Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...

Буде локальна революція?)

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.11.2018, 11:01 #2739172   #181
Petro Ford
Типово Відповідь: Буде локальна революція?)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Лінь мені напрягати очі, читаючи зі смартфона, але я цей висер дочитаю потім - цікаво стало. Проте думаю суть я зловив з першого абзацу.
Так от - Петро, тобі скільки років зараз? Ти вроді ж уже "за 30" чи "під 40"? Ну от твоє покоління зараз проходить пік своєї активності, вагомості і впливовості і далі піде спад.
Так от - що ти передаєш тим наступним, які зароблятимуть тобі на пенсію?

Додано через 2 хвилини
Не особисто ти, твоє покоління загалом.
42. Я не знаю як воно складеться в цьому житті, але на пенсію я не розраховую. І якщо в моєму пенсійному віці мене запитають, що краще профінансувати з бюджету мій халявний проїзд чи дітям в школу новий комп'ютер, ну чи що там тоді буде, я скажу комп'ютер.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2018, 12:15 #2739175   #182
switch

Ні, ну твоя особиста позиція - то є твоя позиція, я нічого проти не маю.
Я про інше писав. Там чувачок звинувачує нинішніх пенсіонерів в тому, який стан в країні ми маєм зараз. І мовляв - як ви можете розраховувати на щось, якщо ви самі ж цю країну такою зробили.
А ще трохи вище я написав, що при пенсії в 1400 грн для пенсіонера той пільговий проїзд таки дуже вагома річ, як і можливість потратити кілька годин на поїздку на ринок, але зекономити 20 грн на молочці і овочах. І в них таки більше шансів зекономити на центральному ринку, ніж на тій же пятнашці. Про сільпо взагалі мовчу.
Ну і от з огляду на нинішній курс країни (чи правильніше сказати - з огляду на нинішній застій, я вже не буду геть зрадофілом і не нитиму, що "стало тільки гірше" ) - я думаю що для пенсіонерів твого віку (в принципі я не сильно далеко від тебе утік) ситуація буде мабуть ще більш печальною...
І я сумніваюсь, що якісь прості роботяги чи держслужбовці сильно там собі щось відкладуть. Я он сам не дуже то щось відкладаю, бо завжди є пріоритетні потреби...
Оцьому молодому і дєрзкому остається лише наспівувтаи хіт Гадюкіних "Боже, не дай дожити до пенсії"

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Спілкувався з розробником цієї мудацької системи оплати, є пенсіонери які мають більше 300 проїздів в місяць!
ключове питання - скільки таких є.
бо в нас дуже люблять висмикнути з контексту зовсім не показовий випадок і демонструвати його як головний доказ.
Я скажу так - адресну допомогу ні джержава ні надал не вводять, натомість мутять ці картки і тому подібну лажу? Чому? Бо адресна допомога навіть на 60 поїздок в місяць для них виявиться значно дорожчою, бо вони прекрасно знають, що більшість їздить зовсім не часто.

Додано через 7 хвилин
а ще мене от зацікавило - оголошена сума компенсацій за пільговиків - 3 мільйони грн за місяць. в маршрутці 2 пільгові місця. то чисто так на пальцях прикинути - дохід перевізників мав би бути на порядок (це тобто раз в 10) більшим за цю суму. І що, 30 мільйонів в місяць для них не рентабельно працювати?

Додано через 3 хвилини
знову ж таки якщо з цієї суми порахувати кількість пільгових поїздок - то їх буде десь 20 тис на день. при нинішньому співвідношенні кількості активного населення до пенсіонерів - це навіть не кожен з них щодня в тролейбус маршрутку (вроді як їх стосувалась сума, чи то на всіх?) сідає, щов принципі так і є. То от де ті 300 поїздок в місяць?

Востаннє редагував switch: 09.11.2018 о 12:17. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 12:45 #2739182   #183
Petro Ford

Цитата
Ні, ну твоя особиста позиція - то є твоя позиція, я нічого проти не маю.
Я про інше писав. Там чувачок звинувачує нинішніх пенсіонерів в тому, який стан в країні ми маєм зараз. І мовляв - як ви можете розраховувати на щось, якщо ви самі ж цю країну такою зробили.
Ну так, а, що не так?
Цитата А ще трохи вище я написав, що при пенсії в 1400 грн для пенсіонера той пільговий проїзд таки дуже вагома річ, як і можливість потратити кілька годин на поїздку на ринок, але зекономити 20 грн на молочці і овочах. І в них таки більше шансів зекономити на центральному ринку, ніж на тій же пятнашці. Про сільпо взагалі мовчу.
І???? Твоя мама фігачить пішки кілометр в гору коли їй треба. Моїй я привожу по мірі потреби продукти, а за хліб купують сусіди які йдуть в магазин за своїми потребами, тому що в селі тупо немає тролейбусів.
що далі?

Цитата Ну і от з огляду на нинішній курс країни (чи правильніше сказати - з огляду на нинішній застій, я вже не буду геть зрадофілом і не нитиму, що "стало тільки гірше" ) - я думаю що для пенсіонерів твого віку (в принципі я не сильно далеко від тебе утік) ситуація буде мабуть ще більш печальною...
І я сумніваюсь, що якісь прості роботяги чи держслужбовці сильно там собі щось відкладуть. Я он сам не дуже то щось відкладаю, бо завжди є пріоритетні потреби...
Оцьому молодому і дєрзкому остається лише наспівувтаи хіт Гадюкіних "Боже, не дай дожити до пенсії"

Додано через 3 хвилини
Абсолютно вірно. З цього випливає, що вкладатися треба в розвиток, а не в проїдання.
Цитата ключове питання - скільки таких є.
бо в нас дуже люблять висмикнути з контексту зовсім не показовий випадок і демонструвати його як головний доказ.
Я скажу так - адресну допомогу ні джержава ні надал не вводять, натомість мутять ці картки і тому подібну лажу? Чому? Бо адресна допомога навіть на 60 поїздок в місяць для них виявиться значно дорожчою, бо вони прекрасно знають, що більшість їздить зовсім не часто.
Знову ж, якщо більшість їздить не часто то той халявний проїзд їм не дуже рішає. Так чи ні?
Старий 09.11.2018, 15:04 #2739183   #184
switch

Петро, є, блін, гарантована державою соціалка.
І похер.
І якщо на те пішло - які це такі витрати в перевізника на пільговиків? В нього є маршрут і є графік. те, бере він пільговика, чи не бере - по великому рахунку не особливо йому впливає - автобус від того менше не проїде, НЕпільговиків він перевезе приблизно стільки ж (2 пенсіонера в ті маршрутці погоди не роблять ніякої), на витрати палива воно теж не впливає.
Рахую що взагалі вся ця проблема оплати перевезення пільговиків - сильно притягнута за вуха.
Подякував(ла):
Ingenue (09.11.2018)
Старий 09.11.2018, 15:10 #2739184   #185
Petro Ford

Цитата
І похер.

І якщо на те пішло - які це такі витрати в перевізника на пільговиків? В нього є маршрут і є графік. те, бере він пільговика, чи не бере - по великому рахунку не особливо йому впливає - автобус від того менше не проїде, НЕпільговиків він перевезе приблизно стільки ж (2 пенсіонера в ті маршрутці погоди не роблять ніякої), на витрати палива воно теж не впливає.
Рахую що взагалі вся ця проблема оплати перевезення пільговиків - сильно притягнута за вуха.
Ок. Давай на тому і закінчимо. Як мінімум, в цій темі припинемо про пенсіонерів і соц. справедливість. Тут це Офф.
Старий 09.11.2018, 15:13 #2739185   #186
switch

Ну чому - питання скільки насправді обходиться перевізгнику один пенсіонер - дуже навіть цікаве. Бо ми всі цим баригам дружно скидаємось і сума кругленька виходить.
Старий 09.11.2018, 15:18 #2739186   #187
Petro Ford

Цитата
Ну чому - питання скільки насправді обходиться перевізгнику один пенсіонер - дуже навіть цікаве. Бо ми всі цим баригам дружно скидаємось і сума кругленька виходить.
Без об'єктивних даних по кількості - це переливання з пустого в порожнє.
Старий 09.11.2018, 15:25 #2739188   #188
switch

Я взагалі рахую, що тема пільговиків - це тупо переведення стрілок. з тих інтервю і відео, що проскакували тут і в новинах чітко видно, що перевізникам платяться чималі кошти і платяться стабільно. Затримка там склала від сили місяць, це будь-хто, хто має справу з вартісними проектами в нашій країні скаже, що це ще дуже оперативно все оплачено.
Тому не бачу сенсу ту тему чіпати навіть.
А от питання, чого вони так "бідують" ті наші маршрутчики, і як вони доробились до того, що вже й заправитись нема за що, за їх словами - це вже цікавіше.
Старий 09.11.2018, 15:38 #2739191   #189
Petro Ford

Цитата
Я взагалі рахую, що тема пільговиків - це тупо переведення стрілок. з тих інтервю і відео, що проскакували тут і в новинах чітко видно, що перевізникам платяться чималі кошти і платяться стабільно. Затримка там склала від сили місяць, це будь-хто, хто має справу з вартісними проектами в нашій країні скаже, що це ще дуже оперативно все оплачено.
Тому не бачу сенсу ту тему чіпати навіть.
А от питання, чого вони так "бідують" ті наші маршрутчики, і як вони доробились до того, що вже й заправитись нема за що, за їх словами - це вже цікавіше.
Я тебе прошу. Хто там бідує?
Старий 09.11.2018, 17:56 #2739211   #190
Стечкин

Цитата:
Спілкувався з розробником цієї мудацької системи оплати, є пенсіонери які мають більше 300 проїздів в місяць! То як ті перевезення мають бути рентабельні? Звісно потрібно обмежувати!
був в россії років 10 тому - там "дурні" москалі зробили дуже просто - дають пенсіонеру певну кількість талонів для безкоштовного проїзду на місяць
використав - плати
а наша бабця поїде зранку на базар - купить дві цибулини, потім другий раз - ще дві морковки, третій - пучок петрушки - баба цілий день у роботі, причому робить те саме, шо робила на роботім доки не вийшла на пенсію, тобто нічого.
тут наші розумники почнуть верещати, шо треба просто пенсію підняти, але ж та баба обміняє цю надбавку на бакси і буде далі ломитися надурняк у маршрутку, обриваючи яйця останнім хлопам, в яких вони ще залишилися і затоптуючи всіх решту на свому шляху і волаючи в процесі яка вона бідна і нещасна...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 2:
idcomsomnom (09.11.2018), Petro Ford (09.11.2018)
Старий 09.11.2018, 18:16 #2739212   #191
idcomsomnom
Активний учасник

Цитата Саме в нашому місті вивели особливий вид пенсіонерів.
Який ти тупий, скоріше недорозвинутий. Почитай щось, чи що? Але певно то генетичне
ой млять. Я вже другий раз читаю - про те, який я тупий, але ЖОДНОГО АРГУМЕНТУ, ні в тому що я не правий, ні в тому - що ви не "тупа" я не бачу.
Навіщо мені писати, як в іншому місті, чи в іншій країні - якщо мова ЙДЕ ПРО ТЕРНОПІЛЬ. І звичайно не про всіх, АЛЕ є одне але.

Додано через 1 хвилину
Цитата Там чувачок звинувачує нинішніх пенсіонерів в тому, який стан в країні ми маєм зараз.
То ви певно про мене, так от, заскіньте чи киньте цитату - ДЕ Я ТАКЕ НАПИСАВ ?

Додано через 2 хвилини
Цитата шо треба просто пенсію підняти,
добре, коли є звідки підняти - піднімайте, але це тільки у передвиборчій агітації юлі таке можливе

Додано через 8 хвилин
Цитата Оцьому молодому і дєрзкому остається лише наспівувтаи хіт Гадюкіних "Боже, не дай дожити до пенсії"
ха, вгадали. ( але не в реальності )

Щойно випадково найшов, читайте, якщо думати важко https://espreso.tv/article/2018/03/2...sportnykh_pilg

Востаннє редагував idcomsomnom: 09.11.2018 о 18:26. Причина: Пізніше додано
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.11.2018, 18:46 #2739223   #192
vanco2

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
був в россії років 10 тому - там "дурні" москалі зробили дуже просто - дають пенсіонеру певну кількість талонів для безкоштовного проїзду на місяць
використав - плати
а наша бабця поїде зранку на базар - купить дві цибулини, потім другий раз - ще дві морковки, третій - пучок петрушки - баба цілий день у роботі, причому робить те саме, шо робила на роботім доки не вийшла на пенсію, тобто нічого.
тут наші розумники почнуть верещати, шо треба просто пенсію підняти, але ж та баба обміняє цю надбавку на бакси і буде далі ломитися надурняк у маршрутку, обриваючи яйця останнім хлопам, в яких вони ще залишилися і затоптуючи всіх решту на свому шляху і волаючи в процесі яка вона бідна і нещасна...
Хоч я погоджуюсь на рахунок обмежених поїздок в місяць, але пенсія в нас це просто піздец, розмір пенсії в більшості людей зараз менше 50 баксів в місяць, тому казати що при піднятті пенсії бабця купить баксів в панчоху це повний бред, ми своїх пенсіонерів в сімї підтримуєм матеріально на регулярній основі - бо пенсії тупо не вистачає на елементарне існування, якби не було субсидій то більшості пенсіонерів пенсії навіть би не вистачало на оплату комуналки.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 19:02 #2739224   #193
Стечкин

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
... якби не було субсидій то більшості пенсіонерів пенсії навіть би не вистачало на оплату комуналки.
але субсидіх є, а це означає шо пенсіонери мають комуналку задурно - а такого нема в ніде в світі
Старий 09.11.2018, 19:38 #2739228   #194
aleko2007
Poco loco y nervioso

Цитата був в россії років 10 тому - там "дурні" москалі зробили дуже просто - дають пенсіонеру певну кількість талонів для безкоштовного проїзду на місяць
використав - плати
Зверни увагу на дату...
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 20:00 #2739232   #195
Стечкин

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Зверни увагу на дату...
звернув увагу шо пенсія 8000 і по їх мірках то дуже мало...
та бабця ходить у лісі патики збирає, а наша їздить по 5 разів за день на базар,. займаючи своєю сракою 2 місця в маршруці і при тому кричить дуже голосно, як вона недоїдає...
Старий 09.11.2018, 20:36 #2739236   #196
vanco2

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
але субсидіх є, а це означає шо пенсіонери мають комуналку задурно - а такого нема в ніде в світі
Так сомілі може і пенсії нема і шо? Суть не в тому, суть в тому що 50 баксів, це дуже мало, навіть на тупро прохарчуватись, я вже не кажу про ліки чи одяг.

До речі, субсидій на комуналку може і нема, але "субсидії" в принципі є і їх дохера, майже всюди для пенсіонерів дешевші білети, багато куди взагалі вхід безплатний, навіть в США вони мають державну страховку (тобто медецина по суті безплатна), і мінімалку в 750 баксів (так це мало, але повір по купівельній спроможності, це точно більше ніж в нас 50, і мінімалку мало хто має, в середньому під 2штуки пенсія), так шо при таких умовах звичайно їм субсидії і безплатний проїзд не актуальні.
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 09.11.2018, 23:38 #2739250   #197
pberit
Домофонщик

Цитата
І похер.
немає. На місцеві громади перекинули це, беріть розгрібайте. Для бюджету міста возити пенсіонерів ну капець як накладно, списуються на це мільйони які могли бути використані розумніше. якщо є картка яка проїхалась більше 300 разів то не факт що якийсь пенсіонер нею їздив, взяв з собою водій з десяток карток і пробиває їх кожен день купу разів, потім йому з бюджету міста йде компенсація. Обмеження поїздок мусить бути.
А в ідеалі взагалі скасувати всі ці подачки і дати людям пенсію нормальну.
З цими картками фігня якась, я плачу податки, ЄСВ. Пенсіонери катаються собі, атракціон хулі. Приїжджає пару разів в рік хтось з батьків до мене в гості і мають платити 9грн? Мої батьки чим гірші? Херня не здорова.
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.11.2018, 00:01 #2739254   #198
Romko_7

Цитата:
якщо є картка яка проїхалась більше 300 разів то не факт що якийсь пенсіонер нею їздив, взяв з собою водій з десяток карток і пробиває їх кожен день купу разів, потім йому з бюджету міста йде компенсація. Обмеження поїздок мусить бути.
в троліках бачив давніше пару раз як кондуктор щось подібне робить з картками.
10-20 на раз може вибити.
Romko_7 зараз на форумі  
Старий 10.11.2018, 00:20 #2739260   #199
pberit
Домофонщик

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
в троліках бачив давніше пару раз як кондуктор щось подібне робить з картками.
10-20 на раз може вибити.
ні це вона своєю карткою пробиває щоб дати людині квиток якщо та оплачує готівкою. не думаю що кондуктору є смисл щось шаманити.
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.11.2018, 00:35 #2739261   #200
хамід
Активний учасник

то було коли не було соціальних карток в більшості і кондуктори мали службові,
от ними і набивали "відвідуваність".Зараз же лише готівкова в наявності-
якщо пасажир не прийде свої бабки в касу ж положить,нелогічно набивати )

Тєма з соціальними картками в маршрутках робоча ,
от чи хтось працює по ній невідомо-хто ж признається )

хоча якби хотіли то би написали ПЗ яке б вираховувало ймовірність шахрайства
в розрізі номерів карток і їх однотипного обігу.

те що дійсно є-зазор в 30 хвилин між поїздками,декілька раз чув скарги що якщо їхати з пересадками
то картка не пробється 2 раз бо блокується.Дєдуля один ходив і в Системний звязок і в ТМР скаржитися,ноль на масу )

Востаннє редагував хамід: 10.11.2018 о 00:43.
хамід зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:07.