Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто Форум ВКонтактє Форум в Твітері

Нові правила дорожнього руху

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.11.2017, 23:12 #2712672   #481
Petro Ford
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так по трасі ти не будеш проїзджати населені пункти, максимум з чим ти стикнешся на трасі - це потреба заправитись/поїсти/туалету, тягучки через ремонт доріг, тягучки біля великих міст через трафік, якщо не везе можна постояти бо аварія.

Так в нас нема хайвеїв, але це не причина в населених пунктах рухатись з такою високою швидкістю - це небезпечно, тим більше при наших дорогах і освітленні.

Тобто якщо тобі треба проїхати Україною 1000 км, то так, ти не зможеш того зробити за 8 годин, і як на мене навіть пробувати не варто.

Додано через 1 хвилину

Ну в Італії ти б віз по платній трасі менше, по загальних дорогах +- так само, і шо? Шо шоб ти міг заїхати за 8 годин тобі треба дозволити їхати 120? Не розумію, до чого ти то ведеш?
Ну дивись, сучасних 60 + 20 там де можна, це ще куди не йшло, але якщо 50 + 5 то нунафіг. Краще вже 95 тримати всюди бо що так, що так штраф. Ну не тиждень же тих 1100 км іхати всю дорогу. В нас же село на селі, а де не село там суцільна і колгоспний ГАЗон з крейсерською 55 на трасі

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Відповідальність за порушення не встановлюється правилами дорожнього руху. І якщо ще до правил кабмін щось може внести на своєму засіданні, то в кодекс про адмінправопорушення зміни вносити може тільки Верховна Рада. Оскільки в нас в Раді всі один до одного в опозиції і всі люблять швидку їзду, а ще люблять прогулювати дні, коли не розглядаються питання, на яких можна добре пропіаритись або пролобіювати особисте. Тому 226 голосів це мабуть не набере.

Додано через 3 хвилини

Піар на кістках жертв харківського дтп. Вони про безпеку дорожнього руху не думають. Просто виставляють себе великими борцями з бєзпрєдєлом на фоні події, яка мала великий резонанс.
КУпАП встановлює штраф за перевищення швидкості прописаноі в ПДР. Тому цвлком реально це на рівні КМ провернути

Востаннє редагував Petro Ford: 14.11.2017 о 23:12. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2017, 23:21 #2712675   #482
mhl

Цитата КУпАП встановлює штраф за перевищення швидкості прописаноі в ПДР. Тому цілком реально це на рівні КМ провернути
Ні, треба лише зміни в адмінкодекс, а це в компетенції ВР. Думаю +5 км (+10%) попробують протягнути в пакеті з автоматичною фіксацією, листами щастя і відповідальністю власника.
mhl зараз поза форумом  
Старий 14.11.2017, 23:31 #2712678   #483
Romko_7

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
в пакеті з автоматичною фіксацією, листами щастя і відповідальністю власника.
камери раніше були і приходили листи щастя з штрафами на дім.то були воплі шо "це не я їхав,бо машина по дорученню.або камера не мою швидкість показала,а тої машини що поряд.
і взагалі на ваші камери немає сертифікату відповідності тому ідіть нахер я платити не буду"
і ще 100 відмазок.
не знаю що має змінитись,щоб всі платили штрафи, які прийлши з фоткою машини.

зараз хоч би по місту гонщиків наказувати,а таксістів то в першу чергу.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 15.11.2017, 00:03 #2712680   #484
paravozz
Убить всех челавеков

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти почнеш боятись порушити не тоді коли штраф зроблять 100500 грн, а коли тебе за коли тебе за кожне порушення з ймовірністю 146% існуючим штрафом покарають
Юрист мав би знати прописну істину, що стримуючий фактор - не розмір покарання, а його невідворотність
Перстань мені вічно тицяти своє "тижюрист".
Я тут як водій спілкуюсь, і вище когось себе не рахую.
Ти неправий. Бо саме по собі покарання це річ другорядна. Основна річ - це його вид. І саме вид покарання стримує людей перед тим чи іншим вчинком.
Повір, мені глибоко насрати, що мене оштрафують на 255грн. Я вже мав два штрафи. Я навіть не спорив, лише сказав, що поспішаю і запитав, чи можна оплатити на місці. Бо це всього лиш 255грн. А коли штраф би був 2550грн, я б перш ніж порушити 200 разів подумав би
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (15.11.2017), Romko_7 (15.11.2017), wenux (15.11.2017)
Старий 15.11.2017, 00:20 #2712684   #485
D@nZeL

Цитата
А я про що? Кожні 10 км камера і всі як шовкові без скажених штрафів і додпткових обмежень і, що особливо важливо- всю дорогу
Ти нічого не поняв, така людська природа, надіятись на "та навіть якщо камера є, то можливо проканає і не попадусь", але ризикувати сумою 250грн і ризикувати значно більшою сумою це різні речі.
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 15.11.2017, 08:33 #2712691   #486
switch

Три міфи щодо нових правил дорожнього руху: роз'яснення МВС

Максимальну швидкість в Україні буде знижено, хоча лише на папері

"Допустиме" перевищення хочуть зробити 10 (не 5 як говорилось раніше).
Найбільше мене приперло пояснення керівника МРЕО в стилі - ну так, ми робимо в місті 50, але ж за +10 штрафу не буде - то фактично ви зможете собі їздити 60. ))
switch зараз поза форумом  
Старий 15.11.2017, 09:09 #2712692   #487
wenux
Неактивний учасник

Цитата Кілька довбанутих "реформаторів" вирішили вчергове покращити нам всім життя.
чого довбанутих?

якщо паралельно з тим почати ще і штрафувати за перевищення, я не натішусь
wenux зараз поза форумом  
Старий 15.11.2017, 09:30 #2712695   #488
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
чого довбанутих?

В штатах взагалі обмеження 35 миль в спальних районах, але вийшов на хайвей і печеш, то може паралельно з реформами пора будувати нові дороги не через села?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 15.11.2017, 10:08 #2712697   #489
Hurricane

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
"Допустиме" перевищення хочуть зробити 10
вийде так, як було до 2008 року, коли було обмеження швидкості в населених пунктах 60, і не було "+20", за які не карали.
Hurricane зараз поза форумом  
Старий 15.11.2017, 10:31 #2712700   #490
Petro Ford

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Перстань мені вічно тицяти своє "тижюрист".
Я тут як водій спілкуюсь, і вище когось себе не рахую.
Ти неправий. Бо саме по собі покарання це річ другорядна. Основна річ - це його вид. І саме вид покарання стримує людей перед тим чи іншим вчинком.
Повір, мені глибоко насрати, що мене оштрафують на 255грн. Я вже мав два штрафи. Я навіть не спорив, лише сказав, що поспішаю і запитав, чи можна оплатити на місці. Бо це всього лиш 255грн. А коли штраф би був 2550грн, я б перш ніж порушити 200 разів подумав би
Таким чином ми встановили, що для водія paravozz розмір штрафу -2550 є достатнім стримуючим фактором щоб не порушувати ПДР. Правда незрозумілим залишається, як , за його ж словами, при розмірі штрафу за водіння в нетверезому стані в 10 з лишнім тис грн. він собі може часом дозволити ... ну ви вже в курсі.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Ти нічого не поняв, така людська природа, надіятись на "та навіть якщо камера є, то можливо проканає і не попадусь", але ризикувати сумою 250грн і ризикувати значно більшою сумою це різні речі.
Так звичайно не пойняв. Якщо на ділянці траси в, скажімо 200 км, є 20 камер і ти під кожною з них ризикуєш залишити 250грн, то сумарно ти ризикуєш не 250 грн а 5 тис. І ймовірність "проскочити" під однією камерою значно вища ніж під 20. Навіть якщо проскочеш під половиною з них - все одно поїздка буде ніфіга не дешевою

Востаннє редагував Petro Ford: 15.11.2017 о 10:31. Причина: Пізніше додано
Старий 15.11.2017, 11:10 #2712706   #491
switch

Цитата:
чого довбанутих?
тому що замість навести порядок на дорогах великі реформатори займаються фігнею повною.
Цитата:
от власне що. замість хернею маятись можна просто зробити, щоб чинні правила нарешті запрацювали, а то ганяють по проспектах більше 100, розвертаються через 2 сплошні, обганяють в закритих поворотах і т.д. і т.п.
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
вийшов на хайвей і печеш, то може паралельно з реформами пора будувати нові дороги не через села?
вже писав вище - якщо побудують - то вони будуть вже платними. безплатно будем їздити тими ж маршрутами, що й зараз.
Цитата:
вийде так, як було до 2008 року, коли було обмеження швидкості в населених пунктах 60, і не було "+20", за які не карали.
та власне це мене і пре. типу ми вам швидкість зменшим, але зазор лишаєм

В принципі повторюсь - я за зниження швидкості в містах, бо 80 по місту - це забагато. В місті навтіь 50 іноді забагато.
Я проти поззання мід містами 50, бо в нас більшість трас іде по селах. Якщо зробити ревізію, де можливо - дообладнати ділянки через села так, щоб можна було поставити сині знаки початку населеного пункту, а де треба - знизили знаками швидкість - то я би мабуть був "за". А так як воно в нас робиться - "проти".
Подякував(ла):
D@nZeL (15.11.2017)
Старий 15.11.2017, 11:39 #2712711   #492
Hurricane

Треба з розумінням ставитись до того, що правила мають бути орієнтовані не тільки на зручність для водіїв і пасажирів, які хочуть якнайшвидше доїхати з пункту А в пункт В, а й на безпеку людей, які живуть біля шляху з пункту А в пункт В. У тих же селах є, наприклад, 6-річні шмаркачі, які ходять до школи і яким треба перейти дорогу. Ти особисто, наприклад, часто виконував вимоги знаку "40" в Кровінці, там де поворот на Лошнів і пішохідний перехід? А як там дитині дорогу перейти, якщо всі валять 80 (а часто і більше, просто тому що на тому відрізку дорога добра) і на знак "пішохідний перехід" всі забивають?
В нас село за селом тільки ближче до міст і в Чернівецькій області. Спитай, хто їздив на море в Болгарію через Румунію - там дійсно село за селом. І всюди 50. І всюди камери, поліція. І штрафи не такі як в нас, і навіть за 52 км/год. Але і смертність на дорогах теж не така.
Подякував(ла):
Пантера (16.11.2017)
Старий 15.11.2017, 11:44 #2712712   #493
Petro Ford

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я проти поззання мід містами 50, бо в нас більшість трас іде по селах. Якщо зробити ревізію, де можливо - дообладнати ділянки через села так, щоб можна було поставити сині знаки початку населеного пункту, а де треба - знизили знаками швидкість - то я би мабуть був "за". А так як воно в нас робиться - "проти".
Я вам зара скажу одну цікаву річ. Дозволених 60+20 не забагато. Це нормально. Це в межах існуючих правил. ПДР виписані так, щоб не було ДТП.

Дайте мені приклад хоч одного ДТП яке сталося внаслідок того, що була адекватне дорожнє покриття, адекватне інформаційне забезпечення і ВСІ учасники дорожнього руху дотримувались ВСІХ вимог ПДР.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Ти особисто, наприклад, часто виконував вимоги знаку "40" в Кровінці, там де поворот на Лошнів і пішохідний перехід?.
А там знак 40 де висить і з якою табличкою???

Востаннє редагував Petro Ford: 15.11.2017 о 11:45. Причина: Пізніше додано
Старий 15.11.2017, 13:26 #2712728   #494
switch

Цитата:
Ти особисто, наприклад, часто виконував вимоги знаку "40" в Кровінці, там де поворот на Лошнів і пішохідний перехід?
особисто я там їду переважно 60, не більше - там пішоходний перехід, причом знаки стоїть в одному місці, зебра в іншому + на зупинках часто є люди, і ти ніколи на 100% не знаєш, чи то вони автобус чекають, чи будуть зараз переходити. А як їдеш з боку Тернополя - то взагалі можна за поворотом раптово побачити машину, яка зупинилась з лівим поворотом і пропускає зустрічних. То єсть я там не ганяю. А от на ділянці вздовж колії (в районі віадука) можу і притиснути, якщо є нагода обігнати якогось тихохода.
А от нахера на початку Березовиці висить знак 40 під який народ влітає переважно десь на 80 як мінімум - для мене загадка. Ну тобто я здогадуюсь, що це для того, щоб їхали принаймі 60 + там за горбом було просто мегазлачне місце в даїшників з "фарою".

Як на мене - якби поліція провела ревізію встановлених знаків і того, як нанесена (або не нанесена взагалі) розмітка - оце була б робота. А не оця бутафорія з штрафами і лімітами швидкості.

Додано через 11 хвилин
Кровінка сама по собі звичайно швидше приклад села, де ліміт 60 досить актуальний - там якщо їхати в бік тернополя - тротуар межує з проїзжою частиною і він вузенький, і реально може з двора вискочити дитина якасб - і навіть 60 виявиться забагато. Ну але блін логічно виникає питання якого хера не впорядкувати ту дорогу, не поставити огорожу, та і на крайняк вже знак обмеження повісити на вїзді.
А от березовиця? 4 полоси, роздільна смуга, наземні переходи - зі світлофором, є підземний - нафіга в такому селі лімітувтаи швидкість до 50? Я вже мовчу про вище згнаданий знак 40.

Додано через 47 хвилин
До речі про невідворотність покарання...
Читали в тій статті про "міфи"?
Цитата Понад 500 п'яних водіїв (потенційних вбивць) не понесли відповідальність, оскільки до них судами були застосовані норми ст.21 та 22 КУпАП "передача матеріалів про адмінправопорушення на розгляд громадської організації або трудового колективу" та "звільнення від відповідальності при малозначності порушення".
я, наївний, навіть не подумав би, що так можна...

Востаннє редагував switch: 15.11.2017 о 13:26. Причина: Пізніше додано
Подякував(ла):
Petro Ford (15.11.2017)
Старий 15.11.2017, 14:16 #2712737   #495
Hurricane

Цитата
А там знак 40 де висить і з якою табличкою???
ТИЦЬ

Додано через 7 хвилин
Цитата
Дозволених 60+20 не забагато. Це нормально. Це в межах існуючих правил
Це не в межах правил. Це порушення правил,за яке передбачено покарання у вигляді усного попередження. Якби ті попередження ще десь фіксувалися, і був би ліміт таких попереджень на рік, а далі - штраф, був би і з тих попереджень якийсь толк.

Додано через 6 хвилин
Цитата
ВСІ учасники дорожнього руху дотримувались ВСІХ вимог ПДР
А знаєш, як стаються наїзди на пішоходів в темну пору доби? При 80 км/год на мокрій дорозі гальмівний шлях більший, ніж видимість при ближньому світлі фар. Статистика - річ вперта: імовірність виживання пішохода при ударі автомобілем, що рухається з швидкістю 50 км/год в 8 разів вища, ніж при 80 км/год.

Востаннє редагував Hurricane: 15.11.2017 о 14:31. Причина: Пізніше додано
Старий 15.11.2017, 14:32 #2712741   #496
Petro Ford

Ccиль крива. Мова про знак який висить перед автобусною зупинкою якщо їхати з Теребовлі? Яка там табличка під знаком? О чудово, підправив, все видно. Так я і думав. Зона дії знаку 2 км. І який дебіл там повісив цю комбінацію??? Не використовуються заборонні знаки з табличками, якщо мета таблички збільшити зону дії знака. Знак за Т-подібним перехрестям мав би бути продубльований. Як я, їдучи з Лошніва, повернувши праворуч маю здогадатися, що в мене обмеження 40????

Цитата Додано через 7 хвилин

Це не в межах правил. Це порушення правил,за яке передбачено покарання у вигляді усного попередження. .
Так. Це формулювання точніше
Цитата Додано через 6 хвилин

А знаєш, як стаються наїзди на пішоходів в темну пору доби? При 80 км/год на мокрій дорозі гальмівний шлях більший, ніж видимість при ближньому світлі фар. Статистика - річ вперта: імовірність виживання пішохода при ударі автомобілем, що рухається з швидкістю 50 км/год в 8 разів вища, ніж при 80 км/год.
І що, як стається ДТП через те що дорога слизька, а видимість ніяка то при умові що водій їхав 59км/год ДАЙці в документах пишуть щось на зразок: "ПДР ніхто не порушував, то так сі стало, ніхто не винен?
Старий 15.11.2017, 14:35 #2712742   #497
Hurricane

Цитата
Ccиль крива
Виправив. Табличка "Зона дії знака 2 км". Практично, до кінця Кровінки.
Старий 15.11.2017, 14:39 #2712743   #498
Petro Ford

Цитата:
Виправив. Табличка "Зона дії знака 2 км". Практично, до кінця Кровінки.
Виправив попередній пост
Старий 15.11.2017, 14:45 #2712745   #499
Hurricane

Цитата
то при умові що водій їхав 59км/год ДАЙці в документах пишуть щось на зразок: "ПДР ніхто не порушував, то так сі стало, ніхто не винен?
Ні, пишуть не так. Пишуть "водій не вибрав безпечну швидкість руху відповідно до дорожньої обстановки і видимості п. 12.1, 12.2 ПДР". Це правило, яке не передбачає покарання за його порушення, поки його порушення не стане причиною створення аварійної ситуації або ДТП.
Старий 15.11.2017, 14:53 #2712746   #500
Petro Ford

Цитата:
Ні, пишуть не так. Пишуть "водій не вибрав безпечну швидкість руху відповідно до дорожньої обстановки і видимості п. 12.1, 12.2 ПДР". Це правило, яке не передбачає покарання за його порушення, поки його порушення не стане причиною створення аварійної ситуації або ДТП.
Ву-аля. Циферки ні до чого.
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2017 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:46.