Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.

Дошкільна підготовка. Підготовка дитини до школи.

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2012, 14:53 #2041691   #1
voska

Типово Дошкільна підготовка. Підготовка дитини до школи.

на разі стикнулася з таким вибором куди дати дитину на підготовку до школи.. в ту саму школу, що буде ходити чи у платну?... кажуть, що в платній дитину більше чогось навчать.. порадили Оксану Іванівну, яка готує першачків в 14 школі.. хотілось би почути відгуки батьків
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2012, 17:35 #2041848   #2
Іра

Типово Відповідь: Дошкільна підготовка. Підготовка дитини до школи.

На мою думку підготовка дитини до школи полягає не в науці читання, писання чи рахування, а підготовці до нового колективу, нового педагога, нового розкладу дня, нового статусу. Відвідування недільної школи у обраній тобою школі в майбутньої вчительки підготує малого до нового одиннадцятирічного строку краще ніж будь-який лєвий репетитор. Повір, здатність першачка відпроситись в туалет посеред уроку важить набагато більше ніж його вміння написати рівну паличку.
Цього року видані нові підручники для перших класів. Про самі підручники і про тих, хто їх складав можна сперечатись довго, та й не в цій темі, але скажу одно: до першої букви в букварі вони доберуться не раніше листопада. Так що стартовий рівень грамотності учня немає жодного значення. Головне те, як дитина почуватиметься в школі. Вижити 11 років в цій системі можна лише маючи добрих друзів і міцну нервову систему.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 8:
Ingenue (25.09.2012), Jane Doe (26.09.2012), kent (28.09.2012), Romko_7 (25.09.2012), Sha (28.09.2012), stanley (26.09.2012), voska (25.09.2012), Джалка (27.09.2012)
Старий 25.09.2012, 18:05 #2041867   #3
Ingenue
Активний учасник

Іра,а шо сьогодні в школі дійсно так страшно?
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 25.09.2012, 18:13 #2041871   #4
datir

Виховалетям старших груп садочків категорично забороняється вчити дітей букв, читати, писати- бо це є завдання 1 класу. Недільна школа- ось достатній початковий етап аби трохи дисциплінувати дитину, дати їй поняття повноцінного уроку , самостійної інтелектуальної праці

Додано через 1 хвилину
а забивати собі й дитині голову репетиторством- марна трата грошей , часу......
Хоча ... знавала я й таких матусь, що спали в обід, в той час , як до дитини ходив репетитор , що букви вчити

Востаннє редагував datir: 25.09.2012 о 18:13. Причина: Пізніше додано
datir зараз поза форумом  
Старий 25.09.2012, 18:32 #2041886   #5
Ingenue
Активний учасник

Цитата
Допис від datir Переглянути допис
Хоча ... знавала я й таких матусь, що спали в обід, в той час , як до дитини ходив репетитор , що букви вчити
то це добре ,чи погано?
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 25.09.2012, 22:58 #2042145   #6
Anatoly
Активний учасник

Не забивайте голову фігнею.... За ці курси потрібно платити і сенсу в цьому немає. Я в свій час йшов в школу з 7-ми років і тому не хотів мучати дитину вже з 5-ти - думав нехай ще понасолоджується повною свободою до 6-ти хоча би (і не пошкодував). Моя мала пішла в перший клас минулого року і абсолютно нічого не знала включаючи букви... в школі чітко по букварю йшли і вчили кожен раз нову букву в класі і як результат дитина читала до кінця першого класу не гірше тих дітей які вже вміли читати йдучи в нього. Крім того, не думаю, що особливо було цікаво на цих уроках дітям які вже вміли читати. На слідуючий рік малий йде в школу і я його теж не буду нікуди віддавати (включаючи англійську в садіку куди моя старша ходила і толку від цього в школі нуль). Починаючи зі школи безтурботне дитинство закінчується - тому подаруйте краще цей додатковий рік безтурботності дитині.
Anatoly зараз поза форумом  
Старий 25.09.2012, 23:13 #2042164   #7
Trader_Lena

Давайте на дитину на недільну школу у школу, куди плануєте давати вчитися, познайомиться із школою, вчителем - дитина 1го вересня вже потрапляє у знайоме середовище, знає декого із дітей, і, що не маловажливо, вчителя. Я мама першокласниці, дочка дуже швидко адаптувалася, бо вже усе знала в школі. Програма складна, але практично все опрацьовують на уроках. Моя порада - вибрати вчителя хорошого, і головне, щоб і дитині подобався вчитель.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 25.09.2012, 23:30 #2042182   #8
Іра

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Іра,а шо сьогодні в школі дійсно так страшно?
Реформи в системі освіти почались ще за часів мого школярства і цей процес не зупинився й досі. Спочатку я нервувала через не завжди доречні чи сповнені здорового глузду нововведення в початковій і середній школі, але зараз дала собі і дітям повний спокій. Головне щоб в школі навчили читати , писати і рахувати (до цього мені самій бракує терпцю) , а далі ми вже якось собі раду даєм. Дитина з моєю допомогою обирає приоритетні дисципліни і самостійно працюєм в цьому напрямку поза шкільною програмою. З цим завданням із старшими дітьми успішно справились спеціалізовані ліцеї в які я їх переводила після 7 класу. Поки що така система себе виправдовує.
Цього року маю можливість ознайомитись з новими підручниками для першого класу , враження дуже суперечливі. Судячи з усього вони призначені для того, щоб до кінця навчального року зрівняти рівень знань усіх учнів і тих, хто вмів читати і тих, хто не знав жодної букви. В математиці повний каламбур з арифметики і геометрії в перемішку із складними для розуміння правилами. Але то байдуже, я вірю що з головною задачею, навчити грамоті , школа справиться.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (26.09.2012)
Старий 26.09.2012, 13:06 #2042580   #9
Anatoly
Активний учасник

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
Програма складна, але практично все опрацьовують на уроках.
а чим програма складна ? другий рік вже маслають додавання/віднімання чисел в межах 20 на математиці ? Чи на вивчення однієї букви відводилось два уроки ? Навпаки програма дуже якась примітивна і дитина нічого не втрачає не забиваючи голову вже за рік до школи.
Старий 27.09.2012, 09:15 #2043192   #10
Demetra

Я теж проти репетиторства в такому віці. Головне щоб дитина вміла висловлювати свої думки, логічно мислити(повно книжечок для такого), розвивати память - моя любила слухати віршики про "смішних тварин" і автоматично їх запамятовувала, розвивати моторику рук
Головне щоб батьки мали бажання спілкувати з своєю дитиною. Я в 5 р малу повела до логопеда бо не говорила "р", і там був хлопчик теж такого віку- він вмів розмовляти тільки окремими словами: дай, на, їсти і т.д. батьки нормальні, бізнесмени і не мали часу спілкуватись з малим- тупо ніхто з ним не говорив
Demetra зараз поза форумом  
Старий 27.09.2012, 10:51 #2043234   #11
Hurricane

Недільні школи і репетиторство мають лише один плюс - це плюс кількості грошових знаків у кишенях тих же вчителів. Програма першого класу все одно однакова для всіх, і тих, що вже знають букви, і тих що їх ще не вчили. Іноземна мова з 5 років - взагалі нонсенс. А ще гірше, що діти яким дають вже знання з програми 1-го класу репетитори, чи в недільних школах, в 1-му класі б"ють байдики і їм не прищеплюється почуття обов"язку і відповідальності,, працелюбності нарешті, що може негативно відбитися в наступних класах, коли матеріал складніший і працювати треба більше. Не завантажуйте дітей надмірно, не відбирайте у них дитинство. На все свій час!

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Я в 5 р малу повела до логопеда бо не говорила "р", і там був хлопчик теж такого віку- він вмів розмовляти тільки окремими словами: дай, на, їсти і т.д. батьки нормальні, бізнесмени і не мали часу спілкуватись з малим- тупо ніхто з ним не говорив
Там не логопед, там психолог потрібен. Навіть два: дитячий - дитині, щоб не боялась людей і спілкування, дорослий - батькам, щоб втовкмачив їм в голови, що спілкування з власною дитиною для неї важливіше і потрібніше, ніж будь-що матеріальне - гроші, іграшки, дорогі шмотки...

Востаннє редагував Hurricane: 27.09.2012 о 10:51. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Старий 27.09.2012, 11:01 #2043247   #12
Trader_Lena

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
а чим програма складна ? другий рік вже маслають додавання/віднімання чисел в межах 20 на математиці ? Чи на вивчення однієї букви відводилось два уроки ? Навпаки програма дуже якась примітивна і дитина нічого не втрачає не забиваючи голову вже за рік до школи.
В межах 100 додавання, вже є природознавство.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 27.09.2012, 11:17 #2043262   #13
Anatoly
Активний учасник

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
В межах 100 додавання, вже є природознавство.

виходить, що стандартна книжка по математиці для 2-го класу у вас не використовується ? Можу зробити скани сторінок
Старий 27.09.2012, 20:14 #2043686   #14
Джалка
formidable

Ше я свої 5 коп вставлю. З вересня віддала свого старшого на підготовку ( йому в листопаді буде 6 років) , приватна школа "Горішок", має у Львові 6 філій, всі орендують приміщення в класах діючих середніх шкіл. Всі вихователі ( вони просять сприймати їх саме так, тому ше це дошкільний заклад) працюють вчителями початкових класів в різних школах Львова, в Горішку в них робота по сумісництву.Щотижня маєм по 2 заняття, тривалістю 3 години. Ось їх сайт :http://gorishok.com/application.html
Так як мій малий в садочок не ходив ні дня, а букви і цифри знає вже давно, а англійську з 3 років я рахую маразмом і викачуванням грошей, головну ціль, яку я переслідувала, даючи його на підготовку , це : практично процитую Іру вміння сидіти за партою мовчки і слухати, самому витягнути з портфелика і потім спакувати всі свої причандалля, самому витягнути печенько і сік поїсти, розуміння ,шо ти не пуп землі і є ше 15 таких як ти діток, здорова конкуренція ( за правильно виконане завдання діткам дають наклейки з горішками, хто в кінці місяця має найбільше горішків,той отримує іграшку), вміння відпроситися попісяти , самому зробити всі свої справи, заправитися і прийти назад в клас. і Ше всяке таке. Одним словом - адаптація до самостійного перебування в колективі.Дітки різні є. Дехто деколи навіть плаче на уроці за мамою.

В програмі в них - читання ( щотижня вивчають нову букву, в кінці програми будуть вміти читати ), письмо ( друковані букви і елементи писаних. Писаними буквами їх писати не вчитимуть, так як рахують п*яятиліток ше до того не готовими), математика - лічба і додавання- віднімання в межах 10, музика (пісеньки, співи, гра на дитячих музінструментах), англійська ( ніякої граматики, тільки слова, прості віршики ), образотворче мистецтво (малювання олівцями і фарбами, ліпка, аплікації ), розвиток мовлення - переказ казочок, розповіді на задані теми. Крім того будуть проведені два тематичні ранки, відкритий урок для батьків, з ними працюватиме дитячий психолог. Книжки і зошити вони використовують власні, зі своєю власною методикою навчання.

Я тішуся , шо він туда ходить, тому шо я тепер точно знаю,шо школа не стане для нього стресом. Ну і я тоже пройду підготовку - дешо вже і зараз задають додому, ми разом робим.

Востаннє редагував Джалка: 27.09.2012 о 20:19.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 27.09.2012, 22:55 #2043840   #15
Anatoly
Активний учасник

Дивуюсь я від слів школа стане стресом )) А чого вона має ним стати ? Так якщо дитина навіть в садочок не ходила і не знає як себе поводити в колективі, слухати виховательку (а не тільки маму з татом) і т.д. тоді в таких курсах є логіка, але якщо дитина вливається хоча б в колектив садочка, щось їх там заставляють робити і вона це робить, то навіщо ще забивати голову тупими курсами ?
Як я вже казав до кінця першого року всі діти будуть з однаковими знаннями.. ті які ходили і ті які нікуда не ходили крім садка.
Для моєї дитини ніякого стресу не було... ходила в садок ну і пішла в школу і що ? Та й по собі пам'ятаю який там стрес ? не ходив на підготовчі курси також і йшов в школу не вміючи читати навіть, а вже в другому класі на якійсь примітивній внутрішньо шкільній олімпіаді по математиці серед 2-х класів зайняв 2-ге місце (а йшов в школу навіть не вміючи додавати чи віднімати і добре пам'ятаю палички в першому класі з яких все починалось).
Не забивайте цим голову і не думайте, що без курсів дитина буде відстаючою... якщо не маєте куди діти лишні гроші - тоді без проблем.
Старий 02.11.2017, 14:45 #2711299   #16
smiyanka
Учасник

Підготовка дитини до школи
Розвиток творчих здібностей
Малювання
Ліплення
Аплікація
Квілінг
Декупаж
Якщо вашому малюку виповнилось 5 років то час замислитись над підготовкою дитини до школи. Сучасні школи мають високі вимоги до дітей які вступають до навчального закладу.
Підготовку дитини до школи потрібно починати вчастно, і цей вік як раз підходить.
Навіть після дитячих садків дітям потрібна допомога репетитора для вступу до школи.
Репетитор може допомогти вашій дтині. Переваги індивідуального підходу у підготовці до школи очевидні. Репетитор використовує свій збагачений досвід у підготовці дитини до школи.Тому звертайтесь до кваліфікованого репетитора шоб підготовка до школи давала свій результат.
Сайт repetitor-kyiv.com

Востаннє редагував smiyanka: 02.11.2017 о 14:52.
smiyanka зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
korabel (04.11.2017), MadPiksel (17.11.2017), MoRZE (03.11.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 10:26 #2712519   #17
Yulyia
Учасник

Мы ходили на подготовительные курсы вот в эту школу http://academy.co.ua/proekty/shkoly/shkola-malyshey/ , остались довольны, ребенок многому там научился!Но, когда уже собирались в школу, за год ходили на курсы которые были от школы.
Yulyia зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MadPiksel (17.11.2017)
Старий 14.11.2017, 22:11 #2712652   #18
korabel
Активний учасник

Цитата
Допис від Yulyia Переглянути допис
Мы ходили на подготовительные курсы вот в эту школу http://academy.co.ua/proekty/shkoly/shkola-malyshey/ , остались довольны, ребенок многому там научился!Но, когда уже собирались в школу, за год ходили на курсы которые были от школы.
єбать ти тупа істота.. бото спамер сраний, яког омилого нам впало твоє запоріжжа?
korabel зараз поза форумом  
Старий 18.11.2017, 20:38 #2712946   #19
korabel
Активний учасник

Спешл для єблана що мені мініснув-шоп ти здохла. тупа скотина немита
korabel зараз поза форумом  
Старий 18.11.2017, 21:14 #2712949   #20
org100h
organize hundred humans

Цитата Спешл для єблана що мені мініснув-шоп ти здохла. тупа скотина немита
Ой, шось мене серце поколювати почало

пс. Не хами, земля кругла
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:53.