Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Яка віра правдива?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.10.2017, 22:25 #2711028   #6041
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви ще нічого не отримали на ділі. Бо ні не прагнете, ні не зверталися до Бога. І не вірите Йому.
А це друга ознака любого лохотрону - в тому що лох не отримує обіцяне винен завжи він сам. Для цього знайдеться тисяча причин. А для того щоб покарати все людство Богу було достатньо однієї - з'їв плід.
Якщо б Бог у вашій вірі застосовував такі ж правила до покарання, як і до звільнення від нього, тобто був послідовним, то Адаму він мав би сказати - ти з'їв плід, але ти не прагнеш, не звертаєшся до Сатани і не віриш йому, не читав що він говорив і як жив. Тому я тебе не покараю.
Адам один раз послухав Сатану і цього вистачило, щоб страждав весь світ. А я послухав Ісуса і цього не вистачило ні на що. Я отримав фігу.

Востаннє редагував frhfnthy: 31.10.2017 о 07:40.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 08:05 #2711043   #6042
Новак

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А це друга ознака любого лохотрону - в тому що лох не отримує обіцяне винен завжи він сам. Для цього знайдеться тисяча причин.
Якщо для Вас Ісус - це лохотронщик, а Його слова, Його Жертва і смерть та воскресіння - це обман, тоді про що мова?
Прийняття/неприйняття Ісуса Христа здійснюється тільки на особистому рівні, і Бог бачить людину, чи вірить вона чи ні.
Ну а Ваші відмовки - це всього лиш відмовки.

Цитата
А для того щоб покарати все людство Богу було достатньо однієї - з'їв плід.
Вже давно відкриті двері, вихід від покарання як за гріх Адама, так і за Ваші власні гріхи, за які Ви теж заслуговуєте на смерть. Чогось про власні Ви забуваєте.

Цитата
Якщо б Бог у вашій вірі застосовував такі ж правила до покарання, як і до звільнення від нього, тобто був послідовним, то Адаму він мав би сказати - ти з'їв плід, але ти не прагнеш, не звертаєшся до Сатани і не віриш йому, не читав що він говорив і як жив. Тому я тебе не покараю.
Значить було не так, як Ви пишете.
Може Вам (мені) хотілося б, щоб Адам не згрішив, але він це зробив.
Може Вам (мені) хотілося б не грішити, але і ми грішимо і це факт. А вихід зі стану гріха і смерті відкрив Ісус Христос, Своїм приходом, жертовною смертю за нас і воскресінням.

Цитата
Адам один раз послухав Сатану і цього вистачило, щоб страждав весь світ. А я послухав Ісуса і цього не вистачило ні на що. Я отримав фігу.
Ви ще не послухали Ісуса і не прийняли Його.
Той, хто насправді прийняв Ісуса Христа, той отримав від Бога прощення, виправдання і нове народження і він має внутрішнє свідчення про це, має новий дух, яким відновлено контакт з Богом.
А Ви цього не отримали, бо не вірите Ісусу Христу, тому і пишете про фігу.
Новак зараз поза форумом  
Старий 31.10.2017, 18:55 #2711098   #6043
frhfnthy
Активний учасник

Цитата:
Якщо для Вас Ісус - це лохотронщик
Не для мене, а для вашого ж Бога. Бо він сам сказав - віра без діл мертва, тобто є лохотроном. Якщо після прийняття Ісуса ніяка вища сила не збирається людину оберігати і захищати, людина так і залишається сам на сам з усіма проблемами в житті, хворобами та нещастями, обставини її життя як залежали від волі випадку, так і залежать, тобто не відбувається ніяке втручання (діла) з боку тих, у кого людина повірила, то з їх боку віра є мертвою, а вони є лохотронщиками. Тоді людині тільки залишається дурити себе, що всі біди, які на неї звалюються - це випробування її віри Богом.

Цитата:
Бог бачить людину, чи вірить вона чи ні...
...А Ви цього не отримали, бо не вірите Ісусу Христу
То ви вже привласнили функції Бога - бачите хто вірить, а хто ні?
Якщо те, що я звернувся до Ісуса з згодою на спасіння, не є ознакою моєї віри в нього, тобто про вашій логіці я звертався до пустоти, то по тій самій логіці і те що Адам з'їв плід не є доказом його увірування Сатані. Для нього це була пустота. Тоді які до Адама претензії?

Цитата:
так і за Ваші власні гріхи, за які Ви теж заслуговуєте на смерть.
Ідею, що люди заслуговують на смерть за найменьші абсолютно неспівставимі з такою карою проступки придумали жреці задовго до Ісуса. Так люди постійно почувають себе винними, а жреці отримують владу над ними. Ісусу ця ідея також сподобалась.

Цитата:
Той, хто насправді прийняв Ісуса Христа, той отримав від Бога прощення, виправдання і нове народження і він має внутрішнє свідчення про це, має новий дух, яким відновлено контакт з Богом.
Думати, що всі біди які на тебе звалюються - випробування твоєї віри Богом - це і є поняття "новий дух"?.
Старий 31.10.2017, 22:13 #2711126   #6044
Lео

Цитата
Не для мене, а для вашого ж Бога. Бо він сам сказав - віра без діл мертва, тобто є лохотроном. Якщо після прийняття Ісуса ніяка вища сила не збирається людину оберігати і захищати, людина так і залишається сам на сам
"Я скоро прийду", "я буду з вами всі дні аж до закінчення цього віку"... фрази напрягають трохи. У всякому разі не один розчарувався через таке, я думаю.
Lео зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 09:45 #2711141   #6045
Новак

Цитата
Не для мене, а для вашого ж Бога. Бо він сам сказав - віра без діл мертва, тобто є лохотроном.
Добре кажете. Якраз ці слова про Ваші претензії до Бога.
Ви нічого не отримали, бо Ваша віра є мертвою (по-простому - її нема).

Цитата
Якщо після прийняття Ісуса ніяка вища сила не збирається людину оберігати і захищати, людина так і залишається сам на сам з усіма проблемами в житті, хворобами та нещастями, обставини її життя як залежали від волі випадку, так і залежать, тобто не відбувається ніяке втручання (діла) з боку тих, у кого людина повірила, то з їх боку віра є мертвою, а вони є лохотронщиками.
Після реального (не на словах) прийняття Ісуса Христа людина змінюється кардинально, вона переходить від смерті до життя. Людина народжується заново (це те, що Ісус назвав народженням згори) і отримує новий дух від Бога.
Оскільки людина - це духовне створіння (яке має душу і живе в тілі), то це є кардинальним моментом змін в людині.
Далі настає час життя в новому народження, час виховання від Духа Божого, час духовного зростання і наступних змін.
Ті, хто отримав це від Бога, знають це. А для Вас це просто слова. Причину я бачу в тому, що а) Ви не вірите Ісусу Христу; б) не бачите реальної потреби у спасінні зі стану духовної смерті.

Цитата
Тоді людині тільки залишається дурити себе, що всі біди, які на неї звалюються - це випробування її віри Богом.
Біди є різні, причини їх різні. Людина ще живе у світі зла і на неї впливають помилки інших людей і її власні.
Але вічного життя, яке подароване людині Богом, отого усиновлення Божого, уже ніхто в світі забрати не може в людини. Їй вже подароване справжнє життя, яке в її новому дусі і в прийнятті Богом у сім"ю дітей Божих. Для яких Бог і вічність призначив.

Цитата
То ви вже привласнили функції Бога - бачите хто вірить, а хто ні?
Ваші слова, Ваші звинувачення на адресу Бога цілком ясно говорять у щоВи вірите.
Почитайте що говорили перші християни і як вони жили і побачите їх віру. Ну і порівняйте зі своїми словами до (про) Бога.

Цитата
Якщо те, що я звернувся до Ісуса з згодою на спасіння, не є ознакою моєї віри в нього, тобто про вашій логіці я звертався до пустоти
Якщо Ви зверталися до Бога і не вірили, то і не отримали.
Звертання саме по собі - це ніщо, головне у тому, щоб вірити (довіряти) Богові. А довіряєте Ви чи ні - це бачить Бог.
Якби довіряли - то отримали і не писали б тут, що Бог є лохотронщиком.

Цитата
Тоді які до Адама претензії?
Адам свій вибір зробив і його наслідки можна бачити наяву.

Цитата
Ідею, що люди заслуговують на смерть за найменьші абсолютно неспівставимі з такою карою проступки придумали жреці задовго до Ісуса.
Звідки Ви знаєте які вчинки (думки) заслуговують якого покарання? Що для Вас є мірилом важкості (легкості) гріха?
Ви бачите увесь ланцюжок наслідків?

Цитата
Так люди постійно почувають себе винними, а жреці отримують владу над ними. Ісусу ця ідея також сподобалась.
Ну от. Тепер Ви звинувачуєте Ісуса Христа.
А раніше писали, що зверталися до Нього, щоб прийняти Його.
Ви не бачите, що це неспівставні речі?
Ви таки дійно не розумієте, що є наскрізь грішним, пропащим і духовно мертвим. Бо той, хто зрозумів це, не буде звинувачувати Бога, а прийме подароване і здобуте таким неймовірно важким чином визволення.
Але ж то треба усвідомити те ким я є і який мій стан!
Усвідомити необхідність порятутнку і шукати тої Божої руки, простягнутої для спасіння.
Чуєте? Не плювати на неї чи казати що то все лохотрон, а приймати. В серці своєму вірити.
Не будьте швидким на нерозумні слова, не говоріть до Бога те, чого не варто. Бог бажає, щоб Ви спаслися. Але чи усвідомлюєте Ви свою потребу у спасінні?

Додано через 46 секунд
Цитата
Думати, що всі біди які на тебе звалюються - випробування твоєї віри Богом - це і є поняття "новий дух"?.
Ні. Навіть і близько ні.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
"Я скоро прийду", "я буду з вами всі дні аж до закінчення цього віку"... фрази напрягають трохи.
Тих, хто отримав вічне життя, хто отримав нового духа, хто отримав усиновлення, як бачимо в Біблії, ці фрази не перенапружили.
Може тому, що вони таки мали взаємини з Утішителем, Духом Правди, Який прийшов замість Ісуса Христа і навчав їх, зрощував духовно, Який будував Церкву з початку і будує і досі.

Цитата:
У всякому разі не один розчарувався через таке, я думаю.
Розчарувався? У чому?

Я ще розумію коли якийсь проповідник, який каже про себе, що він від Бога (той же Рассел) проголошує, що такого-то року настане кінець цьогосвітньої системи і знову прибуде Ісус, а цього не стається. Тут причина проста: лжепророцтво, проголошення власних вигадок. Причому всупереч вказівки Ісуса Христа, Який казав такого не робити, ніяких дат Його повернення не встановлювати, бо той день прийде несподівано для людей.
Тому то і не варто таких людей слухати, а звертати увагу на слова Ісуса Христа і на дію Духа Божого. Тоді для розчарування не буде підстав.

Востаннє редагував Новак: 01.11.2017 о 14:00. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Старий 01.11.2017, 23:12 #2711239   #6046
Lео

Цитата:
Тих, хто отримав вічне життя, хто отримав нового духа, хто отримав усиновлення, як бачимо в Біблії, ці фрази не перенапружили.
100%
Коли їхнього кращого товариша захопили, всі вдало ретирувалися. Ніодного більше не взяли. Чудєса прям))
Lео зараз поза форумом  
Старий 02.11.2017, 09:04 #2711252   #6047
ork

Ві́ра — сприйняття людиною чого-небудь як істини, правди іноді (завжди ©) без попередньої перевірки на основі тільки внутрішнього, суб'єктивного переконання, що не потребує ніяких доказів.

Протиріччя в самій назві теми.

Сперечаєтеся, хто яким боком зрозумів певні археологічні записи.

Тему можна закривати за флуд
ork зараз поза форумом  
Старий 02.11.2017, 10:14 #2711262   #6048
Новак

Цитата:
Коли їхнього кращого товариша захопили, всі вдало ретирувалися.
В той час жоден з них ще не був народжений згори.
Церква почалася з дня П"ятидесятниці, коли відбулися описані в Діях апостолів події.

Я розумію, коли людина розчаровується в людях, які обманули її (той же Рассел чи його наступник Рутерфорд, які проголошували фальш від імені Бога).
Але якщо людина розчаровується в Ісусі Христі, то ... для мене це значить, що вона і не приймала Його насправді. Може вважала якимось казковим героєм, може мала надію, що щось подібне було, але, ймовірно, не так, як описано в Біблії.
"Якщо Ісус не воскрес, то наша віра марна" - так сказав апостол.
Лео, то Ісус таки воскрес?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ork Переглянути допис
Ві́ра — сприйняття людиною чого-небудь як істини, правди іноді (завжди ©) без попередньої перевірки на основі тільки внутрішнього, суб'єктивного переконання, що не потребує ніяких доказів.
На сьогоднішній день є купа об"єктивних аргументів, які вказують на те, що світ, в якому ми живемо, і ми самі (як істоти), не могли виникнути випадковим чином. Весь навколишній світ свідчить про Творця. До ідеї Творця, Вищого Розуму, прийшло багато видатних вчених, які досліджували і продовжують досліджувати цей світ.
Вірити в Творця - неправильно?
Слід і далі продовжувати вірити в те, що все існуюче виникло саме по собі із неймовірно малого згустка енергії, само по собі ускладнилося і стало тим, чим є?
В це пропонуєте вірити?

Востаннє редагував Новак: 02.11.2017 о 10:15. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Старий 02.11.2017, 10:26 #2711267   #6049
ork

Цитата На сьогоднішній день є купа об"єктивних аргументів, які вказують на те, що світ, в якому ми живемо, і ми самі (як істоти), не могли виникнути випадковим чином. Весь навколишній світ свідчить про Творця. До ідеї Творця, Вищого Розуму, прийшло багато видатних вчених, які досліджували і продовжують досліджувати цей світ.
Вірити в Творця - неправильно?
Слід і далі продовжувати вірити в те, що все існуюче виникло саме по собі із неймовірно малого згустка енергії, само по собі ускладнилося і стало тим, чим є?
В це пропонуєте вірити?
І яким чином ці "об'єктивні" аргументи вказують Вам та іншим, яка саме з усіх ідей творця всесвіту, тобто релігія, віра - є правдивою ?
ork зараз поза форумом  
Старий 02.11.2017, 14:00 #2711293   #6050
Новак

Цитата:
І яким чином ці "об'єктивні" аргументи вказують Вам та іншим, яка саме з усіх ідей творця всесвіту, тобто релігія, віра - є правдивою ?
Принаймі ці аргументи вказують на те, що матеріалістично-атеїстичний світогляд є помилковим. Тобто атеїсти з їх вірою в ідею "Бога нема" стали жертвою тих, хто просував (і досі просуває) цю ідею.
Ну а далі, якщо вже є розуміння того, що світ (і люди) створені Вищим Розумом, тоді слід розбиратися у тих відповідях, які кожна з релігій дає на запитання "хто така людина?", "для чого вона створена?" і т.д.
Хто шукає, той знаходить.
Новак зараз поза форумом  
Старий 02.11.2017, 15:14 #2711300   #6051
ork

Цитата:
Принаймі ці аргументи вказують на те, що матеріалістично-атеїстичний світогляд є помилковим. Тобто атеїсти з їх вірою в ідею "Бога нема" стали жертвою тих, хто просував (і досі просуває) цю ідею.
Ну а далі, якщо вже є розуміння того, що світ (і люди) створені Вищим Розумом, тоді слід розбиратися у тих відповідях, які кожна з релігій дає на запитання "хто така людина?", "для чого вона створена?" і т.д.
Хто шукає, той знаходить.
Так Ви і не відповіли на запитання, що якщо нас створено вищою силою - то яким чином ці аргументи спонукають Вас до вибору тої, чи іншої думки-віри (нагадаю - прийняття певних відомостей без доказу). Атеїзм, я не зачіпав, тут є інша тема (з аналогічними від Вас дописами) для цього. Мене власне цікавить, для чого стільки сперечатися про "правдивість" певної віри з 1000 інших. У всіх одна ідея - творець. Всі приймаються бездоказово. Виходить, не вгадав - не повезло
ork зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (02.11.2017)
Старий 02.11.2017, 22:42 #2711335   #6052
Новак

Цитата:
Так Ви і не відповіли на запитання, що якщо нас створено вищою силою - то яким чином ці аргументи спонукають Вас до вибору тої, чи іншої думки-віри (нагадаю - прийняття певних відомостей без доказу).
Я відповів, Ви уваги не звернули.
Якщо людина усвідомлює, що Бог є, то починає шукати. І я шукав.
Спочатку навмання, читав що попало (Реріхів, Блаватську, кришнаїтів і т.п.) Але мав якесь внутрішнє розуміння, що це не те. Коли ж настав час, коли життя склалося так, що усвідомив свою неміч, тоді і трапилися ті, хто почав доносити мені інформацію про Ісуса Христа. А я роздумував, намагався вникнути. І лише коли звернувся в молитві до Ісуса Христа, тоді сталися переміни у розумінні, які, як я потім зрозумів, приніс Сам Бог.
Про це можна багато розповідати, але суть віри не у самій вірі, бо вірити можна у що хоч, навіть в літаючого Макаронного Монстра. Суть віри якраз в тому, до кого (чи на кого) вона спрямована.
Я вірю в Ісуса Христа, про Якого нам розповіли очевидці Його приходу на Землю, Його життя, смерті і воскресіння.
Якщо хтось вірить у щось (когось) інше - це справа цієї людини. Так чи інакше, але земне життя кожної людини скінчиться і кожен дасть собі та Богу звіт про те у що він вірив і як жив.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Мене власне цікавить, для чого стільки сперечатися про "правдивість" певної віри з 1000 інших. У всіх одна ідея - творець. Всі приймаються бездоказово. Виходить, не вгадав - не повезло
Не думаю, що тут справа у вгадуванні.
Швидше у тому чи розуміння віри дає людині правильні орієнтири, вихід зі стану духовної смерті, в якій перебуває людство і кожна людина зокрема.
Думаю, що в людині має бути внутрішнє прагнення до чистоти, святості і досконалості. Бо в цьому її призначення, закладене Богом. Я побачив в Ісусі Христі оту дорогу і двері до Бога і до досконалості, до вічної досконалості. Більш ніде не побачив. Якщо хтось бачить десь інакше - це його справа і підсумок його віри теж буде підведений.

Востаннє редагував Новак: 02.11.2017 о 22:42. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ork (03.11.2017)
Старий 03.11.2017, 21:28 #2711406   #6053
frhfnthy
Активний учасник

Цитата:
Біди є різні, причини їх різні. Людина ще живе у світі зла і на неї впливають помилки інших людей і її власні.
Це все ваші відмовки. Для всемогутнього Бога немає ніяких перепон, щоб оберегти віруючу людину від негараздів цього світу. Йому ж не було важко після вчинку Адама перебудувати весь світ так, щоб все живе в ньому мучилось. Тому і зробити зміни для віруючої людини йому також не важко.

Цитата:
Що для Вас є мірилом важкості (легкості) гріха?
Якщо інші люди не висувають мені звинувачень, значить гріха немає.

Цитата:
Ви не бачите, що це неспівставні речі?
Абсолютно спідставні. У Бога щось пішло не так, як хотілось. Він бажає виправити помилку з допомогою Ісуса. Я не маю нічого проти. Але вважаю принцип Ісуса, що всі одинаково заслуговують на смертну кару, несправедливим. Тоді немає змісту старатись не грішити. Бо всерівно ти будеш оцінений одинаково з найгіршим грішником у цьому світі.

Цитата:
Ви таки дійно не розумієте, що є наскрізь грішним, пропащим і духовно мертвим.
Я вам привожу агрументи. У відповідь чую тільки - грішний, пропащий, мертвий. Ніби заїло пластинку. Інших аргументів у вас немає? І цікаво, з яких міркувань я грішний, пропащий, мертвий?

Цитата:
Я вірю в Ісуса Христа, про Якого нам розповіли очевидці Його приходу на Землю, Його життя, смерті і воскресіння. Якщо хтось вірить у щось (когось) інше - це справа цієї людини. Так чи інакше, але земне життя кожної людини скінчиться і кожен дасть собі та Богу звіт про те у що він вірив і як жив.
Як жив - так. А за "у що вірив" - судити неможна. Бо люба віра бездоказова. Це що, я винен, що вірив у одну бездоказову релігію і не вірив у іншу бездоказову релігію?
Старий 05.11.2017, 14:39 #2711525   #6054
Новак

Цитата
Це все ваші відмовки.
Це реалії життя.

Цитата
Для всемогутнього Бога немає ніяких перепон, щоб оберегти віруючу людину від негараздів цього світу.
Хіба забрати її з цього світу.

Цитата
Якщо інші люди не висувають мені звинувачень, значить гріха немає.
Цікаво. Взяли, вбили з допомогою аборту дитину - претензій від неї нема, гріха нема, круто.
Варіантів можна купу навести і все списати, за Вашим критерієм у "не гріх".
А основний критерій таки в тому чи не є порушення Божих правил. Бо Адам згрішив перед Богом і з цього все і почалося.
На даний момент основний гріх людини - відмова від Ісуса Христа і від звільнення зі стану духовної смерті. Все решта спричинене перебуванням у тому стані, з якого Бог хоче спасти людину.

Цитата
Але вважаю принцип Ісуса, що всі одинаково заслуговують на смертну кару, несправедливим.
Трошки не так: "всі є мертвими". Не заслуговують, а вже є. Просто ще мають шанс, поки в тілі, вискочити з ями гріха і смерті, якщо вхопляться за спасіння, пропоноване Богом в Ісусі Христі.

Цитата
Тоді немає змісту старатись не грішити. Бо всерівно ти будеш оцінений одинаково з найгіршим грішником у цьому світі.
Абсолютно вірно. Жодна людина не може виправдатися перед Богом своїми справами, бо всі вже є мертвими у гріхах і врятувати себе не в змозі.
Але кожен може вхопитися за пропоноване Богом спасіння, здобуте Ісусом Христом і отримати прощення всіх гріхів, виправдання і нове народження. Щоб жити по-новому.

Цитата
І цікаво, з яких міркувань я грішний, пропащий, мертвий?
Ви є таким з причини того, що а) успадкували мертвість духовну від Адама; б) грішите особистими вчинками повсякденно і повсякчасно. Нічого з цього позбутися не можете, а якщо ще і відкидаєте Боже спасіння, тоді і виходу нема ніякого.

Цитата
Як жив - так. А за "у що вірив" - судити неможна.
Мова про те, чи вірив (довіряв Богу) і прийняв подароване Ним спасіння, здобуте Ісусом Христом, чи залишився мертвим, покладаючись на себе чи інших "богів".
Новак зараз поза форумом  
Старий 07.11.2017, 12:43 #2711695   #6055
engar
Активний учасник

Цитата Бо не потрібні були б пророки, не потрібний був би Ісус, не потрібне було б переселення на небо. А завдяки адамовому гріху всім знайшлось заняття.
-- ну так питання до Адама.

Додано через 1 годину 11 хвилин
Цитата Якщо той що є помазаником і той що ним назвався, одинаково не мають ознак, то як їх відрізнити?
--- назва не є ознакою )

Додано через 1 хвилину
Цитата Щоб відпали запитання навпаки треба мозок відключити.
--- як, кому

Додано через 2 хвилини
Цитата То єдина правдива віра - це та що була до гріхопадіння Адама? А чому ми про неї нічого не знаємо?
--- якщо вона єдина то нічого не змінилось на сьогодні віриш в Бога (Богу) спасешся , не віриш ні

Востаннє редагував engar: 07.11.2017 о 12:43. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Старий 07.11.2017, 20:16 #2711763   #6056
frhfnthy
Активний учасник

Цитата:
Це реалії життя.
То якщо Богу щось не подобається в моїй поведінці, я також можу відповісти - такі реалії життя.

Цитата:
Цікаво. Взяли, вбили з допомогою аборту дитину
Не по адресу. Не маю ніякого відношення до абортів.

Цитата:
Варіантів можна купу навести
Які ще?

Цитата:
А основний критерій таки в тому чи не є порушення Божих правил. Бо Адам згрішив перед Богом і з цього все і почалося.
Йому об'єктивно не було більше перед ким зігрішити.
Якась неправильна ситуація, у людей до мене претензій не має, а Бог наполягає, що я зігрішив.
Згідно Божих правил невинний має нести покарання за винного. Ви його дотримуєтесь?

Цитата:
Трошки не так: "всі є мертвими".
До того як всі стали мертвими хтось вирішив, що вони заслуговують на смерть.

Цитата:
Ви є таким з причини того, що:
а) успадкували мертвість духовну від Адама;
б) грішите особистими вчинками повсякденно і повсякчасно.
а) моєї вини в цьому не має;
б) такі реалії життя. Бог не хоче втручатись і допомагати віруючим людям. То і я, беручи приклад з Бога, пускаю життя на самотьок. Як живеться, так живу.

Цитата:
Мова про те, чи вірив (довіряв Богу) і прийняв подароване Ним спасіння, здобуте Ісусом Христом
Я прийняв спасіння від Ісуса Йосиповича і приймаю спасіння від всіх інших пророків і богів. Я не проти, щоб мене спасали. Для чого грати в рулетку, вибираючи тільки один варіант, якщо можна вибрати всі.
Старий 09.11.2017, 10:20 #2711966   #6057
Новак

Цитата
То якщо Богу щось не подобається в моїй поведінці, я також можу відповісти - такі реалії життя.
Безумовно що так.
Справа в іншому: як Ви ставитеся до цих реалій? Чи вони подобаються Вам чи, навпаки, Ви хочете їх змінити, почавши із внутрішньої мертвості.

Цитата
Не по адресу. Не маю ніякого відношення до абортів.
Я просто навів Вам приклад. Вбита дитина нікому не може висунути звинувачень, бо вона навіть не народилася. По-Вашому це ж не гріх?

Цитата
Які ще?
Я ж Вам вже наводив критерії, які говорив учням Ісус. А Ісус нічого не вигадував, а опирався на Боже: "Будьте досконалі!"
Тому, блудником є не тільки той, хто переспить, а навіть той, хто дивиться на іншу жінку з пожаданням, злодієм є не тільки той, хто вкрав, але і той, хто дивиться на чуже з пожаданням, вбивцею є не тільки той, хто вбив, а хто ненавидить іншого.

Цитата
Якась неправильна ситуація, у людей до мене претензій не має, а Бог наполягає, що я зігрішив.
Так, Ви згрішили, бо не можете відповідати Божим вимогам. Ви не можете не грішити по причині духовної мертвості і виховання у грішному світі, який віддалився від Бога.

Цитата
Згідно Божих правил невинний має нести покарання за винного. Ви його дотримуєтесь?
Ісус Христос, будучи невинним, взяв на Себе покарання за мій гріх. Я цього тримаюся і це є відправною точкою Божого спасіння.

Цитата
До того як всі стали мертвими хтось вирішив, що вони заслуговують на смерть.
Всі, хто народжені від Адама, є духовно мертвими за походженням. Від духовно мертвого не може народитися духовно живе. Духовно живі народжуються тільки від Бога.
Мертвий є мертвий. До чого тут Ваша "заслуговують на смерть"?
Всі інші гріхи, особисто вчинені, усвідомлені людиною чи ні - це лиш наслідок її гріховного стану, наслідок її мертвості, яка вже є. Помилування Боже полягає в тому, щоб оживити людину, яка є мертвою, дати їй життя.

Цитата
такі реалії життя. Бог не хоче втручатись і допомагати віруючим людям.
І допомагає і постійно дає життя.
Ви зараз, фактично, несете наклеп на Бога і, мабіть, гріхом це не вважаєте, а просто словами. Ви не знаєте Бога, не отримали від Нього ні прощення гріхів, ні виправдання ні нового народження, проте вважаєте себе знавцем Бога, виносите вироки: як Він ставиться, як чинить, що дає і чого не дає, одним словом - судите Бога. Нічогісінько позиція у Вас? Суддя над Богом? )))

Цитата
Я прийняв спасіння від Ісуса Йосиповича і приймаю спасіння від всіх інших пророків і богів.
В Ваших словах не видно усвідомлення власної мертвості і бажання спасіння, зате проглядається гордість і зневага до Ісуса Христа, насмішкувате ставлення.
Саме по цій причині Ви не прийняли і, наразі, не можете прийняти від Бога тих дарунків спасіння, які здобуті Ісусом Христом. "Бо Бог гордим противиться, а тим, хто смиренний перед Ним, дає благодать".

Цитата
Я не проти, щоб мене спасали. Для чого грати в рулетку, вибираючи тільки один варіант, якщо можна вибрати всі.
Типова фраза людей цього світу. Які готові і Богу свічку і чорту ставити.

Віруючий в Ісуса Христа в рулєтку не грає, бо віра - це 100% впевненість у Богові.

Востаннє редагував Новак: 09.11.2017 о 10:26.
Новак зараз поза форумом  
Старий 12.11.2017, 13:17 #2712300   #6058
frhfnthy
Активний учасник

Цитата:
І допомагає і постійно дає життя. Ви зараз, фактично, несете наклеп на Бога і, мабіть, гріхом це не вважаєте, а просто словами.
Я тільки повторив ваші слова, про реалії життя, де Бог не оберігає віруючих від власних помилок і помилок інших людей, тому віруючі продовжують жити у світі зла і терпіти біди. А все чим Бог може їм допомогти - це звести їх у могилу (забрати з цього світу). Тобто наклеп на Бога був з вашого боку. Правильно? А ви звинувачуєте мене.

Цитата:
В Ваших словах не видно усвідомлення власної мертвості і бажання спасіння, зате проглядається гордість і зневага до Ісуса Христа, насмішкувате ставлення.
Навпаки. Це ви не поважаєте його, звертаючись, як до свого колеги, тільки по імені. А я з повагою звертаюсь по імені і по-батькові.

Цитата:
Типова фраза людей цього світу. Які готові і Богу свічку і чорту ставити.
Якщо сталась така ситуація, що людина починає тонути і бачить на березі декілька рятувальників. Але хто з них дійсно вміє плавати, а хто прикидається, вона не знає. То найкращим виходом буде кликати всіх.

Цитата:
Віруючий в Ісуса Христа в рулєтку не грає, бо віра - це 100% впевненість у Богові.
Тобто по вашому віра може створювати реальність. Якщо я вірю у щось на 100%, то це щось має з'явитись у реальності, навіть якщо його не було?
Старий 12.11.2017, 15:40 #2712315   #6059
Новак

Цитата
Я тільки повторив ваші слова, про реалії життя, де Бог не оберігає віруючих від власних помилок і помилок інших людей
По-перше, Ви сказали, що Бог не хоче допомагати, тобто відразу винесли певний висновок, суд проти Бога.
По-друге, Ви зовсім проігнорували саму суть Божого спасіння, коли Бог мертву (духовно) людину, воскрешає і дає їй нове життя, прощаючи всі гріхи і виправдовуючи завдяки Жертві Ісуса Христа, дає нового духа та усиновлює.
Ви це оминули увагою, а в цьому основа Божого спасіння, Божої дії щодо людини і всередині людини.

Цитата
А все чим Бог може їм допомогти - це звести їх у могилу (забрати з цього світу).
Це Ваші слова. Про Божу допомогу я вже написав вище.
Щодо повного усунення зла, то спочатку воно повинно бути повністю усунуте з людини, з її душі, через оновлення завдяки новому духу. Потім і все людство буде очищене від людей, які не захотіли оцього внутрішнього оновлення, залишилися духовно мертвими, бо не прийняли Боже спасіння.

Цитата
Тобто наклеп на Бога був з вашого боку. Правильно?
Ні, бо Ви і перекручуєте мої слова, надаючи їм невластивого змісту і самі пишете речі, які судять Бога, роблячи Його винним, а себе, відповідно, Ви ставите на рівень Бога, чи, навіть, вище Нього.

Цитата
А я з повагою звертаюсь по імені і по-батькові.
Не прикидайтеся невігласом. Ви мали б знати, що Батьком Ісуса Христа є не Йосип, а Отець Небесний.

Цитата
Якщо сталась така ситуація, що людина починає тонути і бачить на березі декілька рятувальників.
Якщо Ви говорите про багатьох "богів-рятувальників", то Вам ще просто розпливається в очах. Бог є Один. І Ви, наразі, ігноруєте Його і, навіть, підсміюєтеся з Нього і з спасіння, яке здобуте такою величезною ціною і пропонується зараз людям.

Цитата
То найкращим виходом буде кликати всіх.
Кличте, чому б ні. Навіть, щоб перерахувати імена всіх "богів" Вам знадобиться сила-силенна часу. Може, займаючись цим, Ви схаменетеся. Бо Бог є Один.

Цитата
Тобто по вашому віра може створювати реальність. Якщо я вірю у щось на 100%, то це щось має з'явитись у реальності, навіть якщо його не було?
Ви зовсім не в ту сторону повели думку, зовсім.
Віра, сама по собі, є ніщо. Є купа прикладів марної віри, яка не має під собою підстав.
Віра ж, яка звернена до Бога, віра, яка грунтується на Його словах, на тому, як Він явив Себе - тільки ця віра здатна принести зміни. І не сама по собі, а як результат безпосередньої дії Бога щодо людини і всередині людини, Бога, Який і хоче змінити людину і пропонує їй навернутися до Нього і прийняти Його дарунки.
Новак зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:17.