти, як і на донбас, їхали працювати та жити шахтарі зі всього союзу. Не віриш, так можеш глянути на етнічний склад населення, і як, наприклад, різко виросло це саме населення в післявоєнні роки.
Ге-ге! Спринись на хвильку Оце тебе понесло, при чому тут порошенко взагалі? В Львові я бував, працював там майже 5 років, тому хто там, як там і як говорять я прекрасно знаю і розумію, а оцей чувак говорив явно з акцентом і потім ще й парочку словечок чисто на могучому закинув але вже без акценту. А ті що внутрішьньо колись мігрували по труду - вони чувак зараз там так щебечуть що не відрізниш, а ті що ще досі не щебечуть то вони по російськи говорять.

Цитата:
Лозунг Ющенка і команди (до якої входив і порошенко) під час помаранчевої революції - тобі нагадати? Часом не "бандитам-тюрми"? Всі під цим лозунгом розуміли що сядуть за грати і янукович з своєю бандою, і кучма (за Гонгадзе і Чорновола) на пару з медведчуком. І? Що в результаті? А в результаті - успішний реванш януковоща, спочатку на парламентських виборах, а потім і на президентських, а спонсор януковоща - ахмєтов, став, на той момент, олігархом намбер ван, і власником майже всієї енергетики країни.

А що відбувається зараз? Не реванш? Хоч один топ. з банди януковоща сів за грати? Га? Одна банда - різні обличчя. Кум путіна скоро буде нам закони писати, Карл!!1

Ага бандитам тюрми, тільки тут є нюанс, порошенко тоді йуля охрестила лююбим друзьом, він був по суті кинутий ющенком і якщо ти не памятаєщ не зайняв жодної посади в уряді, а зайняла йуля і її команда + ще мороз.

Про кума путіна - ну якщо ти за нього проголосуєш - то буде.

Цитата:
Хоча, про що я? Одні порохоботи справжні українці, а хто не порохобот - той агент кремля. Та ясно.

Додано через 15 хвилин
Я перепрошую, але оцю тезу ти сам просуваєш, і так як я розумію ти хочеш навалити ярлик порохобота на будь-кого хто не поділяє твоєї сліпої ненависті Я ж не вважаю тебе засланцем чи запроданцем, чи агентом кремля, я думаю ти просто зрадойоб, і тобі в принципі похер хто президент, в тебе це буде перманентний стан, бо така ти людина.

Цитата:
І якщо ти не помітив, додзвонювач - там нікому не погрожував, він попросив звалити їх по доброму. А шавка порошенка якраз погрожував, при чому адресувалось це не тому що зателефонував, а якраз всім.

Додано через 21 хвилину
Скажу більше. Реванш відбувся одразу ж в 14 році. Спочатку на виборах президента, а потім і на парламентських виборах.
Нам дуже важливо знати твою надваждиву думку коли відбувся реванш, дякую тобі за це а то я не знав
Старий 08.09.2018, 23:37 #2735712   #3547
Chefild

Цитата:
Я перепрошую, але оцю тезу ти сам просуваєш, і так як я розумію ти хочеш навалити ярлик порохобота на будь-кого хто не поділяє твоєї сліпої ненависті
Ось ти, зараз, звинуватив людину -засланим козачком і агентом кремля, спираючись на такі факти: критикує владу, та проскочило в кінці кілька російських слів. Так хто на кого ярлики вішає?

Цитата:
Ага бандитам тюрми, тільки тут є нюанс, порошенко тоді йуля охрестила лююбим друзьом, він був по суті кинутий ющенком і якщо ти не памятаєщ не зайняв жодної посади в уряді, а зайняла йуля і її команда + ще мороз.
Ахха, кинутий ющенком? Ти про що взагалі? Після скандалу з заявами Зінченка, порошенко просто відійшов в тінь, при чому не надовго, дальше очолив наглядову раду НБУ, а чуть пізніше став міністром закордонних справ за поданням того самого ющенка. Але суть не в тому. Порошенко, при любих розкладах, входив до найближчого оточення ющенка, і на той момент його вважали сірим кардиналом та головним спонсором того самого ющенка. І порошенко несе відповідальність точно таку ж, а може й більшу ні ж ющенко. Тому мимо, як завжди.

Цитата:
я думаю ти просто зрадойоб, і тобі в принципі похер хто президент, в тебе це буде перманентний стан, бо така ти людина.
А я думаю, що ти круглий йолуп. І тобі похер хто президент. При любих розкладах, будеш однаково-інтенсивно відлизувати сраку, бо така ти людина.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Нам дуже важливо знати твою надваждиву думку коли відбувся реванш, дякую тобі за це а то я не знав
Нам це кому? порохоботам? Така вашим ж руками, і галочками на бюлетенях, і відбувся реванш. Тому, за констатацію факту - можете не дякувати

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Про кума путіна - ну якщо ти за нього проголосуєш - то буде.
8,9% населення, на сьогодні, готові проголосувати за партію, в яку входить кум путіна. Сам факт того, що відвертий ворог України, справжній агент кремля, не має проблем з законом, скуповує медіаресурси, та входить у партію яка мітить зайти в парламент - тебе ніяк не дивує, я правильно розумію?

Востаннє редагував Chefild: 08.09.2018 о 23:41. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз на форумі  
Старий 09.09.2018, 04:55 #2735715   #3548
vanco2

Цитата:
Ось ти, зараз, звинуватив людину -засланим козачком і агентом кремля, спираючись на такі факти: критикує владу, та проскочило в кінці кілька російських слів. Так хто на кого ярлики вішає?
Чувак, між "критикує владу" і "пездить херню" (типу шо парубій з порошенком призначили януковича на посаду президента) - прірва Я розумію шо якщо завтра хуйло вийде і плюне в порошенка і назве його "мазуріком" то ти напевно як йуля колись будеш хіхікати біля нього. Але акцентую ще раз, я не обзиваю тебе агентом кремля а всіх хто критикує владу засланцями з рашки, нє, ви прості зрадойоби, це тіпа такі люди яким завжди все не так і все нете, але самі вони ніхера ще не зробили і ніхера не вміють, зато точно знають як треба було.

Цитата:
Ахха, кинутий ющенком? Ти про що взагалі? Після скандалу з заявами Зінченка, порошенко просто відійшов в тінь, при чому не надовго, дальше очолив наглядову раду НБУ, а чуть пізніше став міністром закордонних справ за поданням того самого ющенка. Але суть не в тому. Порошенко, при любих розкладах, входив до найближчого оточення ющенка, і на той момент його вважали сірим кардиналом та головним спонсором того самого ющенка. І порошенко несе відповідальність точно таку ж, а може й більшу ні ж ющенко. Тому мимо, як завжди.
Тобто ти далі стверджуєш що з своїх посадових можливостей (міністра закордонних справ?) порошенко відмазав від тюрми кучму, януковича, медведчука? Так? А потім поставив януковича президентом, я првильно тебе розумію?

Цитата:
А я думаю, що ти круглий йолуп. І тобі похер хто президент. При любих розкладах, будеш однаково-інтенсивно відлизувати сраку, бо така ти людина.
Ооооо, як елегантно ти сказав "сам дурак" Ти просто ростеш на очах До речі, я сам дивуюсь і обурююсь коли, як ти кажеш "влада", робить щось тупо, от я вважаю що тупо відкривати президенту садіки, тупо коли гримчак як ідіот ведеться на провокацію, це реально тупо, так само тупо призначати було Жебрівського, але я й визнаю коли щось робиться добре! Але ти настільки обмежений, що в тебе твій скудний розум працює тільки в одному напрямку, гавкати ти вмієш, а от признати що є справи добрі - не дано, бо через скудність розуму ти думаєш що це акт лизання дупи. Я щиро співчуваю твоїм близьким людям, і особливо дітям, ти напевно теж їх тільки критикуєш і цькуєш, і вказуєш тількт на помилки, шоб тіпа часом не розбестити

Цитата:
Нам це кому? порохоботам? Така вашим ж руками, і галочками на бюлетенях, і відбувся реванш. Тому, за констатацію факту - можете не дякувати

Додано через 4 хвилини

8,9% населення, на сьогодні, готові проголосувати за партію, в яку входить кум путіна. Сам факт того, що відвертий ворог України, справжній агент кремля, не має проблем з законом, скуповує медіаресурси, та входить у партію яка мітить зайти в парламент - тебе ніяк не дивує, я правильно розумію?
Чувак, я негативно ставлюсь до медведчука, вважаю його мудаком, підлим гебешніком і тд. Але я розумію що є закон, і цілком можу собі уявити що ця сволоч перед законом може бути цілком чиста, вот знаєш, юристи професійні вміють робити так щоб вони особисто до своїх справ були по суті не причетними. Вот ти кажеш він канал купив - а по документах канал купив якийсь вася з німеччини який торгує БУ автомобілями, і що? Вот що ти зробиш з точки зору закону?

Як на мене найкраще що може бути - це коли цей підар потратить бабло яке в нього вливають, і черговий раз просре вибори як він це вже зробив купу раз до того. Ну не вийов він мордою (так як ти розумом)
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (09.09.2018)
Старий 09.09.2018, 06:56 #2735717   #3549
Petro Ford

Цитата:

Це Геніально. Звинувачувати Порошенка в тому, що він входив до команди Ющенка, який не виконав обіцянок.

Нагадаю. Твій улюблений Чумак обраний у ВР за списком БПП. Тобто команда Рошенка. Шах і мат
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 09.09.2018, 07:19 #2735718   #3550
pvm

Цитата "Четыре года назад минимальная заработная плата была 1000-1200 грн. Потом мы приняли решение революционно с 1600 грн поднять до 3200. Это было в прошлом году. В этом году в конце бюджетного года мы примем решение поставить почти 4200 грн. И это неслыханный рост зарплаты. Но мы это делаем не перед выборами — мы это делаем для того, чтобы не быть больше страной дешевой рабочей силы — у нас другие конкурентные преимущества, а украинцы имеют право получать достойную зарплату", — сказал П.Порошенко во время общения с молодежью в рамках поездки в Винницу в субботу.

Все новости: http://news.meta.ua/ua/cluster:61342...i-4200-grn/?ua
було 1200 гр./8=150 дол.
буде 4200/30=140

Востаннє редагував pvm: 09.09.2018 о 07:26.
pvm зараз поза форумом  
Старий 09.09.2018, 07:59 #2735719   #3551
Petro Ford

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
було 1200 гр./8=150 дол.
буде 4200/30=140
https://www.youtube.com/watch?v=Iz2dKD8ZGCs

Скільки доларів ти готовий в мене купити по курсу 30?
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 09.09.2018, 11:05 #2735721   #3552
Chefild

Цитата:
Чувак, між "критикує владу" і "пездить херню" (типу шо парубій з порошенком призначили януковича на посаду президента) - прірва
Прірва в твоїй голові, яка не може прослідкувати елементарних причино-наслідкових зв'язків. Для "особливо-обдарованих", цей зв'язок виглядає наступним чином:
прихід до влади =>реальна (а не бутафорна) реформа правоохоронної та судової системи =>започаткування принципу невідворотності покарання=>посадки в тюрми.

І коли говорять що Порошенко і ко. привів Януковича до влади, велика доля правди в цьому є, так як вони як мінімум ніхуя не зробили для того щоб він сів за грати, навіть за ті ж фальсифікації виборів. А порошенко, нагадаю, головний спонсор партії Наша Україна, а, як відомо, замовляє музику той хто за неї платить.

Цитата:
Але акцентую ще раз, я не обзиваю тебе агентом кремля а всіх хто критикує владу засланцями з рашки, нє, ви прості зрадойоби, це тіпа такі люди яким завжди все не так і все нете, але самі вони ніхера ще не зробили і ніхера не вміють, зато точно знають як треба було.
Дядя, ще раз, для особливо обдарованих. Немає значення вмію я щось чи не вмію, роблю я щось чи не роблю. Мені цього не треба вміти, чи щось робити, так як я не є владою і до неї не рвуся, і спросу з мене, відповідно, немає абсолютно ніякого. А влада - це не монархія яка відірвана від народу, як у нас, по рабській психології, всі звикли думати. Це слуги, які найняті за наші з вами гроші - виконувати роботу та певні функції. І ми є їхніми роботодавцями. Можу повторити це ще раз, якщо не доходить, з першого разу. І, якщо ця робота виконується вкрай хуйово, роботою зловживають у власних цілях для власного збагачення за наш з вами рахунок - то про це треба не тільки говорити, а тикати носом на кожному кроці, і, якщо не доходить, виконавців міняти, а не робити всезагальний одобрямс, так як це ситуацію не тільки не виправить, а і навпаки тільки погіршить. А відмазки типу: вот ти ніхуя не вмієш, тому не пізди, ще більш тупіші. От я, наприкла, не вмію хліб пекти. Але коли я купляю хліб, і мені продають погано спечений/зіпсований/не свіжий, я не буду казати: от я не вмію пекти хліб, тому треба закритися і про це ні кому нічого не говорити. Я за цей хліб заплатив гроші, і в мене відповідно буде спрос за те щоб він був нормально спечений/смачний/свіжий. Ця логіка настільки проста та зрозуміла, що мені реально дивно що я її тут розжовую.

Цитата:
Ооооо, як елегантно ти сказав "сам дурак" Ти просто ростеш на очах До речі, я сам дивуюсь і обурююсь коли, як ти кажеш "влада", робить щось тупо, от я вважаю що тупо відкривати президенту садіки, тупо коли гримчак як ідіот ведеться на провокацію, це реально тупо, так само тупо призначати було Жебрівського, але я й визнаю коли щось робиться добре! Але ти настільки обмежений, що в тебе твій скудний розум працює тільки в одному напрямку, гавкати ти вмієш, а от признати що є справи добрі - не дано, бо через скудність розуму ти думаєш що це акт лизання дупи. Я щиро співчуваю твоїм близьким людям, і особливо дітям, ти напевно теж їх тільки критикуєш і цькуєш, і вказуєш тількт на помилки, шоб тіпа часом не розбестити
Єблан, по моєму я близьких людей сюди ні разу не приплітав, ні твоїх ні інших, і тобі не раджу.

Додано через 54 хвилини
Цитата:
цілком можу собі уявити що ця сволоч перед законом може бути цілком чиста
Медведчук в тюрму не сяде, навіть якщо ця сволоч перед законом буде абсолютно - грязна. При чому не сяде до тих пір, поки президентом буде порошенко, або йому подібні.

А, на рахунок чистий/не чистий перед законом, ось порохоботам кілька сюжетів на затравку:

Операція "Легалізація". Як Медведчук і Ко "вПАРюють" вугілля Україні

Або, як наприклад, для жінки медведчука москальня виділила ціле нафтове родовище в расєї. Куди підуть гроші з цього родовища, і в яких цілях, думаю, всі розуміють:

Востаннє редагував Chefild: 09.09.2018 о 11:19. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз на форумі  
Старий 09.09.2018, 12:07 #2735736   #3553
qazwsx321
Активний учасник

Цитата:

Чувак, я негативно ставлюсь до медведчука, вважаю його мудаком, підлим гебешніком і тд. Але я розумію що є закон, і цілком можу собі уявити що ця сволоч перед законом може бути цілком чиста, вот знаєш, юристи професійні вміють робити так щоб вони особисто до своїх справ були по суті не причетними. Вот ти кажеш він канал купив - а по документах канал купив якийсь вася з німеччини який торгує БУ автомобілями, і що? Вот що ти зробиш з точки зору закону?
тобто, ти вважаєш, що у нас війни немає, в країні діють закони мирного часу, а всіх,добровольців і військовослужбовців хто взяв зброю , потрібно згідно законів закрити, як це зробили з "Торнадо" ?

а може, ти просто по звичці наговарюєш, на цю успішну, святу людину (Медветчука), бо йому заздриш ?... у тебе є докази , що він гебешник, чи це, просто, твої фантазії ? ... от твій Порошенко, взагалі, не рахує його гебешником, і помагав йому із створенням і фінансуванням його партії СДПУо , і взагалі, вони любі друзі, а ця редіска Янукович, Медветчука чомусь не взлюбила ... як гадаєш, через скільки років від початку відкриття справи, кум Порошенка доведе в суді, чи розвалить справу Януковича ?

Додано через 19 хвилин
Цитата:
через скудність розуму ти думаєш що це акт лизання дупи.
то просвіти нас далеких, щоб ми були в курсі, чи це у тебе, просто обмовка по Фрейду ?

Востаннє редагував qazwsx321: 09.09.2018 о 12:14. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 14.09.2018, 08:28 #2735918   #3554
qazwsx321
Активний учасник

цінні кадри Порошенка

Юрий Луценко - личность в Украине достаточно известная. Третий человек в Социалистической партии, народный депутат Украины.
...председатель Донецкой областной организации СПУ. Но, вообще-то, Юрий Витальевич не местный, не донецкий. Он родом с Ровенщины
Нам не совсем было понятно, как он, человек с Запада Украины может поддерживать свою партию в проблеме реабилитации бойцов Украинской повстанческой армии. Вернее, в вопросе запрета этой самой реабилитации.

- С нашей, донецкой, точки зрения, Вы - типичный "западенець". Человек из Ровно, с польской границы, родины бандеровского движения, ничем не связанный с нашими местами. И вдруг - руководитель донецкой областной организации СПУ...

Вырос я, действительно, на польской границе. Линия обороны старой границы 1939 года протянулась как раз посредине Ровенской области, и мы, пацанами, играли в этих дотах и дзотах. Но оба моих родителя как раз типичные "восточники", родом из Черниговской области. После окончания института отец был послан в западные области, он был инженером в сахарной промышленности. Потом стал партийным функционером и, в конце концов, первым секретарем горкома партии. Я воспитывался в семье, которая имела четкие левые убеждения. И я от своего отца отличался только тем, что он читал газету "Правда", а я - "Комсомольская правда".
... мое детство определяло мое сознание.

Я считал и считаю, что в Советском Союзе национальной проблемы не было в принципе.

- Но, тем не менее, Вы при всем при этом как член социалистической партии выступаете против реабилитации УПА...

- Я учился во Львове в 80-х годах, когда Черновол уже вернулся из ссылки, а Хмара уже выступал на всех митингах и требовал повесить всех москалей. Это сейчас он чуть-чуть цивилизовался, а тогда все было именно так. Но, при этом, во Львове я не чувствовал никаких национальных проблем. Я "восточник" - для львовян все, кто приехал из-за Збруча - "москали".

Проблемы начались тогда, когда национальный вопрос сделали своим хлебом и оружием для добывания хлеба экстремистские политики.

На моих глазах в городе Ровно появился активист Руха Василий Червоний, который до того был аппаратчиком на ПО "Азот". После того, как его начали увольнять с работы, у него вдруг проснулось национальное сознание и он возглавил Рух с явно экстремистскими целями. Я считаю, что есть руховцы романтики, а есть - экстремисты. В наших краях, к сожалению, были экстремисты.

Нужно знать историю.

До войны в Ровенской области проживало около 1 млн. 400 тысяч жителей. Сейчас мы только приближаемся к миллиону. Резня в военные и послевоенные годы была столь неимоверной, что область до сих пор не восстановила свое население. Причем, резня была, скажем так разносторонней.

Именно в Ровенской области была создана УПА как оружие по борьбе с польским населением. Надо понимать так, что большинство этих людей служило полицаями, а потом организованно в 1943 году пошло в УПА, а на их место пришли польские полицаи. Соответственно, началась борьба. Поляки создали Армию Крайову тоже в Ровенской области, и только потом она ушла на территорию Польши и воевала там вплоть до Варшавского восстания.

Бандеровцы в первые годы войны занялись евреями. У нас их было процентов двадцать населения. В некоторых районных центрах евреев было до 60 %. Их уничтожили в первые 2 года практически всех, кроме тех, которые успели уйти в партизанские отряды Медведева, Федорова, Ковпака - все они проходили через нашу область. Но, кроме того, бандеровцы занялись истреблением мельниковцев. Это были люди, тоже представлявшие ОУН (организацию украинских националистов - прим. ред.), но мельниковского крыла. Кроме того, были еще формирования бульбашевцев, вернее "бульбiвцiв". Их тоже нещадно уничтожали.

- Почему?

- Это была вооруженная борьба за власть в партии внутри ОУН. Бандеровцы практически полностью уничтожили "бульбiвцiв" и очень серьезно потрепали мельниковцев. Кто был сильнее, тот и давил. И там не было никаких политических компромиссов, шла вооруженная борьба.

Почему у нас вырезали поляков? Для меня до сих пор загадка, почему зверства по этническому признаку достигали такого накала, когда людей бросали в колодцы, вырезали детей, расстреливали целые села по национальному признаку? Такое было только у нас и в Югославии. У югославов детям выкалывали глаза и бросали в колодцы, и у нас. Больше я в Европе таких примеров не знаю. Наверное, что-то в нас заложено экстремистское. Может быть, длительное общение с Азией? Мы долго были под татарами, а они под турками...

- Вы хотите сказать, что уничтожение польского населения было очень серьезно организовано?

- Перед Рождеством 1943 года бойцы УПА окружили все польские поселения на территории Ровенской и Волынской областей и уничтожили всех. Сколько, никто не знает, поляки считают, что счет идет на сотни тысяч. Причем, вы ж понимаете, пограничный край, все говорили на смешанном языке, разделить людей сложно. Но, тем не менее, были чисто польские поселения. Я читал дневники и письма и бендеровцев, и поляков... То, что мне попадалось, просто потрясает.

Первые расстрелы поляков в 1941 году проводили "бульбовцы". Только вошли немцы и появились бандеровцы и "бульбовцы". Но "бульбовцы" были активнее и первыми создали вооруженные силы в лесах. Вступали в союз с немцами, предлагали свои услуги по уничтожению "совiцкоi партизанки в Полiськiй котловинi", по нашему - в Пинских болотах. У нас там на границе с Белоруссией была совершенно красная область с действующим подпольным обкомом партии, куда так и не смогли войти немцы. Издавалась газета, все партизанские отряды останавливались там на ночевки... Болота и болота. Немцы не могли туда пробиться, только сильно бомбили.

Так вот, меня потрясла история. Пишет выживший ребенок. Ему было 5 лет, и в село пришли бульбовцы. Все польские семьи были выведены на майдан и под конвоем их повели в лес. Люди плакали, обращались к своим конвоирам, мол, мы же вместе в школу ходили, наши дети играли вместе, и куда ж вы нас ведете?! Те отвечали, что у них приказ просто вас довести, и ничего страшного не будет. Вас будут просто выселять.

Тем не менее, их вывели на лесную поляну, и уже другая команда начала расстрелы. Стоит толпа взрослых и детей, и их по очереди начинают укладывать по 50 в ряд лицом вниз, и 2 человека идут с краев навстречу друг другу и стреляют в головы. И вот этот пацан, а их было с матерью трое детей, еще две сестры постарше были, на все это смотрел. У матери не выдержали нервы, она не смогла больше терпеть и сказала, что надо идти умирать. Пацана положила под себя. Националист, который дошел до нее, выстрелил ей в голову, и кровь и мозги забрызгали головку сына. Поэтому тот, кто шел с левого фланга, решил, что его убили и не стал стрелять. Мальчонка не сошел с ума, пролежал еще 5 часов под матерью, выбрался и выжил...

Это одна маленькая картинка того, что творилось тогда в Ровенской области. Это было кругом. Вся Волынь была охвачена сначала расстрелами евреев, потом поляков, потом разборками между собой, потом сражениями между бандеровцами и так называемыми "яструбками" - истребительными батальонами НКВД, которые вступили в борьбу с бандеровцами. Минимум лет десять область горела. Бои шли до 1952 года. Шла война, активная где-то до 1947 года, потом поменьше, но шла. Фактически, гражданская война. Потому что рассказы об НКВДистах с русским языком с московским выговором - это вымысел. В истребительные батальоны шли, как правило, украинцы и, как правило, западные украинцы. Поэтому это была постоянная убийственная война между своими.

Почему я считаю, что УПА ни в коем случае нельзя возрождать? Потому, что политики, которые в начале 90-х подняли знамя УПА, фактически возродили вражду. Надо понимать, что в 60-ые годы проблема УПА более-менее стерлась, а в 80-ые дети бандеровцев уже вступали в партию, занимали должности... У нас, оказывается, и губернатор был сыном бандеровца, и директор завода был сыном бандеровца...

- И Леонид Кравчук пирожки в лес носил...

- Ну, зная Кравчука... Я думаю, он маскировался. Думаю, что пирожки он сначала нес тем партизанам, а потом тем... Шутка, конечно, но, зная Кравчука, это вполне можно предположить.

Но другие люди, действительно, вошли во власть, и особых проблем не было. Мало того, потихоньку притерлись семьи. Ведь, в 60-70-х годах, когда начали возвращаться из Сибири высланные бандеровцы, они ведь возвращались богатыми. Они ведь были сначала в лагерях, а потом работали на поселении и зарабатывали "северные". Т.е. бывшие полицаи и националисты вернулись в нищие колхозы и начали рядом с теми, кто с ними боролся, строить дома, заводить скот, развивать хозяйства...

Внуки и дети выживших просто шалели от фактов, когда приезжали полицаи и строили себе хоромы. Но под бдительным присмотром коммунистической партии как-то эти проблемы притирались и люди, во всяком случае, бурно не выражали свою вражду. В душах осталось, но вражда все же ушла с улиц.

Но как только политики начали прославлять УПА, а вторым этапом, кстати, стало возрождение Киевского патриархата Православной церкви, эта проблема прошла кровавым рубцом посреди семей. Было множество семей, где один дед воевал в "яструбках" или советских партизанах, а другой был на стороне бандеровцев. Об этом стали моментально спорить в семьях. Спорить и о том, в какую церковь записаться - Московского патриархата или Киевского. Бендеровцы, как правило, шли в Киевский, а, условно говоря, советские люди или потерпевшие от УПА - в Московский...

...

Я уже молчу о массовом снятии памятников и таком же массовом установлении камней на месте будущих памятников Шевченко. У нас в Ровно таких 3 камня установили. А единственный памятник Шевченко в центре города поставил уже следующий мэр, русский по национальности. Самое замечательное творение тех лет - издевательство над памятником Герою Советского Союза разведчику Кузнецову. Мы год держали там пикеты и не давали его демонтировать. Но выбрали ночь, когда наших было мало, и бюст убрали. А вместо него на постамент поставили фигуру из двух крыльев, в которых на просвет виден крест. И назвали памятником погибшим воинам УПА. Вы представляете себе этот совершенно советский постамент с цепями и трехметровой стелой и на нем эти крылья? Народ назвал памятник "Пролет демократов".

- Ох, с большим чувством рассказываете...

- Вам этого не понять. Вы тут в Донецке сидите, как в танке, и это вас никак не тронуло, а у меня родной город переименовали! Было Ровно, а стало Рiвне...
...

Московский комсомолец в Донбассе, № 46 от 13.11.2002
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 17.09.2018, 14:45 #2736042   #3555
switch

про планову податкову перевірку:

switch зараз поза форумом  
Старий 17.09.2018, 15:44 #2736049   #3556
vanco2

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
про планову податкову перевірку:

Ну так, йдуть, не прийшли а йдуть
Старий 19.09.2018, 13:11 #2736127   #3557
saymon
Активний учасник

Чьот пріунил...

saymon зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:57.