Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто Форум ВКонтактє Форум в Твітері

ВАЗ класика.

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.02.2018, 22:36 #2721381   #41
leyo

Типово Відповідь: ВАЗ класика.

Цитата Одні "заряджають
бо все відносно. Комусь просто полірнути, а комусь пошпаклювати нерівну нову дверку в ідеал. Зазори опять таки виставити по тій кривій косій кузовщині, то тре бути мазохістом. Та і знову таки. комусь хватить просто облити зверху, без пройомів, багажника, підкапотки і вкастися в 1 літр фарби, а хтось і на 4 літри розраховує(якшо по нормальному)
До деяких малярів заїжджаєш і питаєш, а вони не знають шо то таке кислотний грунт, епоксидний грунт, коли який застосовується, то про шо дальше говорити.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2018, 23:45 #2721389   #42
seadog
dum spiro spero

Наоазі поняття не маю до кого з таким звертатись...
seadog зараз поза форумом  
Старий 14.02.2018, 23:59 #2721391   #43
leyo

Гарно красить в Збаражі Мільченко(по прізвищу можу помилятися )на перехресті як повертати на цукровий. Дорого, так. але і черга по записі. Красить при повному розборі.
Та і тут на форумі є аірганер здається. Теж красить. Питайте
leyo зараз поза форумом  
Старий 14.02.2018, 23:59 #2721392   #44
Emmi
Активний учасник

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Варто спробувати після кали зразу в класіку сісти і зразу назад в калину.
Я після Авео сів в жигуля. Був дуже здивований. Таке враження що пересів в спорткар. ))) Ні не по швидкості, а по зручності керування. Все що поттрібно знаходиться дуже зручно прямо під руками. Машина коротша і компактніша за Авео, а перше що одразу приємоно вражає це чудовий обзор. По динаміці мало в чому поступається як і по розходу палива по місту. Можете самі спробувати і неупереждженно оцінити і порівняти ту застарілу модель з машиною на 20 років молодшою.
Emmi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (15.02.2018)
Старий 15.02.2018, 00:17 #2721393   #45
leyo

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Я після Авео сів в жигуля. Був дуже здивований. Таке враження що пересів в спорткар. ))) Ні не по швидкості, а по зручності керування. Все що поттрібно знаходиться дуже зручно прямо під руками. Машина коротша і компактніша за Авео, а перше що одразу приємоно вражає це чудовий обзор. По динаміці мало в чому поступається як і по розходу палива по місту. Можете самі спробувати і неупереждженно оцінити і порівняти ту застарілу модель з машиною на 20 років молодшою.
Аналогічно двоякі відчуття і в мене на лачетті після жульки. На жульці міг підїхати впритул до перешкоди, на лачику оті випуклі форми, не завжди розімієш скільки ше лишилося. Та і пластиковий бампер, чуть шо і в малярку. Шо дико напрягає.
leyo зараз поза форумом  
Старий 15.02.2018, 00:45 #2721397   #46
igorslf

шас набіжать, та пасивної безпеки 0, складається як...
по Тернополю на жигулі їздити куди зручніше аніж на дорогобамперних автівках, особливо в центрі запаркуватися, прижатися до бордюра і.т.п. Головне мати змащені шарові і рульові тяги, не ставити шини ширше 175, і диски з вильотом більше 35, краще 29 оті стандартні вазовські 13-ки. І краще маятник на підшипнику. За цих умов руль крутиться норм.
igorslf зараз поза форумом  
Подякували 3:
Emmi (15.02.2018), Nobel (15.02.2018), seadog (15.02.2018)
Старий 15.02.2018, 08:27 #2721402   #47
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
шас набіжать, та пасивної безпеки 0, складається як...
по Тернополю на жигулі їздити куди зручніше аніж на дорогобамперних автівках, особливо в центрі запаркуватися, прижатися до бордюра і.т.п. Головне мати змащені шарові і рульові тяги, не ставити шини ширше 175, і диски з вильотом більше 35, краще 29 оті стандартні вазовські 13-ки. І краще маятник на підшипнику. За цих умов руль крутиться норм.
Ну як пішла мова за прижимання до бардюрів то краще брати 2108-21099, ризиновий бампер з металевим швеллером всередині, хрдова краще ходе но жорсткіша, розхід менший, в управлінні краща, їде цікавіше
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 15.02.2018, 08:54 #2721407   #48
dodge

і я скину фото , п.с. пробіг рідний
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (15.02.2018)
Сказав(ла) Фууу!:
6orgaH1 (15.02.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.02.2018, 11:40 #2721412   #49
seadog
dum spiro spero

Трохи брудна... але зараз не до мийки...
seadog зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (15.02.2018)
Старий 15.02.2018, 14:42 #2721429   #50
Emmi
Активний учасник

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну як пішла мова за прижимання до бардюрів то краще брати 2108-21099, ризиновий бампер з металевим швеллером всередині, хрдова краще ходе но жорсткіша, розхід менший, в управлінні краща, їде цікавіше
2108 краща за класичні а 21099 ні. Не знаю, але іздив на 21099 і відчуття двоякі. Чимось краще, а в чомусь гірше. Відчутної економії палива по місту нема. Збрка якась топорна, все якесь неякісне, нема того відчуття добротності , що в старіших жигулях.

Востаннє редагував Emmi: 15.02.2018 о 15:44.
Emmi зараз поза форумом  
Старий 15.02.2018, 21:46 #2721480   #51
ZTVR

Є відео як проводиться робота з кузовом, це для розуміння маштабу роботи. Я так собі не робив бо жига на кожен день в мене але так робити треба. Як робив свою то краску здерли повністю тільки ззовні і проєми, салон і підкапотку не обдиралина моїй машині. Літом я буду піскоструїти собі дно і покривати антікором.
https://youtu.be/XTFEUdnAEso
ZTVR зараз поза форумом  
Старий 16.02.2018, 05:18 #2721547   #52
6orgaH1
Banned

http://forum.te.ua/showpost.php?p=2234834&postcount=322
6orgaH1 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:11.
Ad Management plugin by RedTyger