Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.09.2018, 11:29 #2735735   #3561
Kokorakatan
Активний учасник

Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Наівний. Хоча то всі бляхаті такі. Так тобі поляк і дасть доручення "діяти від його імені" ага. Щоб ти потім від його імені в кредит лексуса нового собі купив?
Ну і більш приземлені приклади: більшість бляхарів купляли машини тут і того поляка ніколи не бачили в очі, а в польщі машини вже не на реєстрації в багатьох.
І ще приземленіший приклад: більшість бариг які барижать бляхами якщо їм перетелефонувати після покупки машини з якимось відмінними від "купити ще одну" проханнями занесуть тебе в чорний список.
До чого тут кредит на лексус до "діяти від його імені з даним авто"? Доручення дається на конкретне авто. І те що авто в польщі зняте чи не зняте з обліку впринципі українському суду без різниці бо провірити це вони не мають можливості. А те що продавці потім можуть занести в чорний список то так, таке буває досить часто. В конкретно мому випадку проблем не було, продавець відповідав на дзвінки, зробив нове доручення покупцю який взяв в мене авто, обіцяв зробити перезаїзд, подальшої долі незнаю. Є фірми які багато часу займаються пригоном авто і мають зароблену ремутацію якою дорожать. Але й ціна послуг відповідна.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (11.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2018, 12:45 #2735740   #3562
Dao

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
До чого тут кредит на лексус до "діяти від його імені з даним авто"? Доручення дається на конкретне авто. І те що авто в польщі зняте чи не зняте з обліку впринципі українському суду без різниці бо провірити це вони не мають можливості. А те що продавці потім можуть занести в чорний список то так, таке буває досить часто. В конкретно мому випадку проблем не було, продавець відповідав на дзвінки, зробив нове доручення покупцю який взяв в мене авто, обіцяв зробити перезаїзд, подальшої долі незнаю. Є фірми які багато часу займаються пригоном авто і мають зароблену ремутацію якою дорожать. Але й ціна послуг відповідна.
То в нас це "фірми з репутацією" на тій стороні є поляк для якого твоя машина на бляхах це мілка халтурка. Він ніколи не дасть тобі доручення представляти його в суді, бо ти там можеш так напредставляти, що поляк невигребе потім.

По аналогії: ти бомбіла на бляхах. Все добре поки все добре. Але ти ніколи не підпишеш акт про надані послуги перевозки автомобілем знаючи що він може десь потім засвітитись офіційно. Це як з цивілкою на авто в бляхарів, всі ніби мають але лишній раз не світять.

Востаннє редагував Dao: 09.09.2018 о 12:51.
Dao зараз поза форумом  
Старий 09.09.2018, 12:54 #2735741   #3563
Romko_7

Цитата
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Якщо є контакт з поляком, можна і після ДТП метнутися в Польщу і взяти доручення від поляка на "діяти від імені....", а після того вже подавати в суд на відшкодування збитків. Факт ДТП ж задокументовано, як і зафіксовано хто винен
поляку якби нафіг не потрібен цей геморой,з аваріями і тд.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 09.09.2018, 16:28 #2735752   #3564
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
То в нас це "фірми з репутацією" на тій стороні є поляк для якого твоя машина на бляхах це мілка халтурка. Він ніколи не дасть тобі доручення представляти його в суді, бо ти там можеш так напредставляти, що поляк невигребе потім.

По аналогії: ти бомбіла на бляхах. Все добре поки все добре. Але ти ніколи не підпишеш акт про надані послуги перевозки автомобілем знаючи що він може десь потім засвітитись офіційно. Це як з цивілкою на авто в бляхарів, всі ніби мають але лишній раз не світять.
Доручення дається зразу при покупці а не колись шось трапиться.
Старий 09.09.2018, 21:00 #2735756   #3565
Dao

Цитата:
Доручення дається зразу при покупці а не колись шось трапиться.
доруення на керування ТЗ а не на представляти інтереси в суді. Ти різниці зовсім не вловлюєш? Чи просто граєш варята бо це пофакту єдине що бляхарі добре роблять в випадку якигось судів чи чогось подібного.

Вернемось на початок: більшість бляхарів купляють не мшаину а право на ній покататись. Все. Які суди? Яке "діяти від імені власника". Все що ви маєте право це кататись на тачкі і носити нелегальне бабло боригам за "перезаїзд". От і всі твої права і можливості на бляхах.
Dao зараз поза форумом  
Подякували 4:
$IRIU$ (12.09.2018), dima (09.09.2018), Nobel (10.09.2018), Tommygun (10.09.2018)
Старий 09.09.2018, 23:04 #2735758   #3566
wdw123
Активний учасник

і шо там ? будуть голосувати за ті поправки ?
чи та формула розтаможки підходить бляхарам ?
wdw123 зараз поза форумом  
Старий 10.09.2018, 06:05 #2735764   #3567
Nobel

Цитата чи та формула розтаможки підходить бляхарам ?
більшості бляхарярів взагалі ніяка схема розтаможки не підходить...

бачу по своїх сусідах-бляхарах ..."а якого хуя я маю щось платити...мені що та держава помогла купити ту бляху..пішли вони *****"..ну і в тому ж стилі живуть..постійне заробітчанство...або тут шабашки без жодних податків..но донедавна ще й всі були чемно на субсидіях
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
igor1991 (10.09.2018)
Старий 10.09.2018, 09:23 #2735770   #3568
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
доруення на керування ТЗ а не на представляти інтереси в суді. Ти різниці зовсім не вловлюєш? Чи просто граєш варята бо це пофакту єдине що бляхарі добре роблять в випадку якигось судів чи чогось подібного.

Вернемось на початок: більшість бляхарів купляють не мшаину а право на ній покататись. Все. Які суди? Яке "діяти від імені власника". Все що ви маєте право це кататись на тачкі і носити нелегальне бабло боригам за "перезаїзд". От і всі твої права і можливості на бляхах.
Базара ноль, скинь скан доручення на польське авто, почитаєм чи там дозвіл на керування чи повністю розпоряджатись авто від імені власника.
Старий 11.09.2018, 12:24 #2735810   #3569
Dao

Цитата:
Базара ноль, скинь скан доручення на польське авто, почитаєм чи там дозвіл на керування чи повністю розпоряджатись авто від імені власника.
В тебе було доручення ти і скинь. І ти походу реально нерозумієш різниці між "представляти власника в суді" і "повністю розпоряджатись автомобілем"? Якщо ні то можна закінчити розмову.
Dao зараз поза форумом  
Старий 11.09.2018, 13:37 #2735812   #3570
Petro Ford

Цитата:
Наівний. Хоча то всі бляхаті такі. Так тобі поляк і дасть доручення "діяти від його імені" ага. Щоб ти потім від його імені в кредит лексуса нового собі купив?
Давай почнемо з того, що я не бляхар. До чого тут кредит і лексус??? Ти бачив коли небудь "Генеральне доручення" на авто????? Воно дає право вчиняти будь-які дії саме з цим авто, а не діяти від імені... з усіх питань.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
поляку якби нафіг не потрібен цей геморой,з аваріями і тд.
А якщо не безплатно??? Якщо в тебе є розбита, скажімо, Ауді А 8 на бляхах, що дешевше: самому її піднімати, чи метнутись в Польщу і за 200-300 баксів виторгувати доручення в поляка, з надією все-таки відсудити щось у винуватця ДТП?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
.
Я не знаю які доручення видають поляки нашим бляхарям, якщо видають звичайно, але українська генералка виглядає приблизно отак
http://korotyuk.com/zrazky-dokumenti...m-zasobom.html

І з нею вже таки можна з'явитись перед ясні очі судді

Востаннє редагував Petro Ford: 11.09.2018 о 13:37. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 11.09.2018, 17:28 #2735820   #3571
Dao

Цитата
Давай почнемо з того, що я не бляхар. До чого тут кредит і лексус??? Ти бачив коли небудь "Генеральне доручення" на авто????? Воно дає право вчиняти будь-які дії саме з цим авто, а не діяти від імені... з усіх питань.
Так я це і пробую пояснити чуваку вище, але він щось слабо схоплює.

Цитата
І з нею вже таки можна з'явитись перед ясні очі судді
Зявлятись в судді можна з будь-чим на свій розсуд. Суть в тому що суд на це скаже. Згадай як кілька років тому всі відмазувались від штравів на камери: "я дав машину куму покататись то мене штрафувати не можна" і ні кума ні власника не оштрафувати. В ситуації з бляхами точно так же "тільки навпаки" (відносно ситуації описаної вище про суд бляхи/ВАЗ)
Dao зараз поза форумом  
Старий 11.09.2018, 17:49 #2735821   #3572
KSW

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
села масово пересіли на бляхи..так поїздив по районах то більше блях чим таких..тільки в себе на вулиці в селі з 12 машин 8 блях...дешевих до 2000тис..

питаю, а не боїшся їздити...кажуть "а пох" я вписаний співвласником, інший доручення від співлассника і т.д....короче липа на липі і липою прикрита..але видно поки немає вказівки на фас ..от і не чіпають

сам би собі щось таке на газу на кожен день купив..але не з моїм щастям, як тільки куплю..зразу гайки зажмуть і до першого поліцая буде (((
І я такий же "щасливий" на руку. Я б на місці бляхарів скинувся по гривні мені на машину на укр номерах, бо як тільки куплю на бляхах, то полюбе лавочку зразу прикриють... По мені навть можна курс гривні прогнозувати - як тільки куплю доляри - відразу курс доляра падає...
особисто я поки, що чекаю ще тиждень два на обіцяні закони, а там побачу що брати, чи пригон під розтаможку по новому, чи пригон по старому, чи щось тут вже, чи якусь дешеву бляху типу Фольксвагена Фаєтона.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (12.09.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.09.2018, 18:10 #2735822   #3573
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Так я це і пробую пояснити чуваку вище, але він щось слабо схоплює
Ти хочеш мені доказати що по генеральному дорученню ти не отримаєш компенсації від страхової чи не маєш права оскаржувати рішення суду?
Старий 12.09.2018, 09:50 #2735840   #3574
$IRIU$

Згідно чинного законодавства доручення видане за межами України повинно мати витяг з реєстру міністерства юстиції України( тобто бути там зареєстрованим) мати переклад на українську мову і апостиль

Востаннє редагував $IRIU$: 12.09.2018 о 18:09.
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякували 6:
aleko2007 (12.09.2018), dima (12.09.2018), GuF (18.09.2018), Kokorakatan (12.09.2018), kolibryks (13.09.2018), Tommygun (12.09.2018)
Старий 14.09.2018, 17:56 #2735935   #3575
wdw123
Активний учасник

шо то таке відмічали ?? , стояли два дня на горбатому і біля жовтої церкви козаки в жилєтках і з папками цілий день ,, машини рахували ?? )))))
wdw123 зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2018 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:53.